Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
94'

Dziękuje za śledzenie dzisiejszej relacji. Ja już się z Państwem na dzisiaj żegnam, zapraszam do śledzenia pozostałych naszych relacji, a ja życzę miłego wieczoru Kuba Bielenin.

94'

Ogromna niespodzianka w Lublinie. Górnik pokonuje co prawda pogrążona w kryzysie drożynę z Niecieczy lecz wciąż zajmującą 3 miejsce w ligowej tabeli. Górnik zaprezentował się dużo lepiej na tle swojego dzisiejszego przeciwnika i trzeba przyznać, iż wygrał zasłużenie.

94'

Koniec spotkania.

94'

Javier Hernandez dopatrzył wychodzącego na wolne pole Piotara Grzelczaka, któremu nie pozostało nic innego jak pokonać Pilarza.

91'

Chwilę przed bramką doszło do zmiany w drużynie z Łęcznej boisko opuścił Śpiączka w jego miejsce pojawił się Vojo Ubiparip.

93'

Piotr Grzelczak strzela na 3:0.

91'

Jeszcze jedna szansa dla gospodarzy. Gerson ładnie dograł do Grzelczaka lecz jego strzał również minął bramkę gości.

89'

Bardzo ładna akcja Górnika. Ruszyli do ataku jeszcze ze swojej połowy wymieniając ze sobą kilka podań aby świetnie wyłożyć piłkę Hernandezowi niestety jego strzał minął bramkę gości.

88'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Bonin w jego miejsce do gry delegowany został Piotr Grzelczak.

84'

Patrząc po przebiegu spotkania ciężko uwierzyć że Termalica jeszcze jest na podium ligowej tabeli. Bardzo dużo nie dokładności, nie skuteczność i brak pomysłu na pokonanie bramkarza rywali.

82'

Na stadionie w lublinie obecnych 1503 widzów. Bardzo smutno patrzy się na takie obrazki w najwyższej klasie ligowych rozgrywek.

79'

Ogromny błąd Drewniaka dzięki któremu Gergel stanął w sytuacji sam na sam z bramkarzem lecz Małecki fenomenalnie wybronił strzał Słowaka.

77'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Piesio w jego miejsce pojawia się Javier Hernandez.

75'

Gospodarze cofnęli się do obrony i spokojnie pozwalają rozgrywać gościom.

71'

W ataku Termalica. Przy piłce Patrik Misak lecz trudno powiedzieć co miał zamiar zrobić z piłką czy to był strzał czy podanie. Od bramki rozpocznie Małecki.

70'

Ostatnia zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Bartłomiej Babiarz w jego miejsce pojawia się Wołodymyr Kowal.

67'

W Lublinie pachnie ogromną sensacją. Piłkarze Czesława Michniewicza jeżeli marzą o zwycięstwie w tym meczu muszą zacząć odważnej atakować bramkę Górnika.

63'

Szymon Drewniak z dużą dozą szczęścia podwyższa prowadzenie swojego zespołu. Pilarz był bardzo bliski wybronienia jego strzału.

62'

Do rzutu karnego podchodzi Szymon Drewniak.

62'

Żółta kartka za dotknięcie piłki ręką w własnym polu karnym otrzymuje Patryk Fryc. Sędzia wskazuje na "wapno" i będzie szansa na dwubramkowe prowadzenie dla Górnika.

59'

Patrik Misak strzela z dystansu. Tym razem nie celnie ale miejmy nadzieję że ten zawodnik częściej będzie decydował się na akcje indywidualne.

58'

Boisko opuszcza jeszcze Samuel Stefanik w jego miejsce delegowany do gry został Dawvid Guba.

57'

Z boiska schodzi nie radzący sobie dzisiaj z obrońcami gospodarzy Wojciech Kędziora jego miejsce w ataku zajmie Roman Gergel.

55'

Czesław Michniewicz od razu reaguje na straconą bramkę i przygotowuje podwójną zmianę.

53'

Sasin zdecydował się na indywidualną akcje. Minął obrońców i z około 18 metrów zdecydował się na strzał "z czuba" dzięki czemu gospodarze zdobywają prowadzenie.

52'

Gol!!! Zdobywcą bramki Paweł Sasin.

51'

Podanie do Pitrego bardzo nie dokładne i tyle z okazji do szybkiego kontrataku.

50'

Rzut rożny nie przyniósł żadnych korzyści i już z kontratakiem wychodzą gospodarze.

48'

Kędziora trafia prosto w mur. Będzie jeszcze rzut rożny dla gości.

46'

Sędzia odgwizduje faula na Babiarzu i będzie bardzo dobra okazja na zdobycie gola dla Termalici. Do bramki około 20m.

46'

Piłka po strzale Patrika Misaka ląduje w bramce ale sędzia odgwizduje spalonego.

45'

Rozpoczynamy II połowę spotkania.

48'

W pierwszej połowie byliśmy świadkami wielu nie dokładności. Zarówna gra obu drużyn nie powala jak i frekwencja na stadionie w Lublinie. Piłkarze obu drużyn mieli swoje szanse na zdobycie bramek ale na razie górą pozostają bramkarze. Oby druga połowa spotkania była ciekawsza.

47'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

45'

Piłka po rzucie wolnym nie dotarła do adresata i sędzia kończy spotkanie.

45'

Jovanović ukarany żółtą kartką za faul na Boninie.

45'

Do piłki w narożniku boiska podszedł ponownie Guilherme ale tym razem najwyżej do piłki wyskoczył Leandro i oddala zagrożenie spod własnej bramki.

