Sobota, 15 października 2016, godz. 15:30

Serdecznie dziękuje Państwu za uwagę i zapraszam do kolejnych relacji NA ŻYWO!.

96'

KONIEC! Podział punktów w Lublinie.

95'

Siemaszko oddał strzał głową po centrze Szwocha z środka boiska. Piłka mija słupek bramki gospodarzy.

93'

Arka rozpaczliwie próbuje znaleźć swoją okazję, lecz bezskutecznie. Piłkę przejmuje zespół z Łęcznej.

90'

Sędzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry!

89'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Zjawiński za Abbotta.

88'

Zmiana w zespole gospodarzy. Sasin za Piesio.

88'

Zakotłowało nam się teraz pod bramką Arki. Trzy niebezpieczne ataki zespołu z Łęcznej pod rząd. Bohaterem Arki Jałocha.

85'

Mogło być 1;0 ! Jałocha fenomenalnie broni strzał Danielewicza sprzed pola karnego. Ależ okazja.

82'

Siemaszko! Napastnik uderzył po dograniu przez Zbozienia. Bliski zdobycia bramki był zawodnik Arki, przeszkodą okazał się ponownie Prusak.

80'

Obydwie drużyny powoli tracą siły, akcja przeniosła się w środkową część boiska.

79'

Roszada także w zespole z Gdyni. Na murawie Yussuff, zastępuje Bożoka.

78'

Druga zmiana w szeregach Górnika. Danielewicz zastępuje Dźwigałę.

76'

Dobra akcja Hernandeza, napastnik ograł trzech graczy Arki. Ostatni obrońca dobrze zablokował Hiszpana.

74'

Piłka przeniosła się nam na drugą stronę boiska, Arka szuka swojej szansy na bramkę.

72'

Zmiana teraz w zespole gości. Siemaszka za Szwocha, zmiana ta pokazuje że Arka chcę dziś wywieźć z Lublina 3 punkty.

71'

Kolejna dobra akcja Bonina i po raz kolejny dobrą interwencją popisał się Jałocha. Ależ dużo pracy ma teraz bramkarz Arki.

70'

Ależ okazja dla Górnika. Bonin uderzył z praktycznie zerowego kąta na bramkę Jałochy. Dobrze ustawiony bramkarz przyjął bombę wprost na czoło.

69'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym pojedynku. Pitry za Grzelczka.

67'

Bożok świetnie przedarł się prawą stroną boiska, dograł do Marciniaka a ten dogrywał do Abbota. Prusak bez problemu przejmuję centrę.

65'

Składna akcja arki zakończona strzałem Marciniaka. Strzał tego zawodnika znacznie mija bramkę Górnika.

63'

Dźwigała! Dobry strzał tego zawodnika z okolicy 25 metra. Piłka mija prawy słupek bramki Jałochy o centymetry.

61'

Hofbauer sprytnie uderzył z rzutu wolnego na krótki słupek. Prusak jednak pewnie broni strzał pomocnika Arki.

59'

Po ostrym starciu na boisku leżą: Leandro i Da Silva. Za chwilę od rzutu wolnego wznowi drużyny gości.

58'

Dobra akcja Arki. Hofbauer zmylił obronę Górnika, lecz dogranie w pole karne odbyło się zza linii pola karnego. Od bramki Prusak.

56'

Piesio dobrze ograł defensorów Arki, lecz strzał z linii pola karnego okazał się niecelny.

54'

Sobieraj teraz genialnie wyłuskał piłkę wślizgiem w swoim polu karnym. Bonin już odchylał się do uderzenia, stoper Arki dobrze zażegnał niebezpieczeństwo.

52'

Bożok lewą stroną przedzierał się w stronę bramki Prusaka. Dobrze blokuje go Komor.

50'

Oba zespoły teraz bardzo spokojnie czekają na swoją okazję.

47'

Górnik zaczął bardzo odważnie, ale też nerwowo. Arka bezproblemowo radzi sobie z zapędami gospodarzy.

47'

Próba przedarcia się prawą stroną Grzegorza Bonina, udaremniona prze zawodników Arki.

46'

Start drugiej połowy! Od środka gospodarze.

16:30

Na trybunach dziś zasiadło ok 2000 kibiców z Łęcznej, jest to bardzo słaby wynik.

16:18

Pierwsza połowa bez bramek, co nie oznacza że jest ona nudna. Wiele akcji, walki i przewinień. Statystyki jak i gra na remis. Wynik to sprawa otwarta, wracamy za 15 minut!

45'

Niecelny strzał Grzegorza Piesio z główki zakończył nam pierwszą część gry.

43'

Kolejne dobre dośrodkowanie Szwocha. Piłka trafiła prosto pod nogi Gersona i to właśnie drużyna Górnika przy piłce.

42'

Arka buduje atak pozycyjny, lecz zawodnicy gospodarzy nie pozwalają na to.

41'

Szwoch uderzył teraz z rzutu wolnego. Strzał bardzo niecelny. Od bramki zacznie Sergiusz Prusak.

