Wigry SuwałkiWigry Suwałki
1 : 1
GKS 1962 Jastrzębie GKS 1962 Jastrzębie
93'

Koniec spotkania! Wigry Suwałki w półfinale Pucharu Polski. Trzecioligowiec z Jastrzębia walczył dzielnie, ale nie zdołał zdobyć drugiej bramki, która oznaczałaby dogrywkę.

91'

Sędzia doliczył trzy minuty.

90'

Adamek schodzi. Za niego Kuku.

88'

Więcej walki niż piłki w ostatnich minutach. Niewiele się dzieje.

85'

Dym z odpalonych rac nieco przeszkadza w widoczności.

84'

Kopacz dostał kartkę za faul na Jarzębowskim.

82'

Adamek gra dzisiaj słabo. Teraz nie opanował piłki. Ma do siebie pretensje. Zresztą co chwilę się wścieka.

82'

Ostatnie minuty nadziei dla Jastrzębia.

78'

I Dzida w miejsce Jadacha. Goście wykorzystali trzy zmiany.

77'

Kozak za Wrońskiego.

73'

Od razu przenosimy się pod drugie pole karne, bo tam szaleje Kądzior. Jeden zamach, drugi, w końcu strzał i piłka minimalnie obok prawego słupka.

73'

GKS Jastrzębie! Uderzenie z dystansu, Zoch klatką wybija przed siebie i tylko interwencja Jarzębowskiego ustrzegła Wigry przed utratą drugiego gola.

70'

Wichtowski kopnął wysoko nad bramką po stałym fragmencie. Pretensje miał do niego Adamek, sugerując, że trzeba było zostawić piłkę, skoro był lepiej ustawiony. Nerwy. nerwy i jeszcze raz nerwy po stronie Wigier.

68'

Adamek schowany, dobrze pilnuje go Pacholski.

64'

Caniboł za Musioła. Goście stawiają wszystko na jedną kartę.

63'

Gospodarze uspokoili sytuację. Znowu są stroną przeważającą. Wynik wcale nie jest jednak dla nich bezpieczny. Jedna bramka i gramy o 30 minut dłużej.

61'

A teraz blisko Wigry! Kądzior minimalnie obok słupka.

59'

Kopacz za Zajączkowskiego.

57'

Trzecioligowiec gra w tej połowie bardzo dobrze.

56'

Jęk zawodu na ławce przyjezdnych! Szczepan kolanem tuż przy prawym słupku. Ale mało brakowało!

53'

TRONT! Wyczuł, że dziś może wejść wszystko. Znowu próba z dystansu! Zoch przenosi piłkę nad poprzeczką. Trudny strzał do obrony.

53'

GKS nie odpuszcza. Piłkarze oddają serce. I zdrowie. Właśnie ucierpiał jeden z pomocników.

50'

Wigry próbują szybko się odegrać. Mają rzut rożny.

48'

Fantastyczny gol, fantastyczny! A strzelcem Tront. Dostał piłkę i od razu zrobił z niej użytek. Strzelił mocno z bardzo daleka. Tor lotu był przedziwny. To zmyliło bramkarza, który stał jak wryty.

46'

GOOOOOOOOL! ALEŻ KAPITALNA BRAMKA. 1:1!!!

46'

Druga połowa rozpoczęta. Od środka goście. Nie mają nic do stracenia. Napisali już piękną kartę w historii swojego klubu.

45'

Za moment rozpoczęcie drugiej odsłony. GKS w kiepskiej sytuacji. Musiałby strzelić dwa gole, aby w ogóle myśleć o dogrywce.

45'

Arbiter Łukasz Bednarek zakończył pierwszą połowę. Gospodarze prowadzą 1:0, a w dwumeczu 3:1.

45'

Uderzał Damian Kądzior, ale został zablokowany przez obrońcę gości.

43'

Po rzucie rożnym piłkę uderzył Tomasz Jarzębowski. Bez problemów złapał ją Grzegorz Drazik.

41'

Wrzutka Damiana Tronta. Ostatecznie piłka trafiła do Daniela Szczepana, który uderzył z półobrotu. Futbolówka minęła jednak bramkę Wigier.

39'

Damian Tront kopnięty przez Macieja Wichtowskiego. Rzut wolny dla Wigier.

37'

Trochę chaosu w polu karnym Wigier. Damian Tront pada w polu karnym, ale arbiter pokazał piłkarzowi trzecioligowca żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

35'

Łukasz Wroński wpadł w pole karne z lewej strony i zdecydował się na indywidualne wykończenie akcji. Strzał Wrońskiego po długim rogu zaskoczył bramkarza Jastrzębia. 1:0 dla gospodarzy!

