SSC NapoliSSC Napoli
3 : 1
Bologna FCBologna
22:39

Dziękujemy za śledzenie relacji tekstowej z meczu SSC Napoli - Bolonia FC. Zapraszamy na kolejne relacje live przeprowadzane przez nasz portal. Dobranoc!

22:38

Świetny występ Arkadiusza Milika, który przebywał na placu gry przez niecałe pół godziny. 22-letni napastnik zdobył dwa gole, które zapewniły gospodarzom trzy punkty. Milik po raz kolejny staje się bohaterem "Azzurri". Również dobre zawody rozegrał Piotr Zieliński, który z kolei przebywał na boisku przez pełne 90 minut. Pomocnik reprezentacji Polski był dziś bardzo aktywny. Po faulu na Zielińskim z boiska wyleciał Emil Krafth, a w pierwszej połowie żółtą kartką ukarany został Saphir Taider.

93'

Koniec spotkania na Stadio San Paolo! SSC Napoli pokonało Bolonię 3:1, po trafieniu Callejona i dwóch bramkarz Arkadiusza Milika. Honorową bramkę dla gości zdobył Simone Verdi, który popisał się fantastycznym strzałem z dystansu.

90'

Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

85'

Insigne wywalczył rzut rożny dla Napoli. Napór "Azzurri"!

83'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Adam Masina wchodzi za Vasilisa Torosidisa.

82'

Insigne z rzutu wolnego! Piłka po rykoszecie poszybowała nad poprzeczką.

81'

Czerwona kartka dla Emila Kraftha za faul na Piotrze Zielińskim, który wychodził na czystą pozycję!

80'

Lewa noga Polaka i 3:1 dla "Azzurri"! Cóż za występ Arkadiusza Milika!

78'

GOOOOOOOOOOOL! ARKADIUSZ MILIK. Druga bramka Polaka. Napoli prowadzi 3:1!

74'

Zmiana również w drużynie Bolonii. Luca Rizzo już na placu gry, a z boiska zszedł Ladislav Krejci.

74'

Kolejna roszada w zespole gospodarzy. Allan wchodzi w miejsce Jorginho.

70'

Milik znów to zrobił! Kapitalne podanie Marka Hamsika, reprezentant Polski wyszedł na czystą pozycję i sprytnym strzałem pokonuje golkipera Bolonii!

67'

Ivana Strinicia zmienia Faouzi Ghoulam.

67'

GOOOOOOOOOOL! ARKADIUSZ MILIK! 2:1 dla Napoli!

66'

Niezłą szansę zmarnował Emil Krafth. Piłka po jego strzale poszybowała wysoko nad bramką Napoli.

63'

Dośrodkowanie na Milika, Torosidis wybija na rzut rożny.

62'

Zmiana w zespole SSC Napoli. Manolo Gabbiadiniego zastępuje Arkadiusz Milik.

61'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Z placu gry zszedł Adam Nagy, a na boisku melduje się Godfred Donsah.

57'

Verdi otrzymał piłkę i fantastycznie huknął z dystansu. Przepiękna bramka na 1:1!

56'

GOOOOOOOL! Co tu się stało... Co za bramka Simone Verdiego! Szok na Stadio San Paolo!

55'

Insigne zbiegł z lewego skrzydła do środka, oddał strzał na bramkę Bolonii, ale znów piłkę wyłapuje brazylijski bramkarz.

52'

Bolonia w drugiej połowie wyszła nieco odważniej. Momentami podopieczni Donadoni spychają gospodarzy do głębokiej defensywy.

50'

Strzał Marka Hamsika, piłkę łapie Angelo Da Costa.

49'

Indywidualna akcja Zielińskiego, ale polski pomocnik niecelnie podawał do Callejona.

46'

Czas na drugą część meczu. Przy piłce wicemistrzowie Włoch.

21:42

Solidnie na placu gry spisuje się Piotr Zieliński. Polak jest aktywny w grze ofensywnej Napoli. Ponadto za faul na Zielińskim żółtą kartką ukarany został Saphir Taider.

21:35

Za nami całkiem niezła połowa na Stadio San Paolo. Oczywiście zdecydowanie przeważają gospodarze, ale zawodnicy Bolonii od czasu do czasu potrafią... podejść pod bramkę Pepe Reiny. Napoli mogło prowadzić wyżej, ale dobrze w bramce gości spisuje się 32-letni golkiper Bolonii.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Napoli prowadzi na własnym obiekcie z Bolonią 1:0, a jedyną dotąd bramkę zdobył Jose Maria Callejon.

43'

Strzał z dystansu Marka Hamsika, ale po raz kolejny piłkę pewnie wyłapał Angelo Esmael da Costa Junior.

42'

Na strzał zdecydował się Gabbiadini, jednak piłka trafiła prosto w mur.

