Niedziela, 16 października 2016, godz. 18:00
Lech PoznańLech Poznań
1 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
19:53

Dziękujemy za śledzenie relacji z nami i zapraszamy na kolejne! Oczywiście na GOL24.pl. Komentował dla Państwa Filip Kliber.

94'

Koniec spotkania! Wisła remisuje w ostatnich minutach i wywozi jeden punkt z Poznania!

93'

Lech jeszcze miał szansę na bramkę w ostatniej sekundzie, ale Trałka nie trafił w piłkę.

93'

Małecki fauluje na własnej połowie. Wszyscy gracze Lecha na połowie rywala.

90'

PAWEŁ BROŻEK WYRÓWNUJE W DOLICZONYM CZASIE GRY!

90'

4 minuty dolicza Jarosław Przybył do regulaminowych 90.

89'

Po stronie gospodarzy schodzi Gajos, wchodzi Trałka.

88'

Na kilka minut przed końcem obaj trenerzy zdecydowali się jeszcze na zmiany. W Wiśle schodzi Popović, zmienia go Cywka.

87'

Złe wycofanie Małeckiego z lewego skrzydła, ale Wisła odzyskuje piłkę na połowie rywala.

84'

Majewski, podobnie jak wcześniej Małecki, pada w szesnastce gości, ale ponownie arbiter nie odgwizduje rzutu karnego.

83'

Zamieszanie w polu karnym Lecha, Jović był bliski wyrównania, ale w ostatniej fazie jego strzał został zablokowany!

82'

Dobra postawa Sadloka w defensywie. Odzyskuje piłkę dla Wisły.

80'

10 minut szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności dostaje także Brlek, który wchodzi w miejsce Boguskiego.

75'

Kownacki pojawia się na murawie. Zmienia Robaka.

74'

Małecki w swoim stylu zbiegł do środka pola karnego z lewego skrzydła i chciał uderzyć po długim rogu, ale Putnocky był idealnie ustawiony.

71'

Małecki przewracany w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy.

69'

Darko Jevtić po rajdzie w polu karnym Wisły uderza po długim rogu i wysuwa Lecha na prowadzenie!

68'

Dariusz Wdowczyk odpowiada zmianą. Ściąga z boiska Zacharę i wpuszcza Brożka.

67'

Świetnie z kontratakiem wychodziła Wisła, jednak fatalnie przed polem karnym do Zachary zagrywał Ondrasek.

65'

Z 16 metrów przewrotką Boguski próbował zaskoczyć golkipera Lecha.

64'

Kapitan Wisły ukarany żółtą kartką.

62'

Zmiana w zespole Lecha Poznań. Boisko opuszcza Pawłowski, którego zmienia Majewski.

58'

Statystyki jeszcze z pierwszej połowy.

57'

Sporo niedokładności po obu stronach. W szczególności brakuje wykończenia akcji oraz celnego dośrodkowania.

54'

Potężne uderzenie Głowackiego, jednak piłkę na bok paruje Putnocky.

54'

Napastnik Wisły faulowany przed szesnastką Lecha. Rzut wolny dla gości z okolicy 20. metra.

52'

Przy zgrywaniu piłki przez Ondraska ucierpiał Nielsen. Przez chwilę nie podnosił się z murawy.

51'

Brożek wychodzi na rozgrzewkę.

50'

Kolejne niecelne dośrodkowanie Kadara, piłkę daleko od pola karnego wybija Głowacki.

48'

Mączyński nieczysto trafił w piłkę i w rezultacie oddał zbyt lekki strzał sprzed pola karnego.

47'

Świetne wyjście z linii Załuski, czym uchronił zespół przed stratą bramki.

46'

Robak leży za linią boczną po starciu z Głowackim.

45'

Druga połowa już rozpoczęta, od środka wznowili zawodnicy Lecha Poznań.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy na stadionie przy ul. Bulgarskiej utrzymuje się bezbramkowy remis. Wracamy za kwadrans!

45'

Jedna minuta doliczona.

45'

Putnocky wychodzi z linii bramkowej do dośrodkowania Małeckiego.

44'

Sadlok fauluje przeciwnika na własnej połowie.

44'

Płaski strzał Ondraska z 17. metra, ale bez problemów broni Putnocky.

41'

Kędziora blokuje dośrodkowanie Małeckiego z lewego skrzydła. Rzut rożny dla Wisły.

