Borussia DortmundBorussia Dortmund
1 : 0
Sporting LizbonaSporting Lizbona
94'

Koniec meczu! Borussia Dortmund pokonuje Sporting Lizbona 1:0 i przy remisie Realu Madryt w Warszawie, zajmuje pierwsze miejsce w grupie!

86'

Lekki przestój w meczu BVB-Sporting, ale warto powiadomić Państwa o wyniku w Warszawie. Szybko na gola na 3:2 odpowiada Kovacić i zrobiło się 3:3. :)

78'

Ostatnia zmiana w ekipie Sportingu. W miejsce Bryana Ruiza melduje się Lazar Markovic.

77'

Ależ dośrodkowanie Schelotto! Fantastyczne! W polu karnym był Bryan Ruiz, ale obok znalazł się niezawodny Łukasz Piszczek!

76'

Nieprzyjemny strzał Schuerrle! Puścił piłkę w kozioł i miał dość spore problemy Rui Patricio!

70'

Groźny strzał Silvy! Metr nad poprzeczką....

70'

Z kolei w miejsce Goetze- Sebastian Rode.

70'

Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Za Castro melduje się Łukasz Piszczek.

65'

Faul Raphaela Guerreiro i żółty kartonik.

58'

Adrien SIlva w miejsce Bruno Cesara.

57'

Informacja z Warszawy- Legia strzeliła właśnie bramkę na 2:2. Radovic :) Trybuny oszalały

50'

Goetze do Schuerlle! Na spalonym reprezentant Niemiec.

49'

Kąśliwie Martins! Jeszcze szansa na dobitkę Bas Dost, ale nic z tego! Ba, od bramki rozpocznie Roman Burki.

46'

Andre Schuerrle na murawie. Pojawia się w miejsce przeciętnego dzisiaj Dembele.

45'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Bas Dost melduje się na murawie. Zastępuje Luca Castaignosa.

45'

Borussia - Sporting

47'

Ależ rozegrali piłkę Dembele-Guerreiro! I ten drugi miał okazję na podwyższenie rezultatu, jednak tylko boczna siatka!! Koniec pierwszej połowy!

36'

Cóż za rozegranie! Cóż za przegląd! Gdyby tylko Pulisic strzelił do bramki, a nie w poprzeczkę!! Fantastycznie zagrali w trójkącie zawodnicy Tuchela!

33'

Najpierw Burki, teraz Bartra! Świetny wślizg i Martins znów powstrzymany! Ale rozkręcają się Portugalczycy!

29'

Burki!! Ratuje teraz Borussię przed stratą bramki. Pomógł mu co prawda Martins złym przyjęciem piłki, ale mogła nam się podobać ta akcja w wykonaniu podopiecznych Jorge Jesusa.

24'

Groźna wrzutka w pole karne gospodarzy, zbił ją Sokratis i Sporting konstruuje akcję od nowa.

22'

Żółtą kartką ukarany Luc Castaignos.

19'

Pulisic! Dojrzał w polu karnym Ramosa, chciał dograć taką kąśliwą piłkę, niestety dla gospodarzy bardzo dobrze pilnowany snajper Borussi.

15'

Błąd gości, próbowali zaatakować piłkarze Tuchela, ale stracił piłkę Ramos, osaczony przez trzech rywali.

15'

Świetne dośrodkowanie Raphaela Guerreiro, w polu karnym przeskoczył wszystkich, jak niegdyś Adam Małysz na Wielkiej Krokwi, Adrian Ramos i nie dał szans Rui Patricio. 1:0!

14'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Adrian Ramos!!!

13'

Miał szansę dojść do piłki Ramos, co oznaczało by ciekawą szansę na kontratak, ale Ruben Semedo powstrzymał napastnika BVB i żółta kartka dla obrońcy Sportingu.

11'

Nie mieliśmy do tej pory jasnych sytuacji bramkowych, może teraz coś przyniesie nam rzut wolny podyktowany dla gospodarzy.

8'

Jak zwykle bywa w Dortmundzie, stadion wypełniony po brzegi.

7'

Pograli trochę piłką goście, dwa dośrodkowania, ale obydwa niezbyt groźne.

5'

Przewrócił się teraz w polu karnym Pulisic, ale Danny Makkelie nie gwizdnął faulu. Powtórki pokazują, że jest to pierwszy błąd sędziego!

1'

Rozpoczynamy mecz! Przy piłce goście.

20:44

Skład BvB.

20:43

Skład gości.

20:42

Dziś, rewanżowe spotkanie między Borussią Dortmund a Sportingiem Lizbona. Pierwsze spotkanie w Portugalii zakończyło się zwycięstwem graczy Tuchela 2:1. Piłkarze Sportingu nie mogli jednak schodzić z murawy ze spuszczonymi głowami, ponieważ pokazali się z dobrej strony.