Broź popędził skrzydłem i zdecydowal sie na strzał. Niecelnie

Rzut wolny dla Korony. Strzał Abalo o centymetry mija bramkę Malarza.

82'

Marcin Cebula zastępuję Vanję Markovicia.

82'

GOL! Aleksandar Prijović po dośrodkowaniu Radovicia pewnie pokonuje Małkowskiego

81'

Dani Abalo zobaczył żołtą kartkę za faul na Guilherme

80'

Ostatnie minuty nieco nudniejsze. Długie rozegranie piłki, wymiana podań w środku...

78'

Odidja Ofoe do Radovicia. Ten szukał szczęscia z linii pola karnego. Nie znalazł

76'

Fantastyczna interwencja Małkowskiego. Lepszy od Prijovicia w akcji jeden na jednego

75'

Kucharczyk z Odidją Ofoe przebili się środkiem boiska. Duńczyk w końcu przegrał jednak starcie z Rymaniakiem

74'

A Jakub Czerwiński pojawił sie w miejsce Nemanji Nikolicia.

73'

Jakub Kotarzewski zastąpił Michała Przybyłę. To jego pierwszy mecz w tym sezonie w lidze

72'

Marković do Możdżenia a ten z bardzo bardzo daleka. Niecelnie - wysoko nad bramką

71'

Rzut wolny dla Korony. Fantastyczna sytuacja dla Korony. Abalo na głowę Dejmka, ale ten oddał słaby strzał

70'

Faul Michała Pazdana na Markoviciu. Druga zółta kartka dla stopera!

68'

Rymaniak skutecznie wybił futbolówkę po kornerze dla Legii

66'

Bardzo dużo zamieszania pod polem karnym Korony. Legia zdobywa boiskową przewagę, a kielczanie bronią się praktycznie całym zespołem. Teraz jeszcze rzut rożny

63'

To nie koniec złych wieści dla kibiców Korony. Kontuzji doznał Jacek Kiełb. Zniesiony na noszach. Zamiast niego Dani Abalo

61'

Bartosz Rymaniak ukarany jeszcze żółtą kartką za dyskusje

59'

GOL! Aleksandar Prijović wykorzystał ogromny chaos i wpakował piłkę do siatki

58'

Radović schodził z prawego skrzydła i zagrał na środek do wbiegającego Guilherme. Ten uderzył ale na tyle nieudanie że piłka wpadła pod nogi Nemanji Nikolicia. Napastnik nie zmarnował tej sytuacji

57'

GOL! Nemanja Nikolić wyrównuje

56'

Guilherme krótko rozgrywał piłkę z Prijoviciem, ale piłkę odebrał im Możdżeń. Jego kontratak zupełnie nieudany

55'

Aleksandar Prijović zastąpił Tomasza Jodłowca. Szwajcar po raz pierwszy pod okiem Magiery

51'

Michał Pazdan z żółta kartką za faul w środku pola

49'

Miguel Palanca za agresywne wejście w nogi Guilherme ukarany drugą żółtą kartkę.

47'

Radović nieco zakręcił rywalami w ich polu karnym i uderzył na bramkę. Piłce na drodze stanął Nikoli, który plecami wybił piłkę.

46'

W przerwie nastąpiła zmiana w zespole z Warszawy. Michał Kucharczyk za Kaspera Hamalainena

45'

Druga część gry rozpoczęta

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Guilherme z rzutu rożnego dośrodkował pod bramkę. Wybił Małkowski.

44'

Okrutny błąd Malarza, jednak gospodarze nie zdołali go wykorzystać. Zbyt pochopnie wyszedł z własnej bramki, a futbolówka doszla do Palanci. Nad poprzeczką.

42'

Nikolić nie doszedł do prostopadłego podania Odidji Ofoe. dobrze pilnował go Rymaniak.

40'

Pazdan uprzedził Palance i Hiszpan nie odebrał podania Markovicia.

