Poniedziałek, 21 listopada 2016, godz. 18:00
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
95'

Koniec spotkania! Korona wygrywa z Zagłębiem w debiucie Macieja Bartoszka!

94'

Minęły trzy doliczone minuty. Jeszcze rzut wolny dla Zagłębia. W polu karnym Korony nawet Konrad Forenc.

92'

Akcję Zagłębia wykończył strzałem zza pola karnego Lubomir Guldan. Uderzenie obok bramki.

91'

Nieporozumienie w szeregach defensywy Zagłębia. Interwencja Forenca poza polem karnym uchroniła Miedziowych przed stratą bramki.

90'

Pozostał już tylko doliczony czas. Spotkanie potrwa jeszcze trzy minuty.

88'

Strzela Nabil Aankour, piłka ląduje w siatce, ale już po gwizdku arbitra. Gracz Korony był na niewielkim spalonym.

87'

Wrzutka Arkadiusza Woźniaka z rzutu wolnego. Najwyżej w polu karnym wyskoczył jednak Bartosz Rymaniak.

86'

Faulowany Arkadiusz Woźniak. Zagłębie będzie miało dobra okazję do dośrodkowania z prawej strony.

85'

W miejsce Michała Przybyły wchodzi Marcin Cebula.

84'

Ależ to mogła być bramka! Nabil Aankour wyprzedził obrońcę i od razu zdecydował się na techniczne uderzenie. Futbolówka minęła wysuniętego golkipera Zagłębia, ale trafiła w poprzeczkę i wyszła poza boisko!

82'

Wrzutka z lewej strony Djordje Cotry i piłka w rękach Zbigniewa Małkowskiego.

80'

Piłkarze Korony przez dłuższy czas utrzymywali się przy piłce. Przerzut na prawą stronę i pozycja spalona Nabila Aankoura.

79'

Dośrodkowanie piłkarza Zagłębia z rzutu wolnego prosto na głowę Radka Dejmka.

77'

Adam Buksa właściwie wychodził na czystą pozycję i został podcięty przez Radka Dejmka. Arbiter pokazał tylko żółty kartonik!

75'

Dośrodkowanie Nabila Aankoura z prawej strony. Konrad Forenc pewnie chwyta piłkę.

74'

Bartosz Rymaniak dorzucił piłkę z rzutu wolnego. Główkował Radek Dejmek, ale minimalnie niecelnie!

72'

Djordje Cotra odepchnął Daniego Abalo. Rzut wolny dla Korony i żółta kartka dla zawodnika Zagłębia.

71'

Michal Papadopulos faulował rywala, ale żółtą kartkę otrzymał za oprotestowanie decyzji arbitra.

70'

Djordje Cotra wszedł na murawę za Martina Nespora.

69'

Michal Papadopulos wychodził z kontratakiem, oddał piłkę na prawą stronę do Martina Nespora, ale dośrodkowanie Czecha było fatalne.

68'

Pierwsza zmiana w Koronie. Dani Abalo zmienił Jacka Kiełba.

67'

Jacek Kiełb oddał strzał z ponad 25 metrów. Piłkę wyłapał Konrad Forenc.

65'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Korony. Dalekie piąstkowanie Konrada Forenca.

64'

Ostre wejście Martina Nespora w nogi Palanki. Arbiter oszczędził gracza Zagłębia, który miał już na koncie żółty kartonik.

61'

Palanca miał szansę na hat-tricka. Przegrał jednak sytuację sam na sam z wybiegającym do niego Konradem Forencem.

59'

W odpowiedzi akcja Zagłębia. Strzał Michala Papadopulosa skierowany za bardzo do środka bramki. Bez problemów piłkę wyłapał Małkowski.

58'

Dośrodkowanie Jacka Kiełba dociera do Nabila Aankoura, ale radzą sobie defensorzy Zagłębia.

56'

Piłkę spod własnej bramki wybijał Konrad Forenc. Fatalnie zachował się Mateusz Możdżeń i futbolówka spadła pod nogi Łukasza Piątka. Pomocnik Zagłębia nie zmarnował stuprocentowej sytuacji i zaskoczył Zbigniewa Małkowskiego. Gol niemal z niczego!

56'

GOOOOL! ŁUKASZ PIĄTEK! 1:2

55'

Martin Nespor dostał bardzo dobre podanie od Daniela Dziwniela. Oddał strzał głową, ale niecelny!

53'

Z dużej odległości uderzył Woźniak, ale piłkę spokojnie złapał Małkowski.

52'

Małkowski odważnym wyjściem z bramki uprzedza Nespora.

51'

Piłka ostatecznie ląduje w rękach Forenca.

50'

Jach fauluje Kiełba i otrzymuje żółtą kartką.

49'

Próba szybkiego ataku Korony została przerwana przez Tosika.

48'

Nespor wywalczył kolejny korner dla swojej drużyny.

46'

Zagłębie miało rzut rożny, ale stoperzy Korony wybili piłkę.

46'

Rozpoczynamy II połowę gry!

46'

Papadopulos wchodzi za Janusa.

46'

Buksa pojawia się za Janoszkę.

46'

Koniec I połowy. Widzimy się po przerwie!

45'

Grę od bramki wznowi Forenc, a sędzia doliczył 1 minutę.

