Koniec meczu. Przy Reymonta bezbramkowy remis

Arbiter doliczył trzy minuty

91'

Jevtić odegrał do tyłu do Raduta. Delikatny strzał z dystansu.

90'

Jeszcze rzut rożny dla Kolejorza. Piłka wybita przez Załuskę. Czas na kolejny korner

90'

Rzut wolny dla Lecha. Dośrodkowanie w kierunku bramki łatwo przejęte przez wiślaków

88'

Pawłowski popędził z atakiem. Na skrzydle urwał się obrońcom i już wychodził na sytuację sam na sam gdy... przewrócił się. Do piłki dopadł Radut. Nie zdołał oddac strzału

86'

Kostevych pomknął skrzydłem po czym zagrał w pole karne do Bille Nielsena. Załuska wybił strzał Duńczyka

84'

Ostatnia roszada tego spotkania. Jakub Bartosz rusza do boju, a murawę opuszcza Rafał Boguski

83'

Krakowianie nadal prowadzą ataki na połowie przeciwnika. Biała Gwiazda przycisnęła, lecz jej strzały nie potrafią zagrozić Putnockiemu

82'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły z prawej strony boiska. O piłkę walczył Bille Nielsen. Nic jednak nie zdziałał.

81'

Szybki kontratak Wisły zakończony strzałem Brleka. Nad bramką

80'

Szymon Pawłowski zastąpi na końcówkę spotkania Macieja Makuszewskiego .

79'

Coraz intensywniejsze ataki Wisły. Praktycznie nie opuszczają połowy Lecha. Kolejne strzały blokowane są jednak przez defensorów rywali.

76'

Sporo gry w środku pola przyniosły ostatnie minuty. W końcu dośrodkowanie w pole karne Lecha. Łatwe wybite. Mączyński próbował strzału z dystansu. Prosto w rywala

72'

Małecki urwał się na boku i dośrodkował w pole karne. Do piłki nie doszedł Boguski.

71'

Załuska spokojnie wylapał dośrodkowanie po rzucie wolnym Lecha. Zagrożenie zażegnane

70'

Pol Llonch zastąpił natomiast Semira Stilicia

69'

Nikci Bille Nielsen powraca na boiska ekstraklasy. Zastąpił Marcina Robaka

68'

Gajos również spróbował z dystansu i tak jak w przypadku Małeckiego zakończyło się to niepowodzeniem

67'

Małecki uderzył z dystansu. Obok bramki. Wyglądało obiecująco...

65'

Premierowa zmiana w szeregach Lecha. Mihai Radut zastąpi nieco niewidocznego Radosława Majewskiego.

64'

Ni to strzał ni dośrodkowanie w wykonaniu Małeckiego. Posłał piłkę za linię końcową.

63'

Małecki ruszył do przodu. Ponownie nie udało mu się uciec wracającemu Kędziorze.

61'

Głowacki spokojnie opanował sytuację we własnym polu karnym. Zagrozić Załusce próbował Jevtic

60'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Boisko opuścił Paweł Brożek . Zastąpił go Zdenek Ondrasek

59'

Strzał wbiegającego w pole karne Majewskiego bez problemu broni Załuska

57'

Akcja długo rozgrywała piłkę na polowie Lecha. Dłuższe podanie na lewym skrzydle. Brlek pilnowany przez Tetteha nie zdołał dojśc do piłki.

55'

Jevtić przedarł się lewą stroną i zagrał w pole karne do czającego się tam Robaka. Niecelny strzał napastnika

54'

Głowacki wybił piłkę za linię końcową po wrzutce w pole karne z prawej strony. Rzut rożny sprokurował trochę chaosu w polu karnym, ale bez strzału Lecha

53'

Mączyński doszedł już do siebie. Będzie w stanie kontynuować grę.

