Wisła KrakówWisła Kraków
19:57

To tyle na dziś, za wagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrej nocy!

19:56

Gospodarze nie prezentowali się najlepiej w trakcie drugiej połowy, mimo to zdołali utrzymać prowadzenie zdobyte na początku meczu.

95'

Koniec spotkania! Legia zdobywa trzy punkty, zbliżając się do trzeciej Lechii na odległość jednego punktu!

92'

Sebastian Szymański zmienia Thibault Moulina.

91'

Sędzia przedłuża drugą połowę o trzy minuty.

89'

Vadis Odjidja-Ofoe z łatwością mija rywali w polu karnym, oddaje strzał z około trzynastu metrów, efektownie broni Łukasz Załuska!

87'

Na ostatnie minuty Tomasz Jodłowiec zmienia Guilherme.

85'

Patryk Małecki uderza z 25 metrów, piłka szybuje wysoko ponad bramką.

84'

Guilherme w walce o piłkę fauluje Tomasza Cywkę przy linii bocznej.

82'

...a Jakub Bartosz zastępuje Petara Brleka.

81'

Dominik Nagy zmienia Kasper Hamalainena...

81'

Do wejścia przygotowany Dominik Nagy.

80'

Patryk Małecki z ostrego kąta uderza metr obok słupka - bardzo ładne uderzenie, należy pochwalić tę próbę wiślaka.

78'

Miroslav Radović powalony na glebę przy próbie wyprowadzenia kontrataku. Rzut wolny dla Legii na jej połowie.

76'

Miroslav Radović! Serb najpierw trafia w słupek po dośrodkowaniu, by w następnej akcji po położeniu bramkarza na kolana dać sobie odebrać piłkę właśnie Łukaszowi Załusce!

74'

Na lewym skrzydle faulowany Kasper Hamalainen. Legia przed szansą na dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego.

72'

Dwa dośrodkowanie z rzędu, próbowali Hamalainen i Hlousek - wciąż bez efektów.

70'

Rzut rożny dla Legii, dośrodkowuje Guilherme, piłkę wybija Pol Llonch.

68'

Guilherme mija kilku rywali, po czym przewracając się zostawia piłkę... nie wiadomo komu, od razu przejął ją Arkadiusz Głowacki.

66'

Piłkarze Legii od ładnych kilku minut nie są w stanie opuścić własnej połowy.

64'

Po dośrodkowaniu Macieja Sadloka strzał głową zdołał oddać Petar Brlek, ale uderzenie to nie sprawiło najmniejszych problemów bramce gospodarzy.

62'

W międzyczasie żółtą kartką ukarany został Artur Jędrzejczyk.

62'

Po chwili Hugo Videmont zastępuje Rafała Boguskiegp.

61'

Mateusza Zacharę zmienił Semir Stilić.

59'

W drużynie Wisły szykowana jest pierwsza zmiana dzisiejszego meczu.

57'

Arkadiusz Malarz pewnie łapie dośrodkowanie Pola Lloncha z prawej stronie boiska.

55'

Vadis Odjidja-Ofoe fauluje Arkadiusza Głowackiego w walce o piłkę na połowie krakowian.

53'

W drugą połowę nieco lepiej weszli gości.

51'

Dośrodkowanie Macieja Sadloka z lewej flanki wybija Adam Hlousek.

49'

Ze stałego fragmentu gry dośrodkowywał Krzysztof Mączyński, piłkę przed samą linią bramkową dobił jeden z jego kolegów, przez co Wisła wciąż nie może cieszyć się z bramki!

50'

Spalony rzeczywiście był: Spalony przy akcji Wisły

47'

Rzut wolny dla Wisły po faulu Macieja Dąbrowskiego, piłka wpada do siatki, ale sędzia dopatrzył się spalonego!

46'

Piłka w grze, ma ją Wisła Kraków!

19:06

Obie drużyny już na murawie!

19:01

Legioniści dominowali przez pierwsze pół godziny, potem inicjatywę przejęli Wiślacy. Liczymy na więcej bramek po przerwie, druga połowa już za kilka minut!

45'

Koniec pierwszej odsłony. Legia prowadzi po trafieniu Radovicia. Wracamy za kwadrans!

45'

Brlek przejął piłkę, był sam na sam z Malarzem, ale... bramkarz Legii okazał się szybszy. Miał zresztą zdecydowanie bliżej.

