Zagłębie LubinZagłębie Lubin
101'

Ja już się z Państwem na dzisiaj żegnam. Dziękuję za uwagę i życzę udanego wieczoru!

94'

Zwycięstwo Wisły Płock pozwoli drużynie wciąż myśleć o grze w grupie mistrzowskiej natomiast przegrana Zagłębia znacznie utrudni im walkę o europejskie puchary.

94'

Byliśmy świadkami bardzo dziwnego spotkania w Płocku. W pierwszej połowie byliśmy świadkami naprawdę interesującego widowiska, niestety druga połowa kompletnie nie spełniła oczekiwań. Szczególnie Zagłębie wyszło na II połowę spotkania bez pomysłu na wygranie tego spotkania, a zmiany wykonane przez Piotra Stokowca tylko pogorszyły obraz drużyny z Lubina.

94'

Paweł Gil kończy spotkanie.

93'

Jeszcze jedna zmiana w Wiśle. Schodzi Piotr Wlazło, a na boisku pojawia się Bartłomiej Sielewski.

89'

Zmiana w drużynie Marcina Kaczmarka. Nie pogra już dzisiaj strzelec pierwszej bramki dla Wisły Jose Kante w jego miejsce pojawia się Mateusz Piątkowski.

89'

Merebaszwili przejął piłkę zboku na wysokości pola karnego, ruszył z piłką w kierunku bramki Zagłębia minął dwóch rywali i precyzyjnym strzałem pokonuje Polacka. Mamy niespodziankę w Płocku.

86'

Cóż za bramka Giorgi Merebaszwili!!!!!!!

86'

Strzał z dystansu Woźniaka w bezpiecznej odległości mija bramkę Wisły.

83'

Piotr Stokowiec zdejmując z boiska Filip Starzyński w miejsce którego pojawia się Jan Vlasko, wykorzystał ostatnią zmianę w swoim zespole.

82'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Arkadiusz Reca, a na boisku pojawił się Damian Piotrowski.

81'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska zaskoczyło Polaczka lecz na jego szczęście piłka odbiła się od poprzeczki. Szczęścia jeszcze próbował Kante ale jego strzał minął bramkę Zagłębia.

78'

Sylwestrzak stanął przed fantastyczną okazją na zdobycie bramki, niestety z najbliższej odległości nie trafił dobrze w piłkę.

76'

Druga zmiana w drużynie Piotra Stokowca, schodzi Łukasz Janoszka, a do gry został delegowany Krzysztof Janus.

73'

Niestety ale do tej pory druga połowa spotkania jest dużo mniej emocjonująca niż pierwsza i wygląda jakby żadna z drużyn nie miała pomysłu na pokonanie bramkarza rywali.

69'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Filip Jagiełło w jego miejsce na boisku pojawił się Adam Rakowski

67'

Faulowany Kante w środku boiska.

63'

Starzyńskiego strzela ale piłka w bezpiecznej odległości mija bramkę Kiełpina.

62'

Faul Rogalskiego przed własnym polem karnym i będzie okazja na strzał dla Starzyńskiego.

61'

Fragment spokojniejszej gry obu drużyn.

54'

Byrtek wbiega na boisko.

52'

Leży na murawie Damian Byrtek, wygląda na uraz barku. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i będzie w stanie kontynuować grę.

51'

Janoszka wbiega w pole karne podaje do Woźniaka lecz bardzo niedokładnie i wybijają obrońcy Wisły.

48'

Furman zademonstrował swoje umiejętności mijając zawodników z Lubina podał do Sylwestrzaka, ten szybko do Kante lecz obrona Zagłębia zdążyła się przygotować do obrony i wybijają piłkę daleko od własnego pola karnego.

46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Miejmy nadzieję, że czeka nas przynajmniej tyle emocji co w pierwszej połowie.

46'

Na ciąg dalszy relacji zapraszam zaraz po przerwie.

