6 : 2
Wisła KrakówWisła Kraków
1. połowa4 : 1
93'

KONIEC MECZU. Hokejowy wynik dzisiaj na stadionie w Szczecinie. Pogoń po fantastycznej grze pokonuje osłabioną kadrowo Wisłę 6:2. Zawodnikiem meczu zdecydowanie strzelec 4 goli Adam Gyurcso.

90'

Sędzia przedłuża mecz o 3 minuty.

88'

Zmiana w Wiśle. Porębski wejdzie za Bartosza.

86'

Murawski posyła długie podanie do Zwolińskiego, ten strzela w polu karnym, ale broni Załuska i będzie rzut rożny.

83'

Delev uderza z dystansu, posyła spadającą piłkę, ale ta trafia w słupek.

82'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Wejdzie Zwoliński za Frączczaka.

79'

Wisła teraz częściej w ataku, ale Pogoń spokojnie kontroluje przebieg spotkania.

75'

GOL!!! 6:2, Adam Mójta na otarcie łez zalicza piękną bramkę w okienko z rzutu wolnego z 19 metra.

74'

Fojut otrzymuje żółtą kartkę za starcie z Brożkiem.

73'

Mójta wrzuca na pole karne, Brożek uderza z głowy, ale prosto w bramkarza Pogoni, który spokojnie chwyta piłkę.

72'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi autor czterech bramek Adam Gyurcso żegnany gromkimi brawami. Wejdzie za niego Marcin Listkowski.

66'

Zmiana w Wiśle. Żemło wejdzie za Drzazgę.

65'

Wisła przeszła do ofensywy, ale akcje gości wyglądają bardziej jak ataki rozpaczy.

64'

Brożek wpada w pole karne, ale zostaje powstrzymany i nie ma mowy o rzucie karnym.

63'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Drygas za Akahoshiego.

62'

Kolejna świetna kontra Pogoni. Mogło być groźnie, ale rozegranie niezbyt udane i wynik pozostaje bez zmian.

60'

Popović strzela z dystansu, ale obok bramki.

57'

Gyurcso znowu pomknął skrzydłem, ale tym razem zablokowany zawodnik Pogoni.

55'

Powoli ten mecz przekształca się w tortury Wisły. Pogoń cały czas w ataku.

51'

GOL!!! 6:1 i znowu Adam Gyurcso. Węgier po raz kolejny umieszcza piłkę w siatce. Wszystko dzisiaj wychodzi gospodarzom w tym meczu.

50'

Pogoń dzisiaj chyba na jakimś podwójnym doładowaniu, cały czas napiera na bramkę gości.

48'

GOL!!! 5:1 Ricardo Nunes perfekcyjnie pakuje piłkę do siatki po rzucie wolnym.

47'

Akahoshi zatrzymany po kontrze, piłkę przejmuje Frączczak, ale drugi z zawodników Pogoni także powstrzymany tym razem faulem i będzie rzut wolny z niewielkiej odległości od bramki.

46'

DRUGA POŁOWA ROZPOCZĘTA. Od środka Wisła.

45'

+1. Koniec pierwszej części gry. Druga połowa już za około kwadrans.

45'

Sędzia dolicza 1 minutę.

44'

Mójta uderza zza 16, ale Kudła odprowadza tylko piłkę wzrokiem.

42'

Delev próbował uderzać z nożyc po dośrodkowaniu, ale nieczysto trafia w piłkę zawodnik Pogoni.

40'

Dobra kontra Wisły. Brożek wychodził na wolne pole, ale w ostatniej chwili wybijają piłkę obrońcy gospodarzy i ta nie dochodzi do doświadczonego napastnika Białej Gwiazdy.

37'

GOL!!! Wisła zdobywa pierwszą bramkę i jest 4:1. Bartosz umieszcza w siatce piłkę odbitą przez bramkarza Pogoni po kontrze Wisły.

35'

Mączyński ukarany żółtą kartką.

34'

GOL!!! 4:0! Matras po rzucie rożnym uderza piłkę głową i kieruje ją do siatki. To już jest pogrom, a przed nami jeszcze około 55 minut gry...

29'

Piłkarze gospodarzy chyba wzięli sobie do serca stwierdzenie trenera Michniewicza, że 2:0 do przerwy to niebezpieczny wynik i cały czas idą do przodu zwiększając jeszcze bardziej swoją przewagę.

25'

GOL!!! 3:0 Gyurcso x 3! Koncertowo dzisiaj gra Pogoń. Kontra gospodarzy zaczęła się od przerzutu Murawskiego. Później Delev zagrywał w pole karne do Frączczaka, ale piłka po odbiciu znalazła się pod nogami Gyurcso, który skierował ją praktycznie do pustej bramki.

24'

Bartosz wrzuca na pole karne, ale młody piłkarz pewnie chciałby zapomnieć o tym zagraniu bo wyszło mu ono fatalnie. Od bramki Kudła.

22'

Gracze Pogoni teraz w bardzo komfortowej sytuacji, ale nadal próbują iść do przodu.

20'

GOL!!! Gyurcso i 2:0. Czapki z głów dla zawodnika gospodarzy. Piękny strzał w okienko Węgra. Najpierw po otrzymaniu podania na skrzydle minął zawodnika Wisły i z ostrego kąta uderzył na bramkę Załuski.

16'

Jak mawia stare piłkarskie porzekadło: "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". Po dogodnej sytuacji Wisły na gola Pogoni czekaliśmy minutę.

15'

GOL!!! 1:0 Gyurcso strzelcem bramki po dośrodkowaniu Deleva. Piłka szczęśliwie spadła pod nogi zawodnika Pogoni, a ten umieszcza ją w siatce.

14'

Mączyński fantastycznie zagrywał do Brożka, ale ten nie wykończył tego idealnego dośrodkowania. Napastnik Wisły uderzył głową, ale piłka przeleciała obok słupka. To powinien być gol.

12'

Gyurcso świetnie zszedł do środka i mocno uderzył z dystansu, ale minimalnie ponad poprzeczką. Od bramki Załuska.

10'

Z dystansu uderzał Popović, ale za wysoko i od bramki rozpocznie bramkarz Pogoni.

9'

Delev zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale Wiślacy wybijają ją na rzut rożny.

6'

Petar Brlek otrzymuje żółtą kartkę za uderzenie rywala łokciem.

4'

Bartosz zdecydował się na rajd prawym skrzydłem, ale Nunes powstrzymuje młodego Wiślaka wybijając piłkę.

3'

Szybka kontra Pogoni, ale ostatecznie piłkę w rękach po zagraniu ze skrzydła łapie Załuska.

3'

Mójta uderza piłkę zza pola karnego, ale ta po drodze odbija się od jednego z piłkarzy Wisły.

1'

POCZĄTEK MECZU! Od środka rozpoczęli piłkarze gospodarzy!

17:54

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę i za kilka minut sędzia Przybył rozpocznie mecz w Szczecinie.

17:38

Ławki rezerwowych obu drużyn

Pogoń: Słowik, Kort, Drygas, Piotrowski, Listkowski, Lewandowski, Zwoliński.

Wisła: Miśkiewicz, Żemło, Cywka, Porębski, Ptak, Kujawa, Purcha.

17:28

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pogoń Szczecin - Wisła Kraków. Początek spotkania już za około 30 minut!