Okazja Budzińskiego. Z dystansu nad bramką

Końcówka tego spotkania nie obfituje w groźniejsze ataki po żadnej za stron

Guilhrme pomknął bokiem i świetnym dośrodkowaniem obdarzył Kędziorę. Napastnik nie zdołał dojść do piłki

84'

Na boisku pojawił się Jakub Wróbel. Za Romana Gergela

83'

Cracovia nivy próbuje, niby wdziera się na połowie Bruk-Betu, ale cóż z tego skoro szybko traci piłki

82'

Boisko opuścił strzelec dwóch goli Patrik Misak. Zamiast niego Wojciech Kędziora

80'

Steblecki z Cetnarskim usiłowali skonstruować coś na połowie przeciwnika, ale Guilherme nie pozwolił im na wiele

79'

Covilo głową pod bramkę Pilarza. Nie zdołał jednak oddać celnego strzału. Dobra postawa defensorów Słoników

77'

W ostatnich minutach tempo gry w Krakowie nie należy do najszybszych. Bruk-Bet spokojnie utrzymuje prowadzenie, a Cracovia po stracie bramki jakby straciła wiarę

74'

Jaroszyński z rzutu wolnego. Delikatnie, acz celnie. To jednak za mało żeby zaskoczyć Pilarza

71'

Strata Dąbrowskiego, błąd Bejana i Wójcicki mimo starań nie miał juz co zbierać. Misak dostał podanie pod pole karne, które bez wahania wykorzystał

70'

GOL! Patrik Misak wykorzystał szybką kontrę i wpisał się ponownie na listę strzelców!

68'

Świetna akcja zmienników. Cetnarski do Stebleckiego. Ten uderzył z dystansu nie zaskoczył Pilarza. Zrobił to dobijający Szczepaniak

67'

GOL! Mateusz Szczepaniak z najbliższej odległości dobija wybroniony przez Pilarza strzał Stebleckiego!

66'

Roszada także w zespole Słoników. David Guba zmienił Samuela Stefanika

65'

Ostatnia zmiana w zespole Pasów. Sebastian Steblecki w miejsce Krzysztofa Piątka

64'

Rzut rożny dla Słoników. Guilherme dośrodkował na głowę Putivtseva. Nad bramką

62'

Próba strzału Jaroszyńskiego z lewej strony. Nie tym razem

61'

Po kornerze szczęścia strzałem szukał Szczepaniak. Nie znalazł, uderzył nad bramką

60'

Prawą stroną starannie atak konstruowały Pasy. Efekt: rzut rożny

58'

Covilo zagrywał w pole karne, a tam na piłkę czekał już Piątek. Prosto w ręce Pilarza

56'

Babiarz odebrał piłkę Wójcickiemu po dłuższej wymianie podań ze strony Cracovii

55'

Rzut wolny w wykonaniu Misaka. Nie padł strzał

54'

Marcin Budziński otrzymał żółtą kartkę za faul na własnej połowie

53'

Gwizdek arbitra przerwał spory chaos w polu karnym Pilarza. Po rzucie rożnym kilku gospodarzy niekrytych we własnym polu karnym

51'

Cetnarski zagrał długą piłkę w pole karne, ale Szczepaniak nie miał szans do niej dojść.

50'

Nadal przy Kałuży nie dzieje się zbyt wiele. Futbolówka nieco leniwie krąży w środku pola od nóg jednych do drugich. Drobne błędy nie pozwalają na stworzenie akcji.

47'

Początek drugiej połowy nie należy do najbardziej porywających. Spokojna wymiana podań w środku pola.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

46'

A Mateusz Cetnarski zastąpił Tomasza Brzyskiego.

46'

Dwie zmiany w przerwie w zespole Cracovii. Mateusz Szczepaniak za Diego Ferraresso

45'

Koniec pierwszej połowy. Bruk-Bet prowadzi 2-0

44'

Dąbrowski na lewą stronę pola karnego do Brzyskiego. Ten jednak przegrał starcie z wracającym Misiakiem

43'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu gości. Skuteczna interwencja Sandomierskiego

42'

świetne zagranie do Fryca. Ten zawalczył w polu karnym, ale bez efektów. Piłka stracona

41'

Na spalonym przyłapany Misak. A już udało mu się uciec Diego. Arbiter przerwał atak Słoników.

