Sporting LizbonaSporting Lizbona
1 : 2
Real MadrytReal Madryt
22:41

To wszystko z tej relacji live, zapraszam Państwa do śledzenia innych na gol24.pl !
Żegnamy się z Państwem, dobrej nocy !

22:40

Niewątpliwie byliśmy świadkami ciekawego spotkania na stadionie w Lizbonie. I przez moment podobnie jak w pierwszym meczu między tymi drużynami pachniało niespodzianką. Wszystko jednak ułożyło się po myśli królewskich, którzy inkasują 3 punkty i tym samym zapewniają sobie wyjście z grupy.

95'

Koniec spotkania ! Real Madryt wygrywa w Lizbonie ze Sportingiem 2:1 !

93'

Andre faulował Vazqueza i obejrzał żółty kartonik

92'

A piłkarze Realu bawią się piłką na własnej połowie.

90'

Arbiter dolicza aż 5 minut !

89'

Kartka dla Campbella

87'

Wrzutka Ramosa w pole karne tam najwyżej wyskakuje Karim Benzema, który strzałem głową pakuje piłkę do siatki !

86'

Goooool !!! Karim Benzema !

84'

Rzut rożny dla Realu, wrzutka Modrićia, piłkę przyjął Vazquez, oddał mocny strzał jednak niecelny !

81'

Gooooooool !!! Adrien Silva wykorzystuje karnego !

79'

Ręka Coentrao w polu karnym i mamy jedenastkę !

77'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Andre za Bas Dosta.

75'

Mimo gry w przewadze jednego zawodnika, Real cofnięty do defensywy.

72'

Strzał Carvalho z około 20 metrów wysoko ponad bramką.

71'

Ostatnia zmiana w drużynie Realu. Coentrao pojawia się na placu gry.

67'

Zmiana również w Sportingu. Schelotto w miejsce Ruiza

67'

A w drużynie Realu, Benzema zastąpi Isco

66'

Sporting w osłabieniu. Niewątpliwie teraz skupią się na obronie wyniku.

64'

Pereira otrzymuje czerwony kartonik ! Zdaniem arbitra podczas przepychanki z Kovacićem został uderzony w brzuch. Trzeba przyznać że Chorwat dodał trochę też od siebie dramaturgi..

62'

Za Cesara ---> Campbell

60'

Od kilku minut to królewscy dłużej utrzymują się przy piłce i szukają kolejnego gola.

60'

Asensio próbował dośrodkować w pole karne, na rzut rożny wybija Zeegelar.

58'

Jakiegoś urazu nabawił się Bale, opuszcza boisko a w jego miejsce Asensio.

58'

Rajd Bale'a i w środku pola Ruiz fauluje walijczyka. Będzie żółta kartka.

54'

składał się do przewrotki w polu karnym Ruiz jednak zdaniem sędziego, uderzył przy tej próbie Varane i od bramki Navas.

51'

Dobra teraz akcja gospodarzy. Carvalho przebił się przez 3 piłkarzy krolewskich, zagrał na prawą stronę jednak zabrakło zamknięcia tej akcji.

49'

Agresywniej zaczęli drugą odsłonę piłkarze Sportingu, szybko szukają wyrównującego gola, jak na razie bez skutku.

45'

Od środka Real i zaczynamy drugą część spotkania !

45'

Arbiter nie dolicza ani jednej minuty i kończy pierwszą część spotkania.

44'

Błąd Ramosa na własnej połowie boiska i Bast Dost miał dobrą szansę by oddać strzał na bramkę Navasa jednak próbował podawać i sędzia odgwizduje spalonego !

43'

Uderzał z ostrego kąta Ronaldo, piłka odbiła się jeszcze od jednego z gospodarzy i będzie corner.

42'

Faul Coatesa na Bale'u i będzie rzut wolny po przeciwnej stronie boiska !

41'

Bruno Cesar ! Huknął ile sił w nodze na bramkę Navasa i minimalnie obok !

40'

Faulował Marcelo tuż przed linią pola karnego ! Będzie tylko rzut wolny dla Sportingu.

39'

Kolejny korner dla królewskich, znowu krótko rozegrany i tym razem Marcelo oddał strzał bardzo niecelny.

38'

krótko rozegrany ten stały fragment gry, ostatecznie wrzutka Marcelo niecelna.

37'

Dośrodkowanie Bale'a w pole karne , na rzut rożny wybija Semedo

35'

Długa prostopadła piłka Ramosa w pole karne, jednak Patricio skutecznie wyłapuje .

33'

Bruno Cesar ! ależ niewiele teraz brakowało ! Uderzył w dogodnej sytuacji piłkarz Sportingu, piłka odbiła się od Ramosa i minimalnie zabrakło aby wpadło to do pustej bramki !

31'

Wrzutka Modricia z rzutu wolnego, tam do strzału składał się Ronaldo, ostatecznie piłka na 5 metrze trafiła do Varane, który wślizgiem pakuje piłkę do siatki !

29'

Goooooool !!! Raphael Varane !

29'

Faulowany Ronaldo, czekał na ten faul Portugalczyk bowiem nie miał do kogo dograć. Będzie rzut wolny.

25'

Nie udało się dla Bale'a wrzucić piłki w pole karne i od bramki zacznie Patricio

20'

Bardzo wysoko ustawiają się dzisiaj gospodarze i Real ma problemy by przedostać się pod bramkę rywala

16'

Przejął inicjatywę Real Madryt, szukając kolejnych ataków na bramkę Paticio

13'

Akcja Realu Madryt, centra Marcelo, Ronaldo uderza piłkę głową ale bardzo niecelnie.

9'

W tych pierwszych minutach lekka dominacja gospodarzy a królewscy czekają na kontrę.

7'

Od bramki Navas i Real buduje atak pozycyjny.

6'

Rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne i skutecznie wybijają obrońcy z Madrytu.

6'

Strzał Ronaldo, bardzo słaby i bez problemów Patricio wyłapuje piłkę .

3'

Atak pozycyjny gospodarzy, na 16 metrze znalazł się Adrien, wydawało się, ze Ramos faulował , ale sędzia nie reaguje i przy piłce goście.

20:46

Zaczynamy !

20:46

Piłkarze już na murawie, gospodarze w swoich tradycyjnych zielonych strojach, goście z Madrytu zagrają na fioletowo.

20:36

W wolnej chwili zapraszamy to zapoznania się z oficjalną zapowiedzią tego spotkania : [kliknij tutaj]

20:34

Real Madryt dzisiejszym spotkaniem będzie chciał przypieczętować awans z grupy. Aby tak się stało, gościom wystarczy remis. Jak wiadomo, przyjezdni dzisiejszego starcia pokazali swoją siłę podczas ligowego meczu z Atletico pokonując ich 3:0 a hat-tricka zdobył Cristiano Ronaldo. Dziś z pewnością będą chcieli potwierdzić swoją wysoką formę i będą walczyć o całą pulę.

20:28

Niewątpliwie Sporting będzie chciał zrehabilitować się za porażkę w Madrycie. Porażkę, której wcale nie musiało być, bowiem królewscy strzelili dwie bramki w ostatnich minutach meczu i rzutem na taśmę pokonali dzisiejszych gospodarzy 2:1

20:27

Witamy Państwa bardzo serdecznie, punktualnie o 20:45 rozpoczniemy relacje live z meczu Ligi Mistrzów, w którym to Sporting Lizbona zmierzy się z Realem Madryt.