Koniec meczu! Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1:0!

90'

Grzelczak strzałem po krótkim rogu nie dał szans Szmatule!

90'

GOOOLLL! Piotr Grzelczak w 4 minucie doliczonego czasu gry strzela bramkę na 1:0!

90'

Tym razem fauluje Tymiński fauluje Papadopulosa.

90'

Mokwa fauluje Hernandeza na środku boiska.

90'

Słaby strzał Piesio, z którym Szmatuła nie miał żadnych problemów.

90'

Świetna interwencja Szmatuły, który obronił strzał zawodnika Górnika!

90'

Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

90'

Złe zagranie Mateia i piłka wylądowała w rękach Szmatuły.

88'

Grzelczak uderzył z woleja nad bramką Szmatuły!

86'

Piesio oddaje mocne, ale bardzo niecelne uderzenie.

85'

Faul Gersona fauluje w powietrzu Murawskiego.

85'

Cmelik opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Hebert. Za długo pomocnik Piasta nie pograł w tym spotkaniu.

83'

Fantastyczna interwencja Szmatuły, który instynktownie obronił uderzenie Śpiączki!

82'

Aleksandar Sedlar zostaje upomniany drugą żółtą kartką i goście będą grali w osłabieniu!

80'

Pietrowski fauluje Śpiączkę.

79'

Bardzo ważna interwencja Sedlara, który powstrzymał ładną akcję Górnika.

78'

Sedlar w prostej sytuacji wybija piłkę w trybuny.

76'

Na trybunach siedzi 1401 widzów. Tak, niecałe półtora tysiąca. Tak, to Ekstraklasa.

75'

Śpiączka uprzedził Cmelika i wybił piłkę sprzed linii bramkowej!

75'

Cmelik wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

74'

Piotr Grzelczak zmienia Nike Dzalamidze.

74'

Indywidualna akcja Dzalamidze, ale Gruzin wyjechał z piłką za boisko.

73'

Bonin uderza z dystansu, ale zbyt słabo żeby zaskoczyć bramkarza Piasta.

72'

Indywidualna akcja Śpiączki, ale Szmatuła łapie jego dośrodkowanie.

70'

Gerard Badia zmienia Stojana Vranjesa.

67'

Jarecki zbyt wysoko podniósł nogę i sędzia odgwizdał faul.

66'

Piłka po rykoszecie minęła bramkę! Rzut rożny dla Łęcznej.

65'

Bukata fauluje Hernandeza przed polem karnym Piasta. Górnik ma rzut wolny.

64'

Rzut rożny dla Piasta.

62'

Szybka odpowiedź Górnika. Śpiączka nożycami uderza obok bramki!

62'

Cmelik uderzył piłkę po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska, ale futbolówka minęła światło bramki.

61'

Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez zawodników Piasta. Ostatecznie piłka wylądowała poza linią boczną boiska.

60'

Lukas Cmelik zmienia Łukasza Sekulskiego.

58'

Sekulski leży na boisku i trzyma się za bark.

57'

Wykrakałem. Piesio oddał pierwszy celny strzał w meczu.

56'

56 minut gry za nami, a Górnik Łęczna nie oddał celnego strzału na bramkę Piasta.

55'

Papadopulos sfaulował Gersona w walce o piłkę.

54'

Seria niecelnych zagrań zawodników obydwóch drużyn.

52'

Tym razem na boisku leży Papadopulos, który został sfaulowany przez Komora.

50'

Piesio w nieprzepisowy sposób przepchnął Sedlara.

47'

Niebezpieczne zderzenie Prusaka z Sekulskim. Obydwaj leżą na murawie.

46'

Mokwa wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Nie było wielkiej tragedii. Z naciskiem na wielkiej. Widzimy się za kilka minut!

45'

Vranejs przekombinował w polu karnym Górnika i nie zdołał oddać strzału w dobrej sytuacji.

45'

Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

45'

Uderzenie Śpiączki głową okazało się bardzo niecelne.

44'

Komor wystawił piłkę Boninowi, ale pomocnik Górnika uderzył nad bramką!

43'

Aleksandar Sedlar ostro potraktował Śpiączkę i zasłużenie otrzymuje żółtą kartkę.

42'

Kontratak Piasta, ale Papadopulos minął się z piłką dośrodkowaną przez Sekulskiego.

42'

Korun wybił dośrodkowanie Tymińskiego.

40'

Na boisku leży Mokwa, który został kopnięty w kolano.

39'

Aleksander Komor otrzymał żółtą kartkę za faul na Sekulskim.

38'

Zakotłowało się pod bramką Piasta, ale dogranie Bonina do Śpiączki wybił Korun!

36'

Błąd popełnił Murawski, ale na jego szczęście Mokwa naprawił jego pomyłkę.