35'

GOOOOOL! ŁUKASZ WROŃSKI! 1:0 DLA WIGIER!

33'

Janusz Bucholc faulem przerwał akcję jastrzębian.

32'

Damian Kądzior otrzymał piłkę już w polu karnym i zszedł trochę za bardzo na prawą stronę. Uderzenie gracza Wigier zostało zablokowane przez Daniela Szczepana.

30'

Niepilnowany Dawid Weis uderzał tuż zza pola karnego, ale nieczysto trafił piłkę. Nie było zagrożenia dla bramki Hieronima Zocha.

28'

Próbowali rozegrać piłkę na połowie Wigier goście. Błąd techniczny Damiana Zajączkowskiego zakończył akcję jastrzębian.

26'

Łukasz Wroński szarżował lewą stroną, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i akcję zakończył kompletnie nieudanym strzałem.

24'

Żółtą kartkę zobaczył Damian Zajączkowski. Piłkarz gości z impetem zaatakował nogi zawodnika gospodarzy.

23'

Tym razem akcja prawą stroną zakończona dośrodkowaniem Rafała Augustyniaka. Futbolówka w rękach bramkarza gości.

21'

Gospodarze konsekwentnie próbują budować ataki przez lewą stronę boiska, ale przyjezdni skuteczni je powstrzymują.

20'

Ostro wszedł w nogi Hieronima Zocha Daniel Szczepan. Zawodnik gości ukarany żółtą kartką.

17'

Składna akcja gospodarzy, ale Frank Adu Kwame na lewej stronie nie przypilnował linii spalonego. Ofsajd.

15'

Zbyt wysoko uniesiona noga Damiana Tronta. Od stałego fragmentu gry rozpoczną gospodarze.

14'

Akcja gości. Pomknął lewą stroną na bramkę Wigier Dominik Szczęch, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

12'

Janusz Bucholc na prawej stronie chciał podać piłkę Damianowi Kądziorowi. Zagranie zbyt mocne. Od bramki rozpoczął bramkarz Jastrzębia.

10'

Pressing gospodarzy i jastrzębianie mają problem, aby wyjść z własnej połowy.

7'

Piłka w rękach golkipera Jastrzębia po dośrodkowaniu z lewej flanki.

6'

Nieudane dośrodkowanie w pole karne jastrzębian.

5'

Przekroczył przepisy Damian Tront. Faulowany 30 metrów od bramki był zawodnik Wigier.

2'

Spokojny początek spotkania. Niemal cały czas przy piłce utrzymują się zawodnicy Wigier.

1'

Gramy! Rozpoczęli od środka boiska piłkarze Wigier Suwałki!

17:29

Minuta ciszy ku czci ofiar katastrofy lotniczej w Kolumbii, w której zginęli piłkarze Chapecoense oraz wypadku w kopalni Rudna w Polkowicach.

17:27

Przywitanie piłkarzy obu zespołów. Przed nami tradycyjne losowanie i zaczynamy rewanżowy ćwierćfinał.

17:14

Rezerwowi GKS 1962 Jastrzębie: Świerczek, Kawula, Trąd, Dzida, Kopacz, Caniboł

17:12

Rezerwowi Wigry Suwałki: Salik, Remisz, Cverna, Kozak, Rusiak, Mamadou Kuku, Bartkowski

16:40

Piłkarze z Jastrzębia, którzy wcześniej odprawiali z kwitkiem w Pucharze Polski Górnika Łęczna, Radomiaka Radom i Olimpię Grudziądz, byli prawdziwą rewelacją tych rozgrywek. - Proszę nas jeszcze nie skreślać - twierdzi trener Jastrzębia Jarosław Skrobacz i dodaje, że na mecz rewanżowy do Suwałk jego zespół jedzie z nadzieją odrobienia strat z własnego boiska.

16:25

W pierwszym spotkaniu, które zostało rozegrane ponad miesiąc temu Wigry Suwałki zwyciężyły 2:1. Rewelacja rozgrywek z Jastrzębia-Zdroju marzy o powtórzeniu wyniku sprzed 40 lat. Jastrzębianie dotarli wówczas do półfinału Pucharu Polski. Po drodze eliminowali wtedy takie zespoły jak Wisła Kraków czy Legia Warszawa i odpadli dopiero po porażce 2:3 z naszpikowaną gwiazdami Stalą Mielec.

16:22

16:20

Zapraszamy na relację na żywo z rewanżowego spotkania 1/4 finału Pucharu Polski, w którym pierwszoligowe Wigry Suwałki zmierzą się z trzecioligowym GKS-em 1962 Jastrzębie.