Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
93'

Koniec meczu. Cracovia - Górnik Łęczna 1-1

93'

To powinien być gol. Piątek nie trafił jednak z metra. Posłał piłkę nad poprzeczką

91'

Długie dośrodkowanie Brzyskiego na afere wylapane przez Małeckiego

90'

Kontratak Łęcznej wyglądał nawet obiecująco. Lewą stroną pomknął Piesio, lecz gdy do piłki doszedł Śpiączka, szybko ją stracił.

88'

Po akcji skonstruowanej krótkimi podaniami Covilo główkowal w kierunku bramki. Dobra interwencja Małeckiego

86'

Piątek niepilnowany zupełnie w polu karnym oddał strzał na bramkę Małeckiego. Prosto w ręce golkipera

85'

Komor przeciął podanie Brzyskiego w kierunku Piątka, po czym wybił piłkę z własnego pola karnego

84'

Piątek wygrał pojedynek główkowy i podał do Stebleckiego. Ten uderzył z linii pola karnego. Do statystyk

83'

Piesio lobem posłał piłkę w pole karne. Tam niecelnie główkował Śpiączka.

82'

Komor zatrzymał rozpędzającego się lewą stroną Piątka.

81'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Tomasz Brzyski zmienił Pawła Jaroszyńskiego

79'

Po rajdzie lewą stroną Piątka z dystansu uderzał Covilo. Baaardzo niecelnie

78'

Nika Dzalamidze ostatnim ze zmienników Górnika. Zastąpił Przemysława Pitrego.

78'

Dośrodkowanie Cetnarskiego z rzutu wolnego pod nogi Jaroszyńskiego. Obrońća nie zdołał oddać strzału.

77'

Dobre wyjście z bramki Sandomierskiego. Uprzedził strzał wbiegającego w pole karne Bonina

76'

Dwie interwencje głową Komora z rzędu zahamowały atak Cracovii zanim jeszcze zrobiło się groźnie

75'

Niecelny strzał Wójcickiego. Zmarnował bardzo obiecującą akcję Cracovii strzałem z pola karnego obok słupka

74'

Faul poddenerwowanego zdobyciem samobója Miroslava Covilo. Żółta kartka

74'

Klasyczna bramka z niczego. Piłka delikatnie wślizgnęła się w pole karne, dochodziła do Pitrego podczas gry niefortunnie interweniował Covilo. Sytuacji nie uratował też Sandomierski

73'

GOL! W kuriozalnej sytuacji bramkę zdobywa Miroslav Covilo. Niestety pokonał własnego bramkarza.

72'

Strzał Bonina nie poleciał nawet w kierunku bramki. Za linię boczną

71'

Tempo akcji w drugiej połowie naprawdę nie porywa. Dużo gry w środku pola i znaczna przewaga Pasów w posiadaniu piłki

69'

Leandro łatwo stracił piłkę na korzyść Wójcickiego. Kontra zahamowana przez Drewniaka

67'

Steblecki otrzymał podanie z prawej strony od Wójcickiego i zagrał w pole karne. Dobra interwencja defensorów gości

65'

GOL! Krzysztof Piątek zaliczył wejście smoka! W pierwszym kontakcie z piłką wpakował ją do siatki

64'

A Grzegorz Piesio zagra za Piotra Grzelczaka

64'

Krzysztof Piątek zastępuje Erika Jendriska.

62'

Bardzo długa piłka z lewej strony. Dośrodkowanie pod pole karne Górnika. Nikt tego jednak nie odebrał.

61'

Strzał Polczaka z dystansu. Bardzo bardzo niecelnie

60'

A w szeregach Górnika na murawie zagościł Bartosz Śpiączka. Za niewidocznego Vojo Ubiparipa.

60'

Sebastian Steblecki zastąpił debiutującego dzisiaj w pierwszym składzie Cracovii Huberta Adamczyka.

59'

Jaroszynski swietnie znalazł się na skrzydle, uciekł rywalom i dośrodkował w pole karne. Tam jednak nie było nikogo z Cracovii

58'

Długa wymiana podań w wykonaniu Pasów zakończona strzałem Deleu zza pola karnego. Znowu w środek

56'

Sporo wymiany podań w środku pola w wykonaniu zawodników Cracovii. Niewiele jednak z tego wynika.

55'

Deleu z dystansu. Prosto w koszyczek Małeckiego.

55'

Rzut wolny dla Cracovii bez problemu wybity przez rywali.

53'

Cracovia bardzo niemrawo potoczyła się na połowę przeciwnika. Nic obiecującego.

52'

Świetny powrót Deleu. Przejął podanie w kierunku Grzelczaka i tym samym zakończył akcję łęcznian zanim ta zaczęła się na dobre

51'

Druga połowa jak na razie nie porywa. Sporo się dzieje na środku boiska natomiast Sandomierski nie miał jeszcze okazji zobaczyć piłki.

49'

Rzut wolny dla Pasów. Dośrodkowanie tak a a nuż sie uda, jeszcze gorsza dobitka.

46'

Crracovia próbowała szybkiego kontrataku. Długie podanie w kierunku Szczepaniaka odebrane jednak przez Komora.

45'

Druga połowa rozpoczęta. Oba zespoły bez zmian.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Szczepaniak spróbował strzału głową. Za daleko od bramki, żeby mogło coś z tego wyjść.

