1. połowa3 : 1
22:24

Dziękuje Państwu za uwagę, życzę miłej niedzieli i zapraszam na następne relacje NA ŻYWO prowadzone przez nasz serwis. Relacjonował Maciej Buss.

22:23

Pierwsze minuty to przewaga Arki, lecz im mecz trwał dłużej tym bardziej Wisła rosła w siłę. Wynik bardzo dobrze odzwierciedla to co działo się na boisku. Bohaterem meczu ewidentnie Boguski. Po tym meczu, można też otwarcie powiedzieć, że Arka wpadła w kryzys. Jest to 7 mecz żółto-niebieskich bez zwycięstwa w ekstraklasie.

92'

KONIEC MECZU! 5:1 DLA WISŁY KRAKÓW.

90'

Sędzia dolicza nie mniej niż 2 minuty gry do drugiej części gry.

88'

Oba zespoły już ewidentnie ciągnie do szatni. Mało agresywna walka w środku pola.

85'

Nieudane dośrodkowanie Hafbauera z rzutu wolnego.

84'

Małecki dobrze uprzedza Warcholaka przed własnym polem karnym. Wisła przy piłce.

82'

Kolejna szansa na gola! Zachara oddał uderzenie głową w polu karnym. Jałocha dobrze spisał się w tej interwencji.

81'

Ostatnia zmiana w tym pojedynku. Zachara za Brożka.

77'

Druga zmiana Wisły. Mójta zmienia Sadloka.

75'

Mogło być 6:1! Brożek strzela w polu karnym, Jałocha broni. Do wybitej piłki doszedł Bartosz, który z 2 metrów nie trafił w bramkę.

73'

Zmiana w zespole Wisły. Za bohatera meczu Boguskiego melduje się Bartosz.

72'

Żółta kartka za faul w środku pola. Ukarany Sadlok.

71'

Jak padł gol? Wzdłuż pola karnego piłkę dograł Boguski. Piłka trafiła do Brożka, który wpakował piłkę do bramki.

71'

GOL! STRZELCEM BROŻEK

71'

Arka zaczęła grać bardzo pasywnie. Walczą o każdą piłkę, pytanie czy nie za późno?

70'

Przechwyt Da Silvy we własnym polu karnym.

66'

Ostatnia zmiana w zespole Arki. Szwoch za Kakoko.

65'

Przypominam, że jest to już drugi hattrick tego zawodnika w tym sezonie. Pierwszy miał miejsce podczas spotkania z Górnikiem Łęczna.

63'

Jak padł gol? Hattrick Rafała Boguskiego! Po raz kolejnym świetnym podaniem popisał się Mączyński. Po otrzymaniu piłki Boguski przebiegł z piłką około 30 metrów i oddał precyzyjny strzał przy słupku bramki Arki.

63'

GOL! STRZELCEM BOGUSKI

61'

Wisła stosuje teraz agresywny pressing od środkowej linii boiska. Arka nie ma pomysłu jak dostać się w pole karne, strzeżone przez Załuskę.

59'

Druga zmiana w zespole trenera Nicińskiego. Yussuff zmienia słabo widocznego w drugiej połowie Błąda.

58'

Po dobrym przechwycie Mączyńskiego piłka trafiła do Popovicia. Ten drugi oddał strzał, lecz jego uderzenie zostało zablokowane przez obrońcę Arki.

56'

Składna akcja Wisły zakończona niedokładnym dograniem w pole karne. Piłkę przejmują Arkowcy.

55'

Małecki faulowany w środku pola przez Da Silvę. Grę wznowi Wisła.

53'

Mogło być 4:1! Światowej klasy podanie przed obrońców Mączyńskiego. Piłkę otrzymał Brożek, który momentalnie się obrócił i oddał strzał. Jałocha dobrze broni w tej sytuacji.

52'

Zagrożenie oddalone przez defensorów Wisły. Rzut rożny dla gości.

50'

Mamy faul z drugiej strony boiska. Do rzutu wolnego podchodzi Da Silva.

48'

Żółta kartka dla Sobieraja. Stoper Arki nieprzepisowo zatrzymał rozpędzonego Brleka.

47'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonywanego przez Hofbauera wybijają Wiślacy.

46'

Pierwsza zmiana. Siemaszko za Zjawińskiego.

46'

START! ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ.

45'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY!

44'

Dobra trójkowa akcja ze strony zawodników Wisły. Mączyński do Małeckiego, ten odegrał do Boguskiego. Ostatni oddał strzał, jednak ponad bramką Arki.

43'

Dobre zagranie do Brożka z prawej strony boiska. Napastnik Wisły przegrywa jednak pojedynek z Sołdeckim. Od bramki Jałocha.

41'

Hofabuer fauluje w środku pola, od rzutu wolnego zaczną Wiślacy.

38'

Jak padł gol? Piękne, agresywne podanie w pole karne zagrał Mączyński. Pomiędzy dwóch obrońców wdarł się Brlek, który skierował piłkę do siatki.

