Piątek, 14 października 2016, godz. 20:30
1. połowa2 : 1
95'

Koniec meczu. Pogoń zwycięża 3-2.

94'

Trochę zamieszania na połowie Pogoni. Wymiana podań i sporo chaosu. Zwycięsko wyszli z tego gospodarze - Murawski wywalczył rzut wolny.

93'

Po podaniu Lewandowskiego z kontratakiem wybiegł Zwoliński. Popędził do przodu, uciekł obrońcom, lecz uderzył niecelnie.

91'

Rzeźniczak poradził sobie ze Zwolińskim. Akcja Pogoni zatrzymana

90'

Arbiter doliczył aż 5 minut.

90'

Fojut na spółke z Kudłą wybił piłkę z własnego pola karnego po dorśrodkowaniu Guilherme z rogu.

89'

Radović do Bereszyńskiego, a ten w starciu z Lewandowskim wywalczył rzut rożny.

88'

Adam Frączczak opuszcza boisko żegnany gromkimi brawami. Zmienił go Łukasz Zwoliński.

87'

Jakub Rzeźniczak ukarany za to żółtym kartonikiem.

87'

Frączczak wywalczył rzut wolny w starciu z Rzeźniczakiem.

86'

Fojut wybił piłke z własnego pola karnego, doszła ona do Murawskiego, a ten szybko zagrał do Frączczaka. Zahamowany przez Rzeźniczaka.

84'

Gyurcso popędził do przodu i zagrał prostopadle do Lewandowskiego. Ten nie zdołał dobiec do piłki. Uprzedził go Bereszyński.

84'

Reprezentant Polski w kadrach młodzieżowych Jakub Piotrowski dostał szansę w Ekstraklasie, zastępując Mateusza Matrasa.

83'

Ostatnia zmiana w zespole Legii. Jakuba Czerwińskiego zmienił Kasper Hamalainen. Legia wyraźnie chce jeszcze tutaj coś ugrać.

81'

Kazaiszwili otrzymał długie podanie i postanowił zamienić je na strzał. Niecelny.

81'

Odidja Ofoe zagrał w pole karne, ale Rupa z Nunesem zahamowali akcję Legii.

80'

Hlousek do Kazaiszwilego, a ten znalazł się w polu karnym. Piłkę stamtad wybił Gyurcso.

78'

Czerwiński stracił piłkę i Pogoń pomknęła z kontratakiem. Hlousek zahamował jednak zapędy Gyurcso.

76'

Spas Delev już nie wróci na boisko. Zmienił go Mateusz Lewandowski.

76'

Chwila przerwy w grze. Uraz Deleva - zawodnik Pogoni jest znoszony na noszach.

75'

Guilherme dośrodkował pod bramkę. Futbolówka przeszła pod noga Fojuta i dotarła do Radovicia. Ten umieścił ja w siatce.

74'

GOL! Szybka odpowiedź Legii i trafienie Miroslava Radovicia z najbliższej odległości!

73'

Delev otrzymał piłke na własnej połowie i pomknął skrzydłem. Uciekł Czerwińskiemu i zagrał w pole karne do nadbiegającego Murawskiego. Futbolówkę jeszcze trącił Bereszyński, ale to kapitan Portowców umieśicł ja w siatce.

73'

Pogoń - Legia

72'

GOL! Superszybki kontratak Pogoni i Rafał Murawski na 3-0!

71'

Świetna interwencja Kudły. Wybronił strzał Kucharczyka po akcji na jeden kontakt legionistów.

70'

Adam Frączczak z żółta kartką za utrudnianie wznowienia gry.

70'

Błąd Rapy i piłkę przejęli legioniści. Zagranie w pole karne, ale tam juz na futbolówkę czekał Nunes.

69'

Odbiór Frączczaka, podanie Murawskiego i przerzut do Gyurcso. Szybki rajd, ale tym razem nie poradził sobie z Czerwińskim.

67'

Kucharczyk popędził skrzydłem, ale bardzo pewnie blokował go Fojut.

66'

Waleri Kazaiszwili pojaiwł sie na murawie. Zmienił Nemanję Nikolicia.

65'

Guilherme mocno wpadł na Drygasa. Arbiter przerwał grę, lecz nie pokazał kartoników.

65'

Trochę za mocne podanie Fojuta w kierunku Frączczaka. Futbolówka zamiast do napastnika, poszybowała za linię końcową

63'

Cornel Rapa ukarany żółtym kartonikiem za faul na Kucharczyku.

62'

Bereszyński prawą stroną do Radovicia, a ten do Moulin. Wbiegał już w pole karne, ale powstrzymał go świetnie interweniujący Rudol

61'

No i Nikolić bardzo wysoko nad poprzeczką.

60'

Radović uwolił sie rywalom i podał do Nikolicia. Ten w starciu z Matrasem wywalczył rzut wolny. Wszystko wskazuje na to, że sam go wykona.

58'

Dobra akcja Pogoni zakończona strzałem Deleva. Świetne wejście Murawskiego zakończone podaniem właśnie do Deleva. Błąd Odidji Ofoe.