51'

Maciej Gajos ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Mączyńskim. Zawodnik Wisły nie może podnieść się z murawy

50'

Stilić otrzymał piłkę w środku pola i szybko podał w kierunku Małeckiego. Ten nie zdołał przyjąc sobie futbolówki. Akcja Wisły spaliła na panewce

50'

Jevtić wyminał kilku rywali. Odważnie przebiegł między nimi, wdarł się w pole karne i zagrał w kierunku Robaka. Dobra interwencja gospodarzy

48'

Jevtić zagrał w pole karne, gdzie na piłkę czekał już Gajos. Dobrze się zapowiadało, lecz nie wyszło z tego nic. Od bramki Załuska

46'

Kostevych świetnie centrował w pole karne. Wbiegający Robak minął się z piłką.

45'

Wisła rozpoczęła drugą część gry. Czy to 45 minut przyniesie gole?

45'

Koniec pierwszej połowy. W Krakowie 0-0

45'

Wisła popędziła z kontratakiem. Szybka akcja zakończona niecelnym jednak strzałem.

45'

Gonzalez wybił piłkę po kolejnym natarciu Kolejorza. Przejął piłkę od Jevticia, lecącą w kieurnku Robaka

44'

Makuszewski lobbem próbował strzelać na bramkę Załuski. Niecelnie ale wcześniej fajnie z powietrza przyjął sobie przerzut Jevticia.

42'

To powinien być gol. Niecelny strzał Boguskiego zakończył świetną piłkę od Małeckiego, który chwilę wcześniej dostał dobrą piłkę od Stilicia

41'

Małecki centrował spod linii końcowej. Piłka nie przeszła obok obrońców. Dobra interwencja Bednarka

40'

Kolejna dobra interwencja Głowackiego. Stoper świetnie radzi sobie z próbami gości.

38'

Załuska pewnie wyłapał delikatny strzał na swoją bramkę.

37'

Kędziora ponownie wyszedł zwycięsko z pojedynku na skrzydle. Grający w roli kapitana zawodnik doskonale hamuje wszelkie ataki Wisły tą stroną

36'

Stilić padł w polu karnym biegnąc do piłki. Nie było faulu.

35'

Podanie Mączyńskiego prostopadłym podaniem obdarzył Brożka. Napastnik nie zdołał dojśc do piłki. Uprzedził go Bednarek

32'

Załuska świetnie wybronił strzał po strzale z najbliższej odległości. Golkiper Wisły na razie gra dobre spotkanie

31'

Gonzalez ma spore problemy z upilnowaniem Makuszewskiego. Pomocnik Lecha ogrywa go na skrzydle. Teraz wywalczył rzut rożny.

30'

Załuska spokojnie wyłapał piłkę po szybkim kontrataku gospodarzy.

30'

Głowacki był blisko odebrania w powietrzu piłki nadlatującej z rzutu rożnego. Uprzedził go jednak Putnocky

29'

Bednarek wybił nadlatującą w światło bramki piłkę. Obrońca wyręczył Putnockiego po strzale z prawej strony.

29'

Małecki dochodził do prostopadłego podania, lecz w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Tetteh.

26'

Sadlok urwał się na lewym skrzydle i mimo prób Kędziory zdołał dośrodkowań w pole karne. Piłka przejęta przez gości.

24'

Dobra interwencja Załuski po strzale Robaka z pola karnego. Napastnik najlepiej odnalazł się po dośrodkowaniu Jevticia

23'

Kędziora pomknął do przodu. Pod linią końcową zagrał w pole karne w kierunku Makuszewskiego, lecz Głowacki zażegnał niebezpieczeństwo wybijając piłkę na rzut rożny.

22'

Makuszewski sfaulował Brleka w środku boiska. Bez reakcji sędziego.

