Wisła PłockWisła Płock
19:59

To tyle na dziś, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrego wieczoru!

19:58

Po miernej pierwszej połowie i całkiem ciekawej drugiej, należy stwierdzić, że podział punktów jest w tym meczu sprawiedliwym wynikiem.

98'

Koniec meczu w Szczecinie! Pogoń remisuje z Wisłą Płock 1:1!

97'

Petardę z dystansu posłał Dawid Kort, wciąż pewny w bramce pozostaje Seweryn Kiełpin!

95'

W kocowych minutach seria rzutów rożnych dla Pogoni Szczecin! Jak to się skończy?

93'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Bartłomiej Sielewski zmienia Giorgiego Merebaszwilego.

91'

Aż siedem minut doliczone przez sędziego do drugiej połowy.

90'

Były golkiper Dolcanu Ząbki stał już gotowy przy linii bocznej, ale chyba jednak nie będzie wymagana roszada. Golkiper Wisły Płock wznowił grę.

88'

Wygląda na to, że potrzebna będzie zmiana w bramce Wisły. Do gry przygotowuje się Mateusz Kryczka.

86'

Co za błąd Seweryna Kiełpina! Bramkarz Wisły nie trafił w piłkę po wykopie, co prawda w ostatniej chwili zdołał się jeszcze rzucić po futbolówkę, ale przypłacił to kontuzją!

85'

Kamil Drygas z kartką po drugiej stronie boiska. Sędzia Tomasz Kwiatkowski chce przebić wynik Szymona Marciniaka z wczorajszego meczu w Poznaniu.

84'

Z żółtą kartką także Maksymilian Rogalski, były piłkarz Portowców brzydko faulował Dawida Korta. Ostry mecz oglądamy na zakończenie tej kolejki.

82'

Ostatnia zmiana w Pogoni Szczecin. Boisko opuszcza Rafał Murawski, zmienia go Dawid Kort.

81'

Co do bramki dla Portowców - świetnie z prawej strony boiska piłkę dorzucił Adam Gyurcso, do piłki najszybciej dopadł Jarosław Fojut, precyzyjną główką doprowadzając do remisu.

79'

Kolejna kartka. Dostaje ją Cezary Stefańczyk, ponownie w dzisiejszym meczu faulowany Rafał Murawski.

78'

Boisko z kontuzją opuszcza Jose Kante, zmienia go Mateusz Piątkowski.

76'

Perfekcyjne dośrodkowanie i gol! Jarosław Fojut na 1:1!

75'

Z kartką także Damian Byrtek, został on ukarany przez sędziego faulem tuż obok linii bocznej pola karnego. Przy piłce Adam Gyurcso.

73'

Żółta kartka dla Cornela Rapy za brzydkie wejście w nogi Giorgi Merebaszwilego tuż obok linii bocznej.

71'

70'

W ofensywie Pogoni brakuje, mówiąc wprost, jakości. Ataki gospodarzy nie wyglądają groźnie, Wisła trzyma ich na czterdziestym metrze od własnej bramki.

68'

Piotr Wlazło popychany przez Mateusza Matrasa w szesnastce Pogoni, gwizdek sędziego milczy, bardzo kontrowersyjna sytuacja!

66'

Adam Frączczak dość przypadkowo, ale jednak fauluje Maksymiliana Rogalskiego przed polem karnym Wisły. Rzut wolny dla gości.

64'

Dominik Furman uderza w poprzeczkę bezpośrednio z rzutu rożnego!

63'

Zmiana w ekipie Wisły. Damian Piotrowski zmieniony przez Patryka Stępińskiego.

62'

Maksymilian Rogalski uderza z rzutu wolnego, mocny strzał przelatuje obok słupka bramki gospodarzy.

60'

Bardzo mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Spada Delewa z narożnika pola karnego wybija Damian Byrtek. Robi nam się mecz w Szczecinie!

58'

Dośrodkowanie Adama Gyurcso z rzutu wolnego, do strzału głową dochodzi Mateusz Matras, piłka wpada w kozioł i przeskakuje ponad bramką gości. To była najlepsza szansa Portowców na strzelenie gola w dzisiejszym meczu!

