Wisła PłockWisła Płock
93'

Koniec meczu! Przy Łazienkowskiej niespodziewanie 2-2!

93'

Kante fajnie zachował się na skrzydle. Uciekł rywalom i zagrał piłkę w pole karne. Do nikogo

92'

Kante przejął piłkę po podaniu Ilieva, lecz nie dobiegł z nią za daleko.

91'

Rzut wolny dla Legii. Moulin wysoooooooooko nad bramką.

90'

Reca próbował wbiec w pole karne, lecz uniemożliwił mu to Jodłowiec.

90'

Reca dostał długie podanie na skrzydło, trochę powalczył z Bereszyńskim, lecz stracił piłkę.

89'

Legia naciera, lecz jak dotąd wywalczyła jedynie korner. Dośrodkowanie w pole karne prosto w ręce Kiełpina

87'

Kolejne natarcie Legii. Tym razem lewym skrzydłem i znowu bezowocnie.

85'

Boisko opuścił kontuzjowany Tomislav Bożić. Zamiast niego do boju ruszył Przemysław Szymiński.

84'

Sporo chaosu w polu karnym Wisły, a mimo to gospodarze wciąż nie wygrywają. Goście radzą sobie z każdym atakiem.

84'

Z boiska zszedł strzelec drugiej bramki dla Legii Kasper Hamalainen . Zmienił go Valeri Qazaishvili .

83'

Prijović sam skonstruował atak, wyminął kilku rywali po czym podał do Odidji Ofoe. Ten oddał mu piłkę. Strzał głową Szwajcara niecelny.

82'

Kiełpin niepewnie, lecz skutecznie interweniował po strzale Prijovicia. Przy Łazienkowskiej nadal 2-2

81'

Wisła próbowała przemknąć prawym skrzydłem, lecz tym razem nie zdołała przebić się w pole karne.

80'

Teraz rzut wolny dla Legii. Wykonawcą Odidja Ofoe. Dośrodkował w pole karne, lecz do piłki nie doszedł żaden z jego kolegów.

78'

GOL! Reca wywalczył rzut wolny dla swego zespołu. Do piłki podszedł Furman i zagrał pod bramkę. Do piłki doszedł Kamil Sylwestrzak i dał Wiśle wyrównanie.

76'

Szybki kontratak Legii wykańczał Prijović. Pomknął lewą stroną, zszedł w pole karne i uderzył prosto w Kiełpina.

76'

Na trybunach stadionu w Warszawie pojawiło się dzisiaj 21 821 kibiców.

73'

Odidja Ofoe popędził środkiem, wdarł się w pole karne i idealnie zagrał do Prijovicia. Napastnik źle przyjął sobie jednak piłkę, w związku z czym nie wykorzystał sytuacji.

71'

Sylwestrzak podał do Recy, lecz ten stracił piłke w starciu z Broziem. Akcja płocczan zatrzymana.

70'

Dwójkowa akcja Kante i Recy. Wyglądało obiecująco lecz pod polem karnym zatrzymali ich rywale.

66'

Rzut wolny dla płocczan zamieniony na bardzo niecelny strzał.

66'

Druga zmiana w Wiśle Płock. Kamil Sylwestrzak w miejsce Cezarego Stefańczyka

64'

Dimitar Iliev zastąpił Siergieja Krivca.

64'

Zmiana w Legii Warszawa. Aleksandar Prijović w miejsce Nemanji Nikolicia.

64'

Bramka z niczego. Wisła wymieniała niegroźnie podania na połowie Legii i nagle Furman huknął z dystansu. Zaskoczył tym wszystkich, w tym Malarza.

64'

GOL! Dominik Furman z dystansu! Gol a la stadiony świata. Z daleka prosto w okienko.

61'

Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Legii.

60'

Krivets pomknął prawą stroną i swój rajd zakończył strzalem na bramkę Malarza. Golkiper Legii wybił za linię końcową.

59'

Legioniści wymienili kilka podań na lewej stronie, aż w końcu Odidja Ofoe zagrał piłkę w pole karne. Tam przejął ją jeden ze stoperów Wisły.

58'

Bereszyński na prawym skrzydle wyminął rywali i dośrodkował w pole karne. Tam już czaił się Hamalainen, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

57'

GOL! Kasper Hamalainen podwyższa wynik na 2-0.

55'

Żółtą kartką ukarany Łukasz Broź.

55'

Płocczanie przebili się prawym skrzydłem Stefańczyk. Przewrócony przez rywala wywalczył rzut wolny. Stały fragment gry nie zaowocował strzałem.

54'

Ostatnie minuty przyniosly dużo gry na polowie Wisły jednak zbyt daleko od bramki, żeby można było wypatrywać goli.

51'

Kucharczyk dostał podanie w pole karne, lecz pilnowany przez Sielewskiego nie zdołał tego wykorzystać

49'

Sporo chaosu w polu karnym Wisły po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Obronną ręką wyszli z tego goście.

48'

Wisła ponownie ma problemy z wyjściem z wlasnej połowy. A Legia wciąż naciera. Na razie jednak bez wziększych skutków.

47'

Jodłowiec dostał fajne podanie z lewej strony, lecz za bardzo nie wiedział co zrobić z piłką i oddał ją z powrotem. Akcja spaliła na panewce.

46'

Kucharczyk sfaulowany w środku pola. Będzie rzut wolny dla Legii.

45'

I zaczynamy drugą część gry! Od środka płocczanie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1-0 po bramce Nemanji Nikolicia.

