Wtorek, 19 lipca 2016, godz. 20:45
2 : 0
Zrinjski Mostar, herbZrinjski Mostar
93'

Koniec meczu! Legia pokonuje Zrinjskiego 2:0 po dwóch bramkach Nikolicia i melduje się w kolejnej rundzie!

90'

Swojego przeciwnika w trzeciej rundzie eliminacji Legia pozna jutro, gdy słowacki Trencin podejmie słoweńską Olimpiję Lublana. W pierwszym meczu Słowacy wygrali na wyjeździe 4:3, więc są bardzo blisko awansu.

90'

Trzy minuty doliczone do tego pojedynku.

88'

Trwa już dogrywanie tego meczu do końca. Już nic nie jest w stanie się wydarzyć przy Łazienkowskiej.

84'

Brzyski zmienia w Legii Kucharczyka.

83'

Malarz! Bramkarz Legii świetnie broni uderzenie głową Petraka!

82'

Mizerny strzał z dystansu Zeravicy mija bramkę Malarza.

78'

Wygląda na to, że Bośniacy już się pogodzili z tym, że nie awansują do kolejnej rundy. Kolejna zmiana. Filipović za Todorovicia.

75'

... a w Legii Kopczyński wchodzi za Nikolicia.

75'

Zmiany. W Zrinjskim Zeravica za Bilbiję...

74'

Świetne rozegranie rzutu wolnego przez Bośniaków, ale Todorović z 12 metrów uderza nad bramką!

73'

Prosty błąd Hlouska przy linii końcowej i Czech musiał faulować rywala blisko pola karnego. Rzut wolny dla gości.

73'

Kapitalne prostopadłe podanie do Nikolicia, ale ten w decydującym momencie przegrał fizyczny pojedynek z Bariciem.

72'

71'

Mogło być 3:0! Po ładnej akcji Legii i podaniu Hlouska Nikolić uderza prosto w ręce Kozicia!

70'

Żółta kartka dla Lewczuka.

69'

Po dośrodkowaniu Aleksandrowa jeden z Bośniaków wybija piłkę na korner.

66'

Przerwa w grze, bo na boisku leży Stojkić.

65'

Centra z prawego skrzydła Aleksandrowa i Nikolić nie sięga piłki przed bramką rywala. Łapie ją Kozić.

64'

Kolejna słaba próba z daleka Todorovicia i spokojnie łapie piłkę Malarz.

62'

Świetnie rozpędził się z piłką w środku pola Hamalainen, zagrał przed szesnastkę do Nikolicia, ten minął rywala i płaskim strzałem pokonał bramkarza! 2:0!

61'

GOOOOOOOOOOOL!!! Nemanja Nikolić!

59'

Blisko!!! Malarz świetnie broni uderzenie z kilkunastu metrów Mesanovicia!

59'

Todorović zdobywa korner dla gości.

59'

Dobre dośrodkowanie Moulina w pole karne, gdzie jednak w ostatniej chwili uprzedzony został Hlousek.

58'

Prostopadłe podanie w pole karne do Nikolicia, ale Węgier zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

55'

Aleksandrow zagrywa na czysta pozycję do Łukasza Brozia, ale zdaniem sędziego obrońca Legii był na spalonym.

54'

Znowu przedarli się Bośniacy lewym skrzydłem, ale dośrodkowanie w pole karne doskonale przecina Pazdan.

53'

Na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej mecz Legia - Zrinjski ogląda selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka.

51'

Stojkić płasko dośrodkowywał piłkę w pole karne i Pazdan musiał wybić piłkę na korner. Z rzutu rożnego nie było zagrożenia dla bramki Malarza.

47'

Goście zdobywają rzut rożny.

46'

Wznawiamy grę w Warszawie!

21:35

Nie jest to wielki mecz gospodarzy, ale najważniejszy jest wynik, który akurat jest korzystny. Oby tak dalej, bo dziś liczy się tylko awans do kolejnej rundy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi ze Zrinjskim 1:0 po wykorzystanym rzucie karnym Nikolicia.

45'

Radeljić zmienił Katanca, który nie dał rady grać dalej.

45'

Bardzo nieudane uderzenie z dystansu Kucharczyka.

45'

Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Znowu ucierpiał na boisku Katanec, więc gra przerwana. Po chwili niezła kontra Legii, ale zablokowany Aleksandrow i rzut rożny.

