Sobota, 29 października 2016, godz. 20:30
Lech PoznańLech Poznań
2 : 0
Wisła PłockWisła Płock
93'

Koniec! Lech zasłużenie wygrywa z bezbarwną ekipą Nafciarzy. Życzymy miłego wieczoru!

93'

Drozdowicz ukarany drugą żółtą kartką za pretensje do arbitra. 10 minut napastnika gości i sprokurowany rzut karny oraz czerwona kartka..

90'

3 minuty doliczone.

90'

Robak ukarany żółtą kartką.

88'

Trzeba wspomnieć , że za spowodowanie karnego Drozdowicz ukarany żółtą kartką.

88'

Bramka, Robak z karnego!

87'

Rzut karny dla Lecha! Drozdowicz sfaulował Trałke!

87'

Ostatnia zmiana w Lechu, za dobrze dysponowanego dziś Jevtica wchodzi Pawłowski.

85'

Znów blisko! Makuszewski z dystansu minimalnie obok bramki!

83'

Jevtic blisko strzelenia drugiej bramki! Powstrzymuje go jednak Kiełpin.

83'

82'

Ofensywna zmiana - Drozdowicz za Rogalskiego.

82'

Putnocky minął się z piłką, ale asekuruje go jeden z obrońców.

80'

Trałka za Tetteha, który doznał lekkiego urazu.

80'

Kun gra chyba jeszcze gorzej niż Wlazło.

79'

Kriwiec w polu karnym oddał strzał, ale był zdecydowanie za słaby by pokonać Putnockiego.

78'

W odpowiedzi nad bramką Majewski.

76'

Merebaszwili strzela z dystansu obok bramki.

75'

Wszyscy ofensywni zawodnicy Wisły - może poza Kante - zasługują dzisiaj na najgorszą ocenę. Nafciarze nie są w stanie wykreować żadnej sytuacji.

73'

Ależ teraz było blisko! Kędziora strzelał głową po rzucie wolnym, ale minimalnie niecelnie.

73'

Merebaszwili dośrodkowuje, ale dobrze wyszedł Putnocky.

70'

Dobrze, że przynajmniej fani Kolejorza nie zawodzą - ich doping jest naprawdę na wysokim poziomie. Chyba tylko dzięki temu to spotkanie nie wygląda tak beznadziejnie..

70'

Robak za strzelca bramki - Kownackiego.

68'

Ładnie wrzucał Kędziora, ale Jevtic głową wprost w bramkarza gości.

66'

Najpierw Kriwiec strzelał, a zaraz potem kontra Lecha - po dryblingu Jevtica, jego strzał zablokowali obrońcy gości.

65'

Merebaszwili z prawej strony, ale powstrzymał go Ajaruuri. Rożny dla gości.

63'

Ciekawe jak zaprezentuje się Białorusin w dzisiejszym spotkaniu. To w końcu były zawodnik Kolejorza..

62'

Kriwiec za Ilieva.

61'

Kante z daleka, ale niecelnie.

60'

Na boisku dalej wieje nudą. Trudno się dziwić skoro Wisła Płock nie pressuje wysoko, a zawodnicy Lecha po prostu grają swoje.

59'

Kadar dośrodkowuje w pole karne, ale piłka była zbyt wisząca i spokojnie wyłapuję piłkę Kiełpin.

58'

Kadar zagrał dobrą prostopadłą piłkę do Kownackiego, ale ten źle przyjął piłkę przed polem karnym.

55'

Furman fauluje w środku pola.

53'

Lech spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

50'

Ależ było blisko! Kadar z 35 metrów, piłke "wypluł" przed siebie Kiełpin, a dobitka Kownackiego była za słaba!

48'

Majewski wzdłuż linii bramkowej, ale nikt nie zamknął tej akcji!

46'

Zmiana w Wiśle na początek drugiej połowy. Za bezproduktywnego Wlazło wchodzi Kun.

46'

Rozpoczynamy drugą odsłonę! Miejmy nadzieje, że czeka nas więcej emocji niż dotychczas.

45'

Koniec I połowy spotkania! Bardzo ciekawe pierwsze 15 minut, ale po bramce dla Lecha tempo opadło, momentami bardzo ciężko ogląda się to spotkanie.

45'

Piąstkuje Putnocky. Po chwili akcja Wisły i kolejny rzut rożny dla gości.

45'

Rzut rożny dla gości.

44'

Kante ładnie ograł dwóch zawodników Lecha. Rzut wolny dla gości.

41'

W końcu ciekawa akcja! Wymiana kilkunastu podań przez zawodników Kolejorza, w wyniku czego Kędziora dośrodkowuje na głowę Jevtica - po jego strzale Kiełpin broni z kłopotami!

39'

Aut dla Nafciarzy na wysokości pola karnego gospodarzy.

37'

Teraz faulowany Gruzin przez Gajosa.

36'

Merebaszwili strzela z lewej strony pola karnego, ale piłka uderzona tak niecelnie, że trafiła prawie na.. aut.

35'

Jevtic zza pola karnego, ale odbija piłkę bramkarz Nafciarzy!

35'

Bednarek strącił piłke głową po rzucie rożnym, ale Kiełpin uprzedza wszystkich i pewnie przechwytuje futbolówkę.

30'

Takich momentów właśnie najbardziej nienawidzą fani ekstraklasy - nieustanne piłkarskie szachy od kilkunastu minut.

29'

Jevtic z dystansu, znów pewnie broni Kiełpin!

27'

Sylwestrzak płasko w pole karne, ale dobrze wybija Arajuuri.

25'

Kadar soczyście z dystansu! Pewnie broni jednak Kiełpin.

21'

Kędziora zmarnował szanse na kontratak.

20'

Tempo spotkania siadło po bramce dla gospodarzy.

17'

Z rożnego dorzucał Majewski, ale dobrze piłke wybijają obrońcy Wisły.

15'

Cóż, początek meczu może doprowadzić do niemałej konsternacji. Nafciarze atakowali, byli aktywni, ale to Lech zaskoczył jedną akcją.

13'

Nafciarze zmarnowali szansę na kontratak.

10'

Majewski kapitalnie zauważył wychodzącego na czystą pozycje Kownackiego, a ten strzałem przy słupku pokonuje Kiełpina!

9'

BRAMKA DLA LECHA! Dawid Kownacki wpisuje się na liste strzelców!

9'

Majewski wysoko nad bramką.

7'

Putnocky czujnie uprzedził Sylwestrzaka, który był bliski dojścia do klarownej sytuacji.

6'

Znów bez strzału.

6'

Aktywny Furman z dystansu, ale tylko rzut rożny po odbiciu od jednego z graczy gospodarzy.

3'

Z rzutu rożnego Furman, ale bez skutku.

1'

Rozpoczęli! Od środka Wisła Płock.

20:21

To co na pewno zastanawia to dzisiejsza forma Kiełpina. Przypomnijmy, że bramkarz Nafciarzy w ostatnim spotkaniu praktycznie wrzucił sobie piłkę do bramki w ostatniej minucie spotkania.

20:07

Spore zmiany, zwłaszcza w drużynie gospodarzy. Na ławce min. Robak, Pawłowski, Trałka, a w ich miejsce na boisku odpowiednio: Kownacki, Gajos(przesunięty względem ostatniego spotkania ze "szpicy" na skrzydło) oraz Majewski. W ekipie z Płocka w pierwszym składzie znalazło się miejsce min. dla Maksymiliana Rogalskiego.