45'

Wrzutka Wlazło w pole karne. Najwyżej wyskoczył Krivets, lecz jego strzał bardzo niecelny

44'

Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy.

42'

Rogalski dosrodkował w pole karne, lecz piłkę bez wahania wybił Pazdan.

41'

Furman dośrodkował z rzutu wolnego, lecz piłkę bez problemu wybili jego dawni koledzy.

40'

To powinno być gol na 2-0. Kucharczyk pomknął skrzydlem i idealnie dośrodkował na wolne pole. Nadbiegający Hamalainen przewrócił się i nie wykorzystał tego prezentu.

38'

Płocczanie znowu próbowali skrzydłem. Tym razem na prawej stronie walczył Krivets. Pilnowany przez Brozia, niewiele wywalczył.

37'

Sielewski odczytał zamiary Kucharczyka i wybił nadlatującą od niego piłkę z własnego pola karnego.

36'

Wrzutka Sielewskiego w kierunku Recy. Ten nie zdołał opanować piłki i ta uciekła mu za linię końcową.

35'

Furman ze stałego fragmentu gry. Wlazło długo kiwał rywali, zmylił, jednego, zmylił drugiego, aż w końcu... przyszedł trzeci i zabrał mu piłkę.

34'

Krivets walczył w ofensywie z Pazdanem i wywalczył korner.

31'

Reca przemknął lewym skrzydłem i zagrał w pole karne, na głowę Kante. Ten, pilnowany przez Pazdana, nie zdołał oddać celnego strzału.

29'

Świetna szansa płocczan. Zagrywał Stępiński. Najpierw do piłki doszedł Krivets, ten jednak się przewrócił. Futbolówka potoczyła się więc pod nogi Kante. Strzał wybity nad poprzeczke.

28'

Dośrodkowanie Stępińskiego w pole karne w strone Kante odczytał Pazdan który wybił piłkę za linię końcową.

28'

Legioniści tym razem prawą stroną. Ich ataki są niczym praktycznie nieprzerywane. Tym razem w starciu ze Stępińskim wywalczyli korner. Stały fragment gry nie przyniósł jednak strzału.

25'

Lewą stroną podania wymieniali Broź z Hamalainenem. Akcja zakończyła się strzałem. Obok bramki.

24'

Odidja Ofoe miał okazję wykonywać rzut wolny. Posłał futbolówkę w pole karne. Przez nikogo nie przejęta doturlała się w ręce Kiełpina.

22'

I wreszcie Reca znalazł się za linią środkową. Równie szybko jak tam wpadł, stracił piłkę.

22'

Wisła ma problemy z wyjściem z własnej połowy. Od jakiegoś czasu w ogóle jej nie opuszcza. A Legia? A Legia toczy kolejne ataki. Próbuje to środkiem, to prawym skrzydłem i bez wątpienia kontroluje wszystko co dzieje się na boisku

19'

Po stałym fragmencie gry, piłka wpadła w pole karne, lecz Kiełpin nie musiał drżeć o stratę gola.

19'

Odidja Ofoe dwukrotnie zagrywał w pole karne. Za pierwszym razem piłka wróciła do niego, a za drugim jego koledzy wywalczyli korner.

18'

Reca zagrywał na skrzydło do Stępińskiego, ale ten nie zdążył przejąć piłki zanim ta wypadła za linię końcową.

17'

Pazdan zahamował wychodzącego z akcją Kante jeszcze na linii środkowej.

15'

Furman posłał piłkę do Rogalskiego, a ten wysokim podaniem obdarzył Kante. Zanim napastnik zdołał odebrać piłkę, interweniował Moulin.

14'

Legioniści stworzyli spore zagrożenie po prawej stronie. Ich próby zagrania pod bramkę kończyły się jednak niepowodzeniem.

12'

Stały fragment gry przyniósł delikatny strzał na bramkę płocczan. Kiełpin spokojnie sobie z nim poradził.

11'

Cezary Stefańczyk ukarany kartką za faul pod własnym polem karnym. Będzie jeszcze rzut wolny

10'

Legioniści długo kręcili się naokoło pola karnego Wisły, wymieniali podania, zmieniali pozycję. W końcu Łukasz Broź wrzucił piłkę prosto na głowę Nemanji Nikolicia. Węgier pewnie posłał ją do siatki.

10'

GOL! Legia wychodzi na prowadzenie. Seweryna Kiełpina głową pokonał Nemanja Nikolić.

9'

Hamalainen uderzał w tempo po tym jak dostał piłkę od niefortunnie interweniującego Sielewskiego. Jego strzał został jednak zablokowany.

8'

Stały fragment gry spowodował trochę chaosu pod bramką Kiełpina, lecz sytuację wyjaśnił Pazdan.

7'

Legioniści zaatakowali skrzydlem. Wiślacy zatrzymali ich wślizgiem, więc arbiter podyktował rzut wolny.

6'

Skuteczna interwencja Kiełpina po strzale Kucharczyka.

5'

Odidja Ofoe bez większego kłopotu minął kilku rywali i wbiegł w szesnastkę. Tam jednak wiślacy odebrali mu piłkę.

4'

Nikolić wrzucił piłkę w pole karne lecz tam czekał już na nią Sielewski.

3'

Jak na razie piłka krąży głównie w okolicach linii środkowej. Żaden z zespołów nie ruszył z natarciem

2'

Legia rozpoczęła od wymiany podań w środku pola. Nieśmiało weszła na połowę gospodarzy, lecz jak na razie nie przedarła się daleko.