Schmelzer mógł zdobyć bramkę samobójczą!

Piękne wykończenie przez Schuerrle! Pulisić dośrodkował w pole karne. Carvajal nie zdołał wybić piłki i ta przeszła do napastnika BVB. Ten bez zastanowienia uderza pod poprzeczkę! Bez szans Navas

GOOOLL SCHUERRL!!!! ALE BOMBA!!!

86'

Piszczek wrzuca w pole karne! Navas wyłapuje piłkę

85'

Lekkie zamieszanie pod bramką Navasa. Zarówno piłkarze Borussii jak i Realu nie mogły przebić piłki

83'

Groźnie zrobiło się w polu karnym Realu. Pulisić wygrał pojedynek z Ramosem wbiegł w pole karne i uderzył! Keylor odbija piłkę, którą chwilę później wybija na rzut rożny Carvajal

82'

Uderzył teraz na wiwat Ronaldo

81'

Błąd obrony Realu chciał wykorzystać Mor, ale jego strzał był bardzo niecelny

79'

Ronaldo zszedł do środka przełożył raz, drugi uciekł do boku i mocno uderzył! Burki broni!

77'

Emre Mor zameldował się na boisku za wcześniej ukaranego Guerreiro

76'

Gerreiro kasuje prawdopodobnie zabójczą kontrę, gdyż piłkarze realu wyszliby 3-1

75'

Schuerrle uderza z ostrego kąta. Navas broni i mamy rzut rożny!

74'

Żółta kartka dla Weigla, który przerwał kontrę Los Blancos

72'

Na boisku pojawi się Pulisić, który zastępuje Dembele. Dziwna zmiana, gdyż Dembele był jednym prowadzących grę BVB

70'

Zidane również sięga do ławki. Jamesa zmienia Kovacić

70'

Navas broni strzał Guerreiro! Mogło być wyrównanie

69'

Dośrodkowanie p w pole karne! Benzema uderza z ostrego kąta w słupek. Piłka spada jeszcze pod nogi Varane'a! 1-2!

68'

GOOOLLL 1-2!!! VARANE DOPOKUTOWAŁ WINY

67'

Ramos uderze głową! minimalnie ponad bramką!

67'

Ronaldo uderza z dystansu! Piłka odbiła się od nogi jednego z obrońców

65'

Okazja dla przyjezdnych. Rzut wolny z boku pola karnego

64'

Po stronie Realu pierwszym ukaranym Sergio Ramos

64'

Nie ma gola! Bale pomnkął prawym skrzydłem w stronę narożnika boiska, wyłożył piłkę Benzemie na 5-ty metr, ale Francuz został uprzedzony w ostatniej chwili

61'

Ramos posyła piłkę w polem karne. Ronaldo minimalnie się spóźnił do tej piłki i nie oddał celnego strzału! Było blisko!

59'

na boisku pojawi się Schuerrle. Niemiec zmieni swojego rodaka Mario Goetze

52'

Przycisnęła Borussia. Dembele i Aubumeyang podkręcili tempo

51'

Dembele znów się rozkręcił! Znów jego ofiarą padł Danilo! Niestety pomocnik BVB przestrzelił!

50'

Pierwsza żółta kartka w meczu wędruje do Schmelzera za faul na Bale'u

47'

Druga połowa rozpoczyna się od drobnego problemu mięśniowego Gintera

63'

Jesteśmy znów w Niemczech! Zaczynamy drugą połowę!

49'

Ależ mamy emocje! Od początku spotkania mamy wymianę ciosów. I chociaż do Borussia więcej jest przy piłce i stwarza więcej sytuacji to Real po pięknej kontrze wyszedł na prowadzenie!

Bramka dla BVB to pech dobrze grającego do tej pory Navasa, który wypiąstkował piłkę wprost w Varanea

Wracamy za 15 min!

47'

Koniec pierwszej połowy!

47'

Ronaldo trafia do siatki! Gol nie zostaje uznany! Spalony!

46'

Burki z łatwością wyłapuje piłkę!

46'

Ostatnia szansa dla Realu w tej połowie. Rzut rożny!

43'

Guerreiro uderza z rzutu wolego! Navas odbija piłkę przed siebie i nabija Varane! Ale pech obrońcy Realu!

43'

GOOOOLLL VARANE 1-1!!!

40'

Schlelzer wrzuca w pole karne z lewej strony boiska. Czujny jednak był Ramos i zażegnał niebezpieczeństwu

37'

Znakomite dośrodkowanie Bale'a do Benzemy! Napastnik realu minimalnie spalił

33'

Dembele dośrodkowuje z rzutu rożnego wprost na głowę Sokratisa. Grek uderza w środek bramki!

31'

Spalony również po stronie Realu. James wyrwał się za szybko

30'

Aubameyang trafia w poprzeczkę! Sędzia odgwizdał w międzyczasie spalonego

29'

W drugim starciu tej grupy Sporting Lizbona prowadzi z Legią 1-0!

28'

Widać, że Madrytczycy nastawieni są na atak kontrą

26'

Mieli kontrę Królewscy! James mknął prawą flanką! Niestety Kolumbijczyk źle zagrywa!

24'

Dembele zawija Danilo jak na treningu i z 10 metrów nie trafia w bramkę!

22'

BVB stara się budować przewagę wymieniając dużo podań w środkowej strefie

20'

A o to bramka Ronaldo

17'

Doskonała kontra Realu! Kiedy wydawało się, że Borussia kontroluje grę Luka Modrić rozrzucił piłkę na skrzydło do Benzemy ten zagrał do Jamesa. Kolumbijczyk delikatnie wypuścił Bale'a a ten piętą zgrywa do Ronaldo i mamy 0-1!

16'

GOOOLLL RONALDO!!!

15'

Jak to możliwe! Ronaldo posyła prostopadlą piłkę do Benzemy. Francuz wychodzi sam na sam z bramkarzem i się potyka! Komedia!

13'

Dembele uderza z dystansu! Nie wiele ponad bramką!

11'

Błąd Carvajala o mały włos nie zakończył się utratą bramki! Navas w ostatniej chwili zdążył z interwencją

10'

Aubameynag uderza z wolnego, ale trafia prosto w mur!

9'

Królewscy mają problemy z wyjściem z własnej połowy

7'

Bardzo dobra prostopadła piłka do Benzemy! Francuz jednak nie zdążył do piłki

4'

Navas broni strzał Guerreiro! Ależ początek spotkania!

4'

Szansa dla Borussii! rzut wolny z podobnej odległości co Real! 20-25 metrów

3'

Ronaldo uderza z wolnego! Broni Burki! jeszcze dobitka! Słupek!