1. połowa1 : 2
22:37

To tyle na dzisiaj, relacja kończy się, ale zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych, które już niebawem na stronie! Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak, dobrego wieczoru!

22:35

Co za niesamowity mecz! Legioniści byli ostatecznie bliscy nawet zwycięstwa, ale ciężko wywalczony remis z obrońcą trofeum jest niesamowitym wynikiem, wielkie brawa dla mistrzów Polski.

94'

KONIEC MECZU! LEGIA WARSZAWA REMISUJE Z REALEM MADRYT 3:3!

93'

Zablokowany Marco Asensio, rzut rożny!

93'

Rzut wolny dla gości, ręka Michała Kucharczyka, ostatnia minuta gry!

91'

Trzy minuty doliczone!

90'

To, co się dzieje na murawie w ostatnim kwadransie, to czysta abstrakcja! Gra toczy się cios za cios, tutaj wszystko jeszcze może się zdarzyć!

88'

Jakub Rzeźniczak bliski gola głową po rzucie rożnym! Co tu się dzieje?!

87'

Mateo Kovacić wyrównał stan meczu bardzo precyzyjnym strzałem zza pola karnego po zamieszaniu w szesnastce warszawian.

86'

Tomasz Jodłowiec zmienia Vadisa Odjidję-Ofoe.

86'

Niestety... Mateo Kovacić trafia na 3:3.

85'

Mariano Diaz pojawia się na murawie w miejsce Alvaro Moraty.

84'

Perfekcyjny kontratak mistrzów Polski, który strzałem sprzed pola karnego wykańcza Thibault Moulin, piłka wpada do bramki od słupka!

83'

GOOOOOOOOOOOL!!! COOOOO SIĘ DZIEJEEEE!!! THIBAULT MOULIN!!!

82'

Los Blancos mają coraz mniej czasu, ale wciąż marnują swoje okazje. Alvaro Morata złapany na spalonym.

80'

Michał Kucharczyk ośmieszony przez Daniego Carvajala na skrzydle. Legia mogła rozpocząć groźny kontratak, tymczasem piłka dla Realu.

78'

...a Fabio Coentrao ustępuje miejsca Marco Asensio.

77'

Aleksandar Prijović zmienia Miroslava Radovicia...

75'

Thibault Moulin mógł rozpocząć kontratak Legii, ale za mocno wystawił piłkę Michałowi Kucharczykowi.

73'

Guilherme wybija piłkę na rzut rożny po wrzutce w pole karne, rzut rożny dla gości z Hiszpanii nie daje im korzyści.

73'

Legia - Real

71'

Cristiano Ronaldo domaga się podyktowania rzutu karnego po walce z Jakubem Rzeźniczakiem w polu karnym, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

69'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Nemanja Nikolić zmieniony przez Michała Kucharczyka.

68'

Kolejny groźny rzut wolny dla Realu. Do piłki podchodzi Cristiano Ronaldo i z 25 metrów strzela mocno i prosto w bramkarza!

67'

Lucas Vazquez fauluje Miroslava Radovicia, to było groźne przewinienie, mogło zakończyć się kontuzją Serba.

65'

Pierwsza zmiana w drużynie Realu Madryt. Karim Benzema zmieniony przez Lucasa Vazqueza.

63'

Piłka odbita od Adama Hlouska bardzo bliska zakończenia swojego lotu w bramce Legii, gospodarze mają sporo szczęścia!

61'

Real bierze się do ataku, ale kolejne dośrodkowania padają łupem Arkadiusza Malarza.

59'

Zaskakujący strzał Serba, który kopnął piłkę czubkiem buta z narożnika pola karnego, a piłka niespodziewanie zaskakuje Keylora Navasa i trafia do siatki! Niespodzianka przy Łazienkowskiej!

58'

GOOOOOL!!! REMIS!!! MIROSLAV RADOVIĆ!!!

57'

Niespodziewanie do strzału podszedł Gareth Bale, posyłając piłkę nad bramką.

