Sobota, 1 października 2016, godz. 20:30
3 : 0
lechiaLechia Gdańsk
94'

KONIEC MECZU! Legia pokonuje 3:0 Lechię. Gospodarze pokazali się dzisiaj z bardzo dobrej strony. Goście też mieli swoje sytuacje, ale to nie wystarczyło dzisiaj na Legię.

93'

Ofoe do Moulina zagrywa przed pole karne, ten strzela, ale wprost w ręce Milinkovicia.

92'

Ostatnia zmiana w Legii. Wieteska wejdzie za Nikolicia.

91'

3 minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

91'

Haraslin nieźle przedryblował w bocznej strefie boiska, dośrodkował, ale za mocno i piłka wychodzi poza boisko.

90'

Druga żółta kartka dla Radovicia i w konsekwencji czerwona.

88'

Dośrodkowanie do Kuświka, ten uderza z głowy, broni świetnie Malarz, ale i tak gracz Lechii był na spalonym.

85'

Kuświk otrzymał podanie na wolne pole, wycofał piłkę i podał do Flavio. Portugalczyk oddał strzał, ale wprost w ręce Malarza.

82'

Ale akcja braci Paixao! Flavio zagrał ze skrzydła do Marco, ale ten niecelnie trafił w piłkę i zmarnował stuprocentową sytuację na gola honorowego dla drużyny gości.

80'

A na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej kibice już świętują. Od dobrych kilkunastu minut triumfalne śpiewy nie ustają.

78'

Haraslin próbował się przedostać między obrońcami blisko bramki Legii, ale ostatecznie piłka wychodzi poza boisko.

77'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Zejdzie strzelec dwóch bramek Guilherme, a wejdzie za niego Kazaiszwili.

75'

Lechia próbuje się przedrzeć przez zasieki obronne Legii, ale bezskutecznie.

71'

I żółta kartka dla Nikolicia za ściągnięcie koszulki po golu.

70'

GOOOL!!! 3:0! Nikolić otrzymuje podanie na wolne pole i pokonuje Milinkovicia-Savicia idąc sam na sam i posyłając piłkę po ziemi prosto do siatki.

69'

Zmiana w Lechii. Schodzi Peszko i za niego na boisku pojawi się Haraslin.

67'

Odjidja-Ofoe wychdzi sam na sam z bramkarzem, ale trafia w poprzeczkę!

65'

Sporo się dzieje dzisiaj na Łazienkowskiej. Zdecydowanie najlepszy mecz Legionistów w tym sezonie.

62'

Nikolić zagrywa do Radovicia, ten strzela, ale broni golkiper Lechii!

60'

Żółta kartka dla Malocy.

59'

Zmiana w zespole gości. Schodzi Chrapek, a za niego wejdzie Wolski.

58'

GOOOL!!! Guilhereme x2. Brazylijczyk otrzymał świetne podanie od Odjidji-Ofoe w polu karnym i z bliskiej odległości pokonał Milinkovicia. 2:0.

57'

Gorąco pod bramką Lechii, najpierw Hlousek oddał groźny strzał, a później Ofoe wystraszył piłkarzy gości uderzeniem

55'

A po stronie gości wejdzie na boisko Moulin za Hamalainena.

54'

Zmiana w Lechii. Schodzi Nunes, wchodzi Kuświk.

53'

Radović posyła dobrą piłkę do Hamalainena, który zamienił to podanie na strzał i bliski podwyższenia wyniku był Fin!

52'

Kontratak Lechii, piłkę dostał Marco Paixao, oddał strzał, ale niecelnie i obok słupka przelatuje futbolówka.

49'

GOOOL!!! Legia 1:0, ale błąd Milinkovicia. Bramkarz Lechii wypuszcza piłkę z rąk po dośrodkowaniu i Guilherme dobija piłkę głową do bramki.

47'

Radović uderza z dystansu, ale obok słupka bramki Lechii

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczęła Lechia.

46'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Już za kilkanaście minut piłkarze obu drużyn ponownie wyjdą walczyć o 3 punkty. Jak na razie świetny mecz, nie brakuje w zasadzie niczego oprócz bramek.

