To tyle na dzisiaj, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrej nocy!

21:49

Kibice Realu naczekali się na ten tytuł naprawdę długo - teraz Los Blancos cieszą się na murawie!

93'

Koniec meczu! Real Madryt wygrał z Malagą 2:0 i dzięki temu został nowym mistrzem Hiszpanii! W Madrycie zaczyna się świętowanie, wygrana Barcelony z Eibarem 4:2 nie ma najmniejszego znaczenia!

91'

Sędzia dolicza dwie minuty do drugiej połowy spotkania.

90'

Chory Castro uderza z siedmiu metrów, strzał był piekielnie mocny, fantastycznie na poprzeczkę sparował go Keylor Navas!

88'

Alvaro Morata schodzi z piłką do środka pola karnego, decyduje się na strzał, który zaskoczył całą defensywę, ale nie Carlosa Kameniego - golkiper Malagi sparował strzał do boku.

86'

Niebezpiecznie blisko pola karnego z piłką zbliżył się Marcelo, Brazylijczyk uderza podobnie jak Charles, daleko od bramki.

84'

Charles dostał całkiem niezłe dośrodkowanie z lewej strony boiska, zdecydowanie zaspała defensywa Realu, piłkarz Malagi posłał jednak futbolówkę prosto w trybuny.

82'

Gra nieco uspokoiła się, Los Blancos wymieniają od dłuższego czasu podania w środku pola.

80'

Real oddał nieco pola gospodarzom, ale to wciąż Królewscy wyglądają na drużynę lepszą, wciąż są bezbłędni w grze defensywnej.

78'

W pole karne dośrodkowuje Chory Castro, piłka spada na głowę Ignacio Camacho, pomocnik główkuje metr nad poprzeczką!

77'

Barcelona już prowadzi. Remontada dokonana, ale wygląda na to, że to nadal będzie za mało.

77'

Doskonałe uderzenie Mikela Villanuevy sprzed pola karnego, z najwyższym trudem piłkę na rzut rożny wybija Keylor Navas!

76'

Federico Ricca w pojedynku w narożniku boiska zdołał wywalczyć rzut rożny dla drużyny gospodarzy.

74'

Ostatnia roszada w dzisiejszym meczu. Karim Benzema zmieniony przez Alvaro Moratę, tymczasem... Barcelona wyrównuje stan meczu!

72'

Ostatnia zmiana w zespole z Malagi. Jony zmieniony przez Dudę.

71'

Cristiano Ronaldo zagrywa do ustawionego pod bramką Karima Benzemy, ten trafia do siatki, ale sędzia słusznie odgwizdał spalonego!

70'

Barcelona dostaje kuriozalnego karnego, ale Leo Messi marnuje go! Co za mecz na Camp Nou!

69'

Druga zmiana w Maladze. Boisko opuszcza Sandro Ramirez, zmienia go Charles. To był dobry mecz napastnika Malagi.

67'

Po chwili Mateo Kovacić zastępuje Casemiro.

66'

Boisko opuszcza żegnany przez La Rosaledę brawami Isco, zastępuje go James Rodriguez, dla którego będzie to najprawdopodobniej ostatni mecz w barwach Królewskich.

65'

Mocne dośrodkowanie Miguela Torresa w stronę ustawionego w polu karnym Sandro Ramireza, napastnika jednak skutecznie upilnowali dwaj obrońcy.

63'

Co teraz musi się stać, by Real Madryt nie został nowym mistrzem Hiszpanii? Potrzebne są dwie bramki Barcelony (na Camp Nou już 1:2) oraz trzy trafienia Malagi.

61'

Eibar prowadzi na Camp Nou już 2:0! Sensacja!

60'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Keko opuszcza boisko, pojawia się na nim Chory Castro.

58'

Cristiano Ronaldo wrócił na boisko.

58'

Jak padła bramka? Dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło do Sergio Ramosa, strzał kapitana Realu nie trafił do siatki, ale dobitka jego kolegi z ofensywy już tak.

57'

Jeszcze jedno "żółtko" - tym razem ogląda je Jony.

56'

Carlos Kameni z żółtą kartką za opuszczenie własnego pola karnego i dobiegnięcie aż do sędziego, by głośno wypowiedzieć swoje zdanie.

56'

Gol, gol, gol! Karim Benzema dobija piłkę do siatki, 2:0 prowadzi Real Madryt!

52'

Zastanawiające jest, dlaczego sędzia nie użył gwizdka, choć mógł się nawet pokusić o użycie czerwonej kartki...

50'

Bestialskie wejście Federico Rikki kończy się najprawdopodobniej kontuzją Cristiano Ronaldo... Portugalczyk opuszcza boisko.

48'

Mocne podanie Keko w kierunku uciekającego w pole karne Pablo Fornalsa, Hiszpana w ostatniej chwili ofiarnie powstrzymał Marcelo, który upadając mógł nabawić się kontuzji.

46'

Ruszamy z drugą połową, piłkę mają gospodarze!

21:00

Wracamy już do Malagi...

20:47

Goście zdobyli bramkę, która przybliża ich do mistrzostwa Hiszpanii. Nic nie wskazuje na to, by za około godzinę miała stać się sensacja. Real musi dowieźć korzystny wynik do końca. Czy się uda? Dowiemy się po przerwie, zostańcie z nami!

