Niedziela, 6 listopada 2016, godz. 15:30
3 : 2
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1. połowa2 : 1
17:22

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne! Oczywiście na GOL24.pl! Komentował Filip Kliber.

95'

Trzy punkty zostają w Krakowie! Wisła wygrywa 3:2.

93'

Piesio nie dotrwał spotkania do końca. Za faul w końcówce meczu ujrzał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną.

91'

Sędzia dolicza 3 minuty.

91'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Boisko opuszcza Małecki, którego zmienił Pietrzak.

90'

Dużo kartek ujrzeli zawodnicy w tym meczu. W ostatniej minucie zobaczył ją także Bonin za brzydki faul na Małeckim.

87'

Brlek fauluje przed własnym polem karnym. Górnik ma okazję w końcówce meczu na wyrównanie.

84'

Murawę opuścił również strzelec trzech bramek dla krakowskiej Wisły, Boguski, którego zmienił Bartosz.

84'

Podwójna zmiana w Wiśle. Boisko opuszcza Zachara, którego zmienia Cywka.

82'

Boguski minimalnie przenosi piłkę nad poprzeczką, niewiele brakło do 4. bramki!

79'

Piesio chwile po wejściu na boisko otrzymuje żółtą kartkę.

78'

Ostatnia zmiana w szeregach Górnika. Danielewicza zmienia Piesio.

78'

Prusak instynktownie broni piłkę odbitą przez jednego z obrońców Górnika.

78'

Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany nią Brlek.

76'

Podopieczni Andrzeja Rybarskiego wymieniają między sobą liczne podania, ale nie potrafią dostać się pod bramkę Wisły. Kiedy Górnik jest w ataku wszyscy Wiślacy znajdują się na własnej połowie.

72'

Drewniak ogląda żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem i odkopnięcie piłki.

70'

Po drugiej stronie również się mylą. Tym razem przed szansą stanął Zachara, ale uderzył wprost w Prusaka.

68'

Szmatiuk nie trafia w bardzo dogodnej sytuacji! Jego strzał głową mija bramkę o kilka centymetrów!

67'

Jović ukarany żółtą kartką za faul na Dzalamidze. Rzut wolny dla Górnika z wysokości pola karnego.

66'

Mączyński naprawia swój błąd przy podaniu do Małeckiego i przerywa kontratak Górnika.

64'

Dzalamidze debiutuje w barwach Górnika. Zmienia Hernandeza.

63'

Hat-Trick Boguskiego! Pomocnik "Białej Gwiazdy" ponownie wyprowadza Wisłę na prowadzenie!

61'

Goście zdecydowanie łapią wiatr w żagle. Przed kolejną szansą na zdobycie bramki stanął Danielewicz.

59'

Drewniak zdobywa bramkę z karnego!

58'

Karny dla Górnika!

56'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Boiska opuszcza Grzelczak, którego zmienia Śpiączka.

53'

Danielewicz minimalnie myli się pod bramką Załuski! Niewiele zabrakło a bramkami w tym spotkaniu zrównałby się z Boguskim.

53'

53'

Brlek wraca w ostatniej chwili przed własną bramkę i przerywa groźną akcję Górnika.

51'

Akcja Wisły w stylu Las Palmas w polu karnym Łęcznej! Zabrakło tylko Boatenga... :-)

48'

Ostatnie ostrzeżenie dla Leandro. Obrońca Górnika po raz kolejny niebezpiecznie fauluje rywala.

48'

Wymiana ciosów między obydwoma zespołami już od pierwszych chwil drugiej połowy.

45'

Grzelczak wznowił mecz, czas na drugą część spotkania!

16:32

Piłkarze już na murawie, za chwilę druga połowa spotkania!

45'

Krzysztof Jakubik kończy pierwszą połowę. Wiślacy schodzą na przerwę prowadząc 2:1. Wracamy za kwadrans!

44'

Wisła marnuje kolejną stuprocentową sytuację, tym razem Brożek nie trafia w bardzo dogodnej sytuacji.

42'

Zachara wprost w Prusaka! Kolejna bardzo składna akcja Wiślaków!

42'

Tymiński próbował zaskoczyć golkipera Wisły strzałem z dystansu, ale we właściwym miejscu znajdował się Załuska.

40'

Górnik Łęczna odpowiada trafieniem na 5 minut przed przerwą! Danielewicz głową pokonuje Załsukę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

39'

Kapitan "Białej Gwiazdy" najprawdopodobniej doznał lekkiego urazu dłoni. Jest ponownie na boisku.

