Chaotyczne ataki Ruchu dobrze odpierane są przez defensorów Arki.

90'

SĘDZIA DOLICZA 3 MINUTY GRY!

88'

Kolejna kontrowersja! Kibice "Niebieskich" domagają się rzutu karnego. Domyślnym sprawcą miałby być Marcjanik, po zagraniu ręką. Sędzia nakazuje grać dalej.

87'

Ostatnia zmiana w meczu. Szwoch za zdecydowanie najlepszego dziś na boisku Hofbauera.

84'

Dobrze interweniuje teraz Steinbors po strzale jednego z zawodników Ruchu.

82'

Arka chciałaby już zakończyć ten mecz. Goście bronią się prawie całą drużyną.

79'

Zmiana w zespole Arki. Za Wojowskiego wchodzi Błąd.

78'

Ćwielong! Świetny strzał z powietrza tego zawodnika mija nieznacznie bramkę Arki.

77'

Ostatnia zmiana w zespole trenera Fornalika. Visnakovs za Surmę.

73'

Żółta kartka dla Sobieraja za faul sprzed kilku minut.

75'

Pazio blokuje dośrodkowanie Da Silvy z prawej strony boiska.

72'

Niecelne dośrodkowanie Konczkowskiego z prawej strony boiska. Przy piłce Arkowcy.

70'

Po raz kolejny Hofbauer. Strzał tego zawodnika z 40 metra od bramki gospodarzy, uderzenie okazało się być bardzo niecelne.

67'

Hofabuer ładnie teraz przedryblował lewą stroną boiska. Pomocnik zdecydował się indywidualnie zakończyć akcję. Strzał Austriaka jednak niecelny.

65'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Chorzowian dobrze przejmuje doświadczony Sobieraj.

63'

Zmiana w zespole Arki. Zjawiński melduje się w miejsce Abbotta.

60'

Dobra akcja gospodarzy. Ćwielong bardzo dobrze dograł do Niezgody. Ten drugi z linii pola karnego oddał strzał w stronę bramki. Młody zawodnik jednak nie trafił czysto w piłkę.

58'

Arka szuka sposobu na wyjście z własnej połowy, bezskutecznie. Okres świetnej gry "Niebieskich".

55'

Konczkowski dobrze teraz dograł w pole karne. Arkowcy jednak wybijają.

53'

Centra Hofbauera. Dobrze w defensywie Ruch.

50'

Ruch bardzo dobrze zareagował po zdobyciu gola. Ależ goście teraz napierają.

48'

Jak padł gol? Lipski podszedł do rzutu wolnego. Zawodnik ten posłał dośrodkowanie ze stałego fragmentu w pole karne. Żaden z zawodników nie przeciął toru lotu piłki. Zaskoczony Steinbors nie zdołał zareagować. Mamy 1:2 w Chorzowie.

48'

GOL! STRZELCEM LIPSKI.

48'

Ćwielong faulowany przez Sochę w okolicach 35 metra.

46'

Kolejna zmiana. Niezgoda za Araka.

46'

Pierwsza zmiana. Mazek za Przybeckiego.

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

45'

KONIEC! PO 45 MINUTACH GRY ARKA PROWADZI 0:2 PRZY UL.CICHEJ.

44'

Składna akcja Arki teraz, lecz zabrakło wykończenia ze strony Abbotta.

42'

Dobre dośrodkowanie Kowalczyka z prawej strony pola karnego. Na medal spisał się Da Silva, który wybił piłkę.

40'

Ćwielong teraz dobrze dośrodkował w pole karne. Agresywną piłkę wybija Steinbors.

39'

Nonszalanckie zagranie Marcjanika przed polem karnym. Bardzo ryzykowne, ale i efektowne zagranie stopera Arki.

37'

Strzał Hofbauera z głowy. Piłka jednak znacznie nad poprzeczką. Od bramki zaczną gospodarze.

