Piątek, 21 października 2016, godz. 20:30
Wisła KrakówWisła Kraków
2 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
22:22

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne, oczywiście na GOL24.pl! Komentował Filip Kliber.

93'

Koniec spotkania, Wisła Kraków wreszcie zdobywa komplet punktów!

93'

Ondrasek do dwóch bramek dorzuca żółtą kartkę.

91'

3 minuty doliczone.

90'

W ostatnich minutach pojawia się jeszcze zapowiadany Brlek w miejsce Małeckiego.

89'

Przy linii bocznej do zmiany szykuje się Brlek.

87'

Guzmics przerywa w ostatniej chwili rajd Gutkovskisa.

85'

Pewne wyjście z linii golkipera Wisły. Jego interwencja przerywa groźne dośrodkowanie w kierunku Gutkovskisa.

83'

Pleva potężnie uderza sprzed pola karnego, piłka wpada w rykoszet, ale ostatecznie ląduje w rękach Załuski.

81'

Kolejny rzut wolny dla Bruk-Betu niemalże z tego samego miejsca.

79'

Ostatnia zmiana w szeregach gości. Schodzi z boiska Gergel, którego zmienia Smuczyński.

76'

Tym razem to Bruk-Bet stanie przed szansą na zdobycie bramki ze stałego fragmentu gry. Rzut wolny z 18. metra.

75'

Sadlok szukał Guzmicsa w polu karnym, ale piłka zagrana przez lewego obrońcę okazała się dla Węgra zbyt wysoka.

73'

Ondrasek leży na murawie po faulu Guilherme. Niebezpieczna odległość do bramki.

69'

Ondrasek strzela bramkę z karnego!

68'

Małecki wywalczył rzut karny dla Wisły!

67'

Indywidualne błędy w defensywie Wisły. Tym razem skończyło się jedynie na rzucie rożnym dla Słoni.

67'

65'

Pilarz uprzedza Ondraska, który mógłby wpakować piłkę do pustej siatki!

62'

Pojawia się także Kędziora na boisku w miejsce Jovanovicia.

62'

Podwójna zmiana w zespole gości. Murawę opuszcza Babiarz, którego zmienia Nowak.

61'

Gustkovskis oddaje celny strzał głową, jednak bez najmniejszych problemów łapie Załuska.

58'

Małecki dogrywa piłkę w pole karne, jednak żaden z partnerów z drużyny nie znajdował się w jego obrębie.

54'

Sadlok po raz kolejny ostro atakuje przeciwnika. Tym razem arbiter upomina go żółtą kartką.

51'

Putwicew bezsensownie fauluje Brożka na własnej połowie. Rzut wolny dla Wisły.

50'

Małecki zdołał dośrodkować spod linii końcowej, jednak za wysoko dla Boguskiego, który minął się z piłką.

49'

Sadlok bardzo ostro atakował piłkę, jednak arbiter uznał, że nie obrońca Wisły nie nagiął przepisów.

47'

Guilherme po starciu z kapitanem Białej Gwiazdy opatrywany za boiskiem.

45'

Od środka rozpoczął już Ondrasek, czas na drugą połowę!

46'

Mączyński ukarany żółtą kartką.

45'

W przerwie Dariusz Wdowczyk dokonał jednej zmiany. Schodzi Zachara, wchodzi za niego Brożek.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wisła prowadzi z Bruk-Betem 1:0. Wracamy za kwadrans!

44'

Niewiele zabrakło, a Wisła prowadziłaby 2:0! Świetnie w polu karnym zachował się Ondrasek, lecz jego uderzenie zablokował Pilarz, a Małecki nie był w stanie dobić piłki.

42'

Świetna piłka w kierunku Fryca, który biegł niepilnowany na prawym skrzydle, lecz w porę uprzedził go Małecki.

40'

Tempo spotkania zdecydowanie siadło. Obie drużyny nastawiają się głównie na grę w defensywie. Bruk-Bet radzi sobie w tej formacji całkiem nieźle.

35'

Do rzutu wolnego podchodzi Sadlok. W polu karnym czają się już zawodnicy Wisły.

32'

Popović zamykał akcję przed polem karnym gości. Uderzał z niewygodnej pozycji, jednak niewiele brakło, a piłka wpadłaby do bramki.

31'

Jović faulowany na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla Wisły.

27'

We własnym polu karnym trafiony został piłką Popović, który przez chwilę nie podnosił się z murawy. Wszystko już jednak w porządku, gra została wznowiona.

26'

Zdenek Ondrasek strzela bramkę głową po dośrodkowaniu Małeckiego i Wisła wychodzi na prowadzenie!

23'

Zachara próbował swoich sił z dystansu, lecz został zablokowany.

20'

Bardzo groźne dwie akcje Wisły pod bramką Bruk-Betu. Biała Gwiazda stwarza zagrożenie z obu stron pola karnego.

19'

Kolejne nieudane długie zagranie Małeckiego. Przy linii bocznej wścieka się Dariusz Wdowczyk.

17'

Podopieczni Czesława Michniewicza świetnie wyszli spod pressingu rywali, jednak na połowie Wisły stracili piłkę. W pierwszym kwadransie to Wiślacy są przy niej dłużej.

15'

Gutkovskis zabrał się z piłką na połowie Wisły, wbiegł z nią w pole karne, jednak zabrakło mu sił by oddać celny strzał. Futbolówka wysoko ponad bramką.

13'

Problemy gospodarzy na własnej połowie. Bruk-Bet założył wysoki pressing na rywali.

12'

Niedokładne dalekie zagranie Małeckiego do Boguskiego, który biegł lewym skrzydłem. Wisła jednak odzyskuje piłkę.

11'

Załuska niepewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z prawego rogu. Na szczęście dla Wisły nie skończyło się bramką.

10'

Goście wywalczyli rzut rożny.

8'

Ondrasek oddał mocny strzał po minięciu dwóch zawodników, jednak został zablokowany. Bruk-Bet kontraatakuje.

6'

Faul Małeckiego na wysokości 25. metra. Przy piłce ustawia się już Guilherme.

4'

Świetnie Wisła gra crossami, co prawie przyniosło im bramkę. Bruk-Bet ma duże problemy od pierwszych minut.

2'

Dalekie wybicie w kierunku Ondraska, jednak Osyra go uprzedza.

1'

Gutkovskis jako pierwszy dotknął piłkę w tym meczu, zaczynamy![/b]

20:28

Piłkarze już zameldowali się na murawie, za chwilę początek spotkania!

20:14

Zawodnicy obu zespołów powoli kończą rozgrzewkę, do pierwszego gwizdka pozostał kwadrans.

20:11

Poza kadrą na dzisiejsze spotkanie jest Alan Uryga, który nie znalazł uznania w oczach szkoleniowca krakowskiej Wisły. Na ławce z kolei po raz kolejny zasiadł Michał Miśkiewicz. Golkiper Białej Gwiazdy leczy uraz mięśni brzucha, jednak w razie potrzeby jest gotowy stanąć między słupkami.

20:09

Ławka rezerwowych Bruk-Betu Termaliki Nieciecza: Dariusz Trela, Samuel Stefanik, Bartłomiej Smuczyński, Patrik Misak, Pavol Stano, Dawid Nowak, Wojciech Kędziora.

20:07

Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Miśkiewicz, Rafał Pietrzak, Krzysztof Drzazga, Adam Mójta, Tomasz Cywka, Petar Brlek, Paweł Brożek.

20:03

Serdecznie Państwa witamy! Już niebawem rozpoczniemy relację z meczu Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.