Poniedziałek, 12 grudnia 2016, godz. 18:00
1. połowa2 : 1
19:59

Dziękuje Państwu za mecz, relacjonował Maciej Buss. Życzę miłego tygodnia.

19:58

Niecodzienny mecz oglądaliśmy dziś w Gdyni. Arka dwa razy prowadziła, a jednak przegrała tę potyczkę. Kontrowersją kolejki jest bezkonkurencyjnie dzisiejszy rzut wolny pośredni. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się dziś na placu gry. Jagielonia miała po prostu więcej szczęścia i chłodniejszą głowę. Arka zaskoczyła walką jak równy z równym.

95'

KONIEC!

94'

Mystkowski! Strzał tego zawodnika sprzed pola karnego niecelny. Była to dobra okazja, ze względu na to że piłkarz ten miał dużo wolnej przestrzeni. Chyba przedwcześnie chciał zakończyć ten mecz zmiennik.

93'

Marcjanik popełnił duży błąd w pojedynku z rozpędzonym Cernychem, lecz w porę naprawił swój błąd i odebrał piłkę rywalowi.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty gry!

87'

Ponownie Abbott! Dobrze zastawił i obrócił się napastnik. Oddał strzał, lecz wprost w Kelemena.

84'

Abbott! Ależ bliski był teraz zdobycia bramki wyrównującej napastnik Arki. Płaską piłkę z prawej strony otrzymał doświadczony Arkowiec, jednak uderzenie piętką nieznacznie mija bramkę Kelemena.

84'

Roszada także w drużynie gości. Klimala za Świderskiego.

84'

Zmiana w zespole Arki. Błąd za Wojowskiego.

83'

Szymański ukarany żółtą kartką za faul na Łukasiewiczu.

83'

Kluczowa interwencja Sochy. Obrońca wygrał pojedynek biegowy z wybiegającym sam na sam Cernychem.

79'

Szybka reakcja szkoleniowca gospodarzy. Abbott za Kakoko.

78'

Nieporozumienie w zespole Arki. Od bramki Kelemen.

75'

Jak padł gol? Rzut wolny pośredni z 5-6 metra. Krótkie zagranie w stronę "Cesarza Estonii", ten bez problemu umieszcza piłkę pod poprzeczką bramki Steinborsa.

75'

GOL! STRZELCEM VASSILJEV!

72'

Rzut wolny pośredni dla gości w niebezpiecznym miejscu. Skutkiem tego jest bardzo kontrowersyjne zagrania Sochy do bramkarza.

69'

Po zdobyciu drugiej bramki prze Jagielonię, gra nam się uspokoiła. Walka o piłkę w środku pola.

64'

Jak padł gol? Genialne dośrodkowanie Vassiljeva z rzutu wolnego. W powietrze wyskoczył Guti i głową skierował piłkę do bramki. Pomocnika gości nie zdołał pokryć Łukasiewicz.

64'

GOL! STRZELCEM GUTI!

64'

Dobra szansa na zdobycie gola dla gości. Rzut wolny z prawej strony boiska.

63'

Zmiana w zespole Arki. Szwoch za Siemaszkę.

61'

Arka wciąż napiera na bramkę gości. Obserwujemy dzisiaj jeden z lepszych pojedynków w wykonaniu gospodarzy, w tym sezonie.

59'

Świetnie ograł teraz rywala Hofbauer, następnie podał do partnera z drużyny. Ten drugi jednak niedokładnie odegrał do Austriaka. Przy piłce popularna "Jaga".

55'

Druga zmiana w zespole trenera Probierza. Mystkowski za Góralskiego.

55'

Główka Da Silvy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Uderzenie zablokowane przez defensywę gości.

52'

Wojowski! Młody Arkowiec otrzymał ciężką piłkę w polu karnym. Świetnie opanował futbolówkę i oddał strzał. Piłka w rękawicach Kelemena.

50'

Grzyb dobrze teraz dogrywał w pola karne z prawej flanki, lecz lepsi okazali się Arkowcy w polu karnym.

47'

Arka dobrze rozpoczęła drugą część gry. Kilka groźnych ataków z obu skrzydeł boiska.