36'

Prusak świetnie broni uderzenie z dystansu Murawskiego!

34'

Dla dobra Piasta lepiej by było, gdyby Vranjes nie wykonywał stałych fragmentów gry. Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto w ręce Prusaka.

34'

Kolejny raz Sekulski niepokoi obrońców Górnika i wywalczył rzut rożny.

33'

Prusak świetnie broni uderzenie Sekulskiego z pola karnego!

30'

Na trybunach słyszymy ''Nie dla Górnika, w Lublinie nie dla Górnika''. Atut własnego boiska w przypadku Górnika Łęczna chyba nie obowiązuje.

29'

Zabawa obrońców Górnika trwa w najlepsze. Tym razem Matei zbyt słabo odegrał piłkę do Prusaka i bramkarz Górnika w ostatniej chwili uprzedził Bukate.

28'

Tym razem faul po drugiej stronie. Winny Korun.

27'

Kolejny faul Gersona na napastniku Piasta. Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem pracuje na czerwoną kartkę.

25'

Pomysł na ten mecz piłkarzy Górnika? Pozwalać stwarzać sytuacje Piastowi, piłka trafia do Prusaka, a ten długim wykopem oddaje piłkę zawodnikom z Gliwic.

23'

Vranjes ewidentnie powinien odpuścić sobie wykonywanie rzutów wolnych. Fatalne uderzenie.

22'

Żółtka kartka dla Gersona, który w nieprzepisowy sposób powstrzymał Sekulskiego.

21'

W dobrej sytuacji znalazł się Korun, ale piłkarz Piasta potrzebował pięciu minut, żeby opanować piłkę i w takiej sytuacji nawet obrońcy Górnika zdążyli wybić piłke.

20'

Sekulski wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

20'

Gerson wybija piłkę spod nóg Bukaty. Rzut z autu dla Piasta.

18'

Grzegorz Piesio zmienia kontuzjowanego Vojo Ubiparipa.

17'

Groźnie było pod bramką Górnika, ale Prusak odważnym wyjściem zablokował uderzenie Papadopulosa!

15'

Poza boiskiem znajduje się Vojo Ubiparip, który zgłosił, że nie będzie w stanie kontynuować gry.

14'

Kolejny faul w środku pola Radosława Murawskiego.

13'

Dobry powrót Sekulskiego, który wślizgiem powstrzymał Dzalamidze.

11'

Walka bark w bark Sekulskiego z Komorem została zakończona faulem zawodnika Górnika Łęczna.

10'

Trzecia próba Vranjesa w tym spotkaniu w końcu okazała się celna. Tylko tyle, albo aż.

9'

Prusak dalekim wybiciem uruchomił Ubiparipa, ale ten był na pozycji spalonej.

9'

Strzał Vranjesa okazał się minimalnie niecelny!

7'

Gerson fauluje Sekulskiego na dwudziestym metrze przed bramką Górnika.

6'

Vranjes chciał powtórzyć wyczyn Tymińskiego i oddał równie niecelne uderzenie.

5'

Fatalny strzał Tymińskiego. Grę od bramki wznowi Szmatuła.

4'

Murawski sfaulował Jareckiego i Górnik ma rzut wolny.

4'

Ciekawa akcja ''gospodarzy'', ale Ubiparip nieczysto trafił w piłkę.

2'

Mokwa dośrodkował do Sekulskiego, ale napastnik Piasta uderzył obok bramki.

1'

Pietrowski fauluje w środku pola Śpiączkę i sędzia odgwizdał przewinienie.

1'

Rozpoczynamy mecz!

15:28

Zupełnie serio, koszmarnie wygląda piękny stadion praktycznie bez żadnych kibiców.

15:25

Według wstępnych wyliczeń na Arenie Lublin jest dokładnie 376 kibiców. Czekamy na potwierdzenie tych informacji.

15:19

Piast w nowym roku zanotował dwie porażki - 1:2 z Pogonią Szczecin i 0:3 z Lechem Poznań.

15:17

Pod wodzą Franciszka Smudy Górnik w dwóch spotkaniach stracił 10 bramek. Ile strzelił? 0.

15:14

Spotkanie ostatniego w tabeli Górnika Łęczna z czternastym Piastem Gliwice nie brzmi zbyt dobrze, ale mamy nadzieję, że piłkarze nas zaskoczą.

15:13

Ławka rezerwowych Piasta: Rusov, Mójta, Masłowski, Hebert, Ćmelik, Badia i Szeliga.

15:11

Ławka rezerwowych Górnika: Smug, Szmatiuk, Grzelczak, Piesio, Leandro, Pitry i Sasin.

15:09

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik.

15:09

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Górnik Łęczna - Piast Gliwice!