56'

Karim Benzema faulowany przez Adama Hlouska tuż przed polem karnym, bliźniacza sytuacja dla gości.

55'

Beznadziejny strzał Mateo Kovacicia z 30 metrów, spokojnie piłkę łapie Arkadiusz Malarz.

53'

Sam poszkodowany strzela, piłka minęła bramkę Realu w niebezpiecznie bliskiej odległości!

52'

Fabio Coentrao fauluje Guilherme tuż przed polem karnym - doskonała szansa przed Legią!

51'

Bardzo trudne, podkręcone uderzenie Garetha Bale'a z wielkim trudem broni Arkadiusz Malarz!

49'

Wojskowi nie mogą opuścić własnej połowy, ale Real wciąż atakuje bez przekonania.

47'

Wybite dośrodkowanie Karima Benzemy, rzut rożny dla Królewskich.

46'

Mecz wznowiony, przy piłce zawodnicy Legii Warszawa!

21:43

Czekamy na drugą połowę spotkania, która rozpocznie się już niebawem.

21:42

21:39

21:35

Czas na statystyki w przerwie.

Posiadanie piłki: Legia Warszawa 43% - 57% Real Madryt Strzały celne: Legia Warszawa 1 - 5 Real Madryt Sytuacje bramkowe: Legia Warszawa 3 - 12 Real Madryt Podania celne: Legia Warszawa 251 - 365 Real Madryt

45'

21:33

Trzeba przyznać, że oglądamy przyzwoite widowisko. Królewscy atakują, ale nie widać pewności w ich poczynaniach, legioniści natomiast próbują odbierać piłkę już na połowie rywala, z czym nie mają niespodziewanie wielkich problemów. Liczymy na gole po przerwie, tu jeszcze będzie się działo!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa u siebie z Realem Madryt 1:2 po całkiem niezłej grze.

45'

Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

45'

Dośrodkowanie Cristiano Ronaldo ze spokojem łapie Arkadiusz Malarz.

43'

Legia nabiera wiatru w żagle - to zdecydowanie najlepszy fragment gry gospodarzy w tym meczu.

41'

Vadis Odjidja-Ofoe wszedł z piłką pod pole karne i huknął nie do obrony w samo okienko, Keylor Navas bez szans! 1:2 w Warszawie.

40'

GOOOOOL!!! VADIIIS!!! CUDOWNE TRAFIENIE BELGA!!!

38'

Kąśliwy strzał Cristiano Ronaldo z ostrego kąta, ale nie dał się zaskoczyć Arkadiusz Malarz.

36'

Mierzone podanie w pole karne do Garetha Bale'a, skrzydłowy wykłada piłkę Karimowi Benzemie, Francuz nie miał problemu z wykończeniem akcji pewnym strzałem.

35'

Karim Benzema! 2:0 prowadzi Real Madryt.

33'

Po ponad pół godzinie gry gra Legii nie wygląda wcale źle. Real zdobył jednego gola, ma swoje szanse, ale skutecznie bronią się gospodarze, skuteczni są także w odbiorze.

31'

Groźnie z piłką minął się Adam Hlousek, przez co z piłką sam przed polem karnym stanął Gareth Bale. Walijczyk uderza ponad poprzeczką.

29'

Po wrzutce w szesnastkę Legii główkował Cristiano Ronaldo, Portugalczyk uderzył wysoko nad bramką.

27'

Dynamiczna kontra Legii zmarnowana przez Guilherme, Brazylijczyk zdecydował się na strzał z dystansu, który okazał się bardzo niecelny.

25'

Cristiano Ronaldo dostaje podanie od Garetha Bale'a w pole karne po błędzie Bartosza Bereszyńskiego, po chwili obrońca naprawia swój błąd. Rzut rożny dla Realu również wybity.

25'

23'

Vadis Odjidja-Ofoe kieruje piłkę spod linii bocznej pod nogi Nemanji Nikolciia, ale ponownie Węgier nie zdążył do piłki.

21'

Powtórki pokazują, że o jedenastce nie mogło być mowy.

