Wtorek, 25 października 2016, godz. 17:30
Drutex-Bytovia BytówBytovia Bytów
2 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
19:23

Po wyrównanym meczu to zawodnicy z Bytowa okazali się być nieco lepsi. Dziękuję Państwu za uwagę, relacjonował Maciej Buss. Życzę miłego tygodnia.

95'

KONIEC! Bytovia wygrywa 2:1 z Arką Gdynia.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty gry.

90'

Socha fauluje niemalże identycznie jak przed chwilą Warcholak. Upomniany żółtą kartką.

88'

Żółtko dla Warcholaka za faul na rywalu.

86'

Za podwójnego asystenta na placu gry melduje się Rzuchowski.

85'

Jak padł gol? Po zamieszaniu spowodowanym dośrodkowaniem z rzutu rożnego, piłka spadła pod nogi Abbota. Ten bezproblemowo umieścił piłkę w siatce bramki Bieszczada.

85'

GOL!Abbot!

83'

Jak padł gol? Dobry kontratak zespołu Bytovii. Klichowicz dobrze dograł do Bąka z prawej strony boiska. Ten precyzyjnie uderzył i podwyższył wuynik.

83'

GOL! Strzelcem Bąk!

83'

Kolejna dobra szansa Arki. W zamieszaniu pod bramką piłkarze oddali kilka strzałów. Każdy z nich został dobrze zablokowany.

82'

Mógł być remis! Najpierw Błąd w słupek, następnie Abbot myli się nieznacznie.

79'

Roszada także w zespole z Bytowa. Poczobut za Wacławczyka.

79'

Ostatnia zmian w zespole gości. Abbot za Zjawińskiego.

76'

Dobra skrzydłowa akcja Arki. Warcholak ograł rywala i podał do Błąda. Ten uderzył, ponownie dobrze w bramce spisuje się Bieszczad.

75'

Kolejny strzał. Tym razem Yussuff, uderzenie zbyt słabe.

74'

Hofbauer oddał ładne uderzenie z okolic 35 metra od bramki. Piłkę paruje dobrze dysponowany dziś Bieszczad.

72'

Zmiana również w szeregach zespołu Kafarskiego. Bąk za Ploja.

70'

Zmiana. Siemaszko za Szwocha.

69'

Piłkarze Arki domagają się rzutu karnego po akcji w polu karnym gospodarzy. Sędzia nakazuje grać dalej.

66'

Klichowicz dobrze ograł Stolca i wyszedł na czystą pozycję. Na wysokości pola karnego zagrał do niepilnowanego Ploja. Zagrania jednak za mocne.

65'

Yussuff uderzył teraz zza pola karnego. Piłka mija prawy słupek bramki Bieszczada.

62'

Dobrze interweniuje Socha. Stoper w ostatnim momencie odebrał piłkę wślizgiem. Klichowicz wychodził już sam na sam z bramkarzem Arki. Bardzo ważny przechwyt obrońcy gości.

61'

Pierwsza zmiana. Hofbauer za Marciniaka.

59'

Składna akcja drużyny Grzegorza Nicińskiego. Kakoko do Warcholaka, ten zacentrował prosto na głowę Szwocha. Pomocnik ten jednak oddał niecelny strzał.

57'

Błąd dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, piłka ląduje w rękawicach Bieszczada.

56'

Stolc popełnił ogromny błąd w środku pola. Niedokładny wślizg stopera gości pozwolił na rozwinięcie akcji ofensywnej drużynie Bytovii. Surdykowski kończy akcję, jednak strzał broni Steinbors.

53'

Socha niedokładnie teraz do Szwocha. Piłka opuszcza linię boczną, od autu rozpoczną gospodarze.

50'

Odpowiedź graczy z Bytowa. Dobrą centrę wybija Stolc.

49'

Mogło być 1:1! Szwoch popisał się kolejnym dobrym podaniem do środka boiska. Tam piłkę uderzył Zjawiński. Fenomenalnie interweniował Bieszczad.

47'

Dobrą akcję skonstruowali teraz gracze Bytovii. Stolc popełnił błąd i oddał piłkę Klichowiczowi. Ten jednak zwolnił tempo, a Stolc naprawił swoje czyny.

46'

Zaczynamy! druga część spotkania. Od środka goście.

