Koniec meczu. Lubinianie zwyciężają po golu na początku spotkania

93'

Arkadiusz Woźniak ukarany jeszcze żołtą kartką

94'

Dobra centra Hernandeza z rzutu wolnego. Jeszcze lepsza interwencja obrońców Zagłębia

92'

Gersonowi nie wyszedł strzał. BArdzo niecelnie z lewej strony

90'

Rakowski znalazł się w fajnej sytuacji. Dziury w defensywie Górnika. Słabe podanie do Woźniaka i piłkę przejął Gerson.

89'

Lubinianie znaleźli się w świetnej sytuacji po rajdzie Woźniaka. Niecelne podanie zniweczyło starania

89'

Dośrodkowanie Matei na głowę Śpiączki. Napastnik nie miał jak oddać strzału

87'

Błąd Gersona i Siemaszko znalazł się w świetnej sytuacji. Pomknął prawa stroną, wdarł się w pole karne, lecz łatwo oddał piłkę Prusakowi

86'

Jakub Tosik ostatnim graczem,który w tym meczu pojawił się na murawie. Zastąpił Jana Vlasko.

85'

Dwójkowa akcja Rakowskiego z Siemaszko zaowocowała sporym zagrożeniem pod bramką Górnika. Tym razem za sprawą skutecznej interwencji Matei obyło się bez strzału

85'

Jarosław Kubicki z żółtą kartką za faul na Boninie w środku pola

83'

Siemaszko indywidualną akcję wykończył strzałem. Uciekł Komorowi i uderzył na bramkę. Minimalnie niecelnie

82'

Czujnie Polacek. Słowacki golkiper wyszedł z bramki i uprzedził Śpiączkę w dojściu do podania od Bonina. Chwilę wcześniej doświadczony pomocnik założył siatkę Siemaszce.

81'

Długa piłka Komora w pole karne. Nieporozumienie miedzy defensorami lubinian sprawiło, że do piłki doszedł Śpiączka. Szybko ją jednak stracił

80'

Przemysław Pitry ukarany żółtą kartką

79'

Komor z trudem, acz skutecznie zahamował Siemaszkę po lewej stronie pola karnego. Akcja Zagłębia spaliła na panewce

78'

Górnik nadal atakuje. Matei dobiegł z piłką aż pod samą linię końcową. Podanie przejęte przez Miedziowych

77'

Kolejna ofensywna akcja stopera łęcznian przyniosła korner dla Górnika. Z centrą Hernandeza poradzili sobie Miedziowi.

76'

Gerson płasko dograł piłkę pod bramkę z prawej strony. Nie doszła ona do adresata, a do jednego z defensorów Zagłębia

75'

Świetny powrót pod własną bramke Dziwniela. W ostatniej chwili powstrzymał Śpiączkę przed oddaniem strzału.

75'

Artur Siemaszko zastąpił Filipa Starzyńskiego.

74'

Starzyński dośrodkowywał z rzutu wolnego. Posłał piłkę pod bramkę, lecz tam już czekał na nią Prusak.

73'

Smuda gra va banque. Do końca jeszcze grubo ponad kwadrans a były selekcjoner dokonuje trzeciej roszady. Piotr Grzelczak za Nikę Dzalamidze.

71'

Świetna interwencja Polacka po strzale Śpiączki. Słowak rozgrywa dzisiaj naprawde dobre zawody

72'

Górnik wyruszył z kolejnym atakiem. Dwójkowa akcja Bonina z Pitrym zahamowana pod polem karnym

68'

Wrzutka Hernandeza w pole karne i do piłki doszedł Śpiączka. Był w trudnej pozycji, ale zdołał oddac strzał. Tym razem niecelnie

68'

Kolejne nieporozumienie w obronie Zagłębia zaowocowało kolejną akcją Górnika. Hernandez miałokazję wykonac korner, jednak stały fragment gry nie przyniósł strzału

66'

Rzut wolny tym razem po drugiej stronie boiska. Dobre uderzenie Hernandeza, szkoda że niecelne

64'

Po faulu Hernandeza na Kubickim kolejny rzut wolny dla Zagłębia. Starzyński huknął wysoko nad poprzeczką. W trybuny

63'

Rzut wolny dla Zagłębia wykonywany przez Starzyńskiego. Piłkę z łatwością we własnym polu karnym przejął Bonin

62'

Starzyński dostał podanie po kontrataku lubinian, lecz szybko stracił piłkę.

