Arka GdyniaArka Gdynia
1 : 1
Wisła PłockWisła Płock
20:00

Mecz relacjonował dla państwa prosto z Gdyni Jakub Treć. Dziękuję bardzo i zapraszam na kolejne relacje.

94'

Koniec meczu w Gdyni. Arka traci bramkę w samej końcówce spotkania. Wisła zagra w górnej ósemce

94'

Niesamowite! Bramkę dla Wisły w ostatniej akcji meczu zdobył Jose Kante. Wisła świętuje awans do grupy mistrzowskiej

93'

Sędzia Stefański podyktował rzut karny za zagranie ręką jednego z obrońców Arki

91'

Arka w myśl zasady, że najlepszą obroną jest atak utrzymuje się przy piłce na połowie gości

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej części spotkania

90'

Rzut rożny dla Wisły. Tym razem Nafciarze zagrali kombinacyjnie, ale ponownie dośrodkowywał Stefańczyk.

88'

Fani Arki mogą żałować, że zwolnienie Grzegorza Nicińskiego i przyjście Leszka Ojrzyńskiego nastąpiło dopiero teraz, bo Gdynianie grają dobrze w defensywie

86'

Komplet zmian wykorzystany. Zostały ostatnie minuty fazy zasadniczej. Póki co Wisła jest poza grupą mistrzowską

85'

Zmiana. Zmęczonego Sambee zmienia Adam Marciniak

84'

Dośrodkowanie Recy wpadło pod nogi Merebaszwiliego, ale jego strzał został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny. Wisła ma ich sporo dzisiaj, ale niewiele z nich wynika

83'

Do wejścia szykuje się Adam Marciniak

82'

Tadeusz Socha wybił piłkę poza trybuny stadionu. Oczywiście wrzawa kibiców jak to bywa w takich momentach

81'

Arka szukała podwyższenia rezultatu, ale Wisła wyszła z tego obronną ręką i sama ruszyła w kierunku bramki Jałochy.

77'

Groźny strzał Hofbauera zza pola karnego, ale niestety dla Arki ponownie niecelny. Coś Austriak nie może się wstrzelić, a wiemy, że potrafi to robić

75'

Najpierw uderzał groźnie Szwoch po dośrodkowaniu Zbozienia, ale Kiełpin popisał się świetną interwencją. Arka miała kolejny rzut rożny, ale nie zmienił on wyniku

74'

Na trybunach kibice sprawdzają wyniki pozostałych spotkań. Nic ich tak nie ucieszyło jak wynik w Szczecinie, gdzie Pogoń prowadzi z Lechią 3:1. Komentarz: "Nam mogą zdechnąć 2 krowy, ale im muszą trzy"

72'

Owacje na stojąco, bo schodzi strzelec bramki Siemaszko. W jego miejsce wchodzi Dariusz Formella. Wygląda na to, że to Formella będzie najbardziej wysuniętym zawodnikiem Arki

71'

Podanie z głębi pola do Siemaszki, ale gdy już miał oddawać strzał został zablokowany przez defensorów Wisły. Na trybunach jedynie jęk zawodu i domaganie się karnego

70'

Zmiana w Wiśle. Do gry desygnowany został Arkadiusz Reca w miejsce Dominika Kuna. To już ostatnia zmiana w Wiśle

68'

Wisła coraz częściej gości pod bramką Konrada Jałochy. Dlatego zmiana i wejście Tadeusza Sochy

67'

Zmiana w Arce. Wchodzi Socha za Bożoka czyli zmiana defensywna

66'

Stefańczyk dośrodkowuje, ale piłkę na rzut rożny wybija Jałocha

65'

Kartka dla Zbozienia za faul w narożniku pola karnego

64'

Rzut rożny nie przyniósł kolejnej bramki, zamiast tego Wisła ruszyła z kontrą i faulowany był Mateusz Piątkowski. Wiślacy domagali się żółtej kartki

