22:40

93'

Koniec spotkania! Borussia remisuje z Realem 2:2!

92'

Padł w polu karnym Pierre-Emerick Aubameyang. Zdaniem sędziego nie było przewinienia.

90'

Szymon Marciniak doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

88'

Emre Mor zagrał do Aubameyanga, który znakomicie obsłużył Marco Reus zagraniem między dwóch obrońców Realu. Reus wślizgiem wpakował futbolówkę do siatki!

88'

88'

GOOOOOOL! MARCO REUS!

85'

Alvaro Morata zmienił strzelca dówch goli - Karima Benzemę.

83'

Ni to strzał, ni to dośrodkowanie Emre Mora. Piłka w rękach Keylora Navasa.

80'

Sebastian Rode wszedł w miejsce Gonzalo Castro.

78'

Nieprawdopodobne! Lucas Vazquez wystawił piłkę Cristiano Ronaldo, a ten z najbliższej odległości trafił w słupek!

74'

Jak tego nie strzelił Marcelo?! Piłka po akcji Vazqueza spadła na 12. metr do niepilnowanego Brazylijczyka, który huknął nad poprzeczką.

71'

Szymon Marciniak pokazał kolejna żółtą kartkę. Tym razem ukarany został Sokratis.

69'

Żółtą kartkę obejrzał Casemiro.

69'

Główkował Benzema, a piłka wpadłaby do siatki, gdyby nie Marco Reus, który odbił futbolówkę, wyręczając Weidenfellera.

68'

Znakomita parada Weidenfellera! Strzelał mocno z 15 metrów Ronaldo, ale bramkarz Borussii sparował piłkę na rzut rożny!

64'

Pierwszą zmianę przeprowadził też Zidane. Toni Kroos zastąpił Lukę Modricia.

62'

W miejsce Andre Schurrle pojawił się Marco Reus.

62'

Podwójna zmiana w Borussii. Za Pulisicia wszedł Emre Mor.

61'

Marcel Schmelzer fantastycznie podał z lewej strony do Pierre-Emericka Aubameyanga, a Gabończyk nie mógł zmarnować tej okazji. Borussia przegrywa już tylko 1:2.

61'

GOOOOOOL! AUBAMEYANG!

59'

Andre Schurrle miał sporo miejsca, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Ostatecznie skrzydłowy Borussii stracił piłkę.

56'

Dembele z rzutu rożnego w kierunku Sokratisa, ale Grek przegrał pojedynek z królującym w powietrzu Sergio Ramosem.

53'

Świetne dośrodkowanie z lewego skrzydła Jamesa Rodrigueza między dwóch obrońców BVB. Do piłki wyskoczył Benzema i strzałem głową nie dał szans Weidenfellerowi.

53'

GOOOOOOL! KARIM BENZEMA!

52'

Cristiano Ronaldo oddał piłkę do Benzemy. Napastnik Realu w stuprocentowej sytuacji uderzył prosto w bramkarza BVB.

50'

Uderzenie Gonzalo Castro, ale reprezentant Niemiec nieco nieczysto trafił w futbolówkę. Piłka w rękach Navasa.

48'

Łukasz Piszczek wyprowadził akcję środkiem pola i odegrał do Ousmane Dembele, a ten bez kompleksów wpadł w szesnastkę i oddał minimalnie niecelny strzał!

46'

Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy Borusii Dortmund!

21:39

45'

Minęło 60 sekund doliczonych przez Szymona Marciniaka do pierwszej połowy. Do przerwy Real prowadzi z Borussią 1:0.

44'

Po rzucie rożnym futbolówka trafiła do ustawionego poza polem karnym Marcelo. Brazylijczyk uderzył z woleja prawą nogą, ale wyraźnie ponad poprzeczką.

43'

Mogło być 2:0 dla Królewskich. Cristiano Ronaldo minimalnie spóźnił się do podania Karima Benzemy.

42'

Ousmane Dembele wyprowadził błyskawiczny kontratak. Borussia miała przewagę liczebną, ale akcję fatalnie zepsuł Gonzalo Castro.

40'

Znakomity refleks Navasa! Andre Schuerrle uderzył z rzutu wolnego, a piłka przeleciała przez dziurę w murze. Golkiper Realu fantastycznie odbił futbolówkę.

39'

Luka Modrić obejrzał pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu.

37'

Kontratak Borussii, po którym piłkę w prawej stronie pola karnego otrzymał Christian Pulisić. Skrzydłowy BVB miał sporo czasu, ale uderzył w Keylora Navasa!

34'

Dośrodkowanie Ousmane Dembele, ale w polu karnym Realu przewinił Sokratis.

31'

Borussia nie radzi sobie z pressingiem Realu. Ekipa Tuchela zbyt często ma dziś kłopoty z płynnym wyprowadzenie piłki z własnej połowy.