34'

Dogranie Hofbauera w pole karny Chorzowian. Dobrze interweniuje Helik, w porę wrócił i oddalił zagrożenie.

32'

Ostatnie sekundy gry to walka o piłkę w środku pola.

30'

Żółtko dla Hofbauera za faul na Urbańczyku.

28'

Ruch wreszcie zdołał przejść pod pole karne Arki. "Niebiescy" skonstruowali nawet składna akcję, lecz defensywa gości spisuje się wzorowo.

25'

Gospodarze nie mają pomysłu jak wyjść z własnej połowy. Dwa gole Arki w tak wczesnej fazie gry "znokautowały" rywala.

23'

Kolejna akcja Gdynian, dośrodkowanie Hofabuera pewnie wyłapuje bramkarz z Chorzowa.

20'

Jak padł gol? Brazylijczyk oddał pewny strzał z rzutu karnego w lewy róg bramki. Hrdlicka rzucił się w przeciwną stronę. Po 20 minutach gry w Chorzowie mamy 0:2 dla gości!

20'

GOL! STRZELCEM DA SILVA.

20'

KARNY DLA ARKI. FAULOWAŁ ARAK! NA JEDENASTCE MELDUJE SIĘ DA SILVA.

16'

Hofbauer fauluje Urbańczyka w środowej strefie boiska.

14'

Lipski dobrze teraz przedryblował na prawym skrzydle, jednak centrę pomocnika "Niebieskich" bezproblemowo wyłapuje bramkarz Arki.

13'

Surma leży w polu karnym gości, kibice domagają się karnego. Sędzia jednak nakazuje grać dalej.

10'

Złe wyjście z bramki Steinborsa, który próbował wyprzedzić Araka. Źle obliczył tę interwencję Łotysz, jednak nie przyniosło to sytuacji bramkowej.

8'

Dobre zachowanie Hofbauera z prawej strony boiska. Agresywne wejście w pole karne tego piłkarza, w porę jednak zażegnane przez defensora Ruchu.

6'

Ruch jest nieco zdziwiony rozwojem wydarzeń. Gra gospodarzy ogranicza się do ataku pozycyjnego na własnej połowie.

4'

Ależ rozpoczęcie w Chorzowie!

3'

Jak padł gol? Idealna wrzutka z lewego cornera boiska, wprost na głowę stopera Arki. Spóźniony Arak nie zdążył pokryć Marcjanika, ten drugi zaś wpakował piłkę w prawy róg bramki.

3'

GOL! STRZELCEM MICHAŁ MARCJANIK!

1'

START! OD ŚRODKA ARKOWCY

17:58

Trwa wybór stron. Ruch, czy Arka kto okaże się być lepszym zespołem w dzisiejszej potyczce? Przekonajmy się!

17:54

Sędzia Dobrynin wyprowadza zawodników na plac gry, jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy.

17:50

Na boisku trwa przedmeczowy rozruch, kibice zaś powoli zapełniają trybuny przy Ul.Cichej .

17:47

Do meczu pozostało nieco ponad 10 minut!

17:41

Od pierwszej minuty w drużynie trenera Nicińskiego zagrają dziś: Pavels Steinbors oraz Paweł Wojowski

17:39

SKŁAD GOŚCI:

17:39

SKŁAD GOSPODARZY :

17:34

17:32

Ławka rezerwowych Arki: Jałocha, Błąd, Szwoch, Zjawiński, Siemaszko, Stolc, Zbozień.

17:30

Ławka rezerwowych Ruchu: Miszczuk, Grodzicki, Moneta, Mazek, Walski, Visnakovs, Niezgoda

17:28

Zapraszamy na relację z meczu kończącego 18. kolejkę LOTTO Ekstraklasy, w którym Ruch Chorzów zmierzy się z Arką Gdynia. Żółto-niebiescy w lidze nie wygrali od 19 września. Bez zwycięstwa pozostają zatem od 8 spotkań. Czy zdołają przełamać się w Chorzowie?