40'

Kartkę otrzymuje Komor. Prawy obrońca Górnika agresywnie zatrzymał wychodzącego sam na sam z bramkarzem Hofbauera.

37'

Statystki strzałów: 7 strzałów gospodarzy (1 celny) 5 strzałów gości (2 celne)

36'

Pierwsze żółtko. Ukarany został Drewniak za faul na Hofbauerze. Ewidentnie kłopoty mają dziś gospodarze z pomocnikiem Arki.

34'

Marciniak posłał mocne dośrodkowanie w pole karne. Piłka niedokładna i to miejscowi zaczynają budować swój atak.

32'

Głębokie dośrodkowanie pewnie broni Prusak. Przy piłce Górnik Łęczna.

31'

Bonin zatrzymał nieprzepisowo Szwocha, rzut wolny z dobrego miejsca dla Arki.

30'

Błąd Marcjanika wykorzystał Grzelczak. Zawodnik ten uderzył z lewej strony boiska. Płaski strzał paruje Jałocha. Rożny dla gospodarzy.

27'

Górnik teraz w natarciu. Kilka składnych akcji w których brakuje ostatniego podania, bądź celnego strzału.

26'

Hernandez! Hiszpan był teraz blisko zdobycia bramki. Bonin dograł z prawej strony boiska wprost do wcześniej wymienionego napastnika. Ten z bliskiej odległości nie zdołał posłać piłki do siatki.

25'

Do tej pory to Arka prowadzi grę, lecz gospodarze nabierają odwagi do tworzenia ofensywnych akcji. Zapowiada nam się świetne widowisko.

23'

Bonin teraz oddał bombę na bramkę Jałochy. Strzał w środek bramki sprawił wielkie kłopoty dla bramkarza Arki.

21'

Dobra centra z rzutu wolnego wykonywanego przez Szwocha. Strzał oddał Marcjanik, niecelnie.

20'

Arka próbuje napierać na bramkę rywali dużą ilością graczy, lecz Górnicy podobną liczbą zawodników bronią.

19'

Bożok teraz rozpędzał się z lewej strony boiska, Dźwigała nieprzepisowo zatrzymuje pomocnika Arki.

17'

Próba prostopadłego dogrania w pole karne Jałochy, Arkowcy zastosowali pułapkę ofsajdową i to właśnie oni zaczną od rzutu wolnego.

16'

Chwila spokoju, walka o piłkę w środku boiska.

14'

Dźwigała teraz dośrodkował w pole karne Arki. Do piłki doszedł Javier Hernandez, lecz uderzył niecelnie.

12'

Abbot! Napastnik otrzymał piłkę od Marciniaka. Zmylił defensywę Górnika i uderzył na bramkę. Prusak intuicyjnie odbiła futbolówkę .

10'

Arka stara się stworzyć atak pozycyjny, lecz Zbozień niedokładnie obsłużył kolegę z zespołu. Gospodarze przy piłce.

8'

Gra nieco się uspokoiła, akcja przeniosła się w środkową część boiska. Dużo walki obserwujemy dziś w Lublinie.

6'

Teraz to Górnicy zaatakowali bramkę Jałochy. Dobra akcja w wykonaniu Piesio oraz Bonina. Napastnik jednak uderzył bardzo niecelnie.

4'

Ależ Arka nam się rozpędziła. Wysoki pressing zespołu gości, nie często zdarzało się to podopiecznym Grzegorza Nicińskiego w tym sezonie.

2'

Kolejna próba zespołu z Gdyni. Teraz Hofbauer dobrze dograł do Abbota, który został zablokowany. Szwoch przejął piłkę i uderzył w boczną siatkę bramki.

1'

Ładna dwójkowa akcja Arki. Duet Szwoch-Zbozień oszukali defensorów Górnika. Ten drugi otrzymał podanie i uderzył. Piłka zablokowana.

1'

Pierwsza akcja meczu, Marcus zablokowany z prawej strony boiska. Aut dla gości.

1'

Zaczęli! Przy piłce żółto-niebiescy.

15:29

Rzut monetą wskazał drużynę, która rozpocznie tę potyczkę. Zaczną goście.

15:28

Sędzia wyprowadza zawodników na plac gry. Jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy.

15:24

Do meczu pozostało niespełna 10 minut. Trybuny powoli się zapełniają, zawodnicy schodzą do szatni z przedmeczowej rozgrzewki.

15:21

Ciekawym posunięciem ze strony trenera Nicińskiego jest wystawienie Hofbauera w pierwszej jedenastce. Zawodnik ten do tej pory do meczu wchodził tylko z ławki rezerwowych.

15:19

Tak prezentują się składy obu ekip:

15:18

Pozostało 15 minut do meczu! Górnik Łęczna podejmuje dziś Arkę Gdynia. Dwa tygodnie temu oba zespoły przegrały swoje pojedynki. Gdynianie z Piastem Gliwice, zaś Górnik z Lechem. Jak będzie dzisiaj? Przekonajmy się!