57'

Zaostrzył nam się ten mecz. Żółtą kartką ukarany Giorgi Merebaszwili, to jego czwarta żółta kartka w tym sezonie, wyklucza go ona udziału w meczu następnej kolejki z Bruk-Betem Termalicą w Płocku.

55'

Piłkarze Wisły długo rozgrywali piłkę na prawym skrzydle, w końcu padł "centrostrzał" na bramkę Seweryna Kiełpina - bramkarz pozostaje niewzruszony.

53'

David Niepsuj bardzo ostro potraktował Dominika Furmana na połowie Wisły, za co otrzymał zasłużoną żółtą kartkę.

51'

Mateusz Matras brzydko fauluje Maksymiliana Rogalskiego kilka metrów za linią środkową. Przed szansą dośrodkowania stanął Dominik Furman, goście popełnili jednak faul w ataku.

49'

Giorgi Merebaszwili przebiegł z piłką ładne kilkanaście metrów, zdecydowanie za wcześnie zdecydował się jednak na strzał - nie sprawił on najmniejszych problemów Sewerynowi Kiełpinowi.

47'

Kamil Drygas! Pomocnik Pogoni znalazł się w dobrej sytuacji po nieporozumieniu defensorów Wisły w polu karnym, jego mocny strzał z ostrego kąta zostaje w ostatniej chwili zablokowany przez Damiana Byrtka!

46'

Piłka w grze, ma ją Wisła Płock!

46'

...a Adam Gyurcso zmieni Nadira Ciftciego.

46'

W przerwie zmiany w Pogoni. Mateusz Matras zmienia Mate Tsintsadze...

19:00

Obie drużyny wracają powoli na boisko.

18:52

Zostańcie z nami, wracamy już niebawem!

18:49

Póki co gospodarze bez celnego strzału, goście natomiast mieli jedynie o dwa celne uderzenia więcej. Obie drużyny różni tylko to, że jedną z tych okazji Wiślacy wykorzystali, dzięki czemu prowadzą 1:0. Miejmy nadzieję, że po przerwie coś się zmieni w grze jednych i drugich.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę bez doliczenia choćby minuty. Wisła prowadzi z Pogonią 1:0.

44'

Dalekie dośrodkowanie Dominika Furmana niemal z linii środkowej, zostało ono jeszcze przedłużone, piłka spadła na trzeci metr od bramki, gdzie dopadł do niej Przemysław Szymiński. Na minuty przed przerwą Wisła obejmuje prowadzenie!

42'

Gol, absolutny chaos w polu bramkowym Pogoni i Wisła obejmuje prowadzenie po uderzeniu Przemysława Szymińskiego!

40'

Jose Kante zatrzymywany przy linii bocznej przez Jarosława Fojuta.

38'

Giorgi Merebaszwili opanował piłkę przy linii końcowej, miał sporo miejsca na celne podanie, ale wykonał raczej coś na wzór "wstrzelenia" piłki w pole karne, futbolówkę bez problemów przeciął Jarosław Fojut.

36'

Tym razem podanie na lewą flankę było znacznie celniejsze, za to zbyt mocne, bez szans na dotarcie do niego był Damian Piotrowski.

34'

Giorgi Merebaszwili podaniem na lewe skrzydło próbował uruchomić Jose Kante, ten nie zdołał obrócić się do piłki, przez co ta trafiła do Jakuba Słowika.

32'

Delikatną przewagę optyczną mają gospodarze, choć należy wspomnieć, że mecz do najlepszych nie należy, mówiąc dość delikatnie.

30'

Głębokie dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości, piłka szybowała w stronę Jarosława Fojuta, obrońca Pogoni swoim strzałem trafił w... kolegę z zespołu.

28'

Odbiór Mate Tsintsadze na połowie Wisły Płock, Gruzin uderza niemal od razu, bez dłuższego zastanowienia, posyłając piłkę ponad poprzeczką. Zdecydowanie pospieszył się zawodnik Portowców.