63'

Kolejny rzut rożny dla Arki. Znowu Dominik Hofbauer

67'

67'

67'

60'

Arka poprawiła grę w obronie, dlatego oglądamy mało akcji podbramkowych w tej części meczu

59'

Wchodzi Piotr Wlazło, w miejsce mało widocznego Norwega

59'

Za moment na boisku pojawi się Piotr Wlazło

57'

Płoczczanie ruszyli nieco odważniej tak jakby dostali sygnał od trenera, że to ten moment, aby mocniej zaatakować

62'

Wisła gra zbyt zachowawczo. Wejście niedawnego turbokozaka ma przynieść Wiśle bramki

55'

Trener Kaczmarek wprowadza drugiego napastnika do gry

60'

Mecz zacięty, ale nie jest brutalny. Poza rytm sędzia Stefański pozwala grać twardo. Dopiero jedna żółta kartka

58'

Zgodnie z przewidywaniami, coraz mocniej rozgrzewa się Dariusz Formella. Oprócz niego jeszcze Adam Marciniak i Tadeusz Socha

52'

Stały fragment dla Wisły. Piłka przelatuje jednak obok bramki

56'

Wisła wygląda jakby grę w grupie mistrzowskiej miała zapewnioną. Gra spokojnie bez większego zaangażowania. Ciekawe jaki plan w przerwie na drugie 45 minut nakreślił zawodnikom Marcin Kaczmarek

49'

Rzut rożny dla Wisły. Stefańczyk kolejny raz dośrodkowuje. Akcję strzałem kończy Singh, ale niecelnie

46'

Póki co najaktywniejsi w drugiej połowie są kibice obydwu drużyn.

46'

Zaczynamy drugie 45 minut. Bez zmian w obydwu drużynach.

45'

Przed przerwą Arka miała jeszcze swoją okazję na zdobycie bramki. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Mateusza Szwocha jeden z obrońców Wisły wybił piłkę na rzut rożny. Po tym dośrodkowaniu było spore zamieszanie pod bramką, ale wynik nie uległ zmianie

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1:0

45'

Arka ma jeszcze stały fragment przed przerwą

18:47

Przepraszam, doliczył jedną minutę

44'

Sędzia Stefański doliczył dwie minuty do podstawowoego czasu

42'

Kibice na stadionie wyraźnie się ożywili po bramce Siemaszki. Najniższy na boisku zawodnik skierował piłkę do bramki głową. Kiełpin był w tej sytuacji bezradny, bo Siemaszko precyzyjnie uderzył. To już 8 bramka napastnika Arki

42'

Mamy bramkę dla Arki. Strzelcem Rafał Siemaszko, który wykorzystał świetny i daleki wyrzut z autu Marcina Warcholaka

40'

Dominik Hofbauer stanął przed szansą na uderzenie zza pola karnego, ale Austriak nie czysto trafił w piłkę, która minęła linię końcową

40'

Zasłużoną kartkę zobaczył obrońca Wisły. Arka była w dobrej okazji

38'

Mecz zrobił się mało atrakcyjny. Więcej w nim fauli i zaczepek niż klarownych okazji

35'

Rzut rożny dla Wisły. Stefańczyk ścigał się prawym skrzydłem ze Szwochem

30'

Zdecydowanie lepszy fragment dla Arki. Po raz kolejny prowokuje gospodarzy Jose Kante. Wyraźnie jest nabuzowany, po tym jak gra Piątkowski

28'

Rzut wolny dla Arki na 25 metrze. Tradycyjnie już Hofbauer

27'

Nerwowo w Gdyni przy linii bocznej. Łukasiewicz uspokajał Kante, gdy ten ostro starł się z Warcholakiem

23'

Rzut rożny dla Arki. Ponownie do piłki podchodzi Dominik Hofbauer, ale nie było większego zagrożenia

22'

