Niedziela, 20 listopada 2016, godz. 15:30
1 : 3
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
1. połowa1 : 2
17:24

Po dobrych pierwszych 20 minutach w wykonaniu Arki losy odwróciły się. To Termalica przejęła inicjatywę i pewnie wygrała. Trzy punkty dziś jadą do Niecieczy po dobrze przemyślanej grze. Dziękuje Państwu za uwagę i życzę miłej Niedzieli.

95'

KONIEC!

94'

Jak padł gol? Guba otrzymał dobre podanie z lewej strony boiska. Pilnujący go Warcholak spóźnił się z interwencją i w konsekwencji mamy 1:3!

95'

GOL! 1:3 w Gdyni! Strzelcem Guba.

93'

Mogło być 1:3. Kędziora dograł teraz z lewej strony boiska do Stefanika. Ten nie trafił w piłkę na wysokości metra od bramki Jałochy.

91'

Sędzia dolicza 4 minuty gry.

90'

Przed szansą znalazł się teraz Kędziora. W sytuacji sam na sam oddał strzał z główki, wprost w bramkarza.

87'

Wojowski źle trafił teraz w piłkę. Od bramki zaczyna Pilarz.

86'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Stefanik za Gergela.

84'

Strzał z dystansu oddał Da Silva. Uderzenie okazało się za lekkie.

83'

Dobre dośrodkowanie Da Silvy wprost do Sołdeckiego. Strzał obrońcy Arki został skutecznie zablokowany. Do wolnej piłki nie zdołał dobiec Warcholak. Futbolówkę przejmują goście.

80'

Dośrodkowanie Warcholaka pewnie broni Pilarz.

78'

Grzegorz Niciński wprowadza Wojowskiego, wchodzi on w miejsce Hofbauera.

77'

Druga zmiana w zespole gości. Kędziora za Gutkovskisa.

77'

Dobra interwencja Jałochy po strzale z prawej strony pola karnego. Rzut rożny dla gości.

73'

Tym razem to Arka miała szansę na bramkę wyrównującą. Nalepa świetnie dograł do Abbotta, napastnik nie zdołał jednak uderzyć piłki.

72'

Mogło być 1:3! Gergel okazał się szybszy od Warcholaka i wyszedł jeden na jeden z Jałochą. Strzał zawodnika gości mija minimalnie poprzeczkę bramki.

69'

Tym razem roszada w zespole trenera Michniewicza. Guba zastępuje Misaka.

67'

Kolejna kluczowa interwencja Sobieraja. Po raz kolejny zatrzymał zawodnika wychodzącego sam na sam z bramkarzem.

66'

Zmiana w zespole Arki. Nalepa za mało widocznego dziś Szwocha.

65'

Groźny strzał Putivcseva z rzutu wolnego. Piłka nieznacznie mija bramkę Jałochy.

65'

Hofbauer ukarany żółtą kartką za dyskusje.

64'

Rzut wolny dla gości po faulu Kakoko na wysokości 25 metra.

62'

Jałocha teraz nieco odkupił winy za drugą bramkę. Dobra parada po uderzeniu sprzed pola karnego.

59'

Prostopadłe zagranie do Gutkovskisa dobrze blokuje Sobieraj. Defensor Arki świetnie zachował się w tej sytuacji, ponieważ napastnik gości wybiegał oko w oko w bramkarzem.

58'

Na boisku melduje się Abbott, zmienia Zjawińskiego. Bardzo słaby występ tego drugiego zawodnika.

52'

Piekielnie mocny strzał oddał teraz Jovanovic sprzed pola karnego. Piłka po rykoszecie mija słupek bramki pilnowanej przez Jałochę.

49'

Nieporozumienie Sołdeckiego z partnerami. Obrońca "oddał" piłkę rywalom.

47'

Oba zespoły bardzo powoli rozpoczęły drugą część gry. Na boisku walka o piłkę w środku pola.

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

16:28

45'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY! Termalica prowadzi z Arką 1:2.

44'

Pierwsze żółtko. Ukarany Misak.

43'

Dośrodkowanie zespołu z Gdyni zablokowane przez defensywę z Niecieczy. Mamy rzut rożny dla Arki.

37'

Wejście wyprostowaną nogą przez Bożoka. Bezapelacyjna Czerowna kartka.

34'

Próba dośrodkowania Warcholaka w pole karne. Niebezpieczeństwo oddalone przez obrońcę gości.

30'

Jak padł gol? Dobre dośrodkowanie Guilherme do Gutkovskisa, ten uderzył tuż przy słupku bramki gospodarzy. Jałocha miał tę piłkę na rękach, jednak futbolówka przecisnęła się i znalazła droge do siatki.

30'

GOL! Strzelcem Gutkovskis!

28'

Strzał gości sprzed pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Arki. Mamy rzut rożny.

26'

Obie drużyny zwolniły tempo. Akcja toczy się w środku boiska.

23'

Jak padł gol? Stratę zawodnika Arki momentalnie wykorzystał Babiarz. Piękny strzał zawodnika gości z okolic 30 metra. Mamy 1;1

23'

GOL! Strzelcem bramki Babiarz!

20'

Kolejna próba strzału zawodnika Arki. Marcus ponad bramką.

18'

Składna akcja zespołu gospodarzy. Dogranie Bożoka do Zbozienia, strzał drugiego został skutecznie powstrzymany przez defensorów z Niecieczy.

15'

Świetne przejęcie Da Silvy przed swoim polem karnym. Brazylijczyk posłał piłkę do Zjawińskiego, ten zwolnił akcję odgrywając do Szwocha. Strzał młodego pomocnika został jednak zablokowany.

14'

Dobre zagranie Fryca w kierunku Kupczaka. Dobrze zachował się jednak Kakoko, przerwał akcję gości.

11'

Dobra centra Fryca z autu, piłka trafiła na głowę niepilnowanego zawodnika z Niecieczy. Gutkovskis jednak myli się, od bramki Jałocha.

10'

Dobre przejęcia Kupczaka przy ataku pozycyjnym gospodarzy.

8'

Dobre dośrodkowanie Zbozienia, adresatem był Warcholak. Obrońca jednak znacznie się pomylił przy strzale.

7'

Groźny strzał Zjawińskiego mija słupek bramki gości.

5'

Dośrodkowanie gości z okolic środka boiska wyłapuje Jałocha.

3'

GOL! Strzelcem Da Silva, pomocnik pewnie posłał piłke w prawy róg bramki.

3'

Na jedenastym metrze Da Silva!

2'

Pierwsza składna Arki zakończona rzutem karnym. Po rajdzie Warcholaka piłkę przejął Szwoch, został zfaulowany na ok 3 metrze od bramki Pilarza.

1'

ZACZYNAMY! Od środka goście.

15:26

Sędzia Bednarek wyprowadza zawodników na plac gry, jeszcze tylko przywitanie obu zespołów i zaczynamy!

15:20

Ciekawą osobą w dzisiejszym spotkaniu wydaje się być trener gości Czesław Michniewicz. Człowiek ten jest bardzo związany z Gdynią, zaś jego rodzina na codzień zamieszkuje miasto z północy.

15:17

Do meczu pozostało 10 minut! Na murawie trwa rozruch zawodników, dozwolona ilość kibiców powoli zapełnia trybuny.