44'

Misak krótko do Guilherme, ten dośrodkowuje w pole karne i jeden z obrońców Górnika wybija piłkę na rzut rożny.

44'

Rzut wolny dla gości.

43'

Z przed pola karnego próbował uderzać Pitry ale jego strzał był za słaby.

41'

Słonie próbują wychodzić z kontratakiem ale dobrze ustawiona obrona Górnika niemożliwa im dokładne rozgrywanie piłki.

41'

Piłkarze Górnika znowu w ataku.

38'

Bonin w pole karne do Drewniaka, a ten w idealnej sytuacji oddaje fatalny strzał.

36'

Stały fragment gry na połowie gości. Leonardo dośrodkował w pole karne do piłki dobiegł Szarak, który zażegnał niebezpieczeństwo pod własna bramka.

34'

Jovanović walczył na prawym skrzydle i miejsce do dośrodkowania ale dobrze ustawiony Komor uniemożliwia mu dokładne dośrodkowanie do kolegów z zespołu. Ostatecznie piłka ląduje w rękach Małeckiego.

32'

Bonin krótko pograł z Pisiem ten oddał piłkę Tymińskiemu lecz o tym dośrodkowaniu wolałby szybko zapomnieć.

31'

Grzegorz Piesio ukarany żółtą kartką.

27'

Doskonałą piłkę dostał Śpiączka lecz naciskany przez obrońców Termalici nie mógł dobrze złożyć się do strzału. Ostatecznie piłka bez problemów ląduje w rękach Pilarza.

27'

Bardzo głębokiego dośrodkowanie, żaden z zawodników nie dosięgnął piłki i od własnej bramki rozpocznie Pilarz.

26'

Rzut rożny dla Górnika.

23'

Bonin doskonale wszedł między dwóch zawodników lecz jego podanie do Śpiączki przecięli obrońcy z Niecieczy.

22'

Babiarz wyłożył piłkę do Guilherme lecz jego strzał pozostawia wiele do życzenia.

21'

Bardzo groźna sytuacja pod bramką Małeckiego. Długie podanie na dojście do Misak ten pognał pod linie końcową boiska podał piłkę w pole karne do Jovanović ale tam dobrze ustawiony był Komor, który oddalił zagrożenie od własnej bramki.

19'

W ataku pozycyjnym Górnik.

16'

Zawodnicy obu drużyn mają sporo pretensji do sędziego prowadzącego to spotkanie. Tym razem sędzie odgwizdał faul na zawodniku z Niecieczy.

15'

Piłkarze Termalici powoli układali atak pozycyjny ale sędzie odgwizduje spalonego Misaka.

14'

Kolejne groźne dośrodkowanie w pole karne Górnika i kolejny raz Gerson na granicy faulu powstrzymuje Kędziorę.

12'

Bardzo mocne uderzenie Pitrego trafia w jednego z obrońców gości.

11'

Bardzo ładnie spod pressingu wyszli piłkarze Termalici ale dośrodkowanie ląduje prosto w rękach bramkarza.

10'

Kolejna akcja Górnik. Szczęścia próbował Pitry ale piłka daleko minęła bramkę gości

7'

Z prawej strony dośrodkowywał Sasin w polu karnym do piłki wyskoczył Śpiączka ale strzał był zbyt lekki by zaskoczyć Pilarza.

7'

W ataku gospodarze.

5'

Bardzo groźna akcja pod bramką Górnika. Z prawej strony dośrodkował Guilherme, do piłki doszedł Kędziora ale po kole nie udało mu się dobrze opanować piłki, która ostatecznie ląduje w rękach Małeckiego. Kędziora był przytrzymywany przez Gersona ale sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka.

2'

Guilherme dośrodkowywał i w bardzo dobrej sytuacji Szarek uderzył ponad bramką.

2'

Rzut rożny dla gości.

1'

Pierwszy strzał Wojciecha Kędziory ale nie sprawił problemów bramkarzowi gospodarzy.

15:32

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy.

15:24

Do meczu pozostało już tylko 5 minut, a na relację zapraszam w raz z pierwszym gwizdkiem sędziego.

15:13

Dostępne są już składy oby zespołów.

15:09

Rozjemcą tego spotkania będzie Pan Bartosz Frankowski z Torunia.

15:07

Drużyna gospodarzy znajduje się w głębokim kryzysie i nic nie wskazuje na to aby mieli się z tego kryzysu podnieść. W ostatnich pięciu meczach zdobyli zaledwie jeden punkt cudem remisując w Krakowie z Cracovia 1:1. Pozostałe mecze przegrywali tracąc aż 13 bramek w 4 meczach zdobywając zaledwie 2 trafienia.

15:05

Słonie, które pod wodzą Czesława Michniewicza spisują się nadspodziewanie dobrze znajdują się na 3 pozycji w ligowej tabeli chodź w ostatnich 5 spotkaniach komplet punków zdołali wywalczyć tylko w dwóch spotkaniach z Arką i Cracovią przegrywając z Piastem Gliwice, Koroną Kielce i w ostatniej kolejce z Zagłębiem Lubin. Oba odniesione zwycięstwa, kibice Termalici mogli świętować na wyjazdach.

15:01

Na pierwszy sobotni mecz 19 kolejki Lotto Ekstraklasy zapraszamy Państwa do Lublina gdzie swoje mecze rozgrywa Górnik Łęczna. Czerwona latarnia ligi czyli Górnik Łęczna podejmować będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza.