Niedziela, 6 listopada 2016, godz. 18:00
2 : 0
CracoviaCracovia
94'

KONIEC MECZU! 2:0. Cracovia dzielnie walczyła i pokazała wysoki poziom, ale Legia wykorzystała bezlitośnie błędy Pasów strzelając dwie bramki i zgarniając komplet punktów.

92'

GOL!!! Radović strzela z dystansu i podwyższa wynik oddając bardzo podobny strzał jak Moulin w meczu z Realem Madryt.

90'

3 minuty dolicza arbiter.

88'

Zmiana. Schodzi Ofoe, a za niego Kopczyński.

87'

Akcja za akcje. Kucharczyk uderza głową po dośrodkowaniu Radovicia, ale doskonale broni Sandomierski!

87'

Strzela bardzo mocno z dystansu Steblecki i słupek! Dużo szczęścia mieli teraz Legioniści.

86'

Ofoe ponownie otrzymuje podanie na pole karne, ale skutecznie wślizgiem odbiera mu piłkę Malarczyk.

84'

Kontra Legii. Kucharczyk długo holował piłkę, podał do Radovicia, ten do Nikolicia, który zagrał do na pole karne Ofoe, ale po strzale pomocnika Legii Sandomierski popisał się świetną obroną.

81'

Jendrisek zagrywa na pole karne, ale za mocno i nie zdołał przyjąć tej piłki Adamczyk.

80'

Cracovia robi co może, ale Legia broni się bardzo skutecznie.

77'

W Cracovii Steblecki wejdzie za Piątka.

75'

A w Legii boisko opuści Guilherme, zastąpi go Kucharczyk.

74'

Za Cetnarskiego wejdzie młody zawodnik Cracovii Hubert Adamczyk.

73'

Radović do Nikolicia, ale za głęboko i piłkę przejmuje Sandomierski.

70'

Czerwiński - żółta kartka.

70'

Wdowiak melduje się na boisku za Deleu.

66'

Guilherme zagrywa na środek pola karnego ze skrzydła w stronę Nikolicia, ale ten skutecznie blokowany nie otrzymuje podania.

65'

Deleu otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie i to oznacza, że zabraknie go w meczu z Piastem Gliwice.

63'

Rzut wolny dla Legii z dogodnej pozycji tuż przed polem karnym. Radović strzela, ale nad bramką.

61'

Wójcicki znalazł się w polu karnym i uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu Deleu, ale futbolówka ostatecznie powędrowała obok bramki.

58'

Na chwilę obecną gra trochę zastana. Brak groźnych sytuacji, rozgrywanie z obu stron głównie w środku pola.

54'

Guilherme wyprzedził Deleu w polu karnym, oddaje strzał, ale zostaje zablokowany przez Wołąkiewicza.

52'

Pierwsza zmiana. Schodzi Prijović, a za niego wszedł Jodłowiec.

51'

Nikolić otrzymuje podanie w polu karnym, ale traci piłkę po odbiorze jednego z obrońców Cracovii.

50'

Jak na razie pierwsze minuty drugiej połowy bardzo wyrównane.

47'

Cetnarski dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale obrońcy Legii wybijają piłkę.

46'

Faule: 9 - 6

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Do przerwy 1:0 dla Legionistów i drugie 45. minut już za kwadrans.

44'

GOL!!! Nikolić! 1:0. Bereszyński idealnie zagrał z bocznej strefy na pole karne do napastnika Legii i ten pewnie pakuje piłkę do siatki.

41'

Cetnarski zagrywa z rożnego, piłkę otrzymuje Budziński, strzela z powietrza, ale futbolówka odbija się od jednego z zawodników w polu karnym.

37'

Piątek uderza z głowy, ale Czerwiński zatrzymuje piłkę na lini bramkowej!!!

35'

Legia wyszła z kontrą, ale D. Dąbrowski świetnie powrócił i odebrał piłkę Prijoviciowi.

33'

Cracovia wypatruje swoich szans w strzałach z dystansu. Teraz Dąbrowski uderzał, ale bez większego zagrożenia.

32'

Budziński uderza mocno zza pola karnego, ale Cierzniak bez problemu chwyta piłkę.

28'

Brzyski dośrodkowuje z rożnego na bliższy słupek, Jendrisek główkuje, ale kompletnie nieudanie.

26'

Tomasz Brzyski otrzymuje żółty kartonik za faul na Guilherme.

23'

Cracovia coraz śmielej przesuwa się do przodu. Teraz Damian Dąbrowski strzelał z dystansu w stronę bramki Legii, ale za słabo i Cierzniak łapie piłkę.

21'

Piątek przed szansą! Napastnik otrzymał podanie na pole karne, ale tuż przed strzałem piłkę spod nogi zebrał mu Rzeźniczak.

20'

Cracovia bardzo zepchnięta do defensywy i coraz bardziej pachnie golem dla Legii przy Łazienkowskiej.

16'

Ależ akcja, to powinien być gol!!! Prijović świetnie wypuścił piętą piłkę do Nikolicia, który wszedł na pole karne, oddał strzał, ale Sandomierski pokazał klasę odbijając futbolówkę!

14'

Radović zagrywał do Prijovicia, ten górą na środek pola karnego w stronę Nikolicia, ale Węgier nie przejmuje futbolówki i zagrożenie zostaje oddalone przez obrońców Pasów.

12'

Póki co Legia w natarciu, pod bramką Cracovii kilka razy było groźnie, a goście w początkowej fazie spotkania nie bardzo potrafi rozegrać sprawnego ataku.

8'

Guilherme zagrywa górą na pole karne, ale Sandomierski chwyta piłkę i uspokaja sytuację pod własną bramką.

6'

Nikolić zagrywa do Prijovicia ze skrzydła, ten pakuje piłkę do siatki, ale asystent arbitra sygnalizuje spalonego. Nie ma bramki.

4'

Ofoe dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale czujnie zachowują się defensorzy gości i oddalają zagrożenie spod własnej bramki.