46'

Ofensywna zmiana w zespole gości. Vassiljev za Chomczenowskyj'a.

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

19:01

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. ARKA PROWADZI Z JAGIELONIĄ 2:1 !

44'

Sędzia dolicza minutę do pierwszej części gry.

44'

Siemaszko! Bliski zdobycia gola był teraz napastnik żółto-niebieskich. Strzelec drugiej bramki wyszedł sam na sam z Kelemenem. Strzał jednak dobrze odbija bramkarz gości.

43'

Nieudane zagranie w stronę pola karnego teraz wykonał Da Silva. Przy piłce Jagielonia.

41'

Żółta kartka dla Góralskiego. Ukarany za agresywny faul na wysokości 40 metra.

37'

Jak padł gol? Świetnie na prawym skrzydle zachował się Da Silva który najpierw ograł rywala, następnie dograł w pole karne. Piłka trafiła do Sochy, który wyłożył "jak na tacy" piłkę do napastnika Gdynian. Strzał z 2 metrów okazał się tylko formalnością dla doświadczonego Siemaszki.

37'

GOL! STRZELCEM RAFAŁ SIEMASZKO!

34'

Strzał Kakoko z 25 metra. Znacznie się pomylił pomocnik drużyny z Gdyni.

32'

Nieporozumienie w zespole gości. Konsekwencją jest rzut rożny dla Arki.

31'

PO 4 MINUTACH PRZEWAGI ARKI PONOWNIE MAMY REMIS!

30'

Jak padł gol? To musiało się tak skończyć! Wiele strzałów i wrzutek ze strony gości. Ostatecznie Tomasik z prawej strony dograł w pole karne. Cernych wyprzedził rywala na krótkim słupku i umieścił piłkę w bramce.

29'

GOL! STRZELCEM FEDOR CERNYCH!

25'

Jak padł gol? Dobre dośrodkowanie Yannicka Kakoko w pole karne. O piłkę walczył w powietrzu Da Silva oraz Marciniak. Piłka jednak spadła pod nogi Łukasiewicza, który bez problemu umieścił piłkę w siatce!

25'

GOL! STRZELCEM ANTONI ŁUKASIEWICZ!

24'

Dobry okres Arki. Seria dobrze wykonanych stałych fragmentów w okolicach pola karnego.

23'

Da Silva! Dobry strzał pomocnika z rzutu wolnego. Płaskie uderzenie obok muru próbował jeszcze przeciąć Siemaszko, lecz ostatecznie futbolówka znajduję się w rękawicach Kelemena.

20'

Świetny drybling Siemaszki zakończony podaniem do Hofbauera. Austriak jednak nie opanował piłki.

19'

Kiks Hofbauera przy próbie strzału z 25 metra od bramki Jagielonii.

17'

Chwila spokoju w Gdyni. Oba zespoły rozgrywają piłkę w środku pola.

15'

Dobrze wykonany stały fragment gry, lecz żaden z piłkarzy obu drużyn nie przeciął dogrania. Od bramki Kelemen.

14'

Rzut wolny dla Arki z prawej strony boiska. Dobra szansa dla gospodarzy.

11'

Runje oddala centrę wykonaną przez Kakoko.

10'

Hofbauer ukarany żółtą kartką za niepotrzebny faul w środku boiska.

8'

Chomczenowskyj teraz z lewej strony dośrodkował w pole karne, bardzo niecelne. Od bramki Jałocha.

7'

Serię dośrodkowań Białostoczan, wyjaśnia Marciniak. Arka sprawia wrażenie przestraszonego zespołu.

5'

Dobrze interweniuje teraz Marcjanik po próbie ataku z prawego skrzydła.

4'

Pierwsze minuty ewidentnie pod dyktando Jagielonii. Goście napierają atakiem pozycyjnym.

2'

Szybkie przejęcie piłki przez gości. Świderski dobrze ograł teraz rywala i uderzył sprzed pola karnego. Strzał ponad bramką Jałochy.

1'

ZACZYNAMY!

17:57

Sędzia Marciniak wyprowadza zawodników na boisko, zaraz zaczynamy!

17:53

Na boisku trwa przedmeczowy rozruch, trybuny przy Ul.Olimpijskiej także nabierają koloru.