30'

Casemiro źle przyjął sobie piłkę, ale upadł zaatakowany przez Andre Schurrle. Rzut wolny dla Realu.

28'

Dani Carvajal miał bardzo dużo miejsca na prawym skrzydle. Hiszpan posłał znakomitą piłkę w kierunku Karima Benzemy, a ten bez problemów pokonał Weidenfellera. Za francuskim obrońcą nie zdążył Łukasz Piszczek.

28'

GOOOOOL! KARIM BENZEMA!

25'

Sokratis Papastathopoulos może kontynuować grę.

24'

Sokratis ma problemy ze zdrowiem. Grek został nadepnięty przez Benzemę. Polski sędzia wezwał masażystów BVB.

22'

Cristiano Ronaldo sfaulował Marcela Schmelzera. Gwizdek Marciniaka, a CR 7 miał pretensje do Niemca, że ten symulował.

20'

Strzał Jamesa Rodrigueza, ale bez trudu złapał futbolówkę Roman Weidenfeller.

18'

Długo rozgrywali piłkę piłkarze Borussii, ale nadziali się na kontrę Realu. Przejął futbolówkę Benzema, a następnie pociągnął z nią Rodriguez. Kolumbijczyk oddał piłkę Ronaldo, a ten odegrał z powrotem do Jamesa, który spróbował podciąć futbolówkę nad Weidenfellerem. Golkiper Borussii wyszedł z opresji!

15'

Przewaga Realu rośnie, ale Królewskim brakuje trochę dokładności. Marcelo nie zrozumiał się na lewym skrzydle z Lucasem Vazquezem.

12'

Lucas Vazquez zdecydował się na strzał niemal z narożnika pola karnego. Uderzenie bardzo niecelne.

11'

Łukasz Piszczek skutecznie przerwał atak Realu. Polak przeciął podanie adresowane do Lucasa Vazqueza.

9'

Cristiano Ronaldo znakomicie odegrał piłkę piętą do Karima Benzemy. Strzał Francuza z trudem odbił przed siebie Wiedenfeller!

7'

Marcelo napędził akcję Realu na lewym skrzydle. Dograł w pole karne, a tam dobrze ustawiony Sokratis nieco skiksował, ale wybił jednak futbolówkę na rzut rożny.

5'

Pociągnął lewą stroną Marcel Schmelzer. Piłka tuż za linią pola karnego trafiła do Andre Schuerrle, który potężnie huknął, ale ponad poprzeczką.

3'

Gwizdek Szymona Marciniaka. Cristiano Ronaldo na pozycji spalonej.

2'

Sporo miejsca miał Cristiano Ronaldo, ale nie zdecydował się na strzał. Ostatecznie piłka po dośrodkowaniu Lucasa Vazqueza w rękawicach Weidenfellera.

1'

Pierwszy gwizdek Szymona Marciniaka! Rozpoczęli od środka boiska piłkarze Realu.

20:40

Zawodnicy Realu i Borussii wychodzą już na murawę. Za moment hymn Ligi Mistrzów!

20:31

20:18

Real nie przegrał ani razu w ostatnich 33 meczach o stawkę. Piłkarze Borussii zamierzają przerwać tę znakomitą serię. - Nie jedziemy tam, żeby podać im punkty na tacy - zapowiada dyrektor sportowy BVB Michael Zorc. - Musimy w tym meczu przejść samych siebie - dodaje Roman Weidenfeller.

20:14

Jeśli Real chce zająć pierwsze miejsce, musi wygrać. - Wytoczymy najcięższe armaty. Chcemy szybko zdobyć bramkę. Liczy się tylko zwycięstwo, zależy nam na wyjściu z grupy z pierwszego miejsca. Moi zawodnicy są doświadczeni, ale przy tym wciąż głodni sukcesów. To spotkanie będzie dla nas jak finał Ligi Mistrzów - zapowiada Zinedine Zidane.

19:48

19:41

19:30

Zarówno Królewscy, jak i Borussia zapewnili już sobie awans z grupy. Stawką środowego meczu będzie wyjście z niej z pierwszego miejsca. Po pięciu kolejkach Real traci do rywali dwa punkty.

19:22

19:20

Łukasz Piszczek nie będzie jedynym Polakiem uczestniczącym w środowym meczu Realu z Borussią na Santiago Bernabeu. Spotkanie poprowadzi nasz eksportowy arbiter Szymon Marciniak, a pomagać mu będą asystenci Paweł Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz.

19:15

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 6. kolejki Champions League. Na Santiago Bernabeu w Madrycie dojdzie do pojedynku Realu Madryt z liderującą w grupie F Borussią Dortmund.