45'

Grzelak wywalczył rzut rożny dla Korony.

43'

Świetna interwencja Małkowskiego, który obronił strzał Nespora z rzutu wolnego!

41'

Nespor ukarany żółtą kartką.

41'

Żółta kartka dla Rymaniaka.

41'

Faul Dejmka na Janoszce i rzut wolny z 17 metrów dla Zagłębia.

40'

Nieporadność zawodników Zagłębia, którzy nie potrafili wybić piłki i ostatecznie trafiła pod nogi Palanki, który nie dał szans Forencowi!

40'

GOOOLLL! 2:0 dla Korony! Druga bramka Palanki!

39'

Uderzenie Możdżenia poszybowało wysoko nad bramką.

36'

Uderzenie Woźniaka zablokowane.

36'

Mało ruchu wśród zawodników Zagłębia i w efekcie zawodnik będący przy piłce nie ma komu zagrać.

35'

Kolejny faul po stronie Zagłębia.

33'

Tosik fauluje Palanke. Dużo niewymuszonych błędów po stronie Zagłębia.

31'

Piłka ląduje w rękach Forenca.

30'

Guldan fauluje dryblującego Kiełba. Rzut wolny dla gospodarzy.

28'

Bardzo dobrze funkcjonuje środek pola Korony, który kompletnie odciął od grania pomocników Zagłębia.

26'

Niegroźny strzał Nespora i piłkę spokojnie łapie Markowski.

25'

Palanca świetnie wbiegł w pole karne, zszedł na prawą nogę i świetnie uderzył. Piłka odbiła się od słupka i Forenc był bez szans!

25'

GOOOLLL! Fantastyczny strzał Palanki! 1:0 dla Korony!

24'

Seria kiksów obrońców Korony, ale Zagłębie nie wykorzystuje ich błędów.

23'

Kiks Gabovsa. Świetny przerzut piłki Palanki do Łotysza, ale prawy obrońca gospodarzy stracił piłkę.

21'

Aankour uderzył z 25 metrów i piłka nieznacznie minęła bramkę!

20'

Przybyła przegrywa pojedynek sam na sam z Forencem! Ładna akcja Korony, która powinna przynieść bramkę.

19'

Zamieszanie przed polem karnym gości. Palanca zdołał oddać niecelne uderzenie.

19'

Palanca wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

17'

Zbyt mocne dośrodkowanie Grzelaka - piłka opuściła boisko.

16'

Zagłębie powoli przejmuję inicjatywę.

15'

Nieodpowiedzialna strata Palanki w środku pola.

13'

Janoszka oddaje strzał z pola karnego i minimalnie się myli!

11'

Kombinacyjna akcja Korony i zbyt mocne podanie Dejmka uniemożliwiło Markoviciowi dojście do piłki.

9'

Janoszka dośrodkował w pole karne Korony i dobrą interwencją popisał się Aankuor.

7'

Zamieszanie pod bramką gości, ale ostatecznie Guldan wybił piłkę.

6'

Marković wpada w pole karne, przewraca się, ale sędzia Kwiatkowski pozostaje niewzruszony.

5'

Guldan wybija piłkę na rzut rożny. Mocny początek Korony.

5'

Dośrodkowanie Gabovsa, ale piłkę wypiąstkował Forenc.

4'

Marković za mocno dogrywa do Grzelaka i piłka wyszła na aut bramkowy.

3'

Jach powstrzymał Kiełba i wybił piłkę na aut.

2'

Pierwsza akcja Korony - Gabovs dośrodkowywał, ale nikt nie doszedł do uderzenia.

1'

Korona gra w swoich domowych strojach. Zagłębie dzisiaj gra w białych strojach.

1'

Rozpoczynamy mecz!

17:57

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski.

17:54

Minuty dzielą nas od rozpoczęcia ostatniego meczu 16 kolejki.

17:43

Znamy wyjściowe ''jedenastki'' obydwóch drużyn. Kogo do dyspozycji na ławkach rezerwowych mają trenerzy obu drużyn? Korona: Pesković, Wierchowcow, Kallaste, Mokrzycki, Abalo, Cebula Zając. Zagłębie: Polacek, Buksa, Cotra, Jagiełło, Rakowski, Papadopulos, Madera.

17:39

W poprzedniej kolejce Korona wygrała 3:1 z Bruk-Bet Termalicą, a Zagłębie przegrało 1:2 ze Śląskiem Wrocław.

17:37

Zagłębie Lubin z dorobkiem 24 punktów zajmuję 7 lokatę. Korona ma 7 punktów mniej i jest na 14 pozycji w tabeli.

17:27

Dzisiaj na ławce trenerskiej Korony po raz pierwszy zobaczymy Macieja Bartoszka. Nowy szkoleniowiec kielczan zastąpił Tomasza Wilmana. W tym sezonie prowadził Chojniczankę Chojnice i osiągał z tą drużyną bardzo dobre wyniki. Za ponad 2 godziny przekonamy się jak poradził sobie w swoim debiucie w Koronie.

17:22

Dzisiejszy spotkanie to ostatni mecz 16 kolejki LOTTO Ekstraklasy. W rundzie jesiennej Zagłębie rozbiło Koronę 4:0. Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz?

17:20

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Korona Kielce - Zagłębie Lubin!