Wtorek, 25 października 2016, godz. 14:00
GKS 1962 Jastrzębie GKS 1962 Jastrzębie
1 : 2
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
94'

Koniec spotkania! Zawiódł sędzia, ale nie Wigry. Mimo gry w dziesiątkę i niesłusznie podyktowanej jedenastki dla GKS zdołały wygrać. Zapewnił to wprowadzony Adamek. Strzelił swojego trzeciego gola w rozgrywkach. Rewanż będzie formalnością?

89'

DZIDA! Nie ma gola wyrównującego. Ależ to zmarnował wprowadzony zawodnik.

87'

Wigry starają się w ostatnich minutach pilnować wyniku. To zrozumiałe, grają w dziesiątkę, prowadzą tylko jednym golem.

85'

Jeszcze Remisz za Kądziora. Wszystkie zmiany w zespole gości wykorzystane.

83'

Kozak w miejsce Gąski.

80'

Szepeta! Nieprzyjemne uderzenie z dystansu, Salik wybija na róg.

77'

Dzida za Weisa.

77'

Bardzo dobra akcja gości zakończona trafieniem! Bucholc dostał podanie na prawe skrzydło, zagrał precyzyjnie w pole karne, a tam wprowadzony Adamek dopełnił formalności.

76'

GOOOOOOL! Bramka na 2:1 dla Wigier!

73'

W drugiej połowie zrobił się mecz walki.

71'

Ostro potraktowany Adamek przez Kawulę. Jest kartka - zasłużona.

71'

Ładnie wpadł w pole karne Wigier Szczęch. Uderzenie jego kolegi kiepskie - mogło wybić szyby gdzieś w blokach...

70'

Wigry miały rzut rożny, ale nic z tego nie wynikło. Tak samo zresztą jak z kontrą GKS. Nastąpił bowiem faul w ataku, jak to ujęliby w piłce ręcznej.

69'

GKS próbuje z dystansu. Piłka mija bramkę. Kiepski strzał. Więcej siły niż precyzji.

67'

Kądzior rozpędzał się na prawym boku. Źle jednak podał. Tylko aut.

64'

Kądzior dobrze dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka w gąszczu, w polu karnym, ale sędzia dopatruje się pozycji spalonej u jednego z zawodników Wigier.

61'

Kartka dla Bartkowskiego. Faulem próbował zatrzymać kontratak.

58'

Obaj trenerzy co rusz mają pretensje do sędziego. Cóż, nie prowadzi on zbyt dobrze zawodów. Podyktowany rzut karny go dyskwalifikuje. Teraz kartka dla Szepety. Słuszna.

55'

Adamek fauluje Kawulę. Na razie głównie walka, mało piłki.

53'

Weis dośrodkował niecelnie. GKS jednak ciągle ma pewną przewagę. Musi wcisnąć drugiego gola, jeśli myśli o awansie.

50'

Gąska dostał żółtą kartkę.

49'

Wigry niedokładnie wymieniają piłkę na połowie GKS.

47'

Nie ma zmian w obu drużynach. Ofensywnie zaczęli gospodarze. Niesie ich doping publiczności.

46'

Gramy dalej. Druga połowa właśnie się zaczęła. Wszystko jest tu jeszcze możliwe!

45'

Koniec pierwszej połowy! Na początku gospodarze nie istnieli, ale rozkręcili się wyraźnie w końcówce. Głupie zachowanie Radeckiego plus rzut karny z kapelusza i Wigry mogą mieć w drugiej połowie kłopoty.

45'

Jak pokazały powtórki, sędzia popełnił fatalny błąd. O rzucie karnym nie mogło być mowy, a zawodnik GKS-u Jastrzębie powinien jeszcze zobaczyć żółtą kartkę za symulkę.

45'

GOOOOOOOOOOL!!! CANIBOŁ PEWNIE Z RZUTU KARNEGO!!

45'

Rzut karny dla GKS-u Jastrzębie!

44'

Kończy występ Hiszpan Kuku. W jego miejsce wchodzi Kamil Adamek.

44'

No proszę! Radecki obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Ależ nieodpowiedzialne zachowanie piłkarza Wigier.

42'

Korner wykonywali gospodarze, ale w boczną siatkę przymierzył Kacper Kawula.

40'

Janusz Bucholc obejrzał żółty kartonik

38'

Wyraźnie lepiej grają teraz miejscowi. W polu karnym nie trafił w piłkę Canibol.

35'

W pole karne wbijał się odważnie Kamil Jadach, ale został powstrzymany przez kilku obrońców Wigier.

