Wisła KrakówWisła Kraków
3 : 0
lechiaLechia Gdańsk
22:24

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne! Oczywiście na GOL24.pl. Komentował dla Państwa Filip Kliber.

93'

KONIEC MECZU, WISŁA WYGRYWA Z LECHIĄ 3:0!!!

92'

W ostatnich minutach Kazimierz Kmiecik zdecydował się na jeszcze jedną zmianę. Z boiska zszedł Brożek, którego zmienił Żemło.

90'

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Zachara dobija Lechię! Świetna dwójkowa akcja z Mączyńskim i fantastyczne wykończenie napastnika gospodarzy!

87'

Kolejny niecelny strzał Kuświka z dobrej pozycji.

84'

Zaskakujące uderzenie Urygi, jednak golkiper Lechii na posterunku.

83'

Zmiana w zespole Wisły. Boisko opuszcza Brlek, którego zmienia Zachara.

82'

Co za podanie Brleka! Stolarski dosłownie w ostatniej chwili, przed samym polem karnym, interweniuj wślizgiem. W innym przypadku Małecki znalazłby się sam na sam z Saviciem.

81'

Jović głową przerywa akcję Lechii i piłka wychodzi na rzut rożny.

77'

Końcówką palców Savić broni strzał Bartosza, który przed chwilą pojawił się na boisku!

77'

Kazimierz Kmiecik także decyduje się na zmianę. Ściąga Boguskiego, którego zmienia Bartosz.

76'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Schodzi z boiska Chrapek, którego zastępuje Mila.

74'

Załuska niepewnie wychodził do interwencji i niewiele brakowało, a Kuświk zdobyłby dla Lechii pierwszą bramkę w tym spotkaniu.

71'

Trwa napór Lechii. Goście chcą zdobyć jak najszybciej chociaż jedną bramkę, by złapać kontakt z przeciwnikiem.

65'

Boguski nie trafia z bliskiej odległości po dośrodkowaniu Sadloka z lewego skrzydła!

63'

M. PAIXAO NIE TRAFIA W BRAMKĘ!!!

62'

Małecki fauluje Kuświka w polu karnym i Lechia ma rzut karny!

59'

Świetne dośrodkowanie Peszki z rzutu wolnego, ale żaden z partnerów nie był w stanie go przeciąć.

59'

Naciskany przez M. Paixao Załuska popełnia błąd i wybija piłkę na aut.

56'

Żółtą kartką za faul taktyczny ukarany Kuświk.

54'

Piłkarze Wisły domagają się rzutu karnego, jednak arbiter jest nieubłagany. Razem z sędzią liniowym wskazują na rzut rożny.

51'

Mączyński bardzo mocno uderza ze słabszej nogi w kierunku dalszego słupka zza pola karnego. Niewiele brakło a podwyższyłby prowadzenie Wisły!

47'

Piłka w siatce, ale wcześniej ręką zagrywa Kuświk.

45'

Czas na drugą połowę! Od środka rozpoczęli już piłkarze Lechii.

45'

...wchodzi także F. Paixao, który zmienia Wolskiego.

45'

W przerwie Piotr Nowak dokonał dwóch zmian. Schodzi Nunes, którego zmienia Stolarski...

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Wisła na przerwę schodzi z dwubramkową przewagą. Wracamy z relacją już za kwadrans!

45'

Do pierwszej części meczu sędzia dolicza 1 minutę.

45'

Żółtą kartką ukarany Peszko.

45'

Brożek fauluje przy zastawianiu piłki w polu karnym i piłka wraca do gości.

44'

Faul wracającego za Sadlokiem Paixao i Wisła ma rzut wolny z niebezpiecznej odległości.

39'

Małecki uderza w kierunku dalszego słupka, ale znowu niewiele brakło do trzeciej bramki w tym spotkaniu.

37'

Indywidualna akcja Peszki, który świetnie przedarł się z piłką między trzema obrońcami Wisły, ale oddał za lekki strzał sprzed pola karnego.

34'

Potężna bomba Boguskiego z wysokości 12. metra minimalnie mija się z bramką. Savić mógłby tylko przyglądać się jak wpada do siatki, gdyby piłka zmierzała w światło bramki.

33'

Uderzenie Chrapka sprzed pola karnego, jednak wysoko ponad bramką.

29'

Popis w wykonaniu Wisły. Świetne wyjście spod pressingu z własnej połowy, wyprowadzenie kontrataku i rozegranie akcji. Do szczęścia dla krakowian zabrakło jedynie bramki, jednak świetnie zachował się w tej sytuacji Savić.

28'

Niesamowite rzeczy się dzieją w Krakowie! Wisła po bramce Boguskiego prowadzi już 2:0 w 28. minucie spotkania!

25'

CO ZA PARADA ZAŁUSKI! Golkiper Wisły obronił strzał Wolskiego z woleja, który zmierzał niemal pod samą poprzeczkę bramki!

21'

Peszko nie przyjmuje piłki w polu karnym Wisły i ląduje ona w rękach Załuski.

19'

Kolejna, dobra ofensywna akcja Wisły, jednak ponownie zabrakło ostatniego podania. Tym razem sytuację zmarnował Jović, którego podanie z prawego skrzydła bez problemów złapał Savić.

16'

Piłka po dośrodkowaniu Wolskiego z rzutu wolnego prześlizguje się po głowach Krasicia i Paixao, ale żaden z nich nie może skierować futbolówki w stronę bramki.

13'

Krasić próbował miękko dośrodkować w pole karne Wisły, ale świetnie w obronie był ustawiony Uryga.

11'

Oba zespoły stawiają na grę kombinacyjną w dzisiejszym spotkaniu. Tylko zawsze zawodnicy wybierają nieodpowiedni moment...

8'

Niedokładnie dośrodkowanie Boguskiego i Savić tylko oprowadza piłkę wzrokiem.

5'

GOOOOOOL DLA WISŁY! Ten, który miał nie zagrać w spotkaniu daje Wiśle prowadzenie już w 5. minucie meczu! Savić spóźnił się z interwencją i nie był w stanie obronić piłki, którą do bramki skierował Głowacki.

5'

Groźnie tym razem pod bramką Lechii! Piłkę za bramkę w ostatniej chwili wybija Vitoria i Brożek nie mógł do niej dojść.

4'

Zamieszanie w polu karnym Wisły. Piłkę z szesnastki ofiarnie wybija Sadlok, ale dopada do niej Paixao, który jednak oddaje niecelny strzał.

1'

Niedokładne podanie Małeckiego do zbiegającego na lewe skrzydło Sadloka. Aut dla Lechii.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, od środka rozpoczęli już zawodnicy Wisły!

20:27

Przed pierwszym gwizdkiem zawodnicy obu zespołów uczczą pamięć brazylijskich piłkarzy, którzy przed kilkoma dniami zginęli w katastrofie lotniczej.

20:17

Piłkarze wrócili na kilka minut do szatni, niebawem znowu pojawią się na boisku.

20:05

... i graficzna prezentacja składów obu zespołów.

20:00

Statystyki przed dzisiejszym meczem.

19:43

Do składu Wisły wrócił Arkadiusz Głowacki, którego występ w dzisiejszym meczu stał do ostatniej chwili pod znakiem zapytania.

19:41

Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Damian Podleśny, Sebastian Mila, Lukas Haraslin, Grzegorz Wojtkowiak, Flavio Paixao, Milen Gamakow, Paweł Stolarski.

19:40

Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Miśkiewicz, Piotr Żemło, Krzysztof Drzazga, Adam Mójta, Jakub Bartosz, Tomasz Cywka, Mateusz Zachara.