43'

Zderzenie Pazdana z Mesanoviciem w polu karnym Legii. Zdaniem sędziego, nie było podstaw do jedenastki.

42'

Po miękkiej centrze Lewczuka Hamalainen główkuje zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza rywali.

41'

Kucharczyk na spalonym.

38'

Jeszcze jedna przerwa w grze, bo tym razem ucierpiał Jakovljević.

36'

Kozić pewnie poradził sobie z technicznym strzałem z dystansu Nikolicia.

34'

Katanec i Aleksandrow wracają na boisko.

33'

Zderzenie głowami Aleksandrowa z rywalem. Przerwa w grze.

30'

Legia idzie za ciosem. Kucharczyk zdobywa rzut rożny dla gospodarzy, ale centra Moulina była zdecydowanie za krótka.

30'

Wcześniej sędzia ukarał kartką Bilbiję.

28'

GOOOOOOOOOL!!! Piękny strzał Nemanji Nikolicia i 1:0!

27'

Rzut karny dla Legii! Wg sędziego ręką w polu karnym zagrywał Todorović. Spora kontrowersja.

25'

Ciekawe podanie prostopadłe Tomicia w pole karne Legii, na szczęście przejęte przez Malarza. Wcześniej golkiper Legii poradził sobie ze strzałem z dystansu Todorovicia.

22'

Składna akcja gospodarzy kończy się fatalnym uderzeniem z dystansu Moulina.

21'

Nie jest to na razie dobry mecz Legii, która wcale nie kontroluje tego, co dzieje się na boisku.

18'

Mesanović nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Peko. Bośniacy jednak grają z Legią wyrównany mecz.

16'

Płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła Hlouska nie dociera do żadnego z legionistów zgromadzonych w polu karnym.

15'

Zmiana w Legii. Hamalainen za kontuzjowanego Guilherme.

14'

Prostopadłe podanie w pole karne Legii, gdzie na rzut rożny wybija piłkę Lewczuk.

13'

Problem Guilherme z barkiem jest jednak poważniejszy... Brazylijczyk prosi o zmianę...

12'

11'

Teraz z kolei przerwa w grze, bo to Guilherme ucierpiał w jednym ze starć z rywalem.

9'

Bardzo ostre wejście Guilherme w nogi rywala, ale obyło się na słownym ostrzeżeniu dla Brazylijczyka.

7'

Pierwsza lepsza akcja Legii. Dośrodkowanie Hlouska i bardzo niecelny strzał głową Nikolicia.

4'

3'

Dośrodkowanie na pierwszy słupek i Todorović główkuje bardzo niecelnie.

2'

Dobrze rozpoczęli mecz goście. Wysoki pressing i wywalczony rzut rożny.

1'

Zaczynamy mecz w Warszawie!

20:42

20:34

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Francuz Nicolas Rainville.

20:32

Ławki rezerwowych:

• Legia: Cierzniak, Rzeźniczak, Bereszyński, Brzyski, Kopczyński, Hamalainen, Prijović.
  • Zrinjski: Vasilj, Radeljić, Zeravica, Stojanović, Colić, Filipović, Mrkaić.
20:31

Obok prezentujemy wyjściowe jedenastki obu zespołów. Zgodnie z wcześniejszym wpisem, Legia gra dzisiaj absolutnie najsilniejszym składem.

20:30

Mimo rozegrania trzech meczów oficjalnych w tym sezonie, Legia Warszawa pod wodzą nowego trenera Besnika Hasiego wciąż jest bez zwycięstwa. Oprócz remisu w Mostarze, Wojskowi przegrali u siebie w Superpucharze z Lechem Poznań 1:4, a także na inaugurację Lotto Ekstraklasy zremisowali na własnym obiekcie z Jagiellonią Białystok 1:1. Prawdziwy test czeka ich jednak dopiero dziś, bowiem po raz pierwszy w nowych rozgrywkach trener Hasi wystawia absolutnie najsilniejszą jedenastkę.

20:11

Po pierwszym meczu obu zespołów wiadomo tyle, że... nic nie wiadomo. Tydzień temu w Mostarze padł bowiem remis 1:1. Dla Legii gola strzelił Nemanja Nikolić, dla gospodarzy trafił Matija Katanec. Dlatego o wszystkim zadecyduje dzisiejszy rewanż przy Łazienkowskiej.

20:10

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu rewanżowego II rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym Legia Warszawa zmierzy się ze Zrinjskim Mostar.