38'

GOL! STRZELCEM BRLEK

36'

Arka wciąż nie może się pozbierać po obu golach. Wisła napiera!

31'

Po akcji Da Silvy piłkę wyłapuje Załuska.

29'

Jak padł gol? To musiało się tak skończyć. Małecki popisał się dobrym dograniem wzdłuż bramki Jałochy. Do siatki piłkę z 3 metrów wpakował Boguski.Czy doczekamy się trzech goli tego zawodnika ?

29'

28'

Arka nie wie jak wyjść z własnego pola karnego. Wiele groźnych strzałów i sytuacji ze strony gospodarzy.

26'

Popović wykonał rzut rożny. Piłka została posłana wprost do Brożka, napastnik bez zastanowienia uderzył. Na drodze piłki stanął jednak Łukasiewicz, który oddalił zagrożenie.

23'

Po zdobyciu bramki to Wisła jest stroną przeważającą, Arka nie może się odnaleźć na boisku.

20'

W takiej sytuacji na myśl rzuca się typowe, piłkarskie powiedzenie: "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić."

18'

Jak padł gol? Boguski otrzymał piłkę po rykoszecie i oddał strzał z 10 metra. Jałocha bez najmniejszych szans.

18'

17'

Mogło być 0:2! Sytuacji sam na sam nie wykorzystał Zjawiński. Ze środka podawał Błąd.

16'

Po dobrej akcji Błąda mamy rzut rożny, do piłki podchodzi Da Silva.

15'

Warcholak teraz świetnie zastawił się w walce z Mączynskim. W konsekwencji od bramki zacznie Jałocha.

13'

Błąd Błąda teraz przed własnym polem karnym. Zawodnicy Wisły jednak nie zdołali utrzymać piłki.

11'

Wisła nie ma pomysłu na drużynę żółto-niebieskich. Walka w środku pola na korzyść Arki.

9'

Blisko przejęcia piłki był teraz Hofbauer po błędzie Załuski. Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie ze strony bramkarza gospodarzy.

7'

Przypominam, że przed tygodniem w meczu Arki z Bruk-Bet Termalicą to klub z Gdyni w drugiej minucie gry prowadził po bramce ze stałego fragmentu, w konsekwencji to jednak goście cieszyli się z wyniku 1:3. Jak będzie tym razem? Czy Arka utrzyma prowadzenie do końca meczu?

5'

Jak padł gol? Świetną centrę z rzutu wolnego od Hofbauera, wykorzystał Warcholak. Lewy obrońca Arki wykorzystał dogranie od kolegi i stojąc tyłem do bramki nie dał szans Załusce. Ależ mamy początek w Krakowie.

5'

GOL! STRZELCEM WARCHOLAK

3'

Oba zespoły bardzo spokojnie weszły w mecz. Pierwsze minuty gry, to powolne rozgrywanie futbolówki w środku pola.

1'

Próba prostopadłego podania w stronę Brożka zażegnana, piłkę pewnie łapie Jałocha.

1'

Zaczęli! Od środka gospodarze.

20:26

Sędzia Przybył wyprowadza oba zespoły na plac gry. Jeszcze tylko przywitanie obu drużyn i zaczynamy!

20:24

Jeśli chodzi o podopiecznych trenera, to do gry powracają dziś Sadlok, Jović, Małecki oraz Zachara. Aż trzech z wyżej wymienionych zawodników rozpocznie dziś mecz w wyjściowej jedenastce.

20:20

Na ławce rezerwowych trenera Nicińskiego zasiądzie dziś Mateusz Szwoch. Zaś od pierwszej minuty zagra Błąd i powracający Łukasiewicz.

20:13

Do meczu pozostało niespełna 20 minut. Na boisku piłkarze odbywają przedmeczowy rozruch, trybuny też powoli nabierają kolorów.

20:11

20:08

20:06

W pięciu ostatnich spotkaniach Arka nie wygrała ani razu. Odnotowała 3 porażki i dwa remisy. Mimo wszystko beniaminek ekstraklasy znajduje się wyżej, niż Wisła, która znajduje się na 13. pozycji. Bilans „Białej Gwiazdy” prezentuje się zdecydowanie lepiej. Poza porażką w minionej kolejce krakowianie jeszcze dwukrotnie wygrywali i dwukrotnie remisowali. W przypadku wygranej uda im się przeskoczyć Arkę w tabeli.

20:03

Oba zespoły zmagają się z różnymi problemami. Niedawno kontrakt z Wisłą rozwiązał Dariusz Wdowczyk, a w minionej kolejce odnotowali wysoką porażkę z Pogonią Szczecin, z kolei Arka Gdynia od dłuższego czasu ma kłopoty z punktowaniem. Szkoleniowcy klubów zapewniają mimo to, że ich podopieczni wychodząc na murawę zostawiają wszystko za sobą i skupiają się jedynie na wygranej.

19:57

Dobry wieczór! W trzecim sobotnim meczu Lotto Ekstraklasy, Wisła Kraków zagra u siebie z Arką Gdynia. Zapraszamy was na relację na żywo z tego pojedynku.