Sobota, 1 października 2016, godz. 15:30
Arka GdyniaArka Gdynia
1 : 2
Piast GliwicePiast Gliwice
17:21

Dziękuje Państwu za uwagę! Arka kończy passę bez porażki przed własna publicznością.

93'

KONIEC! Piast wywozi dziś 3 punkty z Gdyni.

90'

Do drugiej części spotkania sędzia dolicza nie mniej niż 3 minuty gry.

88'

Jak padł gol? Po dobrej centrze z rzutu rożnego uderzył Hebert, pokonał tym strzałem Jałochę.

88'

GOL!

86'

Teraz to Gliwiczanie zaatakowali, lecz obrońcy Arki dobrze bronią.

84'

Zmiana także w drużynie Piasta Gliwice. Strzelec bramki Badia opuszcza boiska, zastępuje go Masłowski.

84'

Zmiana w zespole gospodarzy, Rashid za Bożoka.

82'

Pietrowski schodzi z boiska wraz z służbą medyczną.

81'

Ponownie Abbot Napastnik otrzymał piłkę prosto na głowę od Zbozienia. Kolejny raz obok bramki.

75'

Żółta kartka za drastyczny faul w środku pola. Ukarany Pietrowski.

74'

Arka wciąż napiera, ładna akcja Hofbauera zatrzymana.

73'

Druga zmiana w szeregach gości. Gotal za Jankowskiego.

72'

Abbot!Fatalnie zachował się teraz Abbot co nie zmienia faktu, iż był bliski zdobycia bramki. Hofbauer genialnie obsłużył napastnika podaniem, ten odległości 3 metrów nie trafił w bramkę.

70'

Szwoch teraz otrzymał piłkę od Marcusa. Uderzył lewą nogą z wysokości 16 metra. Piłka wysoko ponad bramką.

69'

Próba dośrodkowania Szwocha została zablokowana. Rzut rożny dla Arki.

68'

Na boisko wchodzi Hofbauer, zmienia Marciniaka.

66'

Arka buduje atak pozycyjny na wysokości połowy boiska.

64'

Piast skonstruował teraz akcję z prawej strony placu gry, lecz centra Badia'i okazała się być niecelna.

62'

Dośrodkowanie Bożoka zostało teraz zablokowane z lewej strony boiska.

59'

Abbot! Świetna dyspozycja tego napastnika dziś. Kolejny Strzał na dłuższy słupek. Piłka mija bramkę nieznacznie.

58'

Kartka dla Marcusa Da Silvy za faul w środku pola.

53'

Przed rzutem karnym ukarany kartką został Hebert. Żółtko dla tego zawodnika.

55'

Abbot! Ależ Arka nam się rozpędziła, Napastnik w polu karnym zmylił obronę gości, po czym oddal strzał. Zabrakło centymetrów.

53'

GOL!Marcus Da Silva pewnym strzałem w prawy róg bramki pokonuje Szmatułę.

51'

Karny dla Arki! Po strzale Abbota piłka uderzyła w dłoń defensora gości.

49'

Arka stosuje wysoki pressing, widać że Grzegorz Niciński przemówił do rozsądku w przerwie spotkania.

47'

Badia teraz uderzył z rzutu wolnego. Piłka powędrowała wysoko ponad bramką.

46'

Następna zmiana, tym razem w zespole Piasta. Szeliga zastępuje Murawskiego.

46'

Pierwsza zmiana w zespole Arki. Abbot za Zjawińskiego.

46'

Początek drugiej połowy! Od środka gospodarze.

16:18

Mecz toczy się w szybkim tempie. Obie drużyny grają bardzo walecznie. Dość szczęśliwa bramka dla Piasta była kulminacyjnym momentem tej połowy. Jest to wyrównany mecz, a wynik to sprawa otwarta.

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45'

Sędzia doliczył minutę gry do pierwszej części gry.

44'

Mogło być 1:1! Marciniak ładnie ograł obrońcę gości, piłkę przejął Szwoch. Ten dograł do Marcusa. Strzał Brazylijczyka z trudnościami broni bramkarz gości.

42'

Arka ciągle atakuje bramkę Szmatuły, liczne centry w pole karne. Defensywa gości spisuje się dziś na medal.

