Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 2
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
94'

Śląsk zasłużenie wygrał po golach Picha i Kokoszki. Zwłaszcza druga połowa była popisem drużyny gości. Dziękuje za uwagę i życzę udanego wieczoru.

94'

Sędzia zakończył mecz. Po 3 porażkach z rzędu Śląsk w dobrym stylu wygrywa 1:2 z Termalicą

93'

Faul Guilherme na Pichu

92'

Faul Mikovicia na Stjepanovicu, od rzutu wolnego Śląsk, po chwili kolejny faul gospodarzy.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej części spotkania.

90'

Faul na Dankowskim, który leży na boisku, po chwili podnosi się, ale musi na chwilę zejść z boiska, ale jest gotowy do powrotu

87'

Patrząc od początku drugiej połowy, druga bramka dla Śląska była kwestią czasu, ponieważ dominuję nad przeciwnikiem, który nie miał ani jednej dogodnej sytuacji w drugiej części spotkania,

86'

Druga zmiana w Śląsku Biliński wchodzi w miejsce Zwolińskiego

83'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego drużyny Śląska, Zwoliński asystuje przy dobrym wykończeniu akcji przez Kokoszkę

82'

Dośrodkowanie Dankowskiego, ale Zwoliński zablokowany w polu karnym

80'

Pierwsza zmiana w Śląsku. Riera za Moriokę, który zanotował asystę a miał kilka sytuacji na zdobyciu bramki

78'

Żółta kartka dla Kovacevicia za ostry ślizg.

75'

Spalony Picha, który po doskonałym zagraniu Morioki wychodził na czystą pozycje sam na sam z bramkarzem

72'

Ostatnia zmiana w Termalice. Miković wchodzi w miejsce Gergela.

71'

Piłkarze gospodarzy wykopali piłke za linię końcową, na boisku leży Morioka. Po chwili podnosi się Japończyk i Śląsk oddaje piłkę

70'

Jak na razie w drugiej połowie inicjatywę przejął Śląsk, który dochodzi do sytuacji strzeleckich i jest coraz bliżej strzelenia bramki

68'

Roman podaje do wolnego z lewej strony Augusto dośrodkowuje w pole karne, piłka dochodzi do Morioki, który w dogodnej sytuacji trafia w bramkarza. To powinien być gol!!

66'

Roman dobrze przedzierał się lewą stroną, wycofał przed pole karne do Morioki, który zwlekał ze strzałem i został zablokowany przez obrońców.

64'

Faul Dankowskiego na Gubie, rzut wolny dla gospodarzy z boku boiska z około 30 metrów

63'

Zwoliński próbował z 20 metrów zaskoczyć bramkarza strzałem, ale piłka odbiła sie od obrońcy i rzut rożny mają goście. Piotr Celeban szedł na bliski słupek i strzelił w boczną siatkę

62'

Po chwili druga zmiana w Termalice. Za Dawida Nowaka wchodzi na plac gry Vladislavs Gutkovskis

59'

Pierwsza zmiana w Termalice. Wchodzi David Guba za Patrika Misaka.

57'

Dobre dośrodkowanie Augusto, lecz radzą sobie obrońcy, potem piłka wraca do lewego obrońcy Śląska, który znowu próbuje. Piłka dociera do Dankowskiego, który zakończył akcję niecelnym strzałem.

53'

Rzut rożny dla Śląska, krótko rozegrany i goście atakują w ataku pozycyjnym.

52'

Indywidualna akcja Romana. Z lewej strony zbiegał do środka i próbował zaskoczyć bramkarza strzałem, lecz piłka mija prawy słupek dobre kilka metrów.

49'

Bardzo dobry strzał Romana z dystansu, PIlarz wybija na rzut rożny, który piłkarze Śląska nie umieli wykorzystać. Dobrze rozpoczęła się druga połowa spotkania.

48'

Duże zamieszanie w polu karnym Śląska, dośrodkowanie z lewej strony, próbował głowkować Nowak, ale Pawełek popisuje się świetną interwencją. Rzut wolny dla gospodarzy nie przyniósł żadnych korzysći.

45'

Oba zespoły przystępują do drugiej części spotkania bez zmian.

45'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka gospodarze

45'

Sędzia kończy mecz po 45 minutach nie doliczając ani minuty. Jest wynik 1:1 po wyrównanej grze oraz paru akcji z obu stron. Wracamy na boisko za parę minut.

