Niedziela, 30 października 2016, godz. 15:30
CracoviaCracovia
1 : 3
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
93'

KONIEC MECZU. Cracovia na własnym stadionie przegrywa z Jagiellonią Białystok 1:3.

91'

Zmiana w Jagiellonii. Świderski wejdzie za Vassiljeva.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

90'

Vassiljev zagrywa do Frankowskiego, a ten w sytuacji sam na sam nie pozostawia szans golkiperowi Pasów.

90'

GOL!!! 1:3! Strzelcem bramki Frankowski.

89'

Boiska opuszcza Cernych, a za niego wejdzie Szymański.

88'

Z dystansu strzał oddaje Dąbrowski, ale pewnie i bez trudu piłkę w koszyczek chwyta Kelemen.

87'

Zamieszanie pod bramką gości, ale stoperzy wybijają piłkę daleko od własnej bramki.

83'

Kontra Jagiellonii, ale dobrą interwencją popisał się stoper Cracovii Piotr Malarczyk.

81'

Na pole karne piłkę dostał Budziński, który nie wykorzystał dobrej pozycji, ale i tak zawodnik Pasów był na pozycji spalonej

80'

Zmiana w Cracovii. Wejdzie Wdowiak, a zajedzie Brzyski.

76'

Gorąco w polu karnym Jagiellonii. Polczak zagrywał ze skrzydła na pole karne rywali w stronę Covilo, a później dobitkę posłał jeszcze Jednrisek, ale obronił to Kelemen.

73'

Vassiljev zagrał do Litwina, który pewnym strzałem pokonał Sandomierskiego.

73'

GOL! 1:2! Strzelcem gola jest Fedor Cernych.

70'

Groźna akcja Cracovii! Sam na sam z bramkarzem szedł Piątek, oddał strzał, ale Kelemen końcówkami palców wybija to uderzenie.

70'

Zmiana w Jagiellonii. Boisko opuści Grzyb, a za niego wejdzie Chomczenowskyj.

68'

Dośrodkowanie ze strony gości na pole karne Cracovii, ale golkiper Pasów zdecydowanie łapie piłkę.

65'

Burliga uderza zza pola karnego i słupek!

64'

Dąbrowski uderza z dystansu, ale zablokowany jest zawodnik Pasów przez Góralskiego.

63'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Główkuje Romańczuk, ale znowu Sandomierski popisuje się dobrą obroną!

59'

Groźna akcja Cracovii, na wolne pole piłkę od Budzińskiego dostał Jendrisek, ale zmarnował tę dogodną pozycję do strzału posyłając piłkę obok bramki.

53'

Jagiellonia próbuje cały czas wyjść z własnej połowy. Zagranie do Cernycha, ale fauluje go Polczak.

50'

GOL!!! Cetnarski pewnie posyła piłkę pod poprzeczkę.

50'

Jendrisek faulowany przez Kelemena.

50'

Rzut karny dla Cracovii!

47'

Żółta kartka dla Marcina Budzińskiego.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczęli goście.

46'

Za Deleu wchodzi Jendrisek.

46'

W przerwie meczu zmiana w Cracovii. Vestenicky nie pojawia się na drugą połowę, za niego Cetnarski.

45'

Sędzia Marciniak kończy pierwszą połowę spotkania przy Kałuży. Jak na razie 0:1, a już za kwadrans druga połowa.

45'

Lekkie zamieszanie pod bramką Jagiellonii, ale podopieczni Michała Probierza wybijają piłkę.

44'

Żółta kartka dla Deleu za faul na rywalu.

41'

GOL!!! Vassiljev strzela tuż przy słupki i Jagiellonia obejmuje prowadzenie.

40'

Covilo otrzymuje żółtą kartkę.

39'

Po strzale Burligi sędzia dopatrzył się zagrania ręką Covilo.

39'

Rzut karny dla Jagiellonii!

38'

Coraz goręcej pod bramką Cracovii. Najpierw akcja duetu Frankowski, Vassiljev, a kilka sekund później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego duże zamieszanie.

36'

Rzut wolny dla Cracovii. Brzyski dośrodkowuje, ale za mocno i żaden z jego kolegów nie dochodzi do piłki.

33'

Frankowski dośrodkowuje ze skrzydła, ale obrońcy "Pasów" wybijają futbolówkę.

31'

Groźny strzał z dystansu Wójcickiego, ale piłka przeleciała obok słupka!

30'

Po 30 minutach można stwierdzić, że mecz jest dość wyrównany. Obie strony miały dogodne sytuacje, ale nie wykorzystały swoich szans.

28'

Rzut rożny dla Cracovii. Jagiellonia skutecznie oddala zagrożenie od własnej bramki.

27'

Żółta kartka dla Łukasza Burligi za ostry faul na rywalu.

25'

Teraz groźnie pod bramką Jagiellonii. Piątek uderza głową, ale ponad bramką!

23'

Burliga zagrywa do Cernycha, ten główkuje, ale pięknie broni Sandomierski.

22'

Kontra Cracovii. Covilo próbował zagrać do przodu, ale w ostatniej chwili został zblokowany przez obrońcę gości.

19'

Groźna sytuacja w polu karnym Cracovii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mocny strzał oddał Góralski, ale bardzo niecelnie i nad bramką poszybowała piłka.

16'

Błąd Cracovii w środku pola. Piłkę przejął Frankowski podał do Vassiljeva, który oddał strzał, ale broni Sandomierski.

12'

Jagiellonia coraz częściej w polu karnym gospodarzy, ale defensywa "Pasów" skutecznie odpiera ataki rywali.

10'

Cernych oddaje strzał z ostrego kąta w polu karnym, ale jest zablokowany przez obrońców Cracovii.

8'

Vassiljev próbował zagrać do przodu, ale kompletnie nieudane zagranie Estończyka.

5'

Kilka błędów na własnej połowie zarówno gospodarzy jak i gości, ale żadnej drużynie jak na razie nie udało się tego wykorzystać.

3'

Jagiellonia z rzutu wolnego. Piłkarze gości próbowali rozegrać akcję, ale zawodnicy Cracovii skutecznie wybijają piłkę.

1'

POCZĄTEK MECZU! Od środka zaczęli piłkarze Cracovii.

15:00

Ławki rezerwowych

Cracovia: Stępniowski, Dimun, Cetnarski, Wdowiak, Steblecki, Wołąkiewicz, Jendrisek.

Jagiellonia: Węglarz, Chomczenowskyj, Mystkowski, Szymonowicz, Szymański, Klimala, Świderski.

14:56

Już za nieco ponad pół godziny rozpocznie się mecz na stadionie przy ulicy Kałuży 1 w Krakowie. Cracovia gości dzisiaj Jagiellonię Białystok. Podopieczni Jacka Zielińskiego liczą na zdobycie 3 punktów, ale piłkarze Michała Probierza z pewnością będą się starali pokazać z jak najlepszej strony i powrócić do optymalnej formy sprzed kilku tygodni. Jak będzie? Tego dowiemy się w trakcie meczu, który rozpocznie się o 15:30!