59'

Tak padł gol na 2:1 dla Pogoni: Mecz Pogoń - Legia

57'

Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką Kudly.

56'

Po podaniu Odidji Ofoe, Kucharczyk przewrócony przez jednego z rywali. Rzut wolny dla Legii.

56'

A teraz próba Kucharczyka. W tempo, ale nieco niecelnie. Od bramki rozpocznie Kudła.

55'

Radovic odebrał piłkę Matrasowi i podał do Guilherme. Ten jednak nie zdołał oddać strzału.

55'

Nunes z Gyurcso lewą stroną. Na dośrodkowanie w pole karne zdecydował sie ten pierwszy, Prosto w rękawice Malarza.

53'

Bereszyński, Odidja - Ofoe i Radović rozgrywali piłke na prawej stronie, jednak w końcu stracili piłkę. Nic z tego nie wyszło.

52'

Arkadiusz Malarz odniósł uraz w tej sytuacji. Chwila przerwy w grze.

51'

Legia niby cos ruszyła do przodu. Powymieniała się piłką i wycofała ja w końcu do przodu. To Pogoń stanęła przed lepsza sytuacją. Murawski do Gyurcso. Węgier w sytuacji sam na sam przegrał z Malarzem.

50'

Frączczak po błędzie Bereszyńskiego dobrze przyjął sobie piłkę w polu karnym Legii, lecz nie zdołał już oddać strzału.

49'

Drygas zagrał do tyłu do Rudola, a ten oddał Kudle. Długie podanie golkipera do Deleva. Atak na skrzydle zahamowany przez Hlouska.

47'

Gyurcso przejął piłkę na własnej połowie i Pogoń pomknęła z akcją. Drygas sfaulowany przez Moulina.

47'

Błąd Czerwińskiego wykorzystał Gyurcso. Popędził do przodu i próbował zagrać na głowę do Deleva. To nie był najlepszy pomysł.

46'

Legia wymienia piłkę na połowie Pogoni. Piłkę w końcu stracił Bereszyński.

46'

Mecz Pogoń - Legia

45'

Druga połowa rozpoczeta.

46'

Na drugą połowę wybiegnie Michał Kucharczyk. Zastąpił Tomasza Jodłowca.

45'

Koniec pierwszej połowy. Pogoń prowadzi 2-1.

45'

Gyurcso przedarł się lewą strona, po czym przed polem karnym zszedł do srodka. Uderzenie obok bramki.

45'

Delikatne i niecelne uderzenie Jodłowca. Jedynie do statystyk.

45'

Nikolić rozgrywął piłkę z Hlouskiem, ale odebrał im ją Delev. Podanie do Frączczaka odczytane przez Rzeźniczaka.

44'

Matras uciekł Jodłowcowi, podbiegł pod pole karne i lobem uderzył na bramkę. Jego zamiary odczytał Malarz.

43'

Jodłowiec na prawa stronę do nadbiegającego Bereszyńskiego. Ten wycofał do Czerwińskiego. Faul na Frączczaku w ofensywie

41'

Legia spokojnie wymieniała podania w środku pola. Nagle na strzał zdecydował się Moulin. Zabrakło dosłownie centymetrów.

40'

GOL! Adam Frączczak bez skrupułów wykorzystał jedenastkę.

39'

Matras zgrywał do Deleva. Ten oddał Matrasowi, a ten faulowany przez Rzeźniczaka wywalczył rzut karny!

38'

Gyurcso wyminął Bereszyńskiego i fajnie dośrodkował pod bramkę. Spokojnie Malarz.

37'

Delev wywalczył na połowie Legii rzut wolny. Do piłki podszedł Nunes i dośrodkował w pole karne. Piłke wybił Hlousek.

35'

Po wybiciu Radovicia, Pogoń wykonywała rzut rozny. Moulin przejął futbolówkę i oddalił zagrożenie.

34'

Murawski podał do Gyurcso. Ten jednak przegrał starcie z Bereszyńskim. Atak Pogoni zahamowany.

33'

Frączczaka starcie z Czerwińskim. Zawodnik Legii wslizgnął się w zawodnika Pogoni, lecz arbiter nie dopatrzył sie faulu.

32'

Czerwiński zahamował Frączczaka, który po akcji lewym skrzydłem wdarł sie w pole karne.

32'

Rzut wolny i strzał Gyurcso. Niecelny.

31'

Bartosz Bereszyński ukarany za faul żółta kartką. To juz 4 w tym sezonie.

30'

Frączczak urwał się obrońcom i pomknął do przodu. Faulowany przez Bereszyńskiego wywalczył rzut wolny.

28'

Legia dłuższa chwilę przebywała na połowie Pogoni. Praktycznie całym zespołu - do przodu ruszył nawet Czerwiński. Wymieniali podania, aczkolwiek nie wdarli się pod bramkę gospodarzy.

