Korona KielceKorona Kielce
19:55

Serdecznie dziękuję Państwu za spędzony wspólnie czas i życzę miłego weekendu.

19:54

Arka deklasuje dziś rywala w drugiej części gry i pokazuje że Stadion Miejski w Gdyni nie jest łatwym polem gry dla przyjezdnych. Żółto-niebiescy dopisują trzy punkty do swojego dorobku w tabeli i zrównują się z Koroną.

94'

KONIEC MECZU!

92'

Jak padł gol? Szwoch oddał mocny strzał z okolic pola karnego. Borjan odbił piłkę przed siebie, Austriak dopełnił tylko formalności i dobił piłkę.

92'

GOL! Arka zdobywa czwartą bramkę, strzelcem Hofbauer.

92'

Centra Kiełba okazała się niecelna, przy piłce gospodarze.

92'

Sędzia dolicza 4 minuty gry.

91'

Rzut wolny dla Korony z prawej strony boiska, na wysokości 15 metra. Do piłki podchodzi Kiełb.

90'

Dobra akcja zawodników z Kielc. Jednak centra z lewej strony boiska nie dociera do żadnego z zawodników w polu karnym.

87'

Ostatnia zmiana także w zespole Arki. Bożok melduje się na placu gry, zmienia Da Silvę.

82'

Trzecia roszada. Pylypchuk w miejsce Palanci.

82'

Zmiana w zespole z Kielc. Górski za Aankoura.

79'

Jak padł gol? Do trzech razy sztuka, można by rzec. Dwa groźne strzały oddała Arka w tej akcji, lecz Korona rozpaczliwie interweniowała. W końcu piłka trafiła do Formelli, który podał do niepilnowanego w polu karnym Siemaszki.

79'

GOL! Wejście smoka, strzelcem Siemaszko.

75'

Druga zmiana gospodarzy. Siemaszko wchodzi w miejsce Trytki- asystenta przy pierwszej bramce.

73'

To mógł być remis! Micanski świetnie dograł do Grzelaka w pole karne, ten drugi oddał strzał w lewy róg bramki Jałochy. Bramkarz Arki jednak pokazał klasę i odbił trudną piłkę.

72'

Dobre dośrodkowanie Hofbauera z rzutu wolnego. Piłkę z problemami piąstkuje bramkarz Korony.

69'

Roszada także w szeregach trenera Bartoszka. Cebula za Markovicia.

69'

Pierwsza zmiana. Łukasiewicz zmienia Yannicka.

65'

Palanca zacentrował teraz w pole karne Arki, lecz nie było to najlepsze dośrodkowanie. Od bramki Gdynianie.

60'

Borjan ukarany kartką za przewinienie na Szwochu, co w konsekwencji doprowadziło do rzutu karnego.

60'

GOL! Pewnie wykonany karny przez Szwocha. Dobry, płaski strzał w lewy róg bramki Borjana.

60'

RZUT KARNY DLA ARKI! Tym razem role się zamieniły, Da Silva został nieprzepisowo zatrzymany przez Borjana, do piłki podchodzi Szwoch.

59'

Dejmek oddał dobry, choć niecelny strzał po centrze z rzutu rożnego. Przy piłce gospodarze.

55'

Pierwsze 10 minut drugiej części gry za nami. Obie drużyny szukają okazji do zdobycia bramki, wyrównane tempo gry.

54'

Świetna interwencja Stolca z prawej strony boiska, przerwał dobrze zapowiadającą się akcje Kielczan.

50'

Strzał Szwocha z 18 metra, jednak pomocnik myli się. Borjan wznawia grę.

49'

Udana interwencja Sochy z lewej strony boiska. Defensor ten popisał się kluczowym w tej akcji wślizgiem. Piłka opuściła pole gry, od bramki Jałocha.

47'

Dobre dogranie Da Silvy do Szwocha, lecz ten drugi znacznie myli się oddając strzał na bramkę gości.

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

18:49

18:48

Na Ul.Olimpijskiej oglądamy dziś emocjonujące zawody, obie drużyny szukają swojej okazji. Wynik remisowy ze wskazaniem na podopiecznych trenera Nicińskiego, gdyż to Arka była stroną dominującą podczas pierwszej połowy tego meczu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne akcja w tym meczu. Wynik to wciąż sprawa otwarta. Do zobaczenia za 15 minut!