45'

Grzelczak dostał długie podanie i sprytnie ograł Deleu. Zaraz po tym oddał strzał. Celny! Dobra interwencja Sandomierskiego

44'

Po szybkim kontrataku Cracovii na strzał zdecydował się Cetnarski. Obok bramki

43'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę Cracovii w wykonaniu Drewniaka nie okazało się udanym.

42'

Żółtą kartką za faul na Grzelczaku ukarany Deleu

41'

Cracovia prawą stroną przedarła się w pole karne. Deleu zagrał do Wójcickiego. Ten oddał niecelny strzał z dystansu

39'

Rzut wolny dla Pasów. Cetnarski podszedł do piłki i uderzył prosto w światło bramki. Znakomita interwencja Małeckiego.

37'

Deleu pomknął bokiem i podał do Wójcickiego. Jego centra pod pole karne odczytana jednak przez rywali.

36'

Po dośrodkowaniu z korneru trochę zamieszania w polu karnym Górnika. W końcu arbiter odgwizdał faul w ataku

35'

Szmatiuk zahamował znakomitą akcję Cracovii. Odebrał piłkę Cetnarskiemu i wybił za linię końcową.

33'

Komor uprzedził Jendriska przed oddaniem strzału. W pole karne piłkę chwilę wcześniej posłał Wójcicki.

32'

Dobrze zapowiadająca się kontra Cracovii zastopowana przez Jendriska.

32'

Leandro ponownie zawalczył na skrzydle. Nie dał rady Deleu, który nie pozwolił mu na wiele

30'

Sandomierski interweniował po delikatnym strzale z prawej strony.

29'

Cetnarski z dystansu. Taki strzał do statystyk - to nie mogło zagrozić bramce.

27'

Wójcicki dostał piłkę na skrzydle, po czym zszedł do środka. Nie miał za bardzo do kogo podać, gdyż łęcznianie w komplecie stali pod polem karnym. Uderzył więc z dystansu. Nad poprzeczką.

26'

Interwencja Sasina po strzale Jendriska. Słowak dostał piłkę od Szczepaniaka, który w polu karnym walczył z Komorem.

25'

Jendrisek dobrze uderzył głową. Z jedenastu metrów - to nie mogło się jednak skończyć bramką. Dostał podanie z prawej strony pola karnego.

23'

Szybki kontratak Cracovii. Wójcicki mijał rywali jak pachołki, aż podał do Jendriska. Strzal w środek bramki wybroniony przez Małeckiego.

22'

Długa piłka w kierunku Ubiparipa. Napastnik zszedł na prawą stronę i dośrodkował w pole karne. Tam nie bylo żadnego z łęcznian. Sandomierski uspokoił sytuację.

21'

Po wrzutce z autu piłka dokozłowała się do Szczepaniaka. Ten doszedł do piłki, lecz uderzył obok bramki.

20'

Maciej Szmatiuk obejrzał żółty kartonik. To pierwsza kartka w tym meczu.

19'

Grzelczak dośrodkował w pole karne. Tam jednak na piłkę czekał już Polczak.

17'

Deleu ruszył do przodu. Dostał się pod pole karne, wymienił podania z Adamczykiem i w sumie na tym poprzestał. Dobra postawa defensorów z Łęcznej

16'

Delikatny strzał Szczepaniaka na bramkę Górnika. Małecki interweniował bez większego problemu

15'

Długa wymiana podań w środku pola między graczami obu zespołów. Tempo gry wyraźnie spadło.

14'

Drewniak z rzutu wolnego. Piłka po strzale Bonina spoczęła w siatce, lecz arbiter dostrzegł pozycję spaloną.

13'

Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne i dobra interwencja Sandomierskiego. Będzie jeszcze korner

12'

Leandro pomknął bokiem. Spod samej linii końcowej wycofał w pole karne. Cetnarski ubiegł łęcznian i tym samym przerwał atak.

11'

Komor wybił piłkę nadlatującą w pole karne.

10'

Po zagrani Szczepaniaka Cracovia miała okazję wykonać korner. Dośrodkowanie w pole karne, trochę zamieszania i na murawę padł Pitry. Chwila przerwy na interwencję medyków

9'

Ostatnie minuty przyniosły nieco wolniejsze tempo i dużo gry w środku pola

7'

Dobra interwencja Komora. Zahamował atak Adamczyka.

5'

Podanie do Ubiparipa w pole karne. Napastnik nie potrafił przyjąć jednak piłki i w konsekwencji ją stracił

4'

Jaroszyński zagrywał w pole karne. Piłka szybko wybita. Ponownie spadła pod jego nogi. Podanie do Adamczyka wybili rywale. Kolejny korner

3'

Rzut rożny sprokurowal sporo chaosu pod bramka Małeckiego, ale obronną ręką z całej sytuacji wyszli łęcznianie

3'

To powinien być gol! Po strzale Jendriska Szmatiuk w ostatniej chwili wybił piłkę na korner.

2'

Rzut rożny dla Pasów. Dośrodkowanie w pole karne odebrał Covilo. Trafił w jednego rywali i domagał się odgwizdania ręki

1'

Lewą stroną popędzili gospodarze. dobra defensywa łecznian nie pozwoliła im jednak na wiele.

0'

I ruszyli. Od środka rozpoczęli goście.

15:30

Rozpoczęcie meczu poprzedziła jeszcze minuta ciszy.

15:28

Arbiter główny Paweł Raczkowski wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Z głośników popłynął hymn Cracovii.

15:23

Niska temperatura oraz rywal nie zachęciły chyba do pojawienia się na trybunach, gdyż w Krakowie jak na razie raczej nie są najpełniejsze.