Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
3 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
92'

Grzelczak w ostatniej akcji meczu dośrodkował na Bartosza Spiączkę który wyszedł sam na sam z bramkarzem i podwyższył prowadzenie !

92'

Koniec spotkania ! Górnik Łęczna wygrywa 3:1 z Wisłą Kraków !

92'

GOOOOOOOOOOOL !! Bartosz Spiączka stawia kropkę nad i ! 3:1 ! Sędzia kończy to spotkanie !

91'

Brlek znalazł się z piłką w polu karnym zbyt długo czekał na oddanie strzału i piłkę przejęli gospodarze

90'

Małecki w ostatniej chwili dobiegł do piłki, wrzucił w pole karne ale tylko w boczną siatkę.

85'

Cywka strzela z dystansu, bardzo niecelnie

84'

Wiślacy długo utrzymują się na połowie rywali, szukają wyrównującego gola.

83'

Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Atoche schodzi , w jego miejsce Tymiński.

80'

Kapitalnie dwukrotnie na 18 metrze Bonin zakręcił Spićića i oddał kapitalny strzał z lewej nogi pod poprzeczkę !!

79'

GOOOOOOOOOOOOOL !!!! Ależ braaamka !! Górnik Łęczna 2:1 !!! Grzegorz Bonin !!

78'

Małecki dośrodkowywał w pole karne na dalszy słupek, piłka opuściła boisko.

76'

Za Videmonta na murawie melduje się Boguski.

76'

Grzelczak dośrodkowywał w pole karne, Spiączka nie zdołał oddać dobrego strzału.

72'

Wrzutka w pole karne z rzutu rożnego, piłka odbiła się od Pitrego trafiając pod nogi Głowackiego a ten, prostym strzałem doprowadza do remisu !

72'

GOOOOOOOOOOOOOL !!! Arkadiusz Głowacki !!

71'

Małecki taki centro-strzał na bramkę, będzie jeszcze rzut rożny po interwencji Małeckiego.

69'

Kontra Górnika Łęczna, Strzał Grzelczaka bardzo mocny i minimalnie nie celny !

68'

Dośrodkowanie Drewniaka na głowe Śpiączki, strzał w środek bramki głową prosto w ręce Załuski. Było groźnie !

66'

Wrzutka Małeckiego w pole karne nie doszedł do niej Brożek.

61'

Stilić ----------------> Valencia

61'

Podwójna zmiana w szeregach Wisły Kraków : Paweł Brożek za Zdenka Ondraska oraz Ever Valencia za Semira Stilicia.

59'

Krótko rozegrany ten stały fragment gry, dużo niedokładności i Małecki nie dochodzi do tego podania. Od autu gospodarze.

59'

Rzut wolny dla gości. Piłkę ustawia sobie Stilić

57'

Bonin dalekie podanie w pole karne, Załuska spokojnie to wyłapuje.

52'

Błąd Dźwigały, piłkę otrzymał Małecki, z lewej strony szukał dośrodkowania jednak zablokowany w ostatniej chwili i rzut rożny dla Wisły

49'

Bonin z 13 metra od bramki uderzał z pierwszej piłki ale bardzo niecelnie. Od bramki Załuska.

49'

Dośrodkowanie w pole karne Leandro, skutecznie wybija Uryga. Górnik w natarciu od pierwszych minut tej drugiej połowy.

45'

Zaczynamy drugą odsłonę tego spotkania !

45'

Arbiter kończy tą pierwszą połowę ! Górnik Łęczna prowadzi 1:0 z Wisła Kraków.

45'

Ależ znakomita szansa dla gospodarzy ! Bonin dośrodkował piłkę w pole karne, tam w polu karnym Drewniak miał kapitalną szansę na podwyższenie prowadzenia jednak, jego strzał minimalnie nie celny !

44'

Ostatnie 2 minuty tej pierwszej połowy, wszystko wskazuje a to, że wynik już nie ulegnie zmianie w tej pierwszej połowie.

40'

Dośrodkowanie w pole karne, Pitry w zamieszaniu uderzał piłkę i korner.

40'

Żółtą kartką za faul na Grzelczaku ukarany Brlek

36'

Najwyżej do piłki wyskoczył Pitry i oddalił zagrożenie

35'

Małecki wywalczył rzut rożny dla Wisły.

33'

Zwolniło nam widowisko, przy piłce utrzymują się przyjezdni ale bez szaleńczych ataków na bramkę Górnika.

29'

Leży na murawie Matei, zderzył się z Ondraskiem.

28'

Videmont był pociągany za koszulkę, z rzutu wolnego wrzucał Stilić, nieporozumienie i piłka w rękach Małeckiego.

25'

Mądrze gospodarze po strzelonej bramce nie zamierzają się cofać do defensywy.

23'

Śpiączka długo czekał aż któryś z jego kolegów podłączy się do akcji, z lewego skrzydła prefekcyjnie futbolówkę zagrał Grzelczak i Śpiączka nie miał problemów by skierować ją do siatki rywala !

22'

GOOOOOOOOOOOL !!! Górnik Łęczna prowadzi 1:0 !!

22'

Teraz próbował Bonin, piłka po rykoszecie w ręce Załuski.

21'

Pokusił się na strzał w polu karnym Grzelczak jednak zbyt słabo, Uryga ze spokojem to wybija.

19'

Groźne uderzenie Małeckiego, strzał celny ale pewnie łapie piłkę Małecki - bramkarz Górnika.

17'

Przejęli teraz posiadanie piłki przyjezdni jednak póki co niewiele z tego wynika.

13'

Dośrodkowywana piłka przez Drewniaka opuściła boisko.

12'

Grzelczak dośrodkowywał na dobrze ustawionego w polu karnym Śpiączkę, Uryga wybija piłkę na rzut rożny.

11'

Małecki znalazł prostopadłym podaniem Ondraska jego strzał zablokowany.

10'

Atoche uderzał teraz na bramkę Załuski, trafił jednak w plecy Brleka i nadal w posiadaniu piłki łęcznianie.

10'

Nic jednak z tego kornera nie wynikło, wybijają piłkarze Wisły futbolówkę.

9'

Górnik Łęczna będzie miała rzut różny. PIłkę ustawia sobie Drewniak

7'

Dośrodkowanie Grzelczaka, przejął piłkę Małecki, który nie miał do kogo podać. Strata i gospodarze szykują kolejną akcję.

7'

Leandro chciał zagrać do swoich kolegów dalekim podaniem w pole karne, Załuska spokojnie to wyłapuje.

5'

Przy piłce utrzymują się teraz podopiecznie Franciszka Smudy jednak tylko na własnej połowie.

3'

Wrzutka w pole karne, skutecznie głową Uryga oddala zagrożenie.

3'

Faul na Leandro i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

3'

Pierwsza akcja przyjezdnych, do dalekiego podania z głębi pola nie doszedł jednak Videmont i od bramki wybija Małecki.

18:03

Godzina 18:00 zaczynamy Multiligę w Ekstraklasie ! Na stadionie w Lublinie środka zaczynają gospodarze.

17:57

Zawodnicy obu drużyn już na murawie, Wisła zagra na czerwono - biało, gospodarze w swoich domowych zielonych trykotach.

17:37

Sytuacja w tabeli.. Co tu dużo mówić. Gospodarze niezmiennie plasują się na samym dole tabeli z dorobkiem 27 punktów. Znacznie lepiej, bo aż na wysokim 5 miejscu z 44 punktami na koncie plasują się wiślacy.