43'

Błąd Augusto, który faulował z lewej strony przed polem karnym ostrym ślizgiem i nie zagra w nastepnym meczu z powodu nadmiaru kartek,

41'

Podanie z autu Fryca do Nowaka, który z prawej strony celnie dośrodkował do Gergela, który nie poradził sobie z tym za wysokim dośrodkowaniem i oddał strzał z głowy kilka metrów nad bramką.

39'

Roman atakuje z prawej, wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny. Krótkie rozegranie do Dankowskiego, który niecelnie dośrodkowuje. Szybkie długie podanie Pilarza do Misaka. Kontra gospodarzy skończyła się zablokowanym strzałem Nowaka w polu karnym i wybiciem piłki przez obrońców.

33'

Morioka podaje do wbiegającego w pole karne Picha, lecz strzela wysoko ponad bramką

29'

Akcja w środku boiska Śląska. Ronan podaje po ziemi z prawej strony do Morioki, który po któtkim dryblingu zdecyduje się na strzał z dystansu, lecz był on bardzo niecelny.

27'

Krótko rozegrany rzut wolny przez Śląsk, podanie przed pole karne do Morioki, który próbował niecelnie podawać górą do Zwolińskiego.

24'

Siatka Babiarza założona Kovaceviciowi, podanie do Nowaka, który niecelnie dośrodkowuje.

24'

Śląsk w ostatnich minutach jest zamkniety na własnej połowie boiska. Nie mają recepty na dobrą grę gospodarzy w odbiorze piłki, jeszcze na połowie gości.

22'

Kolejny rzut wolny z 25 metrów po faulu Stjepanovicia. Jednak rzut wolny nieudanie rozegrany

20'

Widać, że gol pobudził piłkarzy Niecieczy, którzy próbują iść za ciosem.

18'

Gol dla Termalici! Gergel strzela z rzutu wolnego w słupek, a obrońca gospodarzy skutecznie dobija piłkę przy interweniującemu bramkarzowi

17'

Dośrodkowanie Termalici lewej strony, ale Augusto wybija głową na rzut rozny, Faul Stjepanovicia przed polem karnym Śląska i gospodarze mają kolejny stały fragment gry.

15'

Atak Termalici prawą stroną. Dośrodkowanie Fryca do Nowaka, który składał się do strzału, lecz blisko niego był Celeban.

13'

Ostatnie minuty są wyrównane, ale nie ma składnych akcji. Obie drużyny próbują rozgrywać atak pozycyjny, lecz po kilku podaniach tracą piłkę.

9'

Piłkarze Termalici próbują odpowiedzieć, lecz ich ataki nie kończą się nawet strzałem.

7'

Rzut wolny dla gospodarzy z 30 metra, lecz Pawełek pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu MIsaka.

5'

Gol Dla Śląska! Robert Pich po asyście Morioki, który rozegrał z Ronanem 6 główek, które rozmontowały obronę Termalici,

2'

Od samego początku Śląsk próbuje atakować prawą stroną, akcję zakończył lekkim i niecelnym strzałem Kovacević

1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie! Od środka zaczynają goście.

17:57

Piłkarze wychodzą już na boisko.

17:55

Kapitanami drużyn są Bartłomiej Babiarz oraz Piotr Celeban.

17:41

Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Niecieczy 1:2.

17:39

Obecnie Termalica zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 36 punktów na koncie, a Śląsk plasuje się na 14 miejscu z 26 punktami.

17:36

Śląsk przystępuje do tego spotkania z nadzieją, że uda im się przerwać passę 3 porażek pod rząd.

17:35

Ostatnia kolejka nie była udana dla obu drużyn. Termalica przegrała 1:0 z Wisłą Płock, a Śląsk przegrał z 3:4 z Piastem Gliwice.

17:34

Rezerwowi: Termalica: Trela, Ziajka, Mikovic, Guba, Gutkovskis, Kędziora, Koval Śląsk: Budzyński, Zieliński, Łyszczarz, Engels, Riera, Grajciar, Biliński

17:31

Witam oraz zapraszam na relacje LIVE z pierwszego meczu 26 kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk - Bet Termalica Nieciecza vs Śląsk Wrocław