27'

Guilherme wdarł się z piłka w pole karne, lecz pilnowany przez Fojuta szybko ja stracił

27'

Odidja Ofoe zagrał na prawą stronę. Krótkie rozegranie pomiędzy Bereszyńskim a Guilherme nie przyniosło tym razem podania pod bramkę.

26'

Wszystko rozpoczął Odidja Ofoe. Krótka gra z Nikoliciem i podanie do czającego się pod polem karnym Radovicia. Gra na jeden kontakt całkowicie zmyliła rywali, przez co Radović wyszedł na sytuacje sam na sam.

25'

GOL! Miroslav Radović po świetnej akcji środkiem boiska doprowadza do wyrównania!

23'

Guilherme i Radović szukają małej gry w środku pola. Schodzą ze skrzydeł i wymieniaja sie podaniami. Ich próby odczytują jednak konsekwentnie rywale.

22'

Bereszyński, majac na plecach dwóch gospodarzy zahamował ich atak na skrzydle.

21'

Guilherme nad murem i nad poprzeczką.

20'

Odidja Ofoe ograł Fojuta i już pędził w pole karne, gdy Murawski zdecydował się na interwencję. Będzie rzut wolny dla Legii.

20'

Hlousek świetnie odczytał zamiary Deleva i zahamował jego próbę prawym skrzydłem.

19'

Nikolić zagrał do Radovicia, a ten w tempo podał do Guilherme. Brazylijczyk nienajlepiej przyjął jednak piłkę i w konsekwencji ją stracił.

17'

Nunes pomknął skrzydłem. Bereszyński, nie radząc sobie z nim zdecydował sie na faul. Bez reakcji arbitra,

16'

Długie zagranie Rzeźniczaka w kierunku Radovicia. Za mocno - piłka spoczęła w rękach Kudły,

16'

Po stałym fragmencie gry nie padł groźniejszy strzał na bramkę Kudły.

14'

Długie podanie na prawo do Bereszyńskiego. Ten odegrał do Guilherme,Długo kręcili się po prawej stronie pola karnego Pogoni. W końcu wywalczyli korner.

13'

Ostatnie minuty przyniosły sporo gry w środku pola. Legia dłużej utrzymuje sie przy piłce, ale Pogoń świetnie spisuje sie w defensywie i nie pozwala im na wiele.

11'

Legia bardzo powoli przesuwala się w stronę pola karnego Pogoni, ale Moulin przegrał starcie z Drygasem i wszystko poszło na marne

9'

Atak pozycyjny Legii. Piłka doszła do Radovicia, ten jednak sam przewrócił sie na połowie rywali.

8'

Strata legionistów w środku pola. Piłke odebrał Jarosław Fojut i idealnie zagrał do czającego się między stoperami Legii, Adama Frączczaka. Ten uciekł Jakubowi Rzeźniczakowi i zdecydowanie uderzył w światło bramki. Pierwszy strzał na bramkę Malarza i gol

7'

GOL! Szybka kontra Pogoni zakończona trafieniem Adama Frączczaka. Fantastyczne podanie Jarosława Fojuta.

6'

Odidja Ofoe usiłował przebić się środkiem, lecz uniemożliwili mu to defensorzy Pogoni,

6'

Legia jak na razie lepiej spisuje się w środku pola. Kolejna akcja lewą strona w wykonaniu Hlouska i dośrodkowanie w pole karne. Tam na piłkę czekali jednak rywale.

5'

Legia znalazła się pod polem karnym gospodarzy w aż siedmiu zawodników. Starali się przyśpieszyć grę, ale na drodzę staneli im rywale. Bez strzału

4'

Nikolić chciał zgrywać piłkę do Radovicia pod polem karnym Pogoni, ale jego zamiary odczytali rywale.

4'

Kolejny rajd lewą stroną Hlouska. Przed linią końcową wycofał piłke do Jodłowca. Spokojna interwencja Kudły.

3'

Pogoń wymieniała podania na połowie Legii, powoli sunąć do ataku. Zanim sie jeszcze zrobiło groźnie, Nunes dał się złapać na pozycji spalonej.

2'

Faul Jodłowca w ataku. Poszkodowanym Drygas. grę wznowią Portowcy.

1'

Już pierwsza sytuacja dla Legii. Po akcji skrzydłem Hlouska, do piłki w polu karnym usiłował dojść Nikolić. Tym razem sie nie udało.

0'

I ruszyli! Od środka rozpoczęli goście!

20:29

Sędziowie przywitali sie z trenerami - Jackiem Magierą oraz Kazimierzem Moskalem. Zaczynamy za dosłownie kilka chwil.

20:28

Za nami przywitanie kapitanów - Jakuba Rzeźniczaka oraz Rafała Murawskiego a także losowanie stron.

20:27

Z głośników i tysięcy gardeł zgromadzonych na trybunach wydobywa się hymn Portowców, podczas gdy zawodnicy dzielnie maszerują na środek boiska.

20:27

Arbiter tego spotkania - Mariusz Złotek wyprowadził już obie jedenastki na murawę.