40'

Zamknięcie akcji przez Boguskiego. Piłka po jego uderzeniu wysoko ponad bramką.

37'

Pawłowski próbował zaskoczyć Załuskę z daleka i przelobować go, jednak uderzał z nieprzygotowanej pozycji i piłka wyszła za bramkę.

36'

Ondrasek chciał zabrać się z piłką pod bramkę rywala, jednak dwóch rywali go blokowało. Czechowi nie udało się przedrzeć poza własna połowę.

33'

Bardzo groźny strzał Mączyńskiego zza pola karnego. Na raty broni Putnocky.

29'

Małecki z wysokości 20. metra - obok bramki.

28'

Spóźniony Nielsen fauluje Ondraska, lecz daleko od własnego pola karnego.

26'

Kolejny strzał Gajosa z dalszej odległości, ale nie udało mu się zaskoczyć golkipera Białej Gwiazdy.

25'

Głowacki nie ryzykuje i w groźnej sytuacji dla Lecha wybija piłkę na rzut rożny.

23'

Boguski faulowany na wysokości pola karnego Lecha. Rzut wolny dla Wisły z niebezpiecznej odległości.

21'

Niemal natychmiastowa kontra Wisły. Prawym skrzydłem z piłką zabrał się Boguski, jednak jego dośrodkowanie w ostatniej chwili przerwał Bednarek.

20'

Prostopadłe zagranie do Robaka, który wystawił piłkę Pawłowskiemu przed szesnastkę Wisły, jednak jego uderzenie zostało zablokowane.

18'

Złe dośrodkowanie Zachary. Futbolówka zagrana wprost na Tetteha.

15'

Dwójkowa akcja Boguski - Ondrasek, lecz ten pierwszy pogubił się w dryblingu i stracił piłkę.

13'

Strzał Gajosa z dystansu, lecz obok bramki. Piłka nie leciała nawet w światło bramki.

12'

Wisła zepchnięta do defensywy, Lech utrzymuje od 2 minut pressing na połowie rywala.

10'

W 10. minucie mamy remis 1:1 w kartkach - po stronie Lecha ukarany nią został Kędziora.

9'

Jevtić uderza w poprzeczkę!

8'

Składna akcja Wisły w polu karnym Kolejorza, jednak w porę piłkę wybija Tetteh.

7'

Brak komunikacji między linią defensywy Lecha a Putnockym, co mogło się skończyć stratą bramki.

6'

Mączyński fauluje w środku boiska Pawłowskiego za co otrzymuje żółtą kartkę.

5'

Świetny zwód Robaka, zagranie w pole karne do Jevticia, który zdołał jeszcze odegrać piłkę do Formelli, lecz bardzo dobrze zachował się w bramce Wisły Załuska.

3'

Od pierwszych minut iskrzy między zawodnikami obu zespołów. Jarosław Przybył musi uspokajać Małeckiego i Kędziorę.

2'

Druga strata Wisły pod polem karnym Lecha. Na aut wybija Boguski.

2'

Długie zagranie Guzmicsa w kierunku napastników, jednak żaden nie doszedł do piłki. Strata podopiecznych Dariusza Wdowczyka.

1'

Losowanie wygrali piłkarze Wisły Kraków, którzy właśnie rozpoczęli spotkanie!

17:58

Piłka na środek boiska... dojechała lokomotywą. :)

17:57

Jeszcze chwila do rozpoczęcia spotkania, piłkarze właśnie wychodzą na murawę!

17:24

W tej chwili trwa rozgrzewka obu zespołów.

17:21

Do pierwszego gwizdka pozostało jeszcze 40 minut. To idealny czas, żeby zapoznać się z zapowiedzą meczu, która została przygotowana przez naszego redaktora!

17:20

Garść statystyk przed spotkaniem.

17:17

Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Miśkiewicz, Rafał Pietrzak, Alan Uryga, Adam Mójta, Tomasz Cywka, Petar Brlek, Paweł Brożek.

17:15

Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Jasmin Burić, Robert Gumny, Łukasz Trałka, Dawid Kownacki, Maciej Wilusz, Kamil Jóźwik, Radosław Majewski.

17:04

Serdecznie witamy Państwa na portalu GOL24.pl! Już niebawem rozpoczniemy relację z meczu Lech Poznań - Wisła Kraków.