Koniec meczu, bezbramkowo w Białymstoku!

Ostatnia akcja meczu, Dawid Kudła broni strzał z kilku metrów!

Druga połowa potrwa o trzy minuty dłużej.

90'

Z wrzutką bez problemu radzi sobie Dawid Kudła.

89'

Cornel Rapa na swojej połowie fauluje Przemysława Frankowskiego. To może być jedna z ostatnich sytuacji w tym meczu.

87'

Emocje jakby trochę opadły, obserwujemy mniej ataków, Pogoń stara się utrzymać przy piłce.

85'

Błąd Ivana Runje mógł zakończyć się dla Jagi tragicznie, na szczęście na spalonym złapany został Kamil Drygas.

83'

Sprytne dośrodkowanie Łukasza Burligi z trudem piąstkuje Dawid Kudła.

81'

Seiya Kitano zmienia niewidocznego dzisiaj Łukasza Zwolińskiego.

78'

Do końcowego gwizdka coraz mniej czasu, Jagiellonia wciąż dominuje, ale nie potrafi tego udokumentować zdobytą bramką.

76'

Adam Gyurcso z żółtą kartką za wycięcie przeciwnika przy kontrze.

75'

Guti wybija piłkę ofiarną przewrotką na własnej połowie, ale lądowanie nie należało do przyjemnych. Obrońca spadł na głowę, nie było tu żadnej amortyzacji.

73'

Petarda Fedora Cernycha z narożnika pola karnego, Litwin uderza ponad poprzeczką!

71'

Coraz mocniej przyciska Jaga! Piłka raz po raz trafia w pole karne Portowców, obrońcy gości pozostają czujni!

69'

Groźny strzał Takafumiego Akahoshiego z około trzydziestu metrów mija słupek o nieco ponad metr!

67'

Adam Frączczak zmieniony przez Takafumiego Akahoshiego.

65'

Spore zamieszanie pod samą bramką Pogoni, była dobra szansa na zdobycie gola, ale nie zrozumieli się Fedor Cernych i Karol Świderski, piłka trafia do bramkarza.

63'

Pierwsza zmiana w Pogoni. Jakub Piotrowski opuszcza boisko, pojawia się na nim Robert Obst.

61'

Ogromne zamieszanie, kolejny słupek zaliczają gospodarze! Dawid Szymański strzela z woleja z siedmiu metrów w słupek, ale akcja przerwana, po wcześniej zawodnik Jagi przyjął piłkę ręką!

59'

Dośrodkowanie Przemysława Frankowskiego na głowę Gutiego, obrońca wyskoczył wysoko i oddał strzał, ale było to bardzo niecelne uderzenie

57'

Efektowny rajd Łukasza Burligi daje gospodarzom rzut rożny.

55'

Prostopadłe podanie Cornela Rapy do Adama Frączczaka przechwycił Marian Kelemen.

53'

Uderzenie Cernycha z około dwudziestu metrów przytomnie broni Dawid Kudła.

51'

Druga połowa zaczęła się tak, jak pierwsza, a więc od przewagi żółto-czerwonych.

48'

Duże zamieszanie w szesnastce Pogoni, aż w końcu strzał Gutiego mija bramkę gości.

46'

...a Karol Świderski pojawia się na boisku w miejsce Karola Mackiewicza.

46'

W przerwie aż dwie zmiany w Jadze. Damian Szymański zmienia Tarasa Romanczuka...

46'

Drugą część meczu rozpoczęli gospodarze!

18:48

Oglądamy niezłe spotkanie, widać, że obie drużyny walczą o dobry wynik i zależy im na zdobyciu upragnionego gola. Póki co bliżej trafienia byli gospodarze, do przerwy jednak bez bramek.

45'

Koniec pierwszej połowy na Stadionie Miejskim w Białymstoku!

45'

Sędzia dolicza aż trzy minuty.

43'

Najlepsza okazja Jagi - Taras Romanczuk główkuje w słupek!

41'

Po wybiciu dośrodkowania z rzutu rożnego strzał z dystansu oddaje Cornel Rapa, ale to uderzenie najlepiej skwitować milczeniem.