61'

Zmiana w zespole gości. Adama Buksę zmienił Adrian Rakowski

60'

Zbyt mocne dośrodkowanie Matei. Zamiast do Bonina piłka doszła do rywali.

59'

Woźniak uderzył z dystansu. Mocno, lecz niecelnie. Wcześniej lubinianie długo wymieniali podania.

58'

Vlasko wybił piłke spod własnej bramki po dośrodkowaniu Matei. Łęcznianie bardzo ofensywnie

56'

Przemysław Pitry po raz pierwszy na murawie w 2017 roku. Zastąpił Krzysztofa Danielewicza.

56'

Komor wygrał kolejną długą piłkę w kierunku Buksy. Ten pomysł na grę ze strony lubinian w ostatnich minutach zawodzi.

55'

Świetne wznowienie Polacka - długie podanie do Starzyńskiego. Ten jednak nie zdołał jej sobie przyjąć. Błąd pomocnika

54'

Komor wygrał pojedynek powietrzny z Buksą, dzięki czemu zahamował kolejny nieśmiały atak Zagłębia

53'

Gerson ładnie wchodził w pole karne, lecz błąd partnerów sprawił. że Brazylijczyk nie zdołał oddać strzału

51'

Matei bardzo ofensywnie. Cały czas próbuje urwać się na skrzydle. Defensorzy Zagłębia mają z nim sporo pracy, z większości sytuacji nie wychodzą obronną ręką

50'

Po dośrodkowaniu z rogu Hernandeza głową uderzał Komor. Delikatnie niecelnie

49'

Kolejna świetna interwencja Polacka. Tym razem po strzale Leandro. Brazylijczyk uderzał pod bardzo ostrym kątem. Spóźniony Vlasko

48'

Matei świetnie odegrał do Bonina pod pole karne, po drodze z piłką spotkał się jescze Śpiączka i kapitan łecznian oddał celny strzał. Broni Polacek

47'

Gerson zablokował kolejną akcję Buksy. Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem dobrze radzi sobie ostatnio we własnym polu karnym

46'

Górnik świetnie wszedł w tę część gry. A konkretnie Hernandez, który najpierw doskonałym podaniem obdarzył Leandro.Uderzenie Brazylijczyka zablokował jednak Guldan. Dobijał Hiszpan, lecz na posterunku Polacek.

46'

Druga część gry rozpoczęta. Czy łęcznianie zdołają odwrócić losy spotkania?

45'

Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi 1:0 po golu Filipa Starzyńskiego

45'

Dobry powrót Matei. Samemu zahamował sprytny atak Kubickiego na lewym skrzydle

44'

Strzał Śpiączki, napastnik wykańczał akcję Bonina lewą stroną

43'

Dziwniel ruszył do przodu. Miał okazję podać do dobrze ustawionych Vlasko i Buksy, lecz Dziwniel zdecydował się na strzał. Bardzo niecelny

41'

Pierwsza zmiana w zespole Górnika. Z powodu urazu boisko opuścił Łukasz Tymiński. Zastąpił go Paweł Sasin

40'

Trochę chaosu wkradło się w grę obu zespołów.Mecz wyrównał się lecz przyszło to kosztem utraty tempa i braku kolejnych strzałów. Sporo gry w środku pola

37'

Matei ruszył do przodu prawą stroną.Zahamowany pod polem karnym

36'

Tempo gry wyraźnie spadło w ostatnich minutach. Górnik zdołał wywalczyć sobie rzut wolny prawie ze środka pola. Nie zakończyło się jakimkolwiek zagrożeniem

33'

Lęcznianie bardzo długo wymieniali podania w środku pola. Zagłębie mocno cofnięte całą jedenastką długo uniemożliwiało im przeprowadzenie ataku. Bonin w końcu uderzył z dystansu. Zbyt lekko

30'

Leandro przemknął skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Piłka została wybita przez Guldana

29'

Matei ruszył do przodu, ograł Woźniaka i po wymianie podań dośrodkował w pole karne. Piłka wybita

27'

Prusak wylapał piłkę od Rakowskiego.Komor złamał wcześniej linię spalonego

26'