38'

Radović w polu karnym bez spalonego. Wycofał do Odidji Ofoe, ale pomocnika Legii powstrzymał Kiełb

37'

Rzeźniczak do wychodzącego do przodu Brozia. Sfaulowany przez Markovicia w srodku pola

35'

Miguel Palanca z żółta kartką za faul na Guilherme

35'

Po rzucie rożnym sporo zamieszania w polu karnym Legii. Palanca próbował uciec rywalom, próbował a i tak zdołał uderzyć.

34'

Korona wywalczyła rzut wolny. Do piłki podszedł Kiełb, prosto na bramkę. dobra interwencja Malarza. Będzie korner

32'

Odidja Ofoe popędził do przodu. Przed polem karnym zamiast podac do Nikolicia, stracił piłkę.

31'

Moulin do Odidja Ofoe. Ten próbował dośrodkowania w pole karne do Hamalainena. Za mocno

30'

Kallaste niezauwazony przez rywali przebiegł lewym skrzydłem pod samo pole karne. Jego dośwodkowanie nie doszło jednak do adresata którym był Możdżeń

29'

GOL! Przepiękne trafienie Guilherme. Z dystansu prosto w okienko!

27'

Kolejny stały fragment gry dla Korony. Tym razem to Malarz faulowany przez Dejmka.

26'

Kolejny strzał na bramkę Malarza. Bramkarz Legii z problemami, ale się udało. Nie pozwolił na drugiego gola Grzelakowi.

25'

Odidja Ofoe do Nikolicia i Węgier złapany na pozycji spalonej.

23'

Rzut wolny dla Legii. Dobra postawa Grzelaka we własnym polu karnym

22'

Faul Dejmka na wychodzącym z akcją Odidji Ofoe. Atak Legii przerwany

20'

Kiełb otrzymał długie podanie i podał piłkę do Palanci. Uderzenie z dystansu wypiąstkowane przez Malarza.

18'

Palanca wyszedł z szybka akcją, na połowie rywala chciał podać do Kiełba. Na drodze stanął mu jednak Broź.

17'

Po wybiciu z rzutu rożnego ponownie dobrze interweniował Małkowski

16'

Małkowski po raz kolejny. Fajna interwencja po próbie Radovicia. Pomocnik otrzymał piłkę od Odidji Ofoe.

14'

Guilherme w polu karnym. Uderzył w światło bramki, ale dobrze Małkowski

12'

GOL! Rafał Grzelak! Najlepiej zachował się przy rzucie rożnym, uciekł Jodłowcowi i uderzył w światło bramki. Błędy Malarza oraz Pazdana

12'

Przeszła piłka nad głową Brozia. Kiełb wywalczył rzut rożny.

10'

Palanca podał do Kiełba, lecz ten nie dał rady Rzeźniczakowi.

9'

Odidja Ofoe faulowany przez Palance w środku pola. Bez reakcji arbitra

9'

Hamalainen usiłował ruszyć do prostopadłego podania, ale uprzedził go Marković.

7'

GOL! Miguel Palanca idealnie wykorzystuje jedenastkę!

6'

Rzut karny dla Korony! Dośrodkowanie Kiełba z rzutu wolnego i faul Malarza na Rymaniaku! Arbiter nie miał wątpliwości!

5'

No na razie to spotkanie nie porywa. Piłka toczy się głównie w środku pola, krążąc między nogami graczy obu zespołów.

3'

Palanca usiłował wyjść z kontratakiem, lecz nie przedarł sie przez linię defensywy Legii.

2'

Kallaste na chwile zahamował atak Legii, lecz chwilę później Broź ruszył z kolejną. Nie zdołał jednak oddać strzału

1'

Delikatna wrzutka Możdżenia w pole karne spokojnie wyłapana przez Malarza

00'

I ruszyli! Od środka rozpoczęli gospodarze

20:28

Za nami przywitanie kapitanów: Jakuba Rzeźniczaka oraz Radka Dejmka, a także losowanie stron

20:27

Arbiter główny Tomasz Musiał wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Za moment zaczynamy

20:25

Już za pięć minut rozpocznie się mecz w Kielcach. Lokalna Korona podejmie tutaj warszawską Legię. Zapowiada sie niezwykle wazne spotkanie dla obu zespołów. Oba słabują nieco w ostatnich tygodniach. Czy dzisiaj ktoś przełamie kryzys?