45'

KONIEC pierwszej połowy. Do przerwy to Bytovia gra lepiej i zasłużenie prowadzi.

45'

Sędzia dolicza minutę gry do pierwszej połowy.

45'

Mogło być 2:0! Po zamieszaniu w polu karnym gości, piłka trafiła do Surdykowskiego. Ten uderzył z okolic 5 metra, strzał okazał się za słaby i to Arkowcy przy piłce.

43'

Kamiński ładnie uderzył teraz sprzed pola karnego, z lewej nogi. Dobry strzał, lecz przelatuje daleko obok bramki Steinborsa.

40'

Kamiński! "Centrostrzał" ze stałego fragmentu. Bardzo niebezpieczna piłką ląduje na poprzeczce bramki Arki.

39'

Dobra szansa dla zespołu z Bytowa. Rzut wolny z prawej strony boiska, na wysokości 20 metra.

37'

Dobra akcja Arki. Z prawej strony boiska piłkę otrzymał Szwoch. Pomocnik wystawił piłkę Yussuffowi, który nie doszedł do piłki.

35'

Kibice Arki są dziś bardzo głośni. Swoimi okrzykami przypominają, że derby trójmiasta już za kilka dni.

34'

Stolc sprzed pola karnego. Bezproblemowo piłkę łapie Bieszczad.

32'

Arka szybko stara się wyrównać. Dośrodkowanie z prawej strony do wbiegającego w pole karne Zjawińskiego, jednak niecelne.

29'

Jak padł gol? Klichowicz wygrał pojedynek biegowy z Sochą, dograł piłkę w pole karne. Piłkę przejął były zawodnik Arki, czyli Surdykowski i pewnym strzałem pokonał Jałochę.

29'

GOL! Surdykowski!

27'

Dobra próba zawodników z Bytowa. Piłka została posłana w pole karne gości, przez chwilę nie było nawet wiadomo gdzie jest piłka. Całą akcję wyjaśnia jednak Błąd.

25'

Arka stara się budować ataki pozycyjne. Gospodarze dobrze bronią, lecz mają ogromny problem z budowaniem akcji ofensywnych.

22'

Akcja przeniosła się pod pola karne Bytovii. Socha odzyskał piłkę rywalowi i podał do Zjawińskiego. Ten jednak nie opanował futbolówki.

20'

Dobra akcja Warcholaka. Rozpędzony obrońca wybiega jednak z piłką poza boczną linię boiska.

18'

Kolejny dobry strzał Kamińskiego, bramkarz Arki ponownie dobrze broni.

16'

Steinbors dobrze interweniuje po strzale Kamińskiego. Rzut rożny dla gospodarzy.

14'

Wacławczyk posłał teraz prostopadłe zagranie w pole karne Jałochy, lecz żaden z jego partnerów nie doszedł do piłki.

12'

Zjawiński! Napastnik otrzymał dobre zagranie od Szwocha. Wyszedł niemalże sam na sam z bramkarzem. Strzał zatrzymał się na poprzeczce bramki.

11'

Yussuff ładnie próbował ograć rywala w środku pola. Zawodnik Bytovii okazał się jednak lepszy, drużyna z Bytowa przy piłce.

10'

Pierwsze 10 minut to bardzo ostrożna gra obu zespołów.

7'

Wacławczyk uderzył teraz z okolic 10 metra po błędzie Warcholaka. Konrad Jałocha pewnie chwyta piłkę.

5'

Klichowicz teraz próbował z dystansu. Arkowcy wybijają piłkę.

4'

Pierwszy rzut rożny, dobra centra w pole karne gospodarzy. Defensywa jednak górą.

2'

Arka rozpoczęła bardzo ostrożnie, podopieczni Grzegorza Nicińskiego budują atak pozycyjny.

1'

ZACZYNAMY!

17:28

Sędzia Przybył wyprowadza zawodników na plac gry. Jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy!

17:27

Od pierwszej minuty w drużynie Arki zobaczymy dziś Kakoko, który wraca po kontuzji.

17:25

Dzisiejszy mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Bytovia nie przegrała meczu od 6 września, zaś Arka nie wygrała w ostatnich czterech spotkaniach ligowych.

17:23

Turniejowa Drabinka:

17:22

Składy obydwu drużyn:

17:20

Do meczu pozostało 10 minut! Trybuny już zapełnione, no boisku trwa przedmeczowy rozruch.