Real MadrytReal Madryt
2 : 1
Sporting LizbonaSporting Lizbona
22:44

To by było na tyle. Ja zapraszam na kolejne nasze relacje na gol24.pl , dziękuję za uwagę, Adrian Milewski. Dobrej Nocy!

22:40

Koniec spotkania! Ależ było emocjonująco na stadionie na Bernabeu ! Real Madryt przegrywał ze Sportingiem prawie 90 minut, ale w doliczonym czasie gry odwrócił losy tego meczu i zdobywają 3 punkty! Sporting musi obejść się tylko smakiem. Gospodarze po tej wygranej będą w tabeli na drugim miejscu, tuż za Borussią Dortmund, która rozgromiła Legię 6:0 !

22:38

Arbiter kończy to spotkanie !

94'

Gooooooool ! COŚ NIESAMOWITEGO! Real Madryt wygrywa to spotkanie w ostatnich sekundach tego spotkania ! Fantastyczne dośrodkowanie Jamesa Rodriqueza, w polu karnym do strzału głową najwyżej wyskoczył ALVARO MORATA, który strzałem w samo okienko bramki nie daje szans Patricio !

93'

Ostatnia zmiana Ruiz schodzi a w jego miejsce Campbell

91'

Doliczone 4 minuty przez sędziego !

89'

Gooooool ! Ronaldo ! Mamy wyrównanie ! CRISTIANO RONALDO pięknym technicznym uderzeniem w samo okienko bramki nie daje szans na interwencje i mamy remis !

89'

Ronaldo faulowany w odległości 19 metrów od bramki i będzie rzut wolny a przy piłce Ronaldo. Szansa na gola.

87'

Ostatnie minuty tego spotkania na Santiago Bernabeu, pachnie sensacją...

86'

Carvajal! Znowu mało brakowało królewskim aby już było 1:1 ! James wrzucał z lewej strony boiska, z powietrza uderzał Carvajal ale minimalnie nad bramką !

84'

Roonaaaldooo ! Ale było blisko ! Cristiano dostał podanie od Vazgueza, z 3 metrów trafił w słupek, potem piłkę dostał Morata który strzelił do bramki ale spalony!

81'

James, świetnie prostopadłą piłką zagrał w pole karne, tam dopadł Morata ale jego strzał broni Patricio! a i tak spalony...

80'

Ostatnia zmiana w szeregach Zidana. Za Kroosa - James Rodriquez

79'

Kolejna świetna sytuacja królewskich ! Vazquez dośrodkowywał z prawej strony boiska, z woleja uderzał Carvajal minimalnie obok bramki !

75'

Kartką zostaje ukarany Toni Kroos

74'

Druga zmiana w Sportingu ! Za Silvę - Elias

74'

No i mogło być 1:1 ! Casemiro znalazł się kompletnie nie pilnowany pod bramką rywala, oddał strzał głową ale piłka przelatuje nad bramką !

73'

Teraz próbował Marcelo, ale Coates wybija.

72'

Real! Bardzo ładne dośrodkowanie Modricia ale Morata nie dochodzi do tej piłki

71'

Zmiana w Sportingu, za Gelsona Martinsa - Marković

69'

Morata wywalczył rzut rożny w pierwszej swojej akcji.

68'

Podwójna zmiana w Realu Madryt. Za Benzeme melduje się Alvaro Morata

68'

I to właśnie Bale schodzi z murawy, a za niego Vazquez

67'

Uderzał Bale ale wysoko ponad bramką.

67'

Rzut wolny z 18 metrów od bramki Rui Patricio a do piłki ustawili się Bale i Ronaldo

66'

szykuje się pierwsza zmiana w Realu Madryt, ale najpierw żółtą kartką za faul na Bale'u ukarany Marvin

64'

Bas Dost ! Dostał świetną piłkę z prawej strony ale źle złożył się do strzału i na szczęście dla królewskich ciągle jest 0:1

62'

Wrzutka Silvy, głową uderzał Bas Dost ale niecelnie.

61'

Sporting nie cofnął się do bronienia wyniku, co ciekawe zawodnicy ciągle próbują zaatakować i w tym momencie wywalczyli rzut rożny .

58'

Carvalho, ostro potraktował w środkowej strefie boiska Modricia i zasłużył na żółty kartonik.

57'

Dobre prostopadłe podanie Kroosa do Ronaldo, Portugalczyk upada w polu karnym a sędzia pozostaje niewzruszony.

55'

Gelson! Ależ on to zrobił... W kontrze minął Marcelo, Modricia, Casemiro i przed polem karnym dopiero Carvajal wślizgiem zdołał go powstrzymać

51'

Mamy sporą niespodziankę na Santiago Bernabeu ! Real Madryt natychmiast zaczął atakować próbując odpowiedzieć na straconego gola.

47'

Goooooooool ! Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu ! Bruno Cesar wykorzystuje dobre podanie od Ruiza i płaskim strzałem przy lewym słupku pokonuje Kiko Casille !

45'

Zaczynamy drugą połowę ! Od środka królewscy.

21:33

Po pierwszych 45 minutach w Madrycie mamy wynik bezbramkowy, w przeciwieństwie do Warszawy, w której Legia przegrywa 0:3..