46'

Koniec pierwszej połowy. W Płocku jesteśmy świadkami na prawdę ciekawego widowiska. Po pierwszej połowie mamy remis 1:1 ale jestem przekonany że wynik ten nie zadowala żadnej ze stron dzięki czemu w drugiej połowie czeka nas jeszcze więcej emocji.

46'

Filip Starzyński próbował strzału z dystansu, lecz jego uderzenie było zbyt lekkie by zaskoczyć Kiełpina.

44'

Fantastyczny strzał z dystansu Merebaszwilego wprost w poprzeczkę. Dużo szczęścia miała drużyna z Lubina.

43'

Dobre dośrodkowanie Furmana ale tym razem na posterunku Cotra i jeszcze jeden rzut rożny.

42'

Lewą flanką pognał Reca i wywalczył rut rożny. Znowu do piłki podchodzi Dominik Furman.

42'

Było groźne pod bramką Wisły ale z piłkarzom Marcina Kaczmarka sprzyja szczęście i wciąż mamy remis.

39'

Gooollll. Krótko rozegrane dośrodkowanie z rzutu rożnego przez Giorgio Merebaszwilego wprost na głowę Jose Kante i mamy już 1-1 w Płocku.

33'

Filip Starzyński ponownie dośrodkowywał z rzutu wolnego w pole karne, tym razem kompletnie nie dokładnie.

29'

Maksymilian Rogalski ukarany żółtą kartką przez sędziego za wślizg na Filipie Jagiełło.

27'

Cały czas przy piłce Zagłębie ale na razie nie mają pomysłu jak dostać się pod bramkę Kiełpina.

26'

Bardzo dobre spotkanie rozgrywa dzisiaj Filip Jagiełło, który idealnie rozrzuca piłkę pomiędzy swoimi kolegami.

20'

Gol!!!!! Precyzyjne dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego wykorzystał Marin Nespor, który fantastycznym strzałem głową pokonuje bramkarza Wisły!

20'

Giorgi Merebaszwili, zostaje ukarany żółtą kartką i będzie szansa na bramkę dla Zagłębia.

17'

Stefańczyk próbował dośrodkować ale trafia prosto w nogi Cotry. Rzut rożny dla Wisły.

14'

Giorgi Merebaszwili fantastycznie dośrodkował w pole karne, a tam z najbliższej odległości Arkadiusz Reca trafia prosto w Polaceka. Fantastyczna okazja gospodarzy.

10'

Zagotowało się trochę pod bramką Zagłębia ale sędzia odgwizdał przewinienie zawodnika z Płocka.

9'

Swoją techniką błysnął Filip Starzyński, po jego podaniu w świetnej sytuacji znalazł się Arkadiusz Woźniak ale ponownie na posterunku bramkarz Wisły.

6'

Piotr Wlazło strzałem z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza Zagłębia ale niestety piłka nie leciała w światło bramki.

5'

Pierwsze zagrożenie pod bramką Wisły ale Seweryn Kiełpin przytomnie łapie piłkę.

15:31

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynają gospodarze.

15:03

Do meczu pozostało już niespełna 27 minut, a na relację zapraszam wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego.

15:03

Natomiast gospodarze zajmują obecnie 13 pozycję w ligowej tabeli utrzymując bezpieczny dystans nad miejscami spadkowymi. Mimo znacznej przewagi Płockiej Wisły nad drużynami z Chorzowa i Łęcznej już nie długo dojdzie do podziału punków w tabeli, a co za tym idzie Marcin Kaczmarek musi motywować swoich piłkarzy do ambitnej walki.

15:00

Goście zajmują obecnie 5 pozycję w ligowej tabeli i jeżeli nie chcą stracić dystansu do uciekających drużyn muszą wrócić z Płocka z 3 punktami. Po zeszłorocznej nie udanej przygodzie zespołu z Lubina w Europejskich Pucharach, Zagłębie jeżeli marzy o rehabilitacji w tym roku musi regularnie zdobywać punkty tym bardziej że walka o puchary w tym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco.

14:57

Już za 30 minut rozpocznie się pierwsze sobotnie spotkanie 23 kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Płocka Wisła podejmować będzie Zagłębie Lublin.