45'

Hlousek otrzymuje żółtą kartkę.

43'

Pierwsza połowa z lekką przewagą Legii, ale Lechia też miała swoje sytuacje i co najważniejsze dla drużyny Piotra Nowaka - piłkarze gości przetrzymali napór Legionistów z początku meczu.

42'

Żółta kartka dla Peszki za faul na Jodłowcu.

40'

Bereszyński ze skrzydła przedostał się na pole karne ogrywając dwóch Lechistów i podał do Hamalainena. Fin oddał strzał, ale broni Milinković.

36'

Lechia powoli odżywa i gra coraz lepiej, a Legia lekko przystopowała.

35'

Peszko nieźle posłał piłkę z dystansu w stronę bramki Malarza i bramkarz Legii z lekkimi problemami broni to uderzenie.

34'

Kontra Lechii. Flavio wyszedł na wolne pole, ale dobrze asekurował Malarza Hlousek, który ramię w ramię szedł z jednym z braci Paixao.

32'

Żółta kartka dla Radovicia za ostry faul na Peszce.

30'

Peszko z ostrego kąta na wysokości pola karnego uderza z dystansu, ale obok słupka i Malarz tylko odprowadził piłkę za linię.

29'

Guilherme dośrodkowuje z bocznej strefy, ale kompletnie nieudane zagranie i od bramki rozpocznie bramkarz Lechii.

26'

Teraz kontra Lechii. Krasić ograł czterech Legionistów, poszedł do przodu, później zagrał na pole karne, ale żaden z jego kolegów nie dobiegł do piłki.

25'

Legia uskrzydlona dopingiem kibiców, którzy bardzo licznie zgromadzili się na stadionie cały czas napiera na bramkę Lechii.

23'

Odjidja-Ofoe mocno strzela z 16 metra, ale za wysoko i od bramki Milinković.

22'

Radović do Guilherme, ten podholował lekko piłkę, oddał strzał, ale niecelnie.

19'

Krasić dośrodkowuje na pole karne z rzutu rożnego, ale wybijają tę piłkę Legioniści.

15'

Bardzo intensywny mecz jak na razie w pierwszym kwadransie. Kibice na stadionie na pewno nie mają na co narzekać.

14'

Flavio świetnie minął na skrzydle Hlouska, dośrodkowuje, ale piłka nie znalazła żadnego odbiorcy i Legioniści przejmują piłkę.

12'

Znowu Nikolić otrzymuje podanie ze skrzydła, uderza, lekkie zamieszanie, ale Milinković broni jak natchniony!

11'

Legia dominuje jak na razie, a Lechia ewidentnie zamroczona na początku.

9'

Ależ zamieszanie na polu karnym Milinkovicia! 3 próby strzałów Legii, ostatecznie Rzeźniczak uderzał, ale ponad bramką!

8'

Radović zagrywał do Nikolicia, a ten w sytuacji oko w oko z bramkarzem nie trafił do siatki i będzie rożny dla Legii.

6'

Kontratak Lechii. Flavio Paixao zagrywa wysoko na pole karne do Peszki, ale obrona Legii wybija piłkę.

4'

Legia od początku bardzo ofensywnie, ale Lechia spokojnie w obronie unieszkodliwia próby zagrań gospodarzy.

2'

Jodłowiec uderza z dystansu, ale za wysoko i od bramki rozpocznie bramkarz gości.

1'

POCZĄTEK MECZU. Pierwszy gwizdek sędziego Marciniaka i ze środka rozpoczęli piłkarze Legii Warszawa.

20:25

20:10

Ławki rezerwowych obu drużyn prezentują się następująco:

Legia: CIerzniak, Wieteska, Broź, Kopczyński, Moulin, Aleksandrow, Kazaiszwili.

Lechia: Podleśny, Janicki, Vitoria, Mila, Kuświk, Haraslin, Wolski.

20:09

a

20:08

Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, który rozpocznie się już za około 20 minut.