Żaden z zespołów nie chce mocniej zaryzykować. Póki co obydwie drużyny próbują atakować małą liczbą zawodników. Szwoch dośrodkowywał z rzutu wolnego mniej więcej ze środka boiska, ale sędzia odgwizdał faul na jednym z obrońców Wisły

19'

Dwa rzuty rożne dla Wisły pod rząd. Obydwa wykonywał Stefańczyk. W pierwszej próbie Wisła była bliska zdobycia bramki, ale Jałocha wybił piłkę na rzut rożny. Uderzał Damian Byrtek

18'

Piłka po dośrodkowaniu Stefańczyka minęła wszystkich obrońców. Z rzutu rożnego zaczną goście

17'

Rzut wolny dla gości z lewej strony boiska. Nie ma Dominika Furmana, więc przy piłce Cezary Stefańczyk

16'

Drugi rzut rożny dla Arki. Ponownie dośrodkowywał Dominik Hofbauer. Arka była bliska szczęścia, ale w zamieszaniu podbramkowym nikt nie zdążył skierować piłki do bramki

14'

Jose Kante jest bardzo aktywny, głównie próbuje się przedrzeć pod bramkę Jałochy skrzydłami. Raz prawym, raz z lewej strony.

12'

Na ławce trenerskiej również przewagę ma Arka. Leszek Ojrzyński cały czas chodzi, żywiołowo reaguje i podpowiada swoim zawodnikom, podczas gdy Marcin Kaczmarek spokojnie obserwuje, to co dzieje się na boisku

10'

Groźnie zaatakowali goście. Z prawej strony przedarł się Dimitar Iliev, ale jego dośrodkowanie nie dotarło do Jose Kante

9'

Lepiej zaczęli gospodarze. Żółto-niebiescy wychodzą wysokim pressingiem i Wisła ma problemy

8'

Dobra sytuacja dla Arki, po wymianie piłek z Hofbauerem z prawe strony dośrodkowywał Damian Zbozień, ale pewnie chwycił piłkę Seweryn Kiełpin. Kibice od razu zaczęli żywiołowo reagować

7'

Póki co obydwie drużyny grają zachowawczo, tak jakby nie chcieli za dużo ryzykować

5'

Wisła po rzucie wolnym przeniosła się na połowę Arki.

4'

Arkowcy próbowali długim podaniem posłać piłkę pod pole karne Wisły

1'

Pierwszy gwizdek Daniela Stefańskiego! Rozpoczynają gospodarze.

17:57

Obydwa zespoły już są na murawie, za dwie minuty zaczynamy!

17:57

Od pierwszej minuty w drużynie Wisły zacznie Norweg Harmeet Singh, dla którego będzie to debiut.

17:55

Kibice Wisły Płock "serdecznie" pozdrawiają kibiców gospodarzy, dawno w Gdyni nie było fanów drużyny przyjezdnej

17:53

Na sektor VIP właśnie wszedł Marcin Dorna, selekcjoner naszej reprezentacji U-23, ciekawe czy w tym spotkaniu znajdzie kogoś godnego powołania na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Polsce. Dariusz Formella zacznie na ławce rezerwowych

17:50

Na trybunach zasiada wielu znakomitych gości, legendy Arki Gdynia, Tomasz i Roman Korynt oraz Michał Globisz

17:48

Sędzią spotkania jest Daniel Stefański z Bydgoszczy

17:48

Wisła Płock nadal ma szansę na grę w grupie mistrzowskiej, dla Arki będzie to mecz na przełamanie fatalnej passy

17:46

Na trybunach siedzi Dominik Furman, który pauzuje za ósmą żółtą kartkę, którą ujrzał w meczu z Lechem

17:45

Składy obydwu drużyn

17:42

Na żywo prosto ze Stadionu Arki relacjonował będzie Jakub Treć

17:41

Witam serdecznie państwa. Za niecałe 20 minut rozpoczynamy starcie beniaminków w Gdyni!