39'

Adam Gyurcso trafia piłką w Łukasza Zwolińskiego stojącego na piątym metrze, piłka po rykoszecie od napastnika bliska przelobowania bramkarza!

37'

Groźna akcja Piotra Tomasika zakończona miękkim dośrodkowaniem pod samą bramkę, które z największym trudem głową wybija Jarosław Fojut.

35'

W ostatnich minutach nieco przycisnęła Jagiellonia, goście głównie się bronią.

33'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni i Ivan Runje fauluje skaczącego do interwencji Dawida Kudłę.

31'

Mimo problemów, Pogoń wraca na murawę w komplecie.

30'

Na boisko wrócił już Jarosław Fojut, ale kontuzję odnosi Sebastian Rudol!

28'

Z boiska długo nie podnosi się Jarosław Fojut, wygląda to na poważniejszy uraz obrońcy, który zderzył się ze swoim kolegą z drużyny.

26'

Dryblingu szukał Jakub Piotrowski, ale nie udało mu się pokonać trzyosobowej ściany zbudowanej z obrońców Jagielonii.

24'

Połowa pierwszej połowy za nami. Żadna z drużyn nie potrafi osiągnąć choćby małej przewagi.

22'

Stuprocentowa sytuacja gości! Prostopadłe podanie do linii końcowej otworzyło drogę do bramki Adamowi Frączczakowi, zawodnik Pogoni katastrofalnie pudłuje!

20'

W pole karne dośrodkować chciał Taras Romanczuk, ale jego zamiary wyczuł Dawid Kudła.

18'

Mecz toczy się od bramki do bramki, ale głównie są to niedokładne podania prostopadłe w wykonaniu obu drużyn. Bramkarze mają sporo kontaktów z piłką.

16'

Efektowna piętka Fedora Cernycha na przedpolu pola karnego Pogoni nie przyniosła gospodarzom nawet strzału. Akcję rozgrywają Portowcy.

14'

Stały fragment gry słabo wykonany przez Przemysława Frankowskiego, piłka opuściła boisko przez linię końcową.

12'

Karol Mackiewicz próbował się przedrzeć w pole karne szybkim rajdem, ale wywalczył tylko rzut rożny.

10'

Rafał Murawski kieruje górne prostopadłe podanie do Kamila Drygasa, ale zawodnika gości skutecznie pokrył Ivan Runje, piłkę przejął Marian Kelemen.

8'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnie łapie Dawid Kudła.

6'

Łukasz Burliga wybija piłkę poza linię boczną spod nóg Gyurcso.

4'

Szczerze mówiąc, to powinna być czerwona kartka. Bardzo ostry faul Jarosława Fojuta, to się mogło skończyć wykluczeniem z gry.

3'

Bardzo ostry faul na Łukaszu Burlidze, kartkę otrzymuje Jarosław Fojut.

1'

Rzut wolny dla gości przy linii środkowej po faulu Rafała Grzyba.

1'

Mecz rozpoczyna Pogoń Szczecin!

17:57

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę Stadionu Miejskiego w Białymstoku!

17:54

Piłkarze już ustawieni w tunelu!

17:45

Faworytem dzisiejszego meczu są gospodarze, zajmujący pierwsze miejsce w tabeli Ekstraklasy.

17:29

Rezerwowi Pogoni: Jakub Słowik, Hubert Matynia, Seyia Kitano, Dawid Kort, Robert Obst, Marcin Listkowski i Takafumi Akahoshi.

17:29

Rezerwowi Jagiellonii: Damian Węglarz, Maciej Górski, Marek Wasiluk, Damian Szymański, Dawid Szymonowicz, Karol Świderski i Patryk Klimala.

17:28

Zapoznajmy się z rezerwowymi obu drużyn.

17:25

To spotkanie 11. kolejki przynosi starcie Jagi z Pogonią, które niedawno zmierzyły się ze sobą w Pucharze Polski. W Szczecinie gospodarze wygrali 4:1.

17:23

Witamy serdecznie, już za nieco ponad 30 minut zaczyna się mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin. Na relację na żywo zaprasza Piotr Bernaciak.