1 : 1
20:26

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrego wieczoru.

20:26

Przeciętny występ warszawian, którzy po strzeleniu gola osiadli na laurach i dali sobie strzelić bramkę. Czekamy na rewanż w Warszawie, który ostatecznie wyjaśni kwestię awansu.

95'

Koniec meczu, remis Legii w Mostarze. 1:1 w meczu ze Zrinjskim, za tydzień rewanż w Warszawie.

93'

Jednak ukarany przez sędziego Thibault Moulin.

92'

Wielkie zamieszanie w polu karnym, gospodarze znowu domagają się jedenastki, sygnalizując zagranie ręką w szesnastce Legii, ale gwizdek arbitra milczy!

90'

Faul taktyczny Thibaulta Moulina, tymczasem sędzia dolicza cztery minuty do końca meczu.

87'

Nemanja Bilbija zmieniony, na ostatnie minuty na boisko wchodzi wychowanek Zrinjskiego, Filip Arezina.

85'

Pięć minut do końca i wszystko wskazuje na to, że padnie tutaj remis...

84'

Była szansa na kontrę Legii, ale Guilherme zagrał w kierunku Prijovicia zdecydowanie za mocno.

82'

Milos Zeravica pojawia się na boisku w miejsce Ivana Peko na ostatnie minuty meczu.

81'

Tomislav Tomić ukarany kartką. Faulowany oczywiście nie kto inny jak Guilherme.

80'

Faul w ataku Łukasza Brozia, piłka dla Bośniaków.

78'

Mocne dośrodkowanie Milosa Filipovicia, piłka ląduje w rękawicach Radosława Cierzniaka.

76'

Czas na kolejną zmianę. Nemanja Nikolić zmieniony przez Aleksandara Prijovicia.

75'

Wracamy do gry i rozpoczynamy ostatni kwadrans meczu w Mostarze.

73'

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów zarządzona przez sędziego.

71'

Świetne dośrodkowanie Thiabulta Moulina, z najbliższej odległości główkuje Tomasz Jodłowiec i perfekcyjnie broni Kozic!

69'

Milos Filipović pojawia się na murawie w miejsce Ognjena Todorovicia.

67'

Za chwilę zmiana w ekipie Zrinjskiego, na boisko wejdzie Filipović.

65'

Ciekawe dośrodkowanie Michała Kucharczyka po ziemi z lewej strony, w polu karnym w ostatniej chwili uprzedzony Michaił Aleksandrow.

63'

Gracze Zrinjskiego wymieniają podania na swojej połowie, potrafią szybko przejść do ofensywy - ich gra zmieniła się nie do poznania po strzelonym golu.

60'

Matija Katanec ukarany żółtą kartką, chyba nie trzeba mówić, kto był faulowany.

59'

Trener Hasi reaguje. Ondrej Duda już poza boiskiem, zmienia go Michaił Aleksandrow.

58'

Najpierw bardzo efektowną interwencję zaliczył Radosław Cierzniak, wybijając piłkę na rzut rożny, ale co z tego, skoro po chwili musiał wyjmować piłkę z siatki! Katanec świetnie wbiegł w pole karne oszukując Hlouska i wpakował piłkę do siatki!

56'

I już remis! Matija Katanec główkuje po rzucie rożnym!

54'

Piłkarze z Mostaru zauważalnie przejęli inicjatywę, ale mistrzowie Polski niespecjalnie się tym przejmują, czekając na szansę na groźną kontrę, bowiem zawodnicy Zrinjskiego póki co nie mieli żadnej sytuacji bramkowej.

52'

Gospodarze próbują wrócić do gry, ale ich akcje kończą się mniej więcej na 30 metrów od bramki strzeżonej przez Radosława Cierzniaka.

50'

Król strzelców Ekstraklasy miał dwie dobre, podobne sytuacje w ciągu kilkudziesięciu sekund i wykorzystał drugą z nich - po precyzyjnym prostopadłym podaniu pokonał Dalibora Kozicia bardzo mocnym strzałem.

49'

Nareszcie! Strzelanie rozpoczyna Nemanja Nikolić!!!

47'

Z tego co wiemy, podstawowy bramkarz Legii prawdopodobnie odniósł kontuzję.

46'

Niecodzienna zmiana w przerwie w meczach o stawkę - Radosław Cierzniak debiutuje w Legii, zmieniając Arkadiusza Malarza.

19:32

Wracamy do gry - przy piłce HSK Zrinjski Mostar! Co ciekawe, będzie zmiana...

19:26

Mecz toczy się powoli, nikt nie spieszy się z tworzeniem sytuacji bramkowych. Drużyną lepszą jest oczywiście drużyna gości, ale póki co nie znalazło to przełożenia na gole. Gospodarze zbierają dużo kartek i może okazać się, że będą musieli kończyć mecz w dziesięciu. Czekamy na drugie 45 minut!

48'

Koniec pierwszej części meczu. Do przerwy w Mostarze gospodarze remisują z Legią 0:0.

46'

Aż trzy minuty doliczone do pierwszej części meczu.

43'

Dziwna sytuacja, faul Nemanji Bilbiji, który kwalifikował się na drugą żółtą kartkę, tymczasem za dyskusję z sędzią ukarany Tomasz Jodłowiec.

42'

Legia gra znacznie lepiej pod koniec pierwszej połowy, ale wciąż nie padła żadna bramka. Bośniacy często muszą uciekać się do nieprzepisowych zagrań.