45'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY!

43'

Po raz kolejny Micański. Strzał tego zawodnika sprzed pola karnego, w ostatniej chwili uderzenie blokuje Hofbauer.

40'

Jak padł gol? Piłka posłana z rzutu rożnego odbiła się od Hofbauera w polu karnym i spadła pod nogi napastnika gości. Ten bez problemu pokonuje Jałochę.

40'

GOL! Korona wyrównuje, strzelcem bramki Micański.

37'

Jak padł gol? Trytko otrzymał piłkę od Da Silvy, świetnie zastawił się na linii pola karnego i odegrał do wychodzącego Formelli. Pomocnik Arki pakuje piłkę do siatki płaskim strzałem, z prawej strony boiska.

37'

GOL! Bramkę dla Arki strzela nie kto inny jak powracający do Gdyni, Dariusz Formella.

36'

Możdżeń z rzutu wolnego oddał dobry, aczkolwiek zbyt słaby strzał. Dobrze broni Jałocha.

33'

Powinno być 0;1! Borjan po raz kolejny zachowuje zimną krew i wychodzi górą w pojedynku sam na sam ze Szwochem.

31'

Borjan! Kanadyjczyk świetnie broni rzut karny wykonywany przez pomocnika Arki.

30'

RZUT KARNY DLA ARKI! Szwoch ograł dwóch defensorów z prawej strony boiska. Grzelak jednak nie dał spokoju młodemu zawodnikowi. Sędzia odgwizduje jedenastkę! Na wapnie piłkę ustawił Da Silva!

29'

Prostopadłe dogranie Możdżenia w pole karne Gdynian. Do piłki jednak nie zdołał dojść żaden zawodnik. Grę wznowi Jałocha.

27'

Dobra, płaska centra Formelli z lewej strony boiska w kierunku Trytki. Napastnik jednak nie zdołał oddać strzału. Przy piłce Korona.

25'

Ostatnie sekundy to gra pod dyktando przyjezdnych. Korona szuka swej okazji w ataku pozycyjnym.

22'

Rymaniak nie opanował piłki przy bocznej linii boiska. Od autu Arkowcy.

18'

Hofbauer! Formella dobrze ograł defensorów gości i odegrał do Austriaka. Ten drugi oddał piekielnie mocny strzał z lewej strony pola karnego. Świetnie interweniuje w tej sytuacji Borjan.

15'

Pierwsza kartka w tym spotkaniu. Socha ukarany żółtym kartonikiem za faul w środkowej części pola gry.

13'

Atak pozycyjny Żółto-niebieskich zakończony został przez sędziego liniowego.Była to dobrze zapowiadająca się akcja, lecz Szwoch na minimalnym spalonym.

11'

To powinno być 0:1! Palanca do Możdżenia z prawej strony boiska, ten drugi jednak uderzył głową zbyt lekko. Z problemami bramkarz Arki.

9'

Świetna akcja Korony zakończona strzałem z okolic 12 metra. Kiełb jednak oddaje zbyt słaby strzał, pewnie broni Jałocha.

7'

Pierwsza składna akcja. Da Silva posłał prostopadłe podanie do Szwocha, lecz ten drugi nie utrzymał piłki w polu gry. Przy piłce goście.

6'

Faul w środkowej części boiska, od wolnego gospodarze.

4'

Próba oskrzydlającej akcji Arki zakończona fiaskiem. Niedokładne podanie do Marcusa do Sambei.

2'

Pierwsze dwie minuty meczu to sprawdzanie rywala ze strony obu ekip. Spokojna gra w środku pola.

1'

ZACZĘLI! Od środka gospodarze.

17:58

Sędzia Bednarek wyprowadza zawodników na plac gry! Jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy.

17:54

Zaskoczeniem w wyjściowej jedenastce gospodarzy może być duet Formella-Trytko, który zobaczymy po raz pierwszy w tym sezonie.

17:49

SKŁAD GOŚCI:

17:48

SKŁAD GOSPODARZY:

17:43

Do meczu pozostało ok 15 minut! Piłkarze na rozgrzewce.

17:39

Witam Państwa z piątkowego meczy 23 kolejki Lotto Ekstraklasy. Beniaminek z Gdyni podejmuje dziś Koronę Kielce. Relację NA ŻYWO przeprowadzi Maciej Buss.