45'

Koniec pierwszej połowy na La Rosaleda! Do przerwy Real Madryt prowadzi z Malagą 1:0, oglądamy naprawdę niezłe spotkanie!

44'

Karim Benzema po dwójkowej akcji z Cristiano Ronaldo znalazł się sam na sam z bramkarzem w polu karnym, sędzia jednak słusznie zauważył spalonego Francuza.

42'

Podanie Jonego w pole karne Realu z łatwością przejmuje Casemiro, Brazylijczyk podaniem do Luki Modricia rozpoczyna akcję swojego zespołu.

40'

Obawy o zabiciu meczu już na samym początku okazały się kompletnie nietrafione - możemy się tylko cieszyć!

38'

Raz jeszcze bliski szczęścia Sandro Ramirez! Tym razem uderzał on głową po dośrodkowaniu w pole karne, piłka minęła słupek o metr!

36'

Ponownie interweniuje golkiper Malagi, Carlos Kameni z trudem broni uderzenie Toniego Kroosa. Real chce podwyższyć prowadzenie.

34'

Mocny strzał Cristiano Ronaldo, ponownie przytomnie broni go Carlos Kameni!

32'

Los Blancos nie są wcale stroną przeważającą, inicjatywę ma raczej Malaga. Real póki co pozostaje bezbłędny w obronie.

30'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego kończy się strzałem... przewrotką Ignacio Camacho, była ona jednak bardzo niecelna.

28'

Luka Modrić prostopadłym podaniem obsłużył Cristiano Ronaldo, Portugalczyk wychodził sam na sam z bramkarzem, jego mocne uderzenie obronił Carlos Kameni!

26'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry kończy się wrzutką na głowę Sergio Ramosa, kapitan Realu główkuje nad bramką.

25'

Federico Ricca wybija na rzut rożny głębokie dośrodkowanie Marcelo.

23'

22'

Sandro Ramirez! Co za strzał, ale jaka interwencja Keylora Navasa! Były piłkarz Barcelony uderzył znakomicie, pod poprzeczkę, golkiper wykonał ofiarną interwencję, zderzając się jeszcze ze słupkiem!

20'

Goście rewanżują się faulem Danilo na Sandro Ramirezie na połowie Los Blancos. Rzut wolny dla Malagi.

18'

Pablo Fornals fauluje Raphaela Varane'a na połowie Realu. Jeden z gospodarzy jest oburzony decyzją arbitra.

16'

To strzału tuż przed polem karnym zbierał się Jony, mogła z tego wyniknąć groźna dla Realu sytuacja, piłkarza Malagi w ostatniej chwili przyblokował obrońca.

14'

Przyzwoite uderzenie Sandro Ramireza zmierzało w dolny róg bramki Keylora Navasa, bramkarz Realu zachował zimną krew i złapał piłkę.

12'

Petarda Jonego z około 30 metrów trafia w trybunę za bramką.

11'

Real odpowiada bardzo podobną akcją, dośrodkowanie niespodziewanie dotarło na głowę Karima Benzemy, sam Francuz był tym zaskoczony na tyle, że nie zdążył oddać strzału.

10'

Kolejne dośrodkowanie, tym razem gospodarze wrzucają piłkę z lewej strony boiska, zagranie Federico Rikki głową wybija Sergio Ramos.

8'

Na Camp Nou mecz również rozpoczyna się od mocnego uderzenia, chyba nawet mocniejszego niż na La Rosaleda, bowiem Eibar prowadzi z Barceloną 1:0!

7'

6'

Malaga wyprowadza pierwszą groźniejszą akcję, piłka trafia do Keko na prawe skrzydło, dośrodkowanie pewnie przejmuje Raphael Varane.

4'

Może być jednak tak, że bramka zdobyta na samym początku zabije ten mecz już w pierwszych minutach. Miejmy nadzieję, że mimo wszystko obejrzymy dziś dobry futbol.

3'

Cudowne podanie Isco ze środka pola po przejęciu piłki, Hiszpan posłał piłkę dokładnie między dwóch obrońców w kierunku swojego kolegi, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem!

2'

Goooool! Cristiano Ronaldo! Portugalczyk przybliża Real do tytułu!

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i gramy! Przy piłce Real Madryt!

19:58

Piłkarze już na murawie!

19:52

Już za moment przenosimy się na La Rosaleda!

19:46

Równolegle toczyć się będzie mecz Barcelony z Eibar. Będziemy na bieżąco informować o wyniku tego spotkania.

19:43

Przypomnijmy tylko, że gościom wystarczy dziś punkt, by odzyskać tytuł mistrzowski.

19:40

Rezerwowi Realu: Kiko Casilla, Nacho, James Rodriguez, Mateo Kovacić, Lucas Vasquez, Marco Asensio i Alvaro Morata.

19:38

Rezerwowi Malagi: Denys Bojko, Martin Demichelis, Juan Perez, Michal Santos, Charles, Chory Castro i Duda.

19:35

Znamy już składy obu drużyn. Juande Ramos i Zinedine Zidane stawiają na swoje najmocniejsze jedenastki.

19:30

Dobry wieczór Państwu, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Malaga - Real Madryt!