21'

Lech wreszcie stworzył jakiekolwiek zagrożenie po stałym fragmencie gry. Błąd Gonzaleza, który złamał linię spalonego po podaniu Kędziory w stronę Robaka. Pewna interwencja Załuski

20'

Gonzalez miał szansę strzelić do własnej bramki. Kuriozalny błąd, nieporozumienie z Załuską i po jego uderzeniu pilka minimalnie minęła się z słupkiem

19'

Futbolówka długo przebywała na połowie Lecha. Sporo górnych piłek, trochę wymiany podań i zamieszania. W końcu wszystko wyjaśnił Putnocky

18'

Boguski pomknął środkiem. Jego próbę wrzutki odczytał Kostevych. I znowu rzut rożny. Tym razem dla Wisły.

16'

Kolejny zmarnowany rzut rożny. Wiślacy bez problemu przejęli piłkę

15'

Sporo zamieszania pod bramką Załuski. Golkiper Wisły po szybkiej akcji Lecha w wykonaniu Jevticia i strzale Makuszewskiego wybił piłkę przed siebie. Głowacki na korner

15'

Brożek walczy o każdą kolejną piłkę. Udaje mu się zmylić rywali, lecz nie obfituje to w akcje bramkowe

14'

Małecki znalazl się z piłką przy polu karnym. Próbował oszukać przeciwników, rozegrac coś z kolegami, lecz tym razem niewiele z tego wynikło.

13'

Putnocky pod naciskiem zawodników Wisły wybił piłkę na rzut rożny.

11'

Ni to dośrodkowanie ni to uderzenie Jevticia. Lekko i z daleka. Załuska nie mógł mieć z tym problemów.

9'

Małecki spróbował strzału z linii pola karnego. Efektownie, lecz niecelnie.

8'

Gospodarze długo utrzymywali się przy piłce na połowie przeciwnika. Lechici konsekwentnie bronili jednak dostępu w swoje pole karne,

7'

Boguski otrzymał piłkę w polu karnym, będąc praktycznie niepilnowanym przez rywali. Uderzenie wybite przez Putnockiego. Czas na korner

5'

Piłkarze Wisły krązyli wokoło pola karnego Lecha. Kilka podań, przerzutów, ale nie zdołali zagrozić bramce Putnockiego. Piłka przejęta przez gości.

4'

Stały fragment gry nie przyniósł strzału na bramkę Załuski

4'

Makuszewski przedarł się prawym skrzydłem, wyminął Gonzaleza i dośrodkował w pole karne. Piłka wybita, będzie korner.

3'

Pierwszy rzut rożny dla Białej Gwiazdy. Głowacki uderzał po dośrodkowaniu pod bramkę Putnockiego. Nad poprzeczką.

1'

Kolejorz pierwszy ruszył do ofensywy. Próbowali lewym skrzydłem, jednak szybko zostali spacyfikowani.

00'

Zabrzmiał już pierwszy gwizdek przy Reymonta! Od środka rozpoczęli goście

20:28

Czas na przywitanie kapitanów - Arkadiusza Głowackiego oraz Tomasza Kędziory oraz losowanie stron.

20:27

Arbiter główny Paweł Raczkowski wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Z głośników wydobywa się hymn gospodarzy.

20:03

Biała Gwiazda natomiast zafundowała swoim fanom dreszczowiec z happy endem. Po niezwykle zaciętym spotkaniu, przegrywając z płocczanami 1-2 ostatecznie wygrali z nimi 3-2.

20:01

Przed tygodniem Kolejorz niespodziewanie stracił pierwsze w 2017 roku punkty. Na własnym stadionie przy akompaniamencie 95 rocznicy powstania klubu jedynie zremisowali z ostatnim w tabeli Górnikiem. Remis bolesny o tyle, że do stolicy Wielkopolski łęcznianie przyjechali z tylko jednym nominalnym stoperem. W defensywie Franciszek Smuda wystawił Przemysława Pitrego. I okazało się to strzałem w dziesiątkę. Doświadczony zawodnik przy pomocy Aleksandra Komora zatrzymał Lecha.