42'

Tempo wysokie, ale okazji brak.

37'

Najlepsza szansa Wisły na wyrównanie! Trzy strzały po rzucie rożnym i po żadnym z nich piłka nie wpadła do siatki. Raz dobrze zablokował obrońca, raz obronił Malarz, a raz futbolówka przeszła obok prawego słupka. Dalej mamy zatem 1:0.

33'

Źle akcję rozegrała Legia. Po podaniu od Guilherme uderzył Radović, lecz został zablokowany. Później Moulin dośrodkował niedokładnie.

29'

Odjidja-Ofoe przyjął, odjechał, ale kopnął nad bramką.

27'

Ostatnie ostrzeżenie dla Małeckiego. Sfaulował Guilherme.

26'

Kartka dla Małeckiego za uderzenie łokciem. Wygląda jednak na to, że w poprzedniej sytuacji to Radović bardziej założył szaty Suareza niż Gonzalez dawnego Pepe... Aktorstwo.

24'

Guilherme podszedł do wolnego i kopnął fatalnie. Wysoko nad poprzeczką. A tyle się koncentrował..

22'

Kartka dla Gonzaleza, który wyciął Radovicia. Żółta. Powinna być czerwona?

18'

Ważna interwencja Załuski na przedpolu. Czaił się Radović.

14'

Cywka płasko z dalszej odległości. Anemiczny strzał i niecelny.

13'

Mogła być szybka odpowiedź Wisły! Broni Malarz.

11'

I teraz już nie ma wątpliwości. Guilherme zagrywa między Cywkę a Głowackiego. Radović zwodem nabiera Załuskę i z bliska pakuje piłkę do siatki.

11'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! RADOVIĆ!

9'

Najlepsza akcja w meczu! Hamalainen nawija obrońcę, uderza z prawej nogi, ale wyrastają ręce Załuski i nie ma gola!

8'

Legia stara się przejąć inicjatywę. Stratę notuje jednak Jędrzejczyk.

5'

Cywka zabrał piłkę Radoviciowi.

3'

Nieudane rozegranie stałego fragmentu. Legia przejmuje, a konkretnie Odjidja-Ofoe, który dobrze wyczuł intencje rywali.

2'

Będzie okazja dla Wisły. Po rzucie rożnym teraz wolny. Faulowany Mączyński przez Jędrzejczyka.

1'

Zaczęli. Od środka Legia. Pięć minut opóźnienia.

18:04

Ciągle czekamy. Kilka piłek na boisku - zawodnicy dogrzewają się.

18:03

18:03

Stadion trochę się zadymił, więc sędzia Gil czeka z rozpoczęciem spotkania.

17:59

Oprawa na Łazienkowskiej: Legia - Wisła

17:54

Przy Łazienkowskiej kibice śpiewają Sen o Warszawie, zaczynamy już za moment!

17:48

Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę i udali się do szatni, by wysłuchać ostatnich instrukcji od trenera.

17:44

Przed meczem ładna uroczystość - kibice i piłkarze zorganizowali specjalne podziękowanie dla Ivicy Vrdoljaka za wszystkie lata spędzone w Legii.

17:43

W pierwszym niedzielnym meczu Lotto Ekstraklasy Górnik Łęczna podzielił się punktami z Pogonią Szczecin po remisie 2:2.

17:41

Do meczu pozostało około dwudziestu minut, zachęcam więc do zapoznania się z zapowiedzią meczu, którą znaleźć można pod odnośnikiem "zapowiedź".

17:36

Kibice z Żylety przygotowali na dziś oprawę!

17:36

Rezerwowi Wisły: Michał Miśkiewicz, Jakub Bartkowski, Alan Uryga, Jakub Bartosz, Semir Stilić, Matija Spicić i Hugo Videmont.

17:35

Rezerwowi Legii: Radosław Cierzniak, Tomasz Jodłowiec, Jakub Czerwiński, Waleri Kazaiszwili, Dominik Nagy, Łukasz Broź i Sebastian Szymański.

17:21

Obie drużyny najprawdopodobniej zagrają dziś w formacjach 4-2-3-1.

17:05

Znamy już składy na to spotkanie!

17:01

Dobry wieczór, wita Państwa Piotr Bernaciak, zapraszamy na relację live z meczu Legia Warszawa - Wisła Kraków!