38'

Brożek opatrywany przez sztab medyczny za boiskiem.

35'

Wisła ma dziś apetyt na wysoki wynik. Sadlok świetnie zagrał z głębi pola za linię obrony, ale piłka na mokrej murawie dostała poślizgu i Zachara nie był w stanie jej sięgnąć nawet wślizgiem.

33'

RAFAŁ BOGUSKI PO RAZ DRUGI! Świetnie odnalazł się w polu karnym i z bliskiej odległości pokonał Prusaka.

31'

Dośrodkowanie Boguskiego na pełnej szybkości, jednak tor lotu piłki przeciął Prusak. Tu za za jego plecami czaił się Brożek.

30'

Mocne, niecelne uderzenie Brleka sprzed szesnastki Górnika.

27'

Teraz Wisła przeszła do defensywnego ustawienia, na połowie Górnika tylko jeden zawodnik "zielono-czarnych" - Leandro.

24'

Sporo fauli w ostatnich minutach. Zawodnicy obu zespołów co chwila leżą na murawie.

20'

Niesamowita obrona Prusaka! Małecki potężnie uderzył sprzed pola karnego, kolejny gol wisiał w powietrzu.

19'

Bardzo dobre prostopadłe podanie Brożka w kierunku Jovicia! Boczny obrońca Wisły zdołał jeszcze zagrać przed bramkę Pruska, lecz żaden z partnerów z drużyny się nie znalazł na linii przecięcia piłki.

15'

Jović ponownie dośrodkował w pole karne. Piłka zmierzała wprost na Zacharę, jednak w porę wyszedł do niej golkiper gości.

14'

W pierwszych minutach na nic zdaje się defensywne nastawienie Górnika, Wiślacy w łatwy sposób wymieniają między sobą piłkę.

11'

Wisła nie przestaje naciskać, znowu było gorąco pod bramką Prusaka. Górnik popełnia podstawowe błędy w kryciu.

9'

Niesamowite tempo akcji Wisły! Świetnie z przodu Brożek odnalazł Zacharę, ten popędził z piłką w pole karne, zagrał do środka, gdzie czekał już na futbolówkę Boguski. Bez zastanowienia uderzył w kierunku krótkiego słupka i piłka znalazła się w siatce.

8'

Kolejne groźne dośrodkowanie Bonina, ponownie piłka pewnie ląduje w rękach Załuski.

7'

Hernandez w czas powraca pod własne pole karne i w ostatniej chwili blokuje dośrodkowanie Jovicia!

5'

Groźnie pod bramką Wisły! Z prawego skrzydła Bonin dośrodkował wprost na głowę Hernandeza, jednak ten oddał zbyt lekki strzał.

3'

Leandro poślizgnął się przed polem karnym, kiedy do piłki dochodził już Zachara, lecz arbiter liniowy dostrzegł napastnika Wisły na pozycji spalonej.

2'

Małecki myli się przy wyprowadzaniu ataku i Wisła po raz pierwszy traci piłkę. Szybko ją jednak odzyskuje.

15:31

Paweł Brożek rozpoczął dzisiejsze spotkanie, pierwszy gwizdek już za nami!

15:28

Po hymnie nastąpi minuta ciszy.

15:27

Zawodnicy obu zespołów wychodzą na murawę, czas na hymn krakowskiej Wisły.

15:22

3 minuty do pierwszego gwizdka!

15:15

Kilka ciekawych statystyk przed spotkaniem.

15:05

Na ławce Górnika Łęczna z kolei zasiądzie nowy nabytek "zielono-czarnych" - Nika Dzalamidze, którego transfer został dopięty w tym tygodniu. Szkoleniowiec Górnika, Andrzej Rybarski, z pewnością da mu dziś szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.

15:04

Do podstawowego składu Wisły powraca Richard Guzmics, który nie zagrał w poprzedniej kolejce, a jego występ w dzisiejszym spotkaniu stał pod znakiem zapytania.

15:02

Ławka rezerwowych Górnika Łęczna: Wojciech Małecki, Aleksandar Komor, Grzegorz Piesio, Nika Dzalamidze, Adam Dźwigała, Bartosz Śpiączka, Dariusz Jarecki.

15:01

Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Miśkiewicz, Rafał Pietrzak, Piotr Żemło, Krzysztof Drzazga, Adam Mójta, Jakub Bartosz, Tomasz Cywka.

14:55

Serdecznie Państwa witamy ze stadionu przy ul. Reymonta 22 w Krakowie! Już za pół godziny pierwszy gwizdek podczas starcia Wisła Kraków - Górnik Łęczna.