Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
22:30

Dziękuje Państwu za uwagę i życzę miłego tygodnia.

22:29

Przez cały mecz gospodarze byli zdecydowanie lepszym zespołem. To Arka kreowała grę, oddała więcej strzałów i zasłużenie zwyciężyła. Mecz nie mógł się podobać ze względu na ilość walki na boisku. Bytovia też pokazał się z dobrej strony. Drużyna Kafarskiego stworzyła sobie kilka klarownych sytuacji, w których mogła przechylić szalę na własną korzyść.

94'

KONIEC! ARKA GDYNIA W PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI.

93'

Steinbors ukarany żółtkiem za przytrzymywanie piłki.

91'

Ależ zamieszanie w polu karnym Arki podczas rzutu rożnego. Gorąco nam się zrobiło nad Bałtykiem.

90'

SĘDZIA DOLICZA 3 MINUTY GRY.

88'

Szwoch otrzymuje żółtą kartkę za przewinienie w środku pola.

86'

Rzuchowski!Ależ szansę zmarnował ten zawodnik. Samotnie pozostawiony przez obrońców pomocnik otrzymał podanie na 16 metr. Uderzył z pierwszej piłki, strzał powędrował nad poprzeczką.

85'

Za faul na Sambei ukarany został Wróbel. Jest druga kartka w tym pojedynku.

84'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Rzuchowski zmienia Poczobuta.

81'

Prostopadłą piłkę posłaną w stronę Surdykowskiego wyłapuje Steinbors.

79'

W tym samym czasie trener Kafarski wprowadza Bąka, do szatni schodzi Wilczyński.

79'

Kolejna zmiana gospodarzy. Szwoch zmienia Siemaszkę.

76'

Jak padł gol? Genialne dośrodkowanie Da Silvy w stronę Hofabuera. Ten drugi skorzystał z błędu obrońców Bytovii i umieścił piłkę w siatce. Jest to pierwsze trafienie tego zawodnika w barwach Arki. W tym momencie to żółto-niebiescy są bliżej awansu do półfinału Pucharu Polski.

76'

GOL! STRZELCEM HOFABUER!

74'

Zmiana także w szeregach gospodarzy. Zjawiński za Marcniaka.

72'

Zmiana w zespole Bytovii. Doświadczony Wróbel za Wacławczyka.

70'

Gdynianie ciągle nie mogą znaleźć sposobu na gości. Drużyna Grzegorza Nicińskiego wali głową w mur.

67'

Nieco Heroiczna akcja w wykonaniu Da Silvy. Brazylijczyk traci piłkę na korzyść defensora gości.

65'

Pierwsza zmiana w zespole Arki. Sambea za Łukasiewicza.

63'

Dobra kontra Bytovii! Klichowicz wraz z Kamińskim znaleźli się w sytuacji dwóch na jednego. Dobrze jednak zachował się Da Silva, który wrócił na swoje pole karne i przerwał kluczowe podanie.

59'

Ukarany żółtą kartką Poczobut. Nieprzepisowo zatrzymał Hofabuera. Co prawda sędzie zastosował przywilej korzyści, lecz wrócił do sytuacji sprzed chwili.

57'

Arkowcy oblegają teraz bramkę Bieszczada, lecz bezskutecznie. Nie mają pomysły na składną akcję.

54'

Dobra centra z prawej strony boiska wykonana przez zawodnika z Bytowa. Piłka minęła prawie wszystkich zawodników w polu karnym, w ostateczności futbolówkę wybija Marciniak.

53'

Na boisku zaczyna iskrzyć pomiędzy zawodnikami. Teraz spięcie Marcjanika z Klichowiczem.

50'

Drugą połowę oba zespoły zaczęły bardzo spokojnie. Dużo walki w środku pola, brak składnych akcji.

47'

Składna akcja Arki zakończona dobrym wyjściem z bramki Bieszczada.

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ CZĘŚĆ GRY!

21:32

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45'

Da Silva świetnie przełożył sobie piłkę z jednej nogi na drugą i oddał strzał, lecz uderzenie okazało się niecelne.

42'

Dobra próba uderzenia z przewrotki przez Siemaszkę. W porę zablokował go Bąk.