20'

Spor kontrowersja w szesnastce gości - Fabio Coentrao przewraca w polu karnym Miroslava Radovicia, dobrze ustawiony w tej sytuacji sędzia nie używa gwizdka!

18'

Z około 12 metrów uderzył Karim Benzema, z tym strzałem świetnie radzi sobie Arkadiusz Malarz.

16'

Gareth Bale faulowany na prawym skrzydle, Walijczyk podchodzi do rzutu wolnego i trafia w mur. Rzut rożny.

14'

Michał Kopczyński głupio traci piłkę przy linii bocznej. Legioniści muszą się wystrzegać właśnie takich błędów.

12'

Guilherme spróbował długiego podania do szarżującego w pole karne Miroslava Radovicia, Serba podręcznikowo zatrzymał Nacho.

10'

Z dystansu uderza Thibault Moulin, strzał leciał dość nisko, ale i tak ominął bramkę. Mimo to decyzję Francuza należy pochwalić.

8'

Pierwsza dobra akcja gospodarzy. Dobre dośrodkowanie Vadisa Odjidji-Ofoe w stronę Nemanji Nikolcia w polu karnym, napastnika w ostatniej chwili ubiegł Keylor Navas.

6'

Zawodnicy Legii próbują jakoś odpowiedzieć, ale podania nie docierają do Nemanji Nikolicia.

4'

Piłkarze drużyny gości wymieniają podania na połowie Legii - Wojskowi rozpoczęli mecz mocno zdezorientowani.

2'

Prześliczne trafienie Walijczyka. Dośrodkowanie Fabio Coentrao z lewej strony boiska, przedłuża je Cristiano Ronaldo, piłka trafia do Garetha Bale'a, ten przecudownym wolejem trafia w okienko!

1'

I już w pierwszej minucie Gareth Bale ślicznym wolejem trafia na 1:0 dla Realu Madryt!

1'

Pierwszy gwizdek Pavla Kralovca za nami, mecz rozpoczęty przez Real Madryt!

20:42

Hymn Ligi Mistrzów za nami, czas na przywitanie zespołów.

20:40

Zawodnicy Legii Warszawa i Realu Madryt pojawili się już na murawie!

20:40

Obie drużyny już ustawione w tunelu!

20:34

Na stadionie rozbrzmiewa Sen O Warszawie, dziś brzmiący wyjątkowo smutno.

20:30

Klucz do dobrego wyniku warszawian w dzisiejszym meczu to perfekcyjna postawa w defensywie. Jeden błąd może skutkować golem, jeśli gra się z takim zespołem jak Real Madryt.

20:26

Trwa rozgrzewka obu zespołów. Pierwszy gwizdek sędziego już za około 20 minut.

20:24

Kibice Realu (oficjalnie przebywający na stadionie jako goście Los Blancos) rozwiesili swoje flagi.

20:21

Sędzią spotkania będzie arbiter z Czech, pan Pavel Kralovec.

20:12

Ciekawe...

20:11

Faworytem dzisiejszego meczu są bez dwóch zdań Królewscy. Mamy nadzieje na przyzwoity występ Legii i stracenie jak najmniejszej liczby goli.

20:09

Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla, Lucas Vasquez, Mariano Diaz, Marco Asensio, Isco, Danilo, Alvaro Tejero.

20:07

Rezerwowi Legii Warszawa: Radosław Cierzniak, Jakub Czerwiński, Łukasz Broź, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Kasper Hamalainen i Aleksandar Prijović.

20:06

20:06

Swoją rozgrzewkę rozpoczęli zawodnicy obu drużyn.

20:01

Na stadionie przy Łazienkowskiej, jak wiadomo od kilkunastu dni, nie pojawią się dziś kibice. Mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to legionistom w rozegraniu dobrego spotkania.

19:58

W ekipie Królewskich również niespodzianka - Zinedine Zidane ustawia zespół w 4-4-2, płynnie przechodzącym w 4-2-4. Ofensywny kwartet Gareth Bale - Karim Benzema - Alvaro Morata - Cristiano Ronaldo robi ogromne wrażenie.