Borussia DortmundBorussia Dortmund
22:34

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje. Filip Kliber, żegnam się.

90'

Koniec meczu. Legioniści w fatalny sposób wracają do Ligi Mistrzów. Oby w następnych meczach było lepiej.

90'

Nikolić mógł zdobyć honorową bramkę, jednak minimalnie myli się przy strzale głową.

87'

6:0. Aubameyang

87'

Ginter taktycznie fauluje przed polem karnym Legii.

85'

Nieudane zagranie w pole karne Alexandrowa.

82'

Nie widać pomysłu w poczynaniach Legii. W pierwszym meczu po 20 latach Liga Mistrzów brutalnie weryfikuje poziom polskiej Ekstraklasy.

80'

Weigl kończy spotkanie. Zmienia go Ginter.

76'

Podwójna zmiana w Borussi. Za Dembele wchodzi Mor.

77'

5:0. Castro. Szkoda więcej pisać.

76'

Tuchel także decyduje się na zmianę. Schodzi Goetze, wchodzi Castro.

76'

Radović pojawia się na boisku. Zmienia Moulin.

75'

Żółtą kartką ukarany Goetze.

72'

Rzut rożny dla Legii.

71'

Schmelzer leży na boisku, wezwany sztab medyczny.

71'

Bartra w ostatniej chwili ratuje zespół przed utratą gola. Przed bramką Borussi czaił się już na piłkę Nikolić.

68'

Druga zmiana w Legii. W miejsce Kazaiszwilego wchodzi Alexandrow.

67'

Przerwa w grze, z murawy nie podnosi się Guilherme.

65'

Legia w przeciągu kilkudziesięciu sekund zagrała dwukrotnie w pole karne Borussi. Dwukrotnie jednak lepsi w nim okazali się podopieczni Tuchela.

65'

Zmiana w zespole Legii. Nikolić wchodzi w miejsce Prijovicia.

62'

Bereszyński otrzymuje żółtą kartkę.

60'

Świetny wślizg Sokratisa, który zatrzymuje akcję Legii. Bliski przejęcia w niebezpiecznej odległości od bramki był Langil.

58'

Wreszcie bramkowa akcja Legionistów! Langil uderza sprzed pola karnego, defensorzy Borussi pogubili krycie, jednak bez większego zagrożenia dla bramki Burkiego.

56'

Ciężko napisać cokolwiek pozytywnego o grze Legii. Borussia rządzi na boisku, dominuje nad stołeczną ekipą.

55'

Fatalne podanie Jodłowca przed siebie. Piłka nie znalazła adresata.

52'

Kolejna bramka dla Borussi. Guerreiro pewnym strzałem pokonuje Malarza, który był bez szans w tej sytuacji.

51'

Spokojny odbiór Borussi na własnej połowie. Dortmundczycy bez problemów wymieniają piłkę.

48'

Tymczasem u grupowych rywali zaskakujące prowadzenie. Sporting wygrywa z Realem Madryt 1:0!

47'

Pulisić w indywidualnej akcji. Oddał strzał, lecz piłka wychodzi na rzut rożny.

45'

Legioniści rozpoczęli właśnie drugą połowę!

21:46

Wracamy na Łazienkowską! Już za chwile gra zostanie wznowiona.

45'

Arbiter nie dolicza ani minuty do pierwszej części. Do przerwy Legia przegrywa z Borussią Dortmund aż 3:0. Wracamy już za kwadrans!

45'

Swobodna wymiana piłki na wysokości pola karnego przez piłkarzy z Dortmundu. Legia bezskutecznie próbuje odzyskać futbolówkę.

40'

Aubameyang mógł przelobować Malarza, lecz minimalnie się pomylił.

38'

Akcja Legii prawym skrzydłem zakończona fiaskiem. Po dośrodkowaniu Langilla Prijović nie zdołał wygrać pojedynku w powietrzu i Warszawiacy tracą piłkę.

37'

Miażdżąca przewaga w posiadaniu piłki. Borussia 69% - 31% Legia.

35'

Guerreiro dotknął piłkę ręką w polu karnym Legii, co skończyło groźną akcję Borussi.

33'

Kazaiszwili uderza z ostrego kąta, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla Legionistów.

31'

Prijović przyjmuję piłkę klatką piersiową przed polem karnym, jednak stoperzy Borussi nie pozwalają mu się z nią odwrócić.

28'

Bereszyński nie dał się nabrać na zwód Dembele i Legia ruszyła z kontrą. Szybko jednak ich atak zatrzymali gracze Borussi.

24'

Dembele oddał potężny strzał sprzed pola karnego. Malarz w tej sytuacji byłby bez szans, lecz piłka nie zmierzała w światło bramki.

23'

Mamy dla was galerię zdjęć z trybun. Zapraszamy!

21'

Borussia przed świetną szansą na zdobycie bramki. Rozmontowana obrona Legii jest bezradna pod własnym polem karnym. Na szczęście dla polskiej ekipy strzał Goetze został zablokowany.

18'

3:0. Bartra zdobywa bramkę po zamieszaniu w polu karnym.

17'

Malarz zatrzymuje ręką piłkę przed polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę.

16'

Legia przegrywa już 2:0. Sokratis po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzela bramkę głową.

14'

Zagranie w pole karne do Kazaiszwilego, lecz ten znajdował się na spalonym.

12'

Niewiele brakowało a Borussia prowadziłaby 2:0! Instynktowna interwencja Malarza zatrzymała strzał Aubameyanga.

10'

Podopieczni Hasiego mają problem z utrzymaniem się przy piłce. Dortmundczycy dominują na boisku, spokojnie rozgrywają między piłkarzami Legii.

7'

Niestety Legia traci pierwszą bramkę. Mario Goetze głową zdobywa bramkę po bardzo składnej akcji.

6'

Strzał Aubemeyanga sprzed pola karnego, jednak arbiter boczny wcześniej podniósł chorągiewkę do góry. Malarz nie znalazłby się w wielkim zagrożeniu.

5'

Pierwsza podbramkowa akcji Borussi, lecz na pozycji spalonej znalazł się Dembele.

3'

Warszawiacy przez chwilę utrzymywali się przy futbolówce, jednak goście szybko ją przejeli i weszli w jej posiadanie.

2'

Piłkarze Borussi z wielkim spokojem rozgrywają piłkę na połowie Legii.

1'

Od środka rozpoczynają goście. Liga Mistrzów w Polsce oficjalnie powróciła!

20:41

Obie jedenastki już na boisku!

20:39

Oprawa kibiców Legii Warszawa.

20:34

Piłkarze lada moment pojawią się na murawie. Za 10 minut pierwszy gwizdek!