26'

Mocne dośrodkowanie Damiana Piotrowskiego w pole karne, sytuację w ostatniej chwili wyjaśnia Jarosław Fojut.

24'

Jeszcze jedna kartka dla ekipy gości, ponownie poszkodowany Rafał Murawski, kartką ukarany natomiast Kamil Sylwestrzak.

23'

Ponownie uderza rumuński defensor, piłka przelatuje tuż obok słupka! Nie była to prosta okazja, piłkarz Pogoni uderzał z bardzo ostrego kąta.

21'

Zablokowany strzał Cornela Rapy z dwudziestu metrów. Oglądamy dziś sporo takich zablokowanych uderzeń.

19'

Póki co Pogoń tworzy swoje akcje bardzo powoli, Wisła natomiast szuka swoich szans w szybkich kontratakach, które nie wyglądały póki co groźnie.

17'

Mocny strzał Dominika Furmana z rzutu wolnego, piłka trafia tylko w boczną siatkę! To mógł być przepiękny gol!

15'

Adam Frączczak nie miał najwyraźniej pomysłu na akcję, uderzył bez zastanowienia z około 40 metrów, ale był to strzał bardzo niecelny.

13'

Pierwszą żółtą kartką w tym meczu ukarany Jose Kante, napastnik wracając do defensywy ostro faulował Rafała Murawskiego.

12'

Adam Frączczak posyła długą piłkę na prawe skrzydło, trafił jednak wprost na głowę Przemysława Szymińskiego.

10'

Portowcy mieli okazję wyprowadzić szybki kontratak, ale akcję zepsuł Nadir Ciftci, który znacząco zwolnił z piłką przy nodze, ułatwiając rywalowi interwencję.

9'

Jakub Słowik odważnym wyjściem z bramki ubiegł Jose Kante na siódmym metrze od własnej bramki.

7'

Mocny strzał Nadira Ciftciego z półobrotu, ale piłka ląduje na... aucie. To "uderzenie" zapewne trafi do kompilacji najdziwniejszych zagrań naszej ligi.

6'

Za mocne podanie do Giorgiego Merebaszwilego na prawym skrzydle od Maksymiliana Rogalskiego.

4'

Piotr Wlazło nieczysto zatrzymany przez Rafała Murawskiego przy linii bocznej, arbiter błyskawicznie używa gwizdka.

2'

Efektowny odbiór w wykonaniu Dominika Furmana na własnej połowie, były piłkarz Legii decyduje się na rajd między obrońcami rywala, podręcznikowo zatrzymał go Cornel Rapa.

1'

...mecz rozpoczęty, przy piłce Pogoń Szczecin!

18:00

Przywitanie drużyn już za nami...

17:57

Obie drużyny wychodzą na murawę w asyście ekipy sędziowskiej!

17:55

Obie drużyny najprawdopodobniej zagrają dziś w formacji 4-2-3-1.

17:54

Obie drużyny ostatnio nie prezentują się najlepiej. Pogoń dwukrotnie poległa dotkliwie w starciach z Lechem Poznań, Wisła przegrała natomiast z Koroną Kielce.

17:51

Zaczynamy już za około 10 minut! Kto dziś wygra?

17:42

17:41

Sędzią meczu będzie pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

17:41

Rezerwowi Wisły: Mateusz Kryczka, Tomislav Bożić, Bartłomiej Sielewski, Dominik Kun, Siergiej Kriwiec, Patryk Stępiński i Mateusz Piątkowski.

17:39

Rezerwowi Pogoni: Dawid Kudła, Mateusz Matras, Marcin Listkowski, Robert Obst, Dawid Kort, Hubert Matynia i Adam Gyurcso.

17:35

Dziewiąta Pogoń podejmie dziś jedenastą Wisłę. Obie drużyny dzielą tylko dwa punkty, może więc dziś dojść do sporych zmian w tabeli.

17:25

Znamy składy obu zespołów!

17:17

Witam Państwa serdecznie, już za nieco ponad 40 minut rozpocznie się mecz Pogoń Szczecin - Wisła Płock! Na relację live zaprasza Piotr Bernaciak!