32'

Ładna akcja Wigier zakończona dośrodkowaniem z lewej strony Jakuba Bartkowskiego. Spokojnie interweniował bramkarz.

30'

Za głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego i Grzegorz Drazik spokojnie wypiąstkował futbolówkę.

27'

Po stałym fragmencie piłka spadła idealnie na 17. metr do gracza gospodarzy, ale Zajączkowski uderzył zdecydowanie za wysoko.

26'

Przedarł się lewym skrzydłem zawodnik gospodarzy i nieładnie zatrzymał go Mateusz Radecki. Żółta kartka.

25'

Spokojnie przerwał kontrę Janusz Bucholc. Na razie kompletnie bezradni są jastrzębianie.

23'

Kuku złapany na spalonym.

22'

Bardzo nieudany strzał gracza GKS-u Jastrzębie. Źle podszedł pod piłkę Wojciech Caniboł.

19'

Potężne uderzenie sprzed pola karnego Damiana Gąski, ale przechodzi obok bramki.

18'

Dawid Weis ukarany żółtą kartką.

16'

Naciskają zdecydowanie suwalczanie. GKS zepchnięty całkowicie na własną połowę.

14'

14'

Idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego na pierwszy słupek. Tam stał Zapolnik, podbił piłkę głową i wpakował ją w przeciwległy róg bramki.

13'

GOOOOOL!!! KAMIL ZAPOLNIK NA 1:0 DLA WIGIER!

12'

Pachniało rzutem karnym, ale ostatecznie efektownym szczupakiem interweniował jeden z obrońców GKS-u.

10'

Żywiołowo poczynają sobie na boisku piłkarze, ale żadnego strzału jeszcze nie uświadczyliśmy.

7'

Jastrzębianie przyczajeni na własnej połowie. I opłaciło się, bo prosty błąd techniczny popełnił obrońca Wigier i piłka wyszła na aut.

5'

Starają się ostro i zdecydowanie zaatakować gracze Wigier. Wiedzą doskonale, że szybki gol może ustawić to spotkanie.

3'

Ostatnie ostrzeżenie od sędziego dla Damiana Zajączkowskiego.

1'

Rozpoczęli gospodarze.

13:58

Zawodnicy wychodzą na płytę boiska. Za moment zaczynamy.

13:50

Rezerwowi GKS: Farid Ali, Paweł Gwóźdź, Jakub Świerczek, Tomasz Dzida, Piotr Trąd.

13:41

13:36

13:33

Rezerwowi Wigry: Hieronim Zoch, Frank Adu Kwame, Robert Dadok, Rafał Remis, Kamil Adamek, Miłosz Kozak, Łukasz Wroński.

13:27

Jeden ze sponsorów GKS-u Jastrzębie przygotował fajny prezent dla fanów:

"Dla naszych kibiców przygotowaliśmy czujnik czadu, który zostanie rozlosowany na najbliższym meczu pucharowym z Wigrami."

a

13:23

13:18

W zespole suwalczan panują ponure nastroje. Wszystko za sprawą piątego meczu bez zwycięstwa. Nie licząc pucharowej wygranej z Górnikiem Zabrze, bilans Wigier to 3 remisy oraz 5 porażek. Do takiego stanu rzeczy przyczyniła się przede wszystkim obniżka formy piłkarzy ofensywnych. Warto nadmienić, iż w ostatnich pięciu spotkaniach udało się wbić rywalom jednego gola... z karnego. Wyniki wyglądały następująco: 0-0 z Górnikiem, 0-0 z Kluczborkiem, 1-1 z Bytovią, 0-2 z Olimpią i 0-2 z Zagłębiem.

13:12

Gospodarz spotkania jest największą niespodzianką tegorocznych rozgrywek. Klub grający na co dzień na czwartym poziomie rozgrywkowym odzwyczaił w ostatnich latach kibiców od sukcesów. W tym sezonie pokazuje jednak, że miejsce w ósemce najlepszych drużyn PP nie jest przypadkiem. Jastrzębianie przewodzą rozgrywkom ligowym, notując tylko jedną przegraną, w ostatnim meczu z rezerwami Górnika Zabrze. Długa seria bez porażki rozpoczęła się jeszcze w poprzednim sezonie.

13:09

Witamy z Jastrzębia! Kto by pomyślał, że to właśnie tutaj odbędzie się mecz 1/4 finału Pucharu Polski. Dzisiaj miejscowy GKS podejmie Wigry Suwałki. Zapraszamy na relację na żywo.