40'

Kolejny faul na Guilherme i jeszcze jedna żółta kartka. Nemanja Bilbija.

37'

Ognjen Todorović z żółtą kartką, ponownie faulowany Guilherme.

35'

Bardzo efektowny drybling Guilherme, ominął kilku rywali tuż przy linii końcowej i dośrodkował w pole karne, tam w piłkę nie trafił czysto Nemanja Nikolić!

34'

Nemanja Bilbija zwija się z bólu na murawie, nie wiadomo, czy będzie mógł kontynuować grę. Póki co schodzi z boiska o własnych siłach.

32'

Pero Stojkić z żółtą kartką za faul na Guilherme.

31'

Gramy. Swoją akcję powoli konstruują gospodarze.

29'

Sędzia zarządza krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

27'

Bardzo odważna interwencja Arkadiusza Malarza, który wyszedł z bramki i wybił piłkę spod nóg przeciwnika. Gospodarze domagali się jedenastki, ale sędzia pozostał nieugięty.

25'

Spotkanie wciąż toczy się w spokojnym, wakacyjnym tempie. Legia dominuje, Zrinjski nie ma nic do powiedzenia, ale sytuacji bramkowych jest jak na lekarstwo.

23'

Odważne wejście Tomasza Jodłowca, ale na linii pola karnego w ostatniej chwili powstrzymał go Mario Barić.

21'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Guilherme, piłka przelatuje wysoko ponad poprzeczką.

19'

Guilherme wrócił się pod własne pole karne i wywalczył faul oraz przerwanie akcji przeciwnika.

17'

Zrobiło się groźnie pod bramką Legii, odgwizdana nakładka Ivana Peko.

15'

Pierwszy kwadrans dość senny, nie oglądamy zmasowanych ataków warszawian, gra wygląda dość ociężale, ale mimo wszystko lepiej niż w meczu z Lechem.

13'

Tym razem za mocne podanie po ziemi od Tomasza Jodłowca do Michała Kucharczyka, piłka w rękawicach Kozicia.

11'

I znowu dobra szansa Legii! Adam Hlousek przejął piłkę tuż przy linii końcowej, zaskoczył obrońców i podał ją do wolnego Nemanji Nikolicia, napastnik z Węgier zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału!

9'

Zakotłowało się pod bramką gospodarzy! Piłka dośrodkowana z narożnika boiska sprawiła duży problem bramkarzowi mistrza Bośni, ale z najbliższej odległości uderzenie Ondreja Dudy zostało zablokowane!

7'

Strata legionistów w środku pola, wydawało się, że Ognjen Todorović przejmie piłkę tuż przy linii końcowej, ale ostatecznie od bramki grę wznowi Arkadiusz Malarz.

5'

Mocny wrzut z autu, wydawało się, że doleci do szarżującego pod bramkę Michała Kucharczyka, ale szybszy do piłki był Dalibor Kozić.

3'

W odpowiedzi dośrodkowania również z lewego skrzydła próbował Ognjen Todorović, to jednak padło łupem Igora Lewczuka.

1'

Pierwszy rzut rożny dla Legii po akcji Adama Hlouska na lewym skrzydle.

18:30

Zaczynamy rywalizację w eliminacjach Ligi Mistrzów, mecz rozpoczyna Legia Warszawa!

18:29

Zrinjski gra dziś w białych trykotach, Legia zaś w swoim wyjazdowym, zielonym komplecie.

18:27

Piłkarze obu drużyn już na murawie!

18:24

Do Mostaru przyjechała grupa najwierniejszych kibiców Legii. Dzisiejszy mecz jest pierwszym wyjazdem mistrza Polski w nowym sezonie.

18:18

Już za mniej niż kwadrans rozpoczynamy kampanię Legii Warszawa na drodze do Ligi Mistrzów!

18:12

Ławka rezerwowych Legii: Radosław Cierzniak, Stojan Vrajes, Bartosz Bereszyński, Tomasz Brzyski, Rafał Makowski, Michaił Aleksandrow i Aleksandar Prijović.

18:11

Ławka rezerwowych Zrinjskiego: Nikola Vasilj, Milos Zeravica, Benjamin Colic, Milos Acimovic, Danijel Stojanović, Filip Arezina i Milos Filipović.

18:09

Do meczu pozostało już tylko kilkanaście minut, podajmy więc rezerwowych obu zespołów. Rozpocznijmy od Bośniaków...

18:04

Jeśli Legia chce awansować do upragnionej Ligi Mistrzów, będzie musiała uporać sobie z trzema przeciwnikami, co daje łącznie sześć meczów. Pierwszy z nich już za niecałe 30 minut.

17:50

Do składu Legii wrócili już reprezentanci, czyli Ondrej Duda, Tomasz Jodłowiec i Nemanja Nikolić. Brakuje Michała Pazdana.

17:38

Dzisiejszy mecz będzie drugim dla Besnika Hasiego w roli szkoleniowca Legii. Pierwszy z nich nie był udany - Legia przegrała u siebie z Lechem w Superpucharze aż 1:4.

17:36

Mamy już także skład pierwszej drużyny poprzedniego sezonu ligi bośniackiej.

17:32

Znamy już skład mistrzów Polski, znajduje się on w panelu po prawej stronie.

17:30

Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu HSK Zrinjski Mostar - Legia Warszawa! Transmisję prowadzić będzie dla Państwa Piotr Bernaciak.