Wracamy za kwadrans i miejmy nadzieję, że ten mecz nam się trochę rozkręci i doczekamy się trafień do siatki.

47'

Koniec tej pierwszej połowy !

46'

Arbiter doliczył 1 minutę

46'

Z rzutu wolnego uderzał Ronaldo, ale ponad bramką.

45'

Na boisko zostały przyniesione nosze, ale Bale o własnych siłach opuszcza plac gry.

44'

Poszkodowany Garteh Bale w starciu z Coatesem, zdaje się, że Walijczyk doznal jakiegoś urazu biodra..

41'

Silva ! Mocny strzał, ale na posterunku Kiko Casilla!

40'

Tym razem Casemiro został sfaulowany i żółtym kartonikiem ukarany Adrien Silva

38'

Bardzo źle rozegrany ten stały fragment gry i od bramki Casilla

37'

Znowu faulował Casemiro i rzut wolny dla Sportingu.

35'

Gelson Martinz dośrodkowywał z prawej strony piłkę w pole karne ale dla Bas Dosta zabrakło kilku centymetrów aby dojść do tej piłki

32'

Bardzo głęboko podchodzą gracze Sportingu, przeszkadzając tym samym rozwinąć a nawet zacząć jakąkolwiek akcję królewskich.

30'

Kontra Realu, Kroos zagrywał do Benzemy ale on sam nie miał komu podać..

29'

Ronaldo ! Pierwszy jego strzał w tym spotkaniu, wydawało się, że piłka przeleci nad poprzeczką ale jeszcze interweniował Lizboński bramkarz

26'

rzut rożny dla Sportingu, piłka krótko rozegrana ale przekombinowali z jego rozegraniem. Od autu Carvajal.

24'

Modrić - albo dośrodkowywał albo strzelał... od bramki Patricio.

21'

20 minut gry za nami, Zarówno Real jak i Sporting jak na razie nie stosują szybkiego tempa w budowaniu swoich akcji.

18'

Ostro kolejny raz Casemiro wchodzi faulem w Bruno Cesara, mogła być to żółta kartka..

14'

Real ! Teraz z lewej strony Bale dośrodkowywał piłkę do Karima Benzemy, ale Semedo w ostatniej chwili wybija na rzut rożny

12'

Dobrze teraz Gareth Bale, urwał się z prawej strony boiska i przy linii końcowej szukał strzału ale piłka w rękach bramkarza. Za ostry kąt...

10'

Gelson ! Dobra kontra gości i strzał z prawej strony Gelsona z problemami obroniony przez Casille

6'

Długa piłka do Carvajala, ten bez przyjęcia próbował zagrać do Ronaldo ale było to za mocne podanie i wyłapuje je Patricio

5'

Mamy pierwszy faul, w powietrzu został poturbowany Adrien w starciu z Casemiro

4'

Real Madryt od pierwszych minut stara się narzucać swoje tempo gry, zawodnicy długo utrzymują się przy piłce, wrzutka Carvajala z prawej strony boiska nieco za mocna.

3'

Bruno Cesar ! pierwsza dobra sytuacja dla gości ale strzał zza pola karnego minimalnie obok lewego słupka !

20:45

No to gramy ! Od środka goście!

20:43

Piłkarze obu ekip już na murawie, mamy losowanie stron. Gospodarze na biało, Sporting na zielono.

20:37

Rezerwowi Realu Madryt: Yáñez – Danilo - Kovačić - Pepe - Vázquez - Morata - Rodríguez

20:36

Pozwolę sobie przedstawić ławki rezerwowych obu ekip. I tak to wygląda w drużynie Sportingu : Beto – Campbell - Marković - Elias - P. Oliveira - André - Schelotto

20:31

Już za kwadrans hymn Ligi Mistrzów i pierwszy gwizdek sędziego ! Za chwilę zaczynamy !

20:29

Drużyna z Madrytu, zarówno w dzisiejszym spotkaniu jak i w całej fazie grupowej uważana jest za faworyta tych rozgrywek i nic dziwnego, bowiem team Zinedine Zidana od kilku już sezonów pokazuje najwyższą klasę w całym piłkarskim świecie.

20:25

Sporting w swojej lidze również jest liderem, po 4 kolejkach mają 12 punktów a w swoim ostatnim spotkaniu pokonali 3:0 Moreirense

20:22

Jeżeli chodzi o formę gospodarzy, jak co roku stoi ona na wysokim poziomie. Po trzech kolejkach w Primera Division Real Madryt zajmuję pozycję lidera z dorobkiem 9 punktów a w swoim ostatnim meczu rozgromili Osasunę 5:2

20:18

Inne spotkanie w tej samej grupie będzie rozgrywane równolegle, mowa tu oczywiście o Legii Warszawa, która dziś przywita Ligę Mistrzów meczem z Borussią Dortmund.

20:17

Od wczoraj rozpoczęliśmy przygodę z kolejną edycją Ligi Mistrzów, dziś swoje mecze rozegrają drużyny z grup E, F, G, H . W tej relacji zostajemy przy grupie F w której ubiegłoroczny triumfator czyli Real Madryt podejmie portugalski Sporting Lizbona.

20:12

Witamy Państwa bardzo serdecznie ! Dziś o 20:45 rozpocznie się spotkanie Real Madryt - Sporting Lizbona