39'

Wójcicki dośrodkował w pole karne. Zbyt mocno i piłka przeleciała przez całą szerokość boiska

37'

Diego Ferraresso ukarany żółtym kartonikiem za trzymanie za koszulkę Guilherme. Starał się zatrzymać rywala przy sobie

35'

Wójcicki pociągnął kolejny atak skrzydłem. Pomocnik uwija się dzisiaj jak w ukropie. Na razie jednak bez sukcesów

34'

To powinien być gol dla Pasów. Fajne dośrodkowanie prawej strony, zablokowany strzał Bejana. Piłka wpadła między defensorów gości, skąd próbował wybić ją Wójcicki. Nieskutecznie

33'

Po podaniu Wójcickiego, szansa dla Cracovii. Malo precyzyjnie i nic z tego nie wyszło

32'

Dąbrowski stracił piłkę na własnej połowie dzięki czemu do piłki doszedł Fryc. Dośrodkował w pole karne, lecz tam piłki wyglądał jedynie Diego

30'

I znowu groźnie było pod bramką Cracovii. Dobra interwencja Sandomierskiego. Wyłapał piłkę zanim ta doszła do Stefanika po akcji prawą stroną Misaka

28'

Cracovia bardzo zdeterminowana aby zdobyć w pierwszej połowie choć honorowe trafienie. Długo utrzymują się przy piłce ale szukają też szczęścia strzałami. Wciąż jednak niecelnymi

25'

Dośrodkowanie Guilherme z rzutu wolnego. Piłka wpadła w pole karne a tam doszedł do niej Osyra. Spokojnie umieścił w siatce,

25'

GOL! Kornel Osyra wykorzystał zamieszanie w polu karnym Cracovii i zdobył drugiego gola

24'

Budziński bardzo waleczny w środku pola. Nie odstawia dzisiaj nogi. Dzielnie walczy z Misakiem

22'

Dośrodkowanie Brzyskiego łatwo wybite przez rywali.

21'

Lewym skrzydłem próbowały Pasy. Akcję wykańczał nadbiegający Jaroszyński. Będzie rzut rożny

19'

Covilo przewrócił się w starciu z Kupczakiem, ale arbiter nie dopatrzył się faulu. Kolejny atak Cracovii nie przyniósł zagrożenia pod bramką Pilarza

18'

Strzał Kupczaka z dystansu. Niecelnie - piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką

18'

Bejan spokojnie interweniował. Wyszedł z pola karne i pewnie zahamował natarcie Gergela

14'

Piłkarze Cracovii dłuższą chwilę wymieniali podania w środku pola. Bejan, który ruszył nieco do przodu wywalczył rzut wolny

12'

Cracovia nadal utrzymuje się przy piłce i prowadzi grę. Bruk-Bet stawia na grę z kontry i to przynosi sukcesy. Strzał Stefanika po dośrodkowaniu z prawej strony. Diego nieco się zgubił i Pasy uratowałą jedynie niecelność zawodnika Słoników

11'

Strata Budzińskiego w środku pola, piłkę przejął Jovanovic i podał do wybiegającego Misaka.Ten uciekł nieco spóźnionemu Jaroszyńskiemu, zmylił Sandomierskiego i wpakował piłkę do siatki. Termalica na prowadzeniu!

10'

GOL! Patrik Misak spróbował znowu i tym razem osiagnął sukces!

8'

Piłka spoczęła w siatce Cracovii, ale arbiter chwilę wcześniej podniósł chorągiewkę. Patrik Misak na pozycji spalonej!

7'

Strzał Wójcickiego z prawej strony i dobitka Piątka. Tym razem górą Pilarz

6'

Nienajlepsze dośrodkowanie Budzińskiego z rogu. Bez większego zagrożenia na bramce Pilarza.

5'

Pierwszy strzał w tym meczu. Covilo po podaniu Jaroszyńskiego z lewej strony. Zaraz będzie pierwszy korner

4'

Cracovia wciąż praktycznie nieprzerwanie utrzymuje się przy piłce. Bruk-Bet całą jedenastką na własnej połowie

3'

Brzyski z Jaroszyńskim przebili się lewą stroną, ale dośrodkowanie pierwszego z nich bez problemu wybili goście

1'

No i nie zaczęło się od fajerwerków. Spokojne rozegranie gospodarzy w środku pola.

00'

I ruszyli! Od środka gospodarze!

17:58

Za nami przywitanie kapitanów - Bartłomieja Babiarza oraz Marcina Budzińskiego. Do rozpoczęcia dosłownie chwilka.

17:57

Arbiter główny Piotr Lasyk wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Z głośników i gardeł zgromadzonych kibiców wydobywa się hymn Cracovii

17:54

Zawodnicy spędzają właśnie ostatnie chwile w szatni. Do rozpoczęcia pozostały ostatnie minuty

17:45

Obaj szkoleniowcy zdecydowali się dokonać roszad w wyjściowej jedenastce względem ostatniego spotkania. Jacek Zieliński po raz pierwszy w tym sezonie do boju od pierwszej minuty puścił Pawła Jaroszyńskiego. Młody obrońca powrócił już do zdrowia, a swoją formę potwierdził zarówno w meczu reprezentacji U21 jak i starciu z Piastem. Od pierwszej minuty zobaczymy także Florina Bejana (zamiast kontuzjowanego Piotra Malarczyka), a także Krzysztofa Piątka.