38'

Abbott ograł teraz pięknie rywala w środku pola. Napastnik podał do Hofabuera, a ten nie zrozumiał się z Siemaszką i "oddał" piłkę rywalom.

35'

Próba dryblingu Kamińskiego z prawej strony boiska została zażegnana. Marciniak wybija futbolówkę na rzut rożny.

31'

Ostatnie sekundy gry to walka w środku pola.

29'

Hobauer oddał piekielnie mocne uderzenie. Piłka nieznacznie mija bramkę Bieszczada.

28'

Kolejna akcja Klichowicza. Wrzutka tego zawodnika z prawej strony w kierunku Surdykowskiego. Piłka nie dotarła do napastnika, zaś wypadła przed pole karne. Tam czaił się Mandrysz, który oddał niecelny strzał.

26'

Dobry kontratak zespołu z Bytowa, jednak dośrodkowanie Klichowicza niecelne.

24'

Prostopadłe zagranie Łukasiewicza w kierunku Siemaszki zostało przejęte przez defensywę gości.

21'

Składną akcję rozegrali teraz gospodarze. Abbott dobrze wypatrzył wybiegającego prawym skrzydłem Da Silvę. Centra pomocnika okazała się jednak zbyt głęboka. Od bramki Bieszczad.

18'

Strzał Marciniaka z dużej odległości ląduje na nodze Mandrysza.

16'

Ależ bomba! Świetne uderzenie Hofbauera z rzutu wolnego. Piekielnie mocny strzał zawodnika Arki z trudnością paruje Bieszczad.

13'

Abbott! Bliski zdobycia bramki był teraz napastnik zółto-niebieskich. Pięknym rajdem wzdłuż linii bocznej popisał się Bożok, który dograł z prawej strony do Abbotta. Ten drugi z niewielkiej odległości nie trafił w bramkę.

11'

Niebezpieczeństwo zażegnane, dośrodkowanie z rzutu wolnego przejumję defensywa Arki.

10'

Faul Łukasiewicza na prawej strony boiska. Rzut wolny dla zawodników Bytovii z okolic 25 metra.

7'

Świetna interwencja Sochy! Defensor wybił piłkę wślizgiem spod nogi Klichowicza, wychodzącego oko w oko z bramkarzem Arki.

6'

Strzał Opałacza z okolic 30 metra. Piłkę blokuje Sobieraj.

4'

Niedokładna centra w kierunku Abbotta ze środka pola. Przy piłce goście.

2'

Mogło być 1:0 ! Tym razem dobra akcja gospodarzy. Abbot przyjął piłkę, odwrócił się i podał do wychodzącego Bożoka. Strzał pomocnika Arki z linii bramkowej wybił obrońca. Ależ mamy rozpoczęcie przy Ul. Olimpijskiej.

1'

Mogło być 0:1 ! Świetne uderzenie Klichowicza zza pola karnego. Płaski strzał zawodnik z Bytowa zatrzymał się na słupku.

1'

ZACZYNAMY! OD ŚRODKA GOSPODARZE.

20:28

Sędzia Musiał wyprowadza zawodników na plac gry. Jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy!

20:27

DO MECZU POZOSTAŁO 5 MINUT!

20:26

Trybuny w Gdyni wyglądają dziś nieco gorzej niż podczas spotkań Ekstraklasy. Niska frekwencja spowodowana może być dniem tygodnia oraz słabymi wynikami Arki w ostatnim czasie.

20:23

Przypomnijmy także, iż obie drużyny w ostatnim czasie nie punktują w lidze. W roli faworyta przyjąć można niżej notowaną Bytovię, która zwyciężyła w pierwszym meczu 2:1. Pamiętać też trzeba, że Arka gra przed własną publicznością.

20:19

Poza wynikiem, dzisiejszy mecz z pewnością jest bardzo ważny dla Trenera gospodarzy. Nie od dziś wiadomo, że klub z Gdyni boryka się z problemami.

20:17

Do meczu pozostało 15 minut!

20:15

Bronią trenera Nicińskiego w dzisiejszym meczu może okazać się bardzo pożądany przez kibiców Arki duet, mianowicie Siemaszko- Abbot od pierwszej minuty!