Po podaniu Dzalamidze Bonin usiłował oddać Gruzinowi piłkę wysokim dośrodkowaniem.Nienajlepszy pomysł - pomocnik Łęcznej z racji wzrostu przegrał pojedynek powietrzny

24'

Lepszy fragment gry Górnika i kolejny rzut rożny.Niezła centra Hernandeza odebrana jednak przez rywali

23'

Za wysokie dośrodkowanie Dzalamidze. Zamiast któregoś z kolegów wyłapał je Polacek

23'

Komor wyruszył do przodu. W środku pola podał do Dzalamidze,a ten spróbował zagrać do Śpiączki. Będzie korner

22'

Hernandez świetnym prostopadłym podaniem obdarzył Leandro.Ten pomknął do przodu i dosrodkował w pole karne. Będzie jeszcze korner

20'

Ładne i nieco szalone uderzenie Vlasko. Z dystansu niepilnowany uderzył z pełnego biegu. Dobra interwencja Prusaka

19'

Rzut rożny dla łęcznian nie przyniósł kolejny korner. Z centrami Tymińskiego dobrze poradzili sobie lubinianie.

18'

Potężne uderzenie Bonina z lewej strony. Fenomenalna interwencja Polacka. To mógł być gol

17'

Ostatnie minuty tempo gry nieco zwolniło. Lubininie nie atakują już tak intensywnie. Gra przeniosła się na środek pola

15'

Dzalamidze znalazł sobie miejsce na polowie rywala i oddał strzał z dystansu. Bardzo ładnie, ale na posterunku Polacek

13'

Tym razem do przodu ruszył Todorovski. Wymiana podań na prawym skrzydle zaskoczyła Leandro, lecz słabe wykończenie nie pozwoliło na zdobycie gola

11'

Komor odebrał piłkę Buksie, który po raz kolejny szarżował w pole karne. Spora przewaga Zagłębia

10'

Buksa z Woźniakiem trochę powalczyli na połowie przeciwnika, lecz groźniejszą sytuację stworzył Starzyński. Podał do Dziwniela. Strata obrońcy

8'

Defensywa Górnika na razie istnieje tylko teoretycznie. Buksa bez problemu dostał się pod pole karne. Tym razem bez strzału

8'

Kolejna akcja Zagłebia zakończyła się podyktowaniem rzutu wolnego. Stały fragment gry wykonywał Starzyński.Celny strzał wyłapał Prusak

7'

Cała akcja trochę jak w zwolnionym tempie. Lubinianie spokojnie podawali sobie piłkę pod polem karnym łęcznian, a podopieczni Franciszka Smudy nic sobie z tego nie robili. Wpuścili rywali pod swoją bramkę i się przyglądali. Walczył własciwie tylko Matei.

6'

GOL! Filip Starzyński z linii pola karnego mocnym strzałem pokonał Prusaka

5'

Lubinianie wciąz prowadzą grę. Gospodarze praktycznie nie dochodzą do piłki.

4'

Tym razem na pozycji spalonej złapany Todorovski. Fajne podanie Vlasko zmarnowane

3'

Buksa zlapany na pozycji spalonej. Kolejna akcja Zagłębia nie zakończona strzałem.

1'

Zagłębie ruszyło do ofensywy. Vlasko z Buksą próbowali prawym skrzydłem, ale nie pozwolił im na nic Leandro

18:00

I ruszyli! Mecz w Lublinie rozpoczety!

18:00

Smuda spóźnił się na przywitanie trenerów, ale w końcu udało mu się dotrzeć. Za moment zaczynamy

17:58

Z głośników wydobywa się hymn Górnika, a na boisku rozlosowano strony. Za chwilę przywitanie trenerów. Co tym razem wymyśli Smuda?

17:56

Arbiter główny Piotr Lasyk wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Za moment zaczynamy

17:30

Oba zespoły poprzedni mecz rozgrywały w piątek i oba nie będą wspominać tamtego dnia najlepiej. Łęcznianie prowadząc, ostatecznie ulegli Koronie 1:2, natomiast Zagłebie przegrało 1:3 z Legią Warszawa.

17:23

W szeregach łęcznian nie wystąpią w tym meczu kontuzjowani Szymon Drewniak, Maciej Szmatiuk, Josimar Atoche oraz Vojo Ubiparip. Za kartki pauzuje natomiast Krzysztof Danielewicz.