Wisła KrakówWisła Kraków
2 : 0
Korona KielceKorona Kielce
93'

Koniec spotkania w Krakowie! Wisła wygrywa 2:0 po bramkach Małeckiego i Brożka! Dziękujemy za śledzenie relacji!

92'

Koncert nieskuteczności piłkarzy Wisły Kraków! Teraz Semir Stilić nie trafił praktycznie na pustą bramkę!

89'

Sędzia dolicza trzy minuty do podstawowego czasu spotkania.

84'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Semir Stilić pojawia się w miejsce Denisa Popovića.

83'

Paweł Brożek po raz drugi pudłuje w sytuacji sam na sam z Michalem Peskovićem!

79'

Żółta kartka dla Krzysztofa Mączyńskiego za faul w środku pola.

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Paweł Brożek nie wykorzystuje karnego, ale dobija swój własny strzał i jest już 2:0 dla "Białej Gwiazdy"!

76'

Rzut karny dla Wisły podyktowany po faulu na Rafale Boguskim!

69'

Teraz zmiana w Wiśle. Paul Llonch pojawia się w miejsce Mateusza Zachary.

67'

Zmiana w drużynie Korony. Schodzi Dani Abalo, a w jego miejsce pojawia się Serhij Pylypczuk

64'

Żółtą kartką ukarany Patryk Małecki za próbę wymuszenia rzutu karnego.

62'

Świetny kontratak Wisły, Patryk Małecki dograł piłkę do Pawła Brożka, a ten nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji!

59'

Zmiana w drużynie Wisły. Paweł Brożek pojawia się w miejsce Zdenka Ondraska.

57'

Tomasz Cywka świetnie poszedł prawą stroną boiska i podał płasko wzdłuż bramki Korony, ale żaden z graczy Wisły nie zdołał przeciąć tego dośrodkowania.

55'

Korona miała rzut wolny tuż przed polem karnym Wisły, ale Mateusz Możdżeń trafił wprost w mur.

49'

Ładne uderzenie Nabila Ankouara zza pola karnego Wisły, ale Łukasz Załuska popisał się ładną interwencją.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania w Krakowie!

46'

Jakub Mrozik wchodzi za Vanję Markovicia.

47'

Koniec pierwszej części spotkania w Krakowie, na drugą odsłonę meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

41'

W odpowiedzi ruszyła Korona. Najpierw w sytuacji sam na sam z bramkarzem Wisły pojedynek przegrał jeden z graczy Korony, a chwilę później po rzucie rożnym piłka zatańczyła na linii bramkowej, ale sędzia uznał, że piłka nie przekroczyła linii.

38'

Kolejna szansa Zdenka Ondraska. Napastnik Wisły wpadł z impetem w pole karne Korony i mocno kropnął w kierunku bramki, futbolówka jednak minęła okienko bramki Peskovića o centymetry.

33'

Mateusz Możdżeń zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale Łukasz Załuska zdołał sparował piłkę do boku.

31'

Mateusz Zachara wyszedł sam na sam z bramkarzem Korony, wzniósł się tumult, ale całą zabawę przerwał arbiter odgwizdując spalonego.

24'

Maciej Sadlok z rzutu wolnego trafia wprost w ręce Michala Peskovića.

23'

Cudowna, koronkowa akcja gości i w ostatniej chwili jeden z obrońców "Białej Gwiazdy" wybił futbolówkę, gdy ta już była wyłożona niemal jak na tacy.

20'

Świetne rozegranie piłki przez zawodników Wisły. Piłka trafiła do Mączyńskiego, ten zgrał klatką piersiową do Ondraska, ale strzał napastnika Wisły został zablokowany.

17'

Korona jednak nie wykorzystała swojej szansy.

16'

Zagranie ręką w identycznym miejscu, tyle że z drugiej strony boiska, czy będzie remis?

14'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Ależ fantastyczne trafienie Patryka Małeckiego zza pola karnego w samo okienko bramki Korony!

13'

Zagranie ręką jednego z zawodników Korony tuż przy linii bocznej własnego pola karnego, może być ciekawie.

9'

Już teraz mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu, a ukarany nią za faul w środku pola kapitan Wisły, Arkadiusz Głowacki.

7'

Na razie spotkanie w Krakowie jest bardzo podobne jak dwa poprzednie tej kolejki, czyli na razie zawodnicy obu drużyn raczej nie rozgrzewają fanów zgromadzonych na trybunach, których dzisiaj jest dość mało.

3'

Początek meczu bardzo chaotyczny, żaden z zespołów nie potrafi się na dłużej utrzymać przy piłce.

17:59

Pierwszy gwizdek sędziego w Krakowie, zaczynamy spotkanie!

17:58

Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za nami tradycyjne powitanie kapitanów i losowanie. Za moment początek spotkania.

17:49

- Mówiąc szczerze, nie za bardzo myślę o tym co dzieje się w Wiśle, interesuje mnie mój zespół. Chcemy zagrać w Krakowie dobre spotkanie i na pewno nas na to stać. Ciężko zakładać jak ten mecz będzie wyglądać. Zastanawiam się czy to będzie mecz na dobrym poziomie piłkarskim, czy to będzie walka o każdy centymetr, przebijanie piłki – mówił przed dzisiejszym spotkaniem Michał Bartoszek.

17:44

17:42

Wisła straciła podczas okna transferowego dwóch defensorów - Richarda Guzmicsa i Bobana Jovicia w miejsce, których przyszli Jakub Bartkowski i Ivan Gonzalez. Jak to wpłynie na defensywę Białej Gwiazdy? Tego jeszcze nie wiadomo, ale niewątpliwie Wisła nieco się osłabiła przed drugą częścią sezonu, sprzedając swoich podstawowych obrońców, którzy w poprzedniej rundzie byli mocnymi punktami.

17:38

17:35

- Cały nasz sztab wykonał wielką pracę i naprawdę sporo wiemy o rywalach. Oczywiście, że znam Palancę. Połączyło nas to samo miasto. To na pewno piłkarz, który ma duże możliwości - podkreślał przed meczem z Koroną Ramirez.

17:30

Wisła Kraków po raz pierwszy zagra w oficjalnym meczu Wisłę pod kierunkiem nowego trenera Kiko Ramireza! Przeciwnikiem "Białej Gwiazdy" będzie kielecka Korona.