napoliSSC Napoli
90'

Koniec meczu! Torino FC - SSC Napoli 0:5!

89'

Marko Rog zagrał piłkę ręką i sędzia słusznie przerwał grę przed polem karnym Torino.

86'

Obydwie drużyny chcą już zakończenia tego spotkania. Gospodarze zostali totalnie stłumieni przez Napoli.

84'

Arkadiusz Milik wpadł z piłką w pole karne, ale zagubił się i futbolówkę przejęli obrońcy gospodarzy.

82'

Arkadiusz Milik zmienia Jose Marie Callejona.

81'

Zagotowało się pod bramką Napoli, ale Molinaro trafił Albiola i piłka minęła światło bramki!

79'

Dzisiejsze trafienie to 5 bramka Piotra Zielińskiego w obecnym sezonie!

78'

GOOOLLL! Co za mecz! Piotr Zieliński wykorzystał dogranie Callejona i z pierwszej piłki uderzył z 14 metrów nie do obrony! Brawo dla "Ziela"! 5:0 dla Napoli!

77'

GOOOLLL! 4:0 dla Napoli! Świetna oskrzydlająca akcja gości, którą wślizgiem zamknął Jose Maria Callejon!

75'

Joel Obi zmienia Daniele Baselliego.

74'

Kolejny groźny atak Napoli! Tym razem Callejon w indywidualnej akcji, piłka trafiła w obrońcę i goście mają rzut rożny!

72'

GOOOLLL! Fantastyczny kontratak Napoli! Mertens wbiegł w pole karne, złamał akcję na prawą nogą i pokonał Joe Harta, który popełnił błąd i wpuścił piłkę przy bliższym słupku!

71'

Napoli bawi się na boisku. Gospodarze nie mają żadnego pomysłu na przełamanie dobrej gry gości. Luz, polot i fantazja - tak w skrócie można scharakteryzować grę Napoli w dzisiejszym spotkaniu.

67'

Lewą stroną przedarł się Zieliński, dośrodkował w pole karne, ale Mertens źle przyjął piłkę i z kontratakiem ruszyło Torino.

66'

Marko Rog zmienia Marka Hamsika.

64'

Piotr Zieliński pojawia się w miejsce Allana.

62'

Kapitalna akcja Napoli, którą uderzeniem zakończył Dries Mertens i piłka wpadłaby do siatki, gdyby nie Joe Hart!

60'

Lucas Boye opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Juan Manuel Iturbe.

60'

GOOOLLL!!! Lorenzo Insigne podwyższa prowadzenie Napoli! Kapitalnym podaniem popisał się Dries Mertens i Insigne precyzyjnym uderzeniem tuż przy słupku nie dał szans Joe Hartowi!

58'

Napoli miało rzut rożny i mogło podwyższyć prowadzenie! Do piłki najwyżej wyskoczył Marek Hamsik i minimalnie przestrzelił!

57'

Za komentowanie decyzji sędziego ukarany został Raul Albiol.

56'

Lucas Boye najlepiej odnalazł się w zmieszaniu pod bramką Napoli i minimalnie przestrzelił z 14 metrów!

53'

Samuel Gustafsson szybko ''przywitał się'' z zawodnikami gości. Brzydki faul i żółta kartka dla gracza Torino.

52'

Mamy pierwszą zmianę w meczu. Samuel Gustafsson zmienia Marco Benassiego.

50'

Callejon nie doszedł do bardzo mocnego zagrania Ghoulama i grę od bramki wznowi Hart.

48'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Marco Benasii i świetną interwencją popisał się Reina, który odbił piłkę do boku!

47'

Prosty błąd Allana, który w łatwej sytuacji przy linii bocznej stracił piłkę na rzecz zawodnika Torino.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

45'

Koniec pierwszej połowy! Torino FC - SSC Napoli 0:1!

44'

Fatalne zagranie Belottiego, który w prostej sytuacji zbyt mocno podał do Falque i piłka opuściła plac gry.

42'

Jose Maria Callejon został sfaulowany przez Cristiana Molinaro i sędzia słusznie przerwał grę.

40'

Efektowna akcja Belottiego, który ograł dwóch graczy Napoli, ale oddał bardzo niecelne uderzenie.

39'

Świetnie zachował się Carlao, który przeczytał intencje Allana i przeciął jego prostopadłe zagranie w kierunku Mertensa.

36'

Gospodarze są kompletnie bezradni. Dobrze ustawione Napoli skutecznie broni dostępu do własnej bramki i efektownie rozgrywa swoje ofensywne akcje.