42'

Faulowany Manolo Gabbiadini. Rzut wolny dla SSC Napoli. Niezła okazja na oddanie bezpośredniego strzału na bramkę Bolonii.

40'

I jeszcze jeden korner dla przyjezdnych.

40'

Akcja Bolonii zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

37'

Nieudane dośrodkowanie Callejona. Wychowanek Realu Madryt mógł nawet pokusić się o strzał, ale wybrał inne rozwiązanie tej akcji.

33'

Piłka po strzale Piotra Zielińskiego odbiła się od Vasilisa Torosidisa. Rzut rożny dla "Azzurri".

30'

Dośrodkowanie w pole karne Napoli, piłkę wybija Jose Maria Callejon.

30'

Federico Di Francesco sfaulowany przez Ivana Strinicia. Rzut wolny dla Bolonii.

28'

Ekipa "Rossoblu" kompletnie nie istnieje w ofensywie.

25'

Ależ to byłaby bramka dla Napoli! Insigne złamał do środka i oddał potężny, ale niecelny strzał na bramkę Bolonii.

22'

Manolo Gabbiadini efektownie się odwrócił i oddał mocny strzał na bramkę rywala. Pewna interwencja golkipera Bolonii.

20'

Główka Marka Hamsika, piłka przelatuje obok bramki gości i wykopem od bramki rozpocznie Angelo Da Costa.

19'

Bardzo mocny strzał Lorenzo Insigne! Bramkarz Bolonii odbija piłkę i Napoli będzie wykonywać rzut rożny.

18'

Roberto Donadoni pokrzykuje na swoich podopiecznych, którzy gubią się w defensywie.

17'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Kalidou Koulibaly sfaulował Vasilis Torosidis, rzut wolny dla przyjezdnych.

16'

Efektowna akcja Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski dośrodkowuje w pole karne, obrońca Bolonii wybija na rzut rożny.

14'

Dośrodkowanie Lorenze Insigne z prawego skrzydła w pole karne gości. Jose Maria Callejon idealnie trafia piłkę głową i bramkarz Bolonii kapituluje. Napoli prowadzi z Bolonią 1:0!

14'

GOOOOOOOOL! Napoli na prowadzeniu! Strzelcem gola Jose Maria Callejon.

13'

Akcja gości, jednak na spalonym został złapany Federico Di Francesco.

12'

Lorenzo Insigne zdecydował się na strzał z dystansu... Piłka przeleciała tuż obok bramki Bolonii!

11'

Zbyt mocne dośrodkowanie Jorginho z rzutu wolnego, piłka pada łupem Angelo Da Costy.

10'

Żółta kartka dla Saphira Taidera. Zawodnik Bolonii sfaulował Piotra Zielińskiego.

8'

Akcja gospodarzy zakończona strzałem Callejona. Piłkę pewnie łapie bramkarz Bolonii.

7'

Zawodnicy Napoli spokojnie rozgrywają piłkę na połowie gości.

4'

Bardzo dobra interwencja Pepe Reiny! Mocny strzał oddał Simone Verdi, ale bramkarz Napoli wybił piłkę na rzut rożny.

3'

Lorenzo Insigne oddał strzał na bramkę gości, ale piłkę pewnie złapał Angelo Da Costa.

1'

Gwizdek Daniele Doveriego. Rozpoczynamy spotkanie!

20:47

Minuta ciszy na Stadio San Paolo poświęcona byłemu prezydentowi Włoch. W piątek w wieku 95 lat zmarł Carlo Azeglio Ciampi.

20:42

Reprezentant Polski zasłużył sobie na odpoczynek!

20:40

Bologna rozpoczęła sezon od zwycięstwa z Crotone. Następnie podopieczni Donadoniego przegrali z Torino aż 1:5. W ostatniej kolejce "Rossoblu" pokonali Cagliari Calcio 2:1.

20:38

Napoli ma obecnie na koncie 7 punktów. "Azzurri' na inaugurację zremisowali z Pescarą 2:2, następnie wygrali z Milanem 4:2 i Palermo 3:0.

20:34

Rezerwowi Napoli: Rafael, Sepe, Giaccherini, Allan, Maggio, Mertens, Maksimovic, Rog, Diawara, Ghoulam, Tonelli, Milik

Rezerwowi Bolonii: Sarr, Helander, Ravaglia, Rizzo, Pulgar, Mounier, Morleo, M'Baye, Masina, Maietta, Floccari, Donsah

20:30

Dziś w wyjściowej jedenastce Napoli wybiegnie Piotr Zieliński. Arkadiusz Milik rozpocznie mecz na ławce rezerwowych, natomiast Igora Łasickiego zabrakło w meczowej kadrze.

20:25

Zapraszamy wszystkich kibiców do śledzenia relacji tekstowej z meczu SSC Napoli - Bologna FC. Początek spotkania o 20:45!