39'

Pierwszy kartonik. Zółta kartka dla Sedlara po brzydkim faulu na rywalu.

37'

Kolejna dobra akcja Arki, lecz sędzia odgwizdał faul na bramkarzu.

35'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłka wypadła przed pole karne. Tam niepilnowany Da Silva uderzył, bomba przelatuje nad poprzeczką.

34'

Ładna, płaska centra Zjawińskiego w pole karne, Gliwiczanie wybijaja na rzut rożny.

32'

Marcus dograł piłkę do Zjawińskiego, ten przegrał pojedynek z defensorem gości.

30'

Badia teraz ładnie dryblował z prawej strony boiska, Warcholak ledwo co obiera mu futbolówkę.

28'

Próba prostopadłego zagrania w stronę ofensywy Gliwiczan, piłka niedokładna.

25'

Próba dwójkowej akcji duetu Szwoch-Bożok. Zagrożenie zażegnane przez obronę przyjezdnych.

23'

Kolejna dobra akcja gości! Strzał z odległości 5 metrów blokuje defensor Arki.

21'

Ostatnie minuty gry to walka w środku pola.

18'

Jak padł gol? Badia uderzyl w mur złożony z zawodników Arki. Piłka odbiła się i zaskoczyła bezradnego Jałochę.

18'

GOL! Badia!

18'

Faul w okolicach 35 metra do bramki Jałochy! Przed piłką Badia.

17'

Arka stara się budować ataki pozycyjne, lecz to nie wychodzi. Piast nastawił sie na grę z kontrataku.

15'

Jankowski teraz źle dograł do partnerów w polu karnym Arki, gospodarze przejmują piłkę.

12'

Teraz to Piast skonstruował składną akcję. Badia otrzymał piłkę na 16 metrze, ale zamiast strzelać zdecydował się podawać, co doprowadziło do utraty piłki.

11'

Rzut wolny dla Arki w lewym sektorze boiska. Wykonał go Szwoch, ale piłkarze Piasta okazali się lepsi w walce o górną piłkę.

10'

Arka w natarciu! Piłkarze gości nie potrafią odebrać piłki zawodnikom z Gdyni.

10'

A na trybunach sympatyczny Zdzisław Kręcina: Zdzisław Kręcina na meczu Arka - Piast

7'

Ładna akcja żółto-niebieskich z prawej strony boiska, ale centra okazała się zbyt słaba. Piast przy futbolówce.

6'

Po nieudanej próbie rozegrania piłki przed polem karnym Piasta, pilkarze Arki przejmują piłkę.

6'

Ładne, kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy, lecz wrzutka Marcusa z prawej strony boiska bardzo niecelna.

5'

Groźny faul na zawodniku Arki, sędzia stosuje upomnienie.

4'

Na boisku przez dłuższą leżał Hebert, już się podniósł i wrócił do gry.

2'

Pierwsza akcja i strzał. Zawodnik Piasta myli się z okolicy 14 metra. Jałocha od bramki.

1'

Zaczęli! Od środka zawodnicy gości.

15:27

Sędzia wyprowadza piłkarzy na plac gry, jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy!

15:26

Przed meczem specjalną koszulkę otrzymał Mateusz Szwoch za 100 występów w barwach gdyńskiego zespołu.

15:22

Zawodnicy zeszli do szatni, odprawa przedmeczowa i zaczynamy.

15:18

Do widowiska pozostało 15 minut!

15:17

Trybuny przy ul.Olimpijskiej powoli się zapełniają, Piłkarze na rozgrzewce.

15:13

Taka ciekawostka :)

15:10

W szeregach gospodarzy tylko jedna zmiana w porównaniu do mecze z poprzedzającej kolejki. W miejsce Pawła Abotta zagra dobrze już znany tutejszej publiczności Dariusz Zjawiński. Zaś w drużynie gości od pierwszej minuty zagrają Korun oraz Moskwik.

15:02

Już za 30 minut rozpocznie się mecz Arka Gdynia vs Piast Gliwice. Czy Arka podtrzyma passę bez porażki przed własną publicznością? Przekonamy się za ok 2 godziny!