34'

Torino dłużej utrzymywało się przy piłce na połowie gości, ale w najważniejszej fazie akcji jeden z zawodników gospodarzy zagrał niedokładnie i grę od bramki wznowi Reina.

32'

Ależ zabawiło się trio Insigne-Mertens-Hamsik! Grając na jeden kontakt wbiegli z piłką w pole karne, ale Insigne zbyt mocno uderzył i piłka poszybowała nad bramką!

30'

Świetna interwencja Reiny, który odważnym wyjściem z bramki uprzedził Bellotiego i złapał piłkę.

28'

Allan zdecydował się na uderzenie z dystansu, piłka po drodze trafiła w jednego z obrońców Torino i goście mają kolejny rzut rożny.

26'

Lepszy fragment gry w wykonaniu Torino, ale Iago Falque źle się złożył do uderzenia z woleja i piłka spokojnie wylądowała w rękach Reiny.

23'

Pierwsza groźna akcja Torino! Do bezpańskiej piłki pierwszy dobiegł Adam Ljajić, ale jego uderzenie nieznacznie minęło bramkę Napoli!

22'

Iago Falque zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne gości, ale Reina bez problemów poradził sobie z tym zagraniem.

20'

Ależ fatalna postawa Torino w obronie! Przed swoją szansą stanął Dries Mertens ale źle przelobował Joe Harta i piłka poszybowała nad bramką.

19'

Elseid Hysaj kapitalnie dograł do Callejona, ale Hiszpan zamiast podania do Mertensa wolał sam zakończyć akcję i minimalnie spudłował!

17'

Faouzi Ghoulam popełnił fatalny błąd i stracił piłkę na 20 metrze przed własną bramką. Na jego szczęście dobrze ustawiony był Raul Albiol i oddalił zagrożenie.

15'

Bardzo duża przewaga po stronie Napoli. Goście kontrolują poczynania na boisku, dłużej utrzymują się przy piłce i są dużo dokładniejsi w swoich zagraniach.

13'

Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy! Hamsik dograł do Allana, ale pomocnik gości zbyt długo zwlekał z podaniem i Napoli ma ''tylko'' rzut rożny.

11'

Jeszcze raz trafienie Callejona:

9'

Daniele Baselli brzydko sfaulował i zasłużenie otrzymał żółtą kartkę.

8'

Dla Hiszpana było to 12. ligowe trafienie w 35 występie w trwającym sezonie Serie A.

7'

GOOOLLL! Świetny początek w wykonaniu Napoli! Jose Maria Callejon wbiegł w pole karne i uderzeniem obok Joe Harta otworzył wynik spotkania! Torino - Napoli 0:1!

5'

Świetna interwencja Carlao, który powstrzymał szarżującego Callejona.

3'

Z rzutu rożnego nic groźnego nie wynikło, Torino wyszło z kontratakiem, ale obrońcy Napoli wybili piłkę z własnego pola karnego.

2'

Dries Mertens wywalczył pierwszy rzut rożny w meczu dla gości.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

15:00

Piłkarze są już na murawie! Za chwilę rozpoczynamy emocje!

14:50

Torino na własnym obiekcie zdobyło 32 punkty, natomiast Napoli to najlepiej spisująca się drużyna w meczach wyjazdowych w całej lidze.

14:47

Torino to dziewiąta drużyna Serie A, która już o nic nie gra. Nie ''grozi'' jej awans do europejskich pucharów, a tym bardziej spadek z ligi. Napoli znajduje się na trzeciej pozycji i jeśli dzisiaj wygra, to wyprzedzi Romę, która o 20:45 zmierzy się z Juventusem.

14:37

W poprzedniej kolejce Torino dość pechowo zremisowało z Juventusem (bramka stracona w samej końcówce spotkania). Napoli wygrało na własnym stadionie z Cagliari 3:1.

14:31

Ławka rezerwowych Napoli: Rafael, Sepe, Strinić, Giaccherini, Maggio, Zieliński, Chiriches, Rog, Pavoletti, Diawara, Tonelli, Milik.

14:29

Ławka rezerwowych Torino: Padelli, Cucchietti, Castan, Lopez, Gustafson, Valdifiori, Iturbe, Obi, Barreca, Lukic, Avelar, De Silvestri.

14:20

Tak graficznie prezentują się wyjściowe składy:

14:18

Poznaliśmy już składy, w jakich obydwie drużyny rozpoczną dzisiejsze spotkanie i niestety Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński zaczną